Esileht Pereelu ja suhted Kas olete kohtunud Tinderis kenade meestega?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Kas olete kohtunud Tinderis kenade meestega?

Postitas:
Kägu

Ma küsiks teemaalgatajalt, miks sa just ILUSAID mehi otsid? Eriti kui ennast nii varmalt “keskmiseks” hindad (või räägid sa mõnest sõbrannast)? Ilusad mehed on tihtipeale igavad. Või edevad ja ennasttäis. Keskpärase välimusega mees või selline, keda lausa inetuks peetakse, on tihtipeale parem valik – nii kooselus kui voodis. Ta nimelt pingutab rohkem ega võta sind nii iseenesetmõistetavalt.

Ei kirjutanud, et mina olen keskmise välimusega, vaid mind huvitas suhete dünaamika Tinderis. Päris elus võib keskmine naine küll ilusamaid mehi saada.

Sellest ma ei saa tõesti aru, et vaadatakse meelega koledamaid mehi. Mees peab ju ahvatlev olema, koledad ja alla keskmise välimusega mehed on minu jaoks nagu isa ja vend, igasugune intiimsus on välistatud. Paljud teiste jaoks ilusad mehed kuuluvad ka sinna kategooriasse. Samas mulle võivad meeldida mehed, kes on teiste jaoks keskmised või stiili poolest sobimatud. Aga välimus on ikkagi asi, mille alusel üldse otsustad, kas tahad mehega midagi füüsiliselt teha või mitte. Kui selles mõttes külgetõmmet pole, siis võib ju vennalik suhe tekkida, aga igasugune romantika sellise mehega on vastumeelne, rääkimata füüsilisest kontaktist. Samuti ei räägi ma siin teemas püsisuhtest, vaid just nimelt nendest ülbetest ja ilusatest meestest, sest nad ei hakka hiljem tüütama. Ilus pole mu jaoks ainult modellivälimusega, vaid minu maitse jaoks ilus. Teatud tüüpi ilusad mehed mulle jälle ei meeldigi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma küsiks teemaalgatajalt, miks sa just ILUSAID mehi otsid? Eriti kui ennast nii varmalt “keskmiseks” hindad (või räägid sa mõnest sõbrannast)? Ilusad mehed on tihtipeale igavad. Või edevad ja ennasttäis. Keskpärase välimusega mees või selline, keda lausa inetuks peetakse, on tihtipeale parem valik – nii kooselus kui voodis. Ta nimelt pingutab rohkem ega võta sind nii iseenesetmõistetavalt.

Just võeti kokku teises teemas – Don Juanid ja Casanovad ei olnud piltilusad. Võime panna naist tundma erilisena oli võti. Kas 3. klassi tasemel kirjatehnika ja mõttemaailm kaalub üles kenama näolapi?

Mulle ei meeldigi mehed, kes naistele tavaliselt meeldivad. Don Juanid ja Casanovad ei meeldi juba jutu pärast, meenuvad seebikad ja traditsioonilised naised, kes Aliexpressi stiili kleidis ja kullatud ehetes Facebookis kanakarjaga poseerivad ja iga mehe tähelepanu pärast peaagu minestavad. Imalus ei lähe üldse peale või naise kui erilise liigina kohtlemine. Ilusad mehed ei peagi olema piltilusad, vaid nii üle keskmise, meeldivad näojooned ja vormis keha, ei ole normaalkaalus naisest peenemad või vastupidi, õllekõhu ette kasvatanud. Juuksed on peas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tinderis on mehi pakun et 5 korda rohkem kui naisi, ilmselgelt on seal ka hunnik ilusaid mehi. Eelmisel aastal oli mul ülikuum suveromantika latinoga, kes oleks võinud olla Antonio Banderase vend. Tõmmu, lumivalged täiuslikud hambad, suured pruunid silmad kaardus tihedate ripsmetega. Lisaks ilule, oli ta ka tark ja muidu sarmikas. Iluga mees mind voodisse ei meelita. Aga kui ma saan aru, et mees on minust targem, lisaks viisakas lahke ja ilus veel pealekauba, siis see on kindel minek. Voodis oli ta ka imeline, parim, keda tahta võiks.

Ja suve lõpuks saatis ta su perse, et võtta ette järgmine ullike, kes ta “tihedatest kaardust ripsmetest” (jakkk – mis kirjeldus) lummatud oli.

On teatud kategooria naisi, kes ei suuda uskuda, et naised mõnikord tahavad ka lühiajalist suhet või lihtsalt seksi ja ei mingit püsisuhet, abielu ja lapsi. Võib-olla võttis see naine hoopis järgmise ullikese ette.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehi on igasuguseid, kenasid (vähemalt pildi järgi, kohtunud eriti paljudega ei ole) ja tavalisi. Mina otsin pigem iseloomu järgi meest, paratamatult vaata piltide järgi muidugi ka seda, et oleks enam vähem minu tüüp. Mul on hoopis teine probleem. Vaatan mehi vanuses 40-50 ja olen sattunud mitme otsa, kellega isegi võiks midagi tulla, aga neile ei ole lapsi. Ja kumab rohkem või vähem läbi, et nad ikkagi tahaks neid. Mõni valetab ennast isegi aastaid nooremaks, et fertiilses eal naiste radarisse jääda :). Mul on lapsed olemas, limiit on ilmselt täis. Isegi kui alguses mees ütleks, et see ei ole probleem, siis hiljem võib see ikkagi suhet kummitama hakata ju?

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Ei kirjutanud, et mina olen keskmise välimusega, vaid mind huvitas suhete dünaamika Tinderis. Päris elus võib keskmine naine küll ilusamaid mehi saada.

Sellest ma ei saa tõesti aru, et vaadatakse meelega koledamaid mehi. Mees peab ju ahvatlev olema, koledad ja alla keskmise välimusega mehed on minu jaoks nagu isa ja vend, igasugune intiimsus on välistatud. Paljud teiste jaoks ilusad mehed kuuluvad ka sinna kategooriasse. Samas mulle võivad meeldida mehed, kes on teiste jaoks keskmised või stiili poolest sobimatud. Aga välimus on ikkagi asi, mille alusel üldse otsustad, kas tahad mehega midagi füüsiliselt teha või mitte. Kui selles mõttes külgetõmmet pole, siis võib ju vennalik suhe tekkida, aga igasugune romantika sellise mehega on vastumeelne, rääkimata füüsilisest kontaktist. Samuti ei räägi ma siin teemas püsisuhtest, vaid just nimelt nendest ülbetest ja ilusatest meestest, sest nad ei hakka hiljem tüütama. Ilus pole mu jaoks ainult modellivälimusega, vaid minu maitse jaoks ilus. Teatud tüüpi ilusad mehed mulle jälle ei meeldigi.

Saan aru, et oled teemaalgataja. Ei tahtnud sind kuidagi solvata, kui sind keskmise välimusega naiseks nimetasin. Kui kirjutad teemaalustuse umbisikulises kõneviisis, siis mina loen sealt välja, et räägid omast kogemusest, aga mingil põhjusel proovid seda varjata. Teinekord selgitagi siis kohe, et üksnes antropoloogilisest huvist jälgid Twitterit. 😊

Ja kuna sina kasutasid väljendit “ilusad mehed”, siis sealt ka minu küsimus – miks just ilusad, miks mitte keskmised või ka lausa koledad. Üldse on see lahterdamine “ilus/inetu” ju nii subjektiivne; oma heietuses satud ise ka ilmselgelt segadusse: algul ütled, et ei saa aru, miks keegi peaks meelega koledaid mehi vaatama, siis jõuad järeldusele, et mõnikord võib ka ilus mees sattuda ebaatraktiivsete kategooriasse ning meeldima hakkab hoopis keskmise välimusega mees. Nii et mina ei saanud samamoodi aru, mis sa siis lõpuks öelda tahtsid. Kui päriselus pole probleem ilusaid mehi saada, siis miks see Twitteris peaks teisiti olema? Ega see mingi paralleeluniversum pole.

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Teemaalgatajale (ikka jäi midagi ütlemata)

Tegelikult ütlesid ühe lausega ära selle, mida minagi mõtlen, nimelt et “Ilus pole mu jaoks ainult modellivälimusega, vaid minu maitse jaoks ilus”. Nii ongi. Kõigi jaoks, ma usun. Mehe atraktiivsus ei seisne ju ilusates näojoontes, vaid muus. Minu abikaasa pole ka kindlasti klassikalises mõistes “ilus mees” st selline nagu seebikates või naistekate kaantel kujutatakse. Tal on suur nina, natuke harali kõrvad ja hõrenev pealagi. Kui temaga tuttavaks sain, ei pidanud teda ilusaks, küll aga külgetõmbavaks. Nii et ilmselgelt köidab mind tema puhul hoopis miski muu, n-ö kogu kompott ühtekokku, mitte ainult välimus. Samas solvuksin, kui keegi nimetaks teda koledaks, sest minu silmis ta seda kindlasti (enam) pole.
Oeh, pikk jutt sai, lähen teen nüüd midagi asjalikku ka! 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen leidnud sealt küll vägagi nägusaid noormehi, mingite üldiste standardite järgi siis ilusaid. Netis vestlemisest aga asi kaugemale ei jõudnud, otsustasin, et sellise äpi kaudu ma asju siiski ei aja, see ei tundunud õige, ja kustutasin konto ära. Hakkasin mõtlema sellele, kas ma tahaksin kellegi küsimusele vastata nii, et leidsin oma mehe Tinderist. Ei. Mõni aeg hiljem aga tutvusin oma praeguse elukaaslasega, keda ma muidu ei oleks võib-olla tähelegi pannud. Kindlasti ei ole ta kole ega alla keskmise, aga selline klassikaline iludus või modelli välimusega ka mitte. Pärast armumist muutub see pilt nii palju, et nüüd on ta minu jaoks kõige ilusam inimene üldse maamunal. Teised mehed kahvatuvad tema kõrval.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen leidnud sealt küll vägagi nägusaid noormehi, mingite üldiste standardite järgi siis ilusaid. Netis vestlemisest aga asi kaugemale ei jõudnud, otsustasin, et sellise äpi kaudu ma asju siiski ei aja, see ei tundunud õige, ja kustutasin konto ära. Hakkasin mõtlema sellele, kas ma tahaksin kellegi küsimusele vastata nii, et leidsin oma mehe Tinderist. Ei. Mõni aeg hiljem aga tutvusin oma praeguse elukaaslasega, keda ma muidu ei oleks võib-olla tähelegi pannud. Kindlasti ei ole ta kole ega alla keskmise, aga selline klassikaline iludus või modelli välimusega ka mitte. Pärast armumist muutub see pilt nii palju, et nüüd on ta minu jaoks kõige ilusam inimene üldse maamunal. Teised mehed kahvatuvad tema kõrval.

Aga miks on piinlik öelda, et “tutvusime Tinderis”??

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks on piinlik öelda, et “tutvusime Tinderis”??

Ma ei tea, see on mingi minu kiiks. Kui keegi teine seda ütleks, siis mul oleks ükskõik, aga enda puhul tunneks häbi. Raske põhjendada, miks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teemaalgatajale (ikka jäi midagi ütlemata)

Tegelikult ütlesid ühe lausega ära selle, mida minagi mõtlen, nimelt et “Ilus pole mu jaoks ainult modellivälimusega, vaid minu maitse jaoks ilus”. Nii ongi. Kõigi jaoks, ma usun. Mehe atraktiivsus ei seisne ju ilusates näojoontes, vaid muus. Minu abikaasa pole ka kindlasti klassikalises mõistes “ilus mees” st selline nagu seebikates või naistekate kaantel kujutatakse. Tal on suur nina, natuke harali kõrvad ja hõrenev pealagi. Kui temaga tuttavaks sain, ei pidanud teda ilusaks, küll aga külgetõmbavaks. Nii et ilmselgelt köidab mind tema puhul hoopis miski muu, n-ö kogu kompott ühtekokku, mitte ainult välimus. Samas solvuksin, kui keegi nimetaks teda koledaks, sest minu silmis ta seda kindlasti (enam) pole.

Oeh, pikk jutt sai, lähen teen nüüd midagi asjalikku ka! 😀

Algses teemas mõtlesin ilusa puhul oma maitse jaoks ilusat. Eks universaalne ilu mängi ka siin rolli, proportsioonid jms, aga ainult nii palju, et algtase oleks ületatud. Näiteks ei meeldi poistebändide liikmete moodi mehed, kes on blondid ja geelitatud juuste ning pisut naiseliku näoga, kuigi objektiivselt on nad ilusad. Või kontoririietuses siilisoenguga mehed, kellel on väga peavoolumaitse. Paljud naised peavad just neid ilusateks. Aga ilu on minu jaoks tähtis enda maitse seisukohalt, kui välimus ei meeldi, siis ei taha midagi intiimset teha, olgu pealegi meeldiv inimene ja puha.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas olete kohtunud Tinderis kenade meestega?