Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas olete “korralikum” kui teie ema?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kas olete “korralikum” kui teie ema?

Postitas:
Kägu

Selline küsitlus ongi 🙂

Kui võrdlete ennast oma emaga, siis kumb on meeste, seksi ja suhete teemal elanud vabameelsemat elu? Kumma põhimõtted ja vaated on konservatiivsemad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kas olete “korralikum” kui teie ema?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selline küsitlus ongi 🙂

Kui võrdlete ennast oma emaga, siis kumb on meeste, seksi ja suhete teemal elanud vabameelsemat elu? Kumma põhimõtted ja vaated on konservatiivsemad?[/tsitaat]
Ma arvan, et ema oli siiski korralikum. Kuid olusid ei saa ju ka võrrelda, ehk tal lihtsalt polnud sel ajal nii palju narkootikume ning muud jama võtta kui minul.
Meeste kohapealt usun, et tal nii palju partnereid samuti ei olnud, kui minul juba praeguseks, enne 30ndatesse jõudmist olnud on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus pagana kohast mina tean, kui vabameelne minu ema seksi ja meest ja suhete osas on olnud?
Ei tea mina, kas tal on olnud armukesi, ei tea mina, kas ta teeb suu- ja pepuseksi. Kas Sina tõesti tead?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samasugused, enne abielu vaba ja vallalisena täielikud lõbutsejad ja elunautijad, abielludes ainult üks mees korraga, kellega koos lõbutseda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ema ikka korralikum 🙂

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[tsitaat]Kus pagana kohast mina tean, kui vabameelne minu ema seksi ja meest ja suhete osas on olnud?
Ei tea mina, kas tal on olnud armukesi, ei tea mina, kas ta teeb suu- ja pepuseksi. Kas Sina tõesti tead?[/tsitaat]
absoluutselt ühel nõul. ma tean hädavaevu, mitu tõsisemat kavaleri emal on olnud, aga igasugune muu info – ma ei tahagi teada! krt, sellised teemad lihtsalt ei kuulu minu arvates ühe normaalse lapse-vanema vestlusse, kellega, kuidas ja mismoodi on magatud.

üldised vaated elule, suhetele ja seksile – jah. aga palun ilma konkreetsete näideteta või siis olgu näited nö küla pealt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen kindlasti korralikum. Ema elu silme ees kui kurb õppetund.3 abielu, 3 last, lõpmatu arv mehi ja ikka üksikema…
Ema oli mul romantik, kes uskus armastusse. Aga mina olem material girl.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul endal on ema ilmselt olnud… litsakam. ei tea midagi otseselt tema \”suu- ja pepuseksi\” kogemustest või nende puudumisest, aga nähes inimest aastakümneid kõrvalt, oleks imelik, kui puuduks ettekujutus suhetest või arusaamadest neist.

ma ise olen suhteliselt vabameelne, aga ema rohkem selline lahmija suhetes. teeb, aga vist eriti mõelnud ei ole. laps, kes oma emotsioonidega toime tulla ei oska.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Arvuliselt oleme ilmselt sama vabameelsed olnud, mul vb. mõned rohkem, aga tegevuste osas arvan, et oleme ka suht võrdsed.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Ema kindlasti on konservatiivsem olnud ja nüüd elab paarkümmend aastat juba üksinda. Mina üksi jääda ei tahaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tean, et emal oli peigmees, kes läks kroonusse aega teenima. Peika äraolemise ajal tuli üks teine noormees (isa) ja lõi ema ajateenijalt üle. See paarike on nüüd koos olnud 27 aastat ja saanud ühised neli last.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ema räägitute põhjal olen mina lausa lits, emal on praegu terve élu jooksul 3-as mees, eelmised lihtsalt surid, muidu oleks veel minu isaga ilmselt koos, selle esimesega igas mõttes.
ise ma ennast litsakas ei pea aga noh 40-ne eluaasta juures on mehi ikka olnud nii 10 tükki, ok paar üheöö spontaaset seksisuhet Pariisis ja Itaalias kah :-D, lits, mis lits.

Poosidest ja \”aukudest\” ma emaga räkinud ei ole, seega ei tea tema eelistusi.

Please wait...
Postitas:
bitch28

Olen pärit äärmiselt konservatiivsest perest, aga enda kohta küll seda väita ei saa. Teismelisena sai ikka päris tormiliselt sarvi maha joostud. Nüüd olen vana mutt ja enam ei viitsi:) Naudin aega lastega, sõbrannadega, hobidegam tööga….

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui ma oleks varem teadnud, mis asi on seks (kui teemas on seda mõeldud), siis ma oleks ikka täitsa korratum. aga ma suutsin (noor)mehi kaikaga eemale peksta kuni sain 20! ja palju pattu jäi seetõttu tegemata. 21 kohtasin oma abikaasat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

suhteliselt sama vist. kuna ma mötetest reeglina kaugemale ei jöua;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti on ema korralikum, sest oli 40 aastat tagasi 20-aastane. Sel ajal oli veel abiellumine moes, seks enne abielu oli tabu jms. Minu ema esimene mees oligi minu isa. Siiani on abielus. Ka isa esimene naine oli minu ema. Mina kaotasin küll süütuse hiljem, kui ema, aga mitte oma abikaasale, vaid kihlatule. Õnnetuseks või pigem õnneks see kihlumine abiellumisega ei lõppenud ning nüüd olen juba 3 mehega vahekorras ja kooselus olla jõudnud. Seega – ema on korralikum.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Mina kaotasin küll süütuse hiljem, kui ema, [/tsitaat] Teisiti see ei saakski ju olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu ema oli korralikkuse etalon – minu teada oli ainuke mees tema elus minu isa. Ja selle peale, kui mu poeg 4-aastasena temalt küsis umbes nii, et \”Vanaema, kas sina ka vahel seksid?\”, oli ta pikka aega ikka üsna kõnevõimetu:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida vanemaks ma saan, seda korralikumaks muutun. Nüüd peaaegu ei meenugi enam, et oleks elus üldse midagi mittekorralikku teinud.

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas olete “korralikum” kui teie ema?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.