Esileht Ilu ja tervis Kas olete koroona-ajastul kaalus juurde/alla võtnud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Kas olete koroona-ajastul kaalus juurde/alla võtnud?

Postitas:

Kuna koroona-ajastu on meil varsti juba ligi aasta…ja igasugu spordipiirangud ka kehtinud, siis kuidas teil  – kas olete kaalus juurde või alla võtnud ja kui palju?

Tööl märkasin, et osad kolleegid kurtsid, et lausa 10-15 kg juurde tulnud märkamatult.

Endal siis hästi – pole juurde midagi tulnud, sama sale nagu enne, kuigi vanus on 50+.

+7
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Juurde on tulnud. Kõik dressid on liibuvad ning rinnahoidjad niru push-up. Kilosid ei oska öelda.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks mitte. Olen piisavalt vana ja tark. Nägin seda ette ja olin söömisega äärmiselt ettevaatlik.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned kilod tulid vahepeal, nüüd jälle läksid alla. Seda ma ei põegi, ma põen natuke oma lihaste pärast, aga noh, need ei kao õnneks nii kiirelt(siiski mitu aastat tugevat tööd).

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 22:44; 05.01 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned kilod tulid vahepeal, nüüd jälle läksid alla. Seda ma ei põegi, ma põen natuke oma lihaste pärast, aga noh, need ei kao õnneks nii kiirelt(siiski mitu aastat tugevat tööd).

Järgmine idikas oma jõusaali jutuga. Otsi endale normaalne spordiala ja ära solgi teemat. Jutt oli KAALUST!

+8
-27
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kuna olen rase, siis olen juurde võtnud. Nii et ei oskagi öelda, mis muidu see koroona-aeg kaaluga teinud oleks. Mees on küll mõni kg raskem, äi aga vastupidi on end käsile võtnud ja päris hulk kilosid alla võtnud.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kevadel võtsin pigem juurde, nüüd olen augustist 15 kg alla võtnud. Koroonaviirusega küll oma kehakaalu kuidagi seostada ei oska. Lihtsalt vahepeal on tahtejõudu ja vahepeal pole.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene on terve oma täiskasvanuea olnud enam-vähem ühes kaalus, siis koroona pole mingi kaalumuutja. Minu kaal on ikka sama edasi, tänan küsimast!

+10
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Õnneks mitte. Olen piisavalt vana ja tark. Nägin seda ette ja olin söömisega äärmiselt ettevaatlik.

Jah, nac juurde</p>

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned kilod tulid vahepeal, nüüd jälle läksid alla. Seda ma ei põegi, ma põen natuke oma lihaste pärast, aga noh, need ei kao õnneks nii kiirelt(siiski mitu aastat tugevat tööd).

Ma ei tea, ma tegin kuu aega tagasi olude sunnil ühe jalgrattasõidu ja olin täiesti šokeeritud sellest, mismoodi ma kohe ÜLDSE enam vändata ei jaksanud, jalad nagu makaronid. See peaaegu aasta kodusistumist on ikka õudne, kavatsen küll endale mingi väntamismasina osta, ehk siis, kui jälle suvekummidega sõita kannatab, jaksan jälle reaalselt ringi sõita.

Kaalu on natuke juures, aga just lihaste kadumine tekitab õudust.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned kilod tulid vahepeal, nüüd jälle läksid alla. Seda ma ei põegi, ma põen natuke oma lihaste pärast, aga noh, need ei kao õnneks nii kiirelt(siiski mitu aastat tugevat tööd).

Järgmine idikas oma jõusaali jutuga. Otsi endale normaalne spordiala ja ära solgi teemat. Jutt oli KAALUST!

Sa hakka jõusaalis käima, siis ei pea ööl ja päeval oma kaalust mõtlema.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 23:48; 05.01 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene on terve oma täiskasvanuea olnud enam-vähem ühes kaalus, siis koroona pole mingi kaalumuutja. Minu kaal on ikka sama edasi, tänan küsimast!

tegelikult on suur vahe, kas oled enamus ajast kodus või liigud pidevalt ringi. seda just inimestel, kes muidu oma toitumist jälgima ei pea ja kes muidu päevas palju ringi liiguvad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kevadest (eriolukorra algusest) 5 kg alla võtnud. Hakkasin jalgsi tööl käima, 4km umbes üks ots, enne sõitsin bussiga ja olin ülekaalus. Sporti olen kogu aeg teinud, aga seda vabas õhus, spordisaalide sulgemine mind ei mõjutanud. Töö selline, mida kodukontorist teha pole võimalik.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, 3-4 kilo on juurde tulnud. Seoses trenni ärajäämisega ja selle asendamisega veinitamisega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna koroona-ajastu on meil varsti juba ligi aasta…ja igasugu spordipiirangud ka kehtinud, siis kuidas teil – kas olete kaalus juurde või alla võtnud ja kui palju?

Tööl märkasin, et osad kolleegid kurtsid, et lausa 10-15 kg juurde tulnud märkamatult.

Endal siis hästi – pole juurde midagi tulnud, sama sale nagu enne, kuigi vanus on 50+.

50+ ja nii loll ning lapsik teema?
Sa kindlasti lahterdad inimesi välimuse ja riietuse järgi ka, eks?

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei märkamatult ei tule ega lähe mul midagi. Mul on kaal.
Muidu käisin trennis. Nüüd ei saa. Aga jooksmas ja kõndimas saab ikka käia.
Kaal on sama mis koroona algul. Nii kui kilo juurde tuleb, püüan ta kaotada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

17kg tuli juurde, aga siiski mitte väga märkamatult. Kõht kasvas ikka silmnähtavalt. Aga kaks kuud tagasi peale sünnitamist hakkas kaal jälle langema. Nüüd on veel 6kg algkaaluni, aga tahaks veel rohkem alla võtta. Minu pere jaoks on koroona selleks ideaalne võimalus. Kuhugi pole väga kiiret. On aega teha tervislikumaid toite ja käia päeval valges koeraga jalutamas.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2-3 kilo on juurde tulnud võrreldes eelmise aasta märtsiga. Tegelikult oleks vaja 10-12 kg kaalus alla võtta, et end taas hästi tunda. Kurb on see, et vahetult enne jõusaalide kinnipanekut leidsin enda jaoks uue ja motiveeriva treeningu ja see jäi nüüd katki 🙁

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2-3 kilo on juurde tulnud võrreldes eelmise aasta märtsiga. Tegelikult oleks vaja 10-12 kg kaalus alla võtta, et end taas hästi tunda. Kurb on see, et vahetult enne jõusaalide kinnipanekut leidsin enda jaoks uue ja motiveeriva treeningu ja see jäi nüüd katki ????

Ma ise just mõtleisn ka, et nendel inimestel on raske, kes on alles motivatsooni leidnud. Tagasi minek ja selle uuesti leidmine võib raske olla. Aga ära muretse, sa leiad selle! 🙂

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 22:44; 05.01 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juurde olen võtnud. Ülekaaluline ei ole, aga ise tunnen end ebamugavalt, et oma tavapärasest kaalust mitu kilo raskem olen. Kodukontor, olen paras töönarkomaan ka, nii et piir töö- ja enda aja vahel on väga häguseks läinud, aga nende 10-11-tunniste tööpäevade võrra muidugi vähem liikumist. Eks katsun end kokku võtta ja kevad ka lähedal, aiatööde ja suvilahooaeg tuleb, siis võtan iga aasta alla ja suvel ka väljas liikumist rohkem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte kuidagi ei ole muutunud mu kehakaal. Olen 173 cm pikk ja viimased 20 aastat 56-58 kg kaalunud. Hetkel kaalusin ja olen 56,7 kg.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50+ ja nii loll ning lapsik teema?
Sa kindlasti lahterdad inimesi välimuse ja riietuse järgi ka, eks?

Endale 10-15kg “märkamatult” selga süüa on sinu arvates hästi tark ja täiskasvanulik?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 23:48; 05.01 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on juurde tulnud, kuna söömine on mulle sõltuvus ja kodus külmkapi kõrval töötamine ei mõju sõltuvusele hästi, ei suuda hoiduda sagedasest näksimisest. Seejuures ma ei näksi sugugi nii palju kui isu on, vaid pidevalt piiran oma tegelikke soove ja isusid. Mul tuleb kaalus juurde isegi juhul kui hoian kõvasti oma tegelikus söögisoovist tagasi. Asi on selles, et peaksin veel rohkem end piinama ja veel vähem sööma aga ei suuda end selleks sundida muul moel kui ainult söögist eemal viibides. Paraku on ka lapsed kodused ja pood kaugel eemal linnas, mis tähendab, et külmkapp on pidevalt söögivarudega tädetud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

võtsin alla 10kg (63-10), sain midagi närvivapustuse taolist ja söögiisu kadus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 11:47; 05.01 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

alla, lihas on kadunud kui enam raskustega trenni ei saa teha. kodus väikesed hantlid ei ole piisavad, et mu lihasmassi hoida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokku olen lahti saanud ca kümnest kilost. Hakkasin kevadel hommikuti võimlema ja lisaks kodus treenima. Selline veidi joogalik treening oma keha raskusega. Olen varsti elu parimas vormis. Eales ei viitsi end enam kellaaja peale mingisse rühmatrenni vedada. Kehahoiak on väga ilus ja kuju ikka oluliselt paranenud. Lisaks suurepärane enesetunne ja rohkem energiat.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaal pole muutnud, kuid lihastega on küll seis nutune ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kokku olen lahti saanud ca kümnest kilost. Hakkasin kevadel hommikuti võimlema ja lisaks kodus treenima. Selline veidi joogalik treening oma keha raskusega. Olen varsti elu parimas vormis. Eales ei viitsi end enam kellaaja peale mingisse rühmatrenni vedada. Kehahoiak on väga ilus ja kuju ikka oluliselt paranenud. Lisaks suurepärane enesetunne ja rohkem energiat.

on sul mingid videod või juhendid selleks? tahaks ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 11:47; 05.01 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla võtnud üle kümne kilo. Aastaid üritasin igasuguste programmidega ja täpse kalorilugemisega kaalu langetada, ei langenud sugugi, aga sügisel muutsin kõike, ei ole loe ega arvesta mida söön, valin toidu mis meeldib ja mille järgi isu tekib.  Trenni ei tee, aga jalutamas käin siis kui on tahtmine. Kaal hakkas langema ja langeb senini.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtan igal suvel veidi alla ja igal talvel veidi juurde. Hetkel on kaal natuke madalam kui jaanuaris tavaliselt, aga olulisel määral koroona siin midagi mõjutanud pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Ilu ja tervis Kas olete koroona-ajastul kaalus juurde/alla võtnud?