Esileht Pereelu ja suhted Kas olete lahku läinud, sest üks ei saa lapsi?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Teema: Kas olete lahku läinud, sest üks ei saa lapsi?

Postitas:
Kägu

Viljatu mees on parim asi üldse!

Mu mehe jättis ta eelmine naine sellepärast maha. Too naine sai kohe esimese uuega lapse, tänaseks on ta üksikema neljale lapsele kolme mehega. Vähemalt saab mitmelt poolt alimente, eksole.

Mina olen samal ajal pikas stabiilses suhtes, ma pole pidanud võtma aastakümneid pille ega kasutama spiraali, ma pole pidanud meest vasektoomiasse ajama. Tegime 5 ringi IVFi, saime bioloogilised lapsed. Mees on algusest peale teadnud, milline väärtus on tema jaoks tema lapsed ja ta naine, kes ma olen tema probleemi pärast päris palju läbi elanud, ja mees kannab mind kätel, armastab oma lapsi.

See on umbes nagu soovitus natuke kole partner võtta, ta saab ise ka aru, et paremat partiid kui sina ei ole tulemas.

+10
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on umbes nagu soovitus natuke kole partner võtta, ta saab ise ka aru, et paremat partiid kui sina ei ole tulemas.

See küll üldse tõele ei vasta. Mõni kole tähtsustab tänu enda koledusele ilu vägagi üle ja keskmise välimusega partnereid üldse ei vaata. Paljud mehed on sellised, selle taga on evolutsioon. Teistel jälle on ebaadekvaatne enesehinnang ja ei arva, et nad koledad on ja enda latt on vägagi kõrgel. Minu mees näiteks oli viljatu, aga pärast IVF-ga lapse saamist ta jättis mind maha ja liikus ühe väga viljaka naise juurde, kellel oli kolm last. Ilmselgelt ta ei tahtnud endale tunnistada, et ta viljatu on ja tahtis selle hoopis minu kaela ajada. Ja arvas siis, et äkki ta selle väga viljaka naisega saab ikkagi lapse niisamagi. Lapse nad saidki, aga pärast selgus, et see laps pole siiski tema oma ja naine on lisaks oma viljakusele ka veidi liiderlik.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti siiski üks pool teab või vähemalt aimab, et ta lapsi ei saa. tõenäoliselt on mõni pikem suhe olnud, kus on ka juhtunud kaitsmata vahekordi ja mitte ainult üks. Sellisel juhul mõistagi normaalne ja viisakas inimene enne uut püsisuhet käib arsti juures ja uurib oma viljakust, sest tal on väikenegi kahtlus.

Enamik inimesi ei tea oma viljakusest midagi enne, kui lapsesaamine on käsil. Igast kaitsmata vahekorrast ei pruugi sündida laps, kui rasestumise võimalus on kõigest 25% ja paljud ei juurdle ka hiljem selle üle. Naistearstid soovitavad kõigepealt aasta proovida ja alles siis edasi uurida. Lihtsamaid analüüse tavagünekoloogid enamasti ei tee, rääkimata põhjalikest uuringutest.

Viljakuse saab PCOS-i puhul näiteks pillidega vabalt ära tappa, ise seda teadmatagi. Kasutad liiga kaua ja kui enne ovulatsioon toimus, siis pärast võtad rohtusid ja teed IVF-i ringe.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti siiski üks pool teab või vähemalt aimab, et ta lapsi ei saa. Kui just 17-aastaselt ei abielluta, siis tõenäoliselt on mõni pikem suhe olnud, kus on ka juhtunud kaitsmata vahekordi ja mitte ainult üks. Sellisel juhul mõistagi normaalne ja viisakas inimene enne uut püsisuhet käib arsti juures ja uurib oma viljakust, sest tal on väikenegi kahtlus. Mitte ei arvesta sellega, et tont temaga, kui lapsi ei saa, siis partner on ikka juba pihus. Ja mis käes, see oma.

Need asjad räägitakse tarkade ja teisest hoolivate inimeste vahel kohe võimaliku püsisuhte alguses läbi, nagu lastesoov üldse. Kui teine pool siis otsustab jääda, siis peaks ka tema oma sõna edasi pidama, et lepib sellega või kasutatakse alternatiivseid meetodeid. Perekoolis muidugi partneriga oluliste eluliste vaadete ja soovide selgeks rääkimine on põlu all, eriti enne abielu või püsikooselu.

No mida juttu! Arvad tõesti, et kui ilma kaitseta seksida jääd kohe nipsti rasedaks või?
Kunagi väga ammu 80ndate keskel, kui ma olin noor ja ausalt öeldes üsnagi lõdva kummiga ning lisaks ei kasutanud mingit kaitset, ei jäänud ma rasedaks. Oma laste isaga aga rasestusin 3 kuu pärast.

Pikaajalises suhtes on enamasti pidev kaitse ehk näiteks pillid, tühjagi siis tead, kad rasestud või mitte ja mingit kahtlust ka ei teki. Või kui kasutatakse kondoomi ja lapsi veel ei soovita, siis võetakse hädaabi pill, mitte ei hakata katsetama, kas läks õnneks või mitte.
Mille eest siis oma uut parterit hoiatada? Räägid talle, et võtsin pille, aga rasedaks ei jäänud, ma arvan, et vist ei saagi lapsi.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti siiski üks pool teab või vähemalt aimab, et ta lapsi ei saa. Kui just 17-aastaselt ei abielluta, siis tõenäoliselt on mõni pikem suhe olnud, kus on ka juhtunud kaitsmata vahekordi ja mitte ainult üks. Sellisel juhul mõistagi normaalne ja viisakas inimene enne uut püsisuhet käib arsti juures ja uurib oma viljakust, sest tal on väikenegi kahtlus. Mitte ei arvesta sellega, et tont temaga, kui lapsi ei saa, siis partner on ikka juba pihus. Ja mis käes, see oma.

Need asjad räägitakse tarkade ja teisest hoolivate inimeste vahel kohe võimaliku püsisuhte alguses läbi, nagu lastesoov üldse. Kui teine pool siis otsustab jääda, siis peaks ka tema oma sõna edasi pidama, et lepib sellega või kasutatakse alternatiivseid meetodeid. Perekoolis muidugi partneriga oluliste eluliste vaadete ja soovide selgeks rääkimine on põlu all, eriti enne abielu või püsikooselu.

Kui haige! Kuidas on võimalik arvata, et kõikidel on juhtunud kaitsmata vahekordi ja soovimatuid rasedusi? Ei maksa kõike iseenda lolluse mõõdupuu järgi võtta. Et, kui sina ei tea seksuaaltervisest midagi, siis arvad, et teised inimesed on sama lollid?

Mina olen 51-aastane ja võin käsi südamel öelda, et mul pole oma pika elu jooksul olnud mitte ainsatki kaitsmata vahekorda. Erandiks vaid aeg, kui lapsi planeerisime või rase olin.

Tõsiselt vihaleajav ja nõme kommentaar! Ja hämmastun, et nii lolle inimesi tänapäeval veel on olemas! Mul oleks isegi anonüümsena häbi nii lolli kommentaari kirjutada.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna mehel oli kaks tillukest alla aastast last, kelle ema oli surnud, polnud põhjust arvata, et tema lapsi ei saa.

Mehel alla-aastased lapsed, kelle ema surnud ja tema juba otsis uut? Mustermees ja aasta isa.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna mehel oli kaks tillukest alla aastast last, kelle ema oli surnud, polnud põhjust arvata, et tema lapsi ei saa.

Mehel alla-aastased lapsed, kelle ema surnud ja tema juba otsis uut? Mustermees ja aasta isa.

Jah, kui me tutvusime, oli kaksikute vanus 11 kuud ja 5 päeva ning nende ema maetud 10 kuud ja 29 päeva. Kui see on maru vara, et tutvudagi, siis sorry. Mis see sobilik aeg siis tutvuda oleks, kui 10 kuud ja 29 päeva pärast matmist seda ei ole?

+12
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on väga keeruline otsus. Mul sõbrana jäi mehega kokku, sest armastus oli suur. Kahjuks paar aastat tagasi lahutasid. Sõbranna 45, ei meest, ei last.

Moraal oleks ilmselt see, et eks armasta ja jää kokku, kui nii tunned. Aga ära tee seda lapsesoovi allasurumise hinnaga. Vaid kasuta viljakusravi, doonorit või lapsendamist.

Kui aga takistuseks saab see, et viljatu pool eitab neid lahendusi  – siis võiks juba pettuda ehk tõsiselt kahtlema hakata, et kui niisugsues küsimuses ei leita üksmeelt, kas siis ikka üldse sobitaksegi kokku.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, kui me tutvusime, oli kaksikute vanus 11 kuud ja 5 päeva ning nende ema maetud 10 kuud ja 29 päeva. Kui see on maru vara, et tutvudagi, siis sorry. Mis see sobilik aeg siis tutvuda oleks, kui 10 kuud ja 29 päeva pärast matmist seda ei ole?

Alla-aastaste kaksikute kõrvalt üksikvanemal tutvumisega tegeleda on ikka täitsa tubli saavutus. 11 kuuga (eeldatavasti) armastatud ja ootamatult lahkunud abikaasa asendamine on ka päris hea saavutus. Südamega mees. Ja kohe teadis juba nende kaksikute kõrvalt, et tahab veel lapsi kellegi teisega. 😀

+11
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alla-aastaste kaksikute kõrvalt üksikvanemal tutvumisega tegeleda on ikka täitsa tubli saavutus. 11 kuuga (eeldatavasti) armastatud ja ootamatult lahkunud abikaasa asendamine on ka päris hea saavutus. Südamega mees. Ja kohe teadis juba nende kaksikute kõrvalt, et tahab veel lapsi kellegi teisega. ????

Kuna mul on endal ka kaksikud, siis tahaks ka teada, kes neid lapsi siis hoidis, kui mees naisi käis taga ajamas. Ega vast esimene ettejuhtuv ka ei sobinud, järelikult alustas sellega tükk aega varem. Minul poleks sellist võimalust küll olnud, et käin mehi jahtimas, kui lapsed olid beebid.

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna mehel oli kaks tillukest alla aastast last, kelle ema oli surnud, polnud põhjust arvata, et tema lapsi ei saa.

Mehel alla-aastased lapsed, kelle ema surnud ja tema juba otsis uut? Mustermees ja aasta isa.

Jah, kui me tutvusime, oli kaksikute vanus 11 kuud ja 5 päeva ning nende ema maetud 10 kuud ja 29 päeva. Kui see on maru vara, et tutvudagi, siis sorry. Mis see sobilik aeg siis tutvuda oleks, kui 10 kuud ja 29 päeva pärast matmist seda ei ole?

Siin on vist järjekordne lokkava fantaasiaga inimene, alles ühes teemas siin oli, kus naine leidis äsja lahkunud abikaasa ja kahe imiku kõrvalt paari nädalaga uue mehe. Raske uskuda, et siin nii palju sellise erakordse saatusega tüüpe kokku sattub. Pigem mingi haige fantaasiaga inimesed.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3988538: See on väga keeruline otsus. Mul sõbrana jäi mehega kokku, sest armastus oli suur. Kahjuks paar aastat tagasi lahutasid. Sõbranna 45, ei meest, ei last. Moraal oleks ilmselt see, et eks armasta ja jää kokku, kui nii tunned. Aga ära tee seda lapsesoovi allasurumise hinnaga. Vaid kasuta viljakusravi, doonorit või lapsendamist.

Nõustun, sest aastakümneid tagasi võis viljatul paaril oli ainukeseks võimaluseks lapsendamine, mis kõigile ei pruugi sobida, sest kardetakse hüljatud ja psüühiliste traumadega lastega hakkamasaamist. Praegusel ajal ja vähemalt 20 aasta vältel on võimalusi rohkem, viljakusravi ja doonori kasutamine. Kui üks osapool keeldub kummastki variandist, siis tekib küsimus, kas mõlema armastus kokkujäämiseks ja lapse saamise soov on ikka piisavalt suur, kui ei suudeta teha kompromisse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alla-aastaste kaksikute kõrvalt üksikvanemal tutvumisega tegeleda on ikka täitsa tubli saavutus. 11 kuuga (eeldatavasti) armastatud ja ootamatult lahkunud abikaasa asendamine on ka päris hea saavutus. Südamega mees. Ja kohe teadis juba nende kaksikute kõrvalt, et tahab veel lapsi kellegi teisega. ????

Kuna mul on endal ka kaksikud, siis tahaks ka teada, kes neid lapsi siis hoidis, kui mees naisi käis taga ajamas. Ega vast esimene ettejuhtuv ka ei sobinud, järelikult alustas sellega tükk aega varem. Minul poleks sellist võimalust küll olnud, et käin mehi jahtimas, kui lapsed olid beebid.

Pakun, et mees oli praktilise meelega, kaksikutega raske ja tahtis tööle, siis tuli kiirelt naine otsida, kes majapidamisega tegeleks.

Ma ise matsin ema 10 kuud tagasi, nüüd emadepäev, ma ei tee telekatki lahti, sest muudkui kingi emale js kingi emale. Nagu soolane pistoda urgitseks lihas, nii valus on ikka.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakun, et mees oli praktilise meelega, kaksikutega raske ja tahtis tööle, siis tuli kiirelt naine otsida, kes majapidamisega tegeleks.

Meestel on ka rohkem toetajaid sellel raskel hetkel. Mitte kõigil muidugi, aga kui on naissugulasi elus, laste vanavanemaid, tädisid, siis mõni neist võib sellisel hetkel üksikisale appi tõtata ja lapsi meelsasti või lihtsalt kohusetundest hoida võtta sagedamini kui samas olukorras naise puhul. Naiste puhul ikka eeldatakse, et ta peaks toime tulema, ikkagi ema ju. Mehe puhul on rohkem seda muret, et kuidas ta nüüd ikka hakkama saab ja äkki sureb külmkapi kõrval nälga. Samas on tobe ka kritiseerida, et näe, ei pidanud leinaaastatki, kui 10 kuud möödas.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#

Lihtsalt ei usu seda muinasjuttu.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt ei usu seda muinasjuttu.

Ei usu jah, täpselt sama ebausutav, kui see üks lugulaul siin oli, kuidas naabrimees saja lapsega naise kohe pärast selle mehe surma endale võttis. Huvitav, kas üks ja sama mõtleb neid lugusid välja või siis erinevad. Mulle tundub, et sama, kuidagi sarnane stiil. Ei tea, kas inimesel läheb elus halvasti ja siis mõtleb mingeid asju välja, et alati võib ju ka tal veel jopata või mis see põhjus on.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakun, et mees oli praktilise meelega, kaksikutega raske ja tahtis tööle, siis tuli kiirelt naine otsida, kes majapidamisega tegeleks.

Vähe sellest, uus naine on nõus miskine kodumasin-sünnitaja olema, et sellise kullatükiga tutvudes kohe arsti juurde kontrollima jooksis, et ikka suudab peremehele veel järglasi pakkuda, et too oma geene ikka edasi paljundada saaks. Tillukesed kaksikud kellegi naissugulase hoole all ja uus naine viljakustõendiga platsis. Super.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakun, et mees oli praktilise meelega, kaksikutega raske ja tahtis tööle, siis tuli kiirelt naine otsida, kes majapidamisega tegeleks.

Vähe sellest, uus naine on nõus miskine kodumasin-sünnitaja olema, et sellise kullatükiga tutvudes kohe arsti juurde kontrollima jooksis, et ikka suudab peremehele veel järglasi pakkuda, et too oma geene ikka edasi paljundada saaks. Tillukesed kaksikud kellegi naissugulase hoole all ja uus naine viljakustõendiga platsis. Super.

Mina ka ei saa aru, mis see mees 10 kuud ootas. Oleks pidanud kohe otsima hakkama, kui laste ema oli mulda sängitatud.

Ja kui mehel oli plaan kunagi veel lapsi saada, siis oligi õige, et otsib kohe naist, kes ka lapsi saab. Või kellegi arvates oleks ta pidanud otsima omale ajutist naist, keda hakata hiljem välja vahetama?

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakun, et mees oli praktilise meelega, kaksikutega raske ja tahtis tööle, siis tuli kiirelt naine otsida, kes majapidamisega tegeleks.

Vähe sellest, uus naine on nõus miskine kodumasin-sünnitaja olema, et sellise kullatükiga tutvudes kohe arsti juurde kontrollima jooksis, et ikka suudab peremehele veel järglasi pakkuda, et too oma geene ikka edasi paljundada saaks. Tillukesed kaksikud kellegi naissugulase hoole all ja uus naine viljakustõendiga platsis. Super.

Mina ka ei saa aru, mis see mees 10 kuud ootas. Oleks pidanud kohe otsima hakkama, kui laste ema oli mulda sängitatud.

Ja kui mehel oli plaan kunagi veel lapsi saada, siis oligi õige, et otsib kohe naist, kes ka lapsi saab. Või kellegi arvates oleks ta pidanud otsima omale ajutist naist, keda hakata hiljem välja vahetama?

Kui palju neid lapsi vaja on, et mitme naisega peab tegema?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakun, et mees oli praktilise meelega, kaksikutega raske ja tahtis tööle, siis tuli kiirelt naine otsida, kes majapidamisega tegeleks.

Vähe sellest, uus naine on nõus miskine kodumasin-sünnitaja olema, et sellise kullatükiga tutvudes kohe arsti juurde kontrollima jooksis, et ikka suudab peremehele veel järglasi pakkuda, et too oma geene ikka edasi paljundada saaks. Tillukesed kaksikud kellegi naissugulase hoole all ja uus naine viljakustõendiga platsis. Super.

Mina ka ei saa aru, mis see mees 10 kuud ootas. Oleks pidanud kohe otsima hakkama, kui laste ema oli mulda sängitatud.

Ja kui mehel oli plaan kunagi veel lapsi saada, siis oligi õige, et otsib kohe naist, kes ka lapsi saab. Või kellegi arvates oleks ta pidanud otsima omale ajutist naist, keda hakata hiljem välja vahetama?

Kui palju neid lapsi vaja on, et mitme naisega peab tegema?

Seda tuleb küsida tolle mehe käest.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus siis pealkirjas…

Jah, pole mõtet olla suhtes, kui lapsi ei ole ega tule.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakun, et mees oli praktilise meelega, kaksikutega raske ja tahtis tööle, siis tuli kiirelt naine otsida, kes majapidamisega tegeleks.

Vähe sellest, uus naine on nõus miskine kodumasin-sünnitaja olema, et sellise kullatükiga tutvudes kohe arsti juurde kontrollima jooksis, et ikka suudab peremehele veel järglasi pakkuda, et too oma geene ikka edasi paljundada saaks. Tillukesed kaksikud kellegi naissugulase hoole all ja uus naine viljakustõendiga platsis. Super.

Mina ka ei saa aru, mis see mees 10 kuud ootas. Oleks pidanud kohe otsima hakkama, kui laste ema oli mulda sängitatud.

Ja kui mehel oli plaan kunagi veel lapsi saada, siis oligi õige, et otsib kohe naist, kes ka lapsi saab. Või kellegi arvates oleks ta pidanud otsima omale ajutist naist, keda hakata hiljem välja vahetama?

Kui palju neid lapsi vaja on, et mitme naisega peab tegema?

Seda tuleb küsida tolle mehe käest.

Sõna võtma olid varmas ja nüüd juba küsi tolle mehe käest.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakun, et mees oli praktilise meelega, kaksikutega raske ja tahtis tööle, siis tuli kiirelt naine otsida, kes majapidamisega tegeleks.

Vähe sellest, uus naine on nõus miskine kodumasin-sünnitaja olema, et sellise kullatükiga tutvudes kohe arsti juurde kontrollima jooksis, et ikka suudab peremehele veel järglasi pakkuda, et too oma geene ikka edasi paljundada saaks. Tillukesed kaksikud kellegi naissugulase hoole all ja uus naine viljakustõendiga platsis. Super.

Mina ka ei saa aru, mis see mees 10 kuud ootas. Oleks pidanud kohe otsima hakkama, kui laste ema oli mulda sängitatud.

Ja kui mehel oli plaan kunagi veel lapsi saada, siis oligi õige, et otsib kohe naist, kes ka lapsi saab. Või kellegi arvates oleks ta pidanud otsima omale ajutist naist, keda hakata hiljem välja vahetama?

Kui palju neid lapsi vaja on, et mitme naisega peab tegema?

Seda tuleb küsida tolle mehe käest.

Sõna võtma olid varmas ja nüüd juba küsi tolle mehe käest.

Seda peaks küsima see, kes seda meest tunneb. Mina tõin välja oma isikliku seisukoha. Eks üksikemadega on ju ka sama, mõni ei lepi 1 või 2 ga. Muidugi on naistel sellevõrra lihtsam, kui uus mees lapsi ei saa, siis sobiks ka doonorsperma.

Meeste puhul oma lapse saamine lapsi mittesaava naisega on vaid munarakudoonori või surrogaatema teenuse kasutamine. Aga lihtsam on otsida omale naine kes saab lapsi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda peaks küsima see, kes seda meest tunneb. Mina tõin välja oma isikliku seisukoha. Eks üksikemadega on ju ka sama, mõni ei lepi 1 või 2 ga. Muidugi on naistel sellevõrra lihtsam, kui uus mees lapsi ei saa, siis sobiks ka doonorsperma.

Meeste puhul oma lapse saamine lapsi mittesaava naisega on vaid munarakudoonori või surrogaatema teenuse kasutamine. Aga lihtsam on otsida omale naine kes saab lapsi.

Probleem polegi niivõrd viljakuses, vaid uisapäisa laste tegemises vasakule ja paremale.

Kuri naene.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah. Väga dramaatiline lahkuminek, kus mees, kelles oli probleem, nö andis-sundis mu vabaks. Olen talle siiani väga tänulik, emana.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see sobilik aeg siis tutvuda oleks, kui 10 kuud ja 29 päeva pärast matmist seda ei ole?

Nagu päriselt küsid nii? Et siis nagu rohkem variante ei olegi kui 10 kuud ja 29 päeva?

Mina sinu asemel oleksin pigem ettevaatlik sellise mehega. Sest tundub kuidagi kahtlane, kas see mees oma naist üldse armastas, kui 10 kuud pärast naise surma armastas juba sind. Kuidagi pealiskaudne tundub.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen lahku läinud kuna üks tahtis last.

Väga paljud on just selle pärast lahku läinud. Ja mehe vahetusega on ka mõned naised loomulikult rasestunud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see sobilik aeg siis tutvuda oleks, kui 10 kuud ja 29 päeva pärast matmist seda ei ole?

Nagu päriselt küsid nii? Et siis nagu rohkem variante ei olegi kui 10 kuud ja 29 päeva?

Mina sinu asemel oleksin pigem ettevaatlik sellise mehega. Sest tundub kuidagi kahtlane, kas see mees oma naist üldse armastas, kui 10 kuud pärast naise surma armastas juba sind. Kuidagi pealiskaudne tundub.

Ma olen temaga “ettevaatlik” juba 26 aastat. Muidugi armastas ta ka eelmist naist. Ilmselgelt rohkem kui mind alguses, sest mina olin rohkem nagu usaldusväärne sõber, kes meeldis talle ka naisena. See tunne temas kasvas ajaga, on ta rääkinud ja sellest oli ka aru saada. Armastama hakkas ta mind ehk aasta hiljem. Sinu arvates on umbes 11 kuud eelmise suhte lõpust uue alguseni vähe…mis siis teha. Pea seda siis meeles, kui üksi jääma peaksid. Ei mingit meeldimist, seksi ega suhet enne kolme-nelja aastat või mis see sinu jaoks sobilik ajapiir on. Mis see “mittepealiskaudse” uue suhte alguseks sobilik ajapiir on, seda sa ju ei öelnud. Ning ei maksa nüüd öelda, et miks ma magasin mehega, kes ei olnud pimestatud armastusest minu vastu, kellele ma küll tõsiselt meeldisin ja kes oli vaid 11 kuud lesk. Ma meeldisin talle nii inimese kui ka naisena ja mina armastasin teda. Paljudel paaridel pole sedagi. Nüüd armastame teineteist südamest ja oleme endiselt parimad sõbrad. Pealiskaudne…kah tuli ekspert välja 🙂

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alla-aastaste kaksikute kõrvalt üksikvanemal tutvumisega tegeleda on ikka täitsa tubli saavutus. 11 kuuga (eeldatavasti) armastatud ja ootamatult lahkunud abikaasa asendamine on ka päris hea saavutus. Südamega mees. Ja kohe teadis juba nende kaksikute kõrvalt, et tahab veel lapsi kellegi teisega. ????

Kuna mul on endal ka kaksikud, siis tahaks ka teada, kes neid lapsi siis hoidis, kui mees naisi käis taga ajamas. Ega vast esimene ettejuhtuv ka ei sobinud, järelikult alustas sellega tükk aega varem. Minul poleks sellist võimalust küll olnud, et käin mehi jahtimas, kui lapsed olid beebid.

No siin on arvatavasti olukord kus ema tuli pojale appi lapsi hoidma ja kuna kahe pisikese lapsega pole elu just kerge, siis ema utsistas poega tagant, et otsi juba kiiremini uus naine, kes üle võtaks kõik need lapsed, majapidamise ja poja. Kahe väikse beebi kõrvalt muidu jah pole erilist jõudu ega jaksu ega ka võimalust veel mööda ilma rännata ja naisi ( mehi) sebida omale.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alla-aastaste kaksikute kõrvalt üksikvanemal tutvumisega tegeleda on ikka täitsa tubli saavutus. 11 kuuga (eeldatavasti) armastatud ja ootamatult lahkunud abikaasa asendamine on ka päris hea saavutus. Südamega mees. Ja kohe teadis juba nende kaksikute kõrvalt, et tahab veel lapsi kellegi teisega. ????

Kuna mul on endal ka kaksikud, siis tahaks ka teada, kes neid lapsi siis hoidis, kui mees naisi käis taga ajamas. Ega vast esimene ettejuhtuv ka ei sobinud, järelikult alustas sellega tükk aega varem. Minul poleks sellist võimalust küll olnud, et käin mehi jahtimas, kui lapsed olid beebid.

No siin on arvatavasti olukord kus ema tuli pojale appi lapsi hoidma ja kuna kahe pisikese lapsega pole elu just kerge, siis ema utsistas poega tagant, et otsi juba kiiremini uus naine, kes üle võtaks kõik need lapsed, majapidamise ja poja. Kahe väikse beebi kõrvalt muidu jah pole erilist jõudu ega jaksu ega ka võimalust veel mööda ilma rännata ja naisi ( mehi) sebida omale.

Mis lollus.

Meie tutvusime tõesti restoranis, sünnipäeval, päevasel ajal. Lapsed olid tal kaasas. Oli meie ühe tuttava lapse pidu, lasteaia lõpetamine. Siis selgus ka, et elame mõnisada meetrit vaid teineteisest. Kuna mul oli värske kutsikas, siis hakkasime koos parkmetsas jalutamas käima. Mina kutsikaga ja tema lastega. Amet tal selline, et sai vahetevahel mitu-mitu päeva kodus olla. Paraku siis jälle pika päeva ära. Arst. Ja lisaks oli tal ka võimalik palgata osaajaliselt lapsehoidja – üks vanem daam.

Ema elas tal siis ja elab senini välismaal. Jah, mees teadis juba meie suhte alguses, et soovib veel lapsi. Kas teil on veel huvitavaid teooriaid?

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas olete lahku läinud, sest üks ei saa lapsi?