Esileht Ilu ja tervis Kas olete kunagi kasutanud spreipäevitust?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas olete kunagi kasutanud spreipäevitust?

Mis te sellest arvate? Kas jääb ilus ja kulub ühtlaselt maha? On see ikka ohutu? Jäi kuskilt silma artikkel, et kui varem peeti seda täiesti riskivabaks päevitsmisviisisk, siis nüüd on uuringud ikkagi näidanud, et see sprei imendub siiski pealmistest nahakihtidest ka sügavamale ning väike kogus jõuab vereringesse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 11:07; 16.04 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, kunagi proovisin ja tulemus oli enam-vähem okei, aga kui hakkas maha kuluma, siis oli küll, et tahaks karjuda..jube, jube! Mitte kunagi ei kasuta seda enam, esiteks ei kulunud ühtlaselt maha, olin laiguline nagu leopard, lisaks valgeid riideid ei saanud kanda, sest määris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ülivalge ja defektne nahk, spraypäevitus jäi nahal võlts. Maha kulus laiguliselt, sest olen suur higistaja ja pole aega iga päev kreemitada üle keha. Ühesõnaga kole oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtetu. Riided määrib 101% ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aitäh ausate vastuste eest. Jätan siis katsetamata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 11:07; 16.04 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole küll teemasse, aga kas keegi neid on proovinud? http://www.tantan.ee/et/a/2-3-nad-isepruunista-vaht-tume
Sõbranna tegi, aga dušši all käies, olevat ojadena maha voolanud. Kommentaarid kiitvad kui loed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kunagi proovisin, midagi erilist küll ei teinud. Osta hoopis poest Garnier sprei (mingi virsikuga vms oli) isepruunistuv. Seda peab laskma parajalt kaugelt keegi teine – vannitoas seina ääres. Päris hästi aitab ja kõvasti odavam ka. Mina sain suurest Rimist Tallinna sadama juurest. Teine asi mida hea ise peale panna on Dove summer Glow (ei mäketa täoselt mis numbrit kasutasin, vist ikka midagi tumedamat). See jäöb loomulikum kui Garnier ja ei jää laiguline – kreemitad end sisse ja alles 3h pärast hakkab natuke pruunimaks minema. Teist korda võid ka veel peale kanda, sis jääb natuke tumedam. Kolmas kord näiteks jörgmine päev paned veel, siis võib juba laiguline jääda. Ma tavaliselt panen enne mingit üritust 1-2 x ja siis pesen ära. Väga head asjad mõlemad, olenemata et odav ketipoe kraam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene kiht isepruunistavat tulebki dushi all kenasti maha. See on kõigest indikaatorvärv, mille järgi saad näha, kuhu oled juba pannud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi see jääb nii võlts ja õudne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Kas olete kunagi kasutanud spreipäevitust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.