Esileht Pereelu ja suhted Kas olete loobunud suhtest, mida oleksite tahtnud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Kas olete loobunud suhtest, mida oleksite tahtnud?

Ja selle teema all ei huvita mind lood a la “armusin abielumehesse, ent ei andnud kiusatusele järele”, vaid suhted, mis iseenesest oleks olnud igati lubatud ja siivsad, ent millest te mingil põhjusel siiski loobusite.

Endal oli keskkooli ajal olukord, kus kooli kõige popim poiss tunnistas mulle, et on minusse sügavalt armunud ja tahtis minuga “käima” hakata, ent ma ütlesin talle viisakalt ära. Ja seda mitte põhjusel, et ta mulle meeldinud poleks, vaid seetõttu, et arvasin, et see suhe saaks niikunii mõne aja pärasr otsa ja kartsin, et pärast lahkuminekut on mul siis piinlik olla ning ebamugav temaga koolimajas pidevalt kokku sattuda. Olin suhete asjus täitsa kogenematu ka, ei kujutanud hästi ettegi, mida selline keskkooliaegne suhe endast kujutama peaks ja mis sellega kaasneks. Ühesõnaga ebakindlus ja hirm said soovist temaga koos olla võitu. Ega ma tegelikult selle pärast eriti põdenud, olin selline hilisküps ning ega mind tol ajal poisid väga huvitanudki, mu tähelepanu oli eelkõige muudel asjadel nagu õppimine ja hobid. Pigem nautisin endamisi seda teadmist, et SELLINE poiss minust huvitatud oli 🙂 Kellelegi sellest latrama ka ei läinud.

+13
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 00:00; 05.06 12:37; 05.06 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas raske on teema teha õigesse alafoorumisse? On ju olemas perelu ja suhted!

+7
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 00:09; 05.06 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid on mitu olnud. Ühe vastu olid tunded liiga tugevad ja kartsin haiget saada. Turvalisem oli see riskeerimine lõpetada.
Teine oli rikas ja mul on selliste suhtes eelarvamused , mis tihtipeale tõeks tegelikult osutuvadki ka.
Kolmandaga oli suur tõmme ja olin päris armunud, aga oli minu jaoks liiga keerulise loomuga (ka mul on sellega mingi piir, kuigi just keerulisemad inimesed mulle sobivadki) mees, kellest ma ei saanudki sotti. Ta nagu tahtis mind, aga miski hoidis tagasi ja oli füüsiliselt suisa näha, et võitles endaga. Veel mäletan, kui läksin külla, et viimast korda rääkida ja siis tõenäoliselt joon alla tõmmata ja hüvasti jätta, oli tema voodis teki all ja omadega päris puntras ja läbi. Oli vist nutnudki. Üsna sürr on see lugu.
Neljandaga oli kõige ilusam ja puhtam vaimne suhe, mida ma ei tahtnud füüsilisega ära rikkuda ja veel vähem kodu hakata mängima. Sisimas teadsin, et sellest ei tuleks ka midagi välja ja kõik läheks untsu nagunii. Jäigi ilus mälestus, mida meenutada.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 00:28; 05.06 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arusaamatu teema (ainult kooliaegne suhtest hoidumine ja hirm on arusaadav osa). Mis mõttes te hetk peale armumist mõtlete sellele, kuidas selle inimesega abielu oleks või mis temaga koos kuue aasta pärast teha oleks võimalik? Selline ülekalkuleeritud elu võib küll ikka keeruline olla. Ja oluline osa elust jääb elamata ka, jah, vead jäävad ka tegemata, millest õppida ja areneda.

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 00:37; 05.06 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arusaamatu teema (ainult kooliaegne suhtest hoidumine ja hirm on arusaadav osa). Mis mõttes te hetk peale armumist mõtlete sellele, kuidas selle inimesega abielu oleks või mis temaga koos kuue aasta pärast teha oleks võimalik? Selline ülekalkuleeritud elu võib küll ikka keeruline olla. Ja oluline osa elust jääb elamata ka, jah, vead jäävad ka tegemata, millest õppida ja areneda.

Tundlik inimene ei mõtle nii. Ma arvan, et tal on juba õpitud, edaspidi tahab end vaid säästa ja kaitsta hingevalu eest ja ilmselt on piisavalt põhjendatud kahtluseid. Inimestevahel võib ju olla suurt kirge ja tõmmet, aga mõistusega saab ka sellest aru, et pole koos ühist tulevikku ja milleks siis edasi purssida ja ilusa ära rikkuda.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 00:28; 05.06 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pmst olen, kui see nüüd arvesse läheb, tekkis väike seks ühe hiljuti lahutatud mehega, kellesse ma hullult ära armusin, aga kes käis minu juures ainult keppimas. Sain lõpuks aru, et teen nii ainult endale haiget ja ühel ööl ütlesin, et ta rohkem ei tuleks. Põdesin seda hiljem veel kaua.
Ta polnud paha inimene, arvan, et ta polnud oma eksnaisest veel üle saanud ja seetõttu oli nii külm.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.06 05:28; 05.06 08:09; 05.06 08:17; 05.06 09:47; 05.06 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pmst olen, kui see nüüd arvesse läheb, tekkis väike seks ühe hiljuti lahutatud mehega, kellesse ma hullult ära armusin, aga kes käis minu juures ainult keppimas. Sain lõpuks aru, et teen nii ainult endale haiget ja ühel ööl ütlesin, et ta rohkem ei tuleks. Põdesin seda hiljem veel kaua.

Ta polnud paha inimene, arvan, et ta polnud oma eksnaisest veel üle saanud ja seetõttu oli nii külm.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kellesse ma hullult ära armusin,

Kui mina seda tegin, siis nägin asju teises valguses ja roosade prillidega, kaotasin loogilise mõtlemisvõime, pidasin paljusid asju iseenesest mõistetavaks, lootsin nagu segane ja ei olnud mitte kuidagi valmis sellest suhtest mõistuse sunnil loobuma.
Kuidas see sul küll õnnestus?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.06 08:02; 05.06 08:12; 05.06 08:25; 05.06 09:01; 05.06 09:31; 05.06 09:42; 05.06 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kellesse ma hullult ära armusin,

Kui mina seda tegin, siis nägin asju teises valguses ja roosade prillidega, kaotasin loogilise mõtlemisvõime, pidasin paljusid asju iseenesest mõistetavaks, lootsin nagu segane ja ei olnud mitte kuidagi valmis sellest suhtest mõistuse sunnil loobuma.

Kuidas see sul küll õnnestus?

Õnnestus? Kui inimene murrab jalaluu ja seepeale loobub maratoni edasi jooksmast, kas see on õnnestumine?

See suhtetaoline asi lihtsalt murdis mu.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.06 05:28; 05.06 08:09; 05.06 08:17; 05.06 09:47; 05.06 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnnestus? Kui inimene murrab jalaluu ja seepeale loobub maratoni edasi jooksmast, kas see on õnnestumine?

Jah, sest kui sa oleks edasi longanud nagu mina, oleksi murdnud selgroo ja jäänud ratastooli. Kui juba jutt luudele läks.
Jalaluu paraneb ära.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.06 08:02; 05.06 08:12; 05.06 08:25; 05.06 09:01; 05.06 09:31; 05.06 09:42; 05.06 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnnestus? Kui inimene murrab jalaluu ja seepeale loobub maratoni edasi jooksmast, kas see on õnnestumine?

Jah, sest kui sa oleks edasi longanud nagu mina, oleksi murdnud selgroo ja jäänud ratastooli. Kui juba jutt luudele läks.

Jalaluu paraneb ära.

No ju siis mõne inimese alalhoiuinstinkt töötab paremini, kui mõnel teisel. Kas ma peaksin seda häbenema või mis su jutu mõte õieti on?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.06 05:28; 05.06 08:09; 05.06 08:17; 05.06 09:47; 05.06 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma peaksin seda häbenema või mis su jutu mõte õieti on?

Vastupidi, tubli oled.
Mina ka, aga kahjuks ainult edaspidi. Mitu aastat niisama sai raisatud.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.06 08:02; 05.06 08:12; 05.06 08:25; 05.06 09:01; 05.06 09:31; 05.06 09:42; 05.06 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen loobunud värskelt lahutatud mehest, sest kõik kinnitasid, et kohe peale lahutust on inimesel ainult “ülemineku suhe” ja “see suhe ei jää püsima, sest ta alles lahutas”, siis alati nii ikkagi ei ole. Kuigi ta oligi veidi tundlikum äsja toimunud lahutuse tõttu ja mina noor ja kogenematu, siis tegelikult oli aastaid kestev suur armastus. Tema arvab senini, et olen ta elu armastus, aga me mõlemad oleme abielus ja ei hakka seetõttu perekondi lõhkuma. Sellegipoolest olen tänulik, et mu elus on olnud inimene, kes mu hinge sügavalt puudutas ja pakkus suuri tundeid, mida elus alati ei kohta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma peaksin seda häbenema või mis su jutu mõte õieti on?

Vastupidi, tubli oled.

Mina ka, aga kahjuks ainult edaspidi. Mitu aastat niisama sai raisatud.

Eiei, see ei ole raiskamine vaid uute kogemuste saamine ja ōppimine.
Kas on praegu råpane tunne ka tagantjårgi selliseid asju meenutada?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 00:09; 05.06 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on praegu råpane tunne ka tagantjårgi selliseid asju meenutada?

Kusjuures ei ole. Miks räpane? Error ei olnud ju minus, vaid teises pooles, kes ei tahtnudki midagi enamat.
Ja ka see olnud mingi viga, sest ta lihtsalt polnud valmis ja tema jaoks ei olnud aeg õige. Seega ka temal tegelikult süü puudus. (v.a. see, et oleks võinud öelda; nägi ju, et teine on kõrvuni “sees”)
Seega, on nagu on.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.06 08:02; 05.06 08:12; 05.06 08:25; 05.06 09:01; 05.06 09:31; 05.06 09:42; 05.06 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pmst olen, kui see nüüd arvesse läheb, tekkis väike seks ühe hiljuti lahutatud mehega, kellesse ma hullult ära armusin, aga kes käis minu juures ainult keppimas. Sain lõpuks aru, et teen nii ainult endale haiget ja ühel ööl ütlesin, et ta rohkem ei tuleks. Põdesin seda hiljem veel kaua.

Ta polnud paha inimene, arvan, et ta polnud oma eksnaisest veel üle saanud ja seetõttu oli nii külm.

Kommentaar eemaldatud

Miks ta lìts on?
Kirjeldatu on väga tavaline suhete käik. Endal nii olnud ja paaril sõbrannal samuti. Ju me siis kõik oleme lìtsid.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 09:24; 05.06 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teema. Kõnetab mind praegu hästi. Olen hetkel suhtes mehega, kellega meil on suurepärane tõmme ja seks. Lastega on ta armas, aga tajun tema pühendumisraskusi ning tema sugulased on hullud (teine Eesti)’ Temaga koos on minu ellu tulnud selliseid probleeme, mida enne ainult seebikas nägin. Ja kui vaatan teda üksinda, siis on ta nii hea ja mõistus ütleb Ei.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas äkki see litsikarjuja (algne versioon tema postitusest oli selline:“Aga sia ikka veel oled lits! Kindlasti oled ka shguhaige.“) on mingi mahajäetud MEES?

Miks teda muidu selline situatsioon, kus naine saatis mehe sisuliselt minema, nii ärritas ja endast välja viis?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.06 08:02; 05.06 08:12; 05.06 08:25; 05.06 09:01; 05.06 09:31; 05.06 09:42; 05.06 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundlik inimene ei mõtle nii. Ma arvan, et tal on juba õpitud, edaspidi tahab end vaid säästa ja kaitsta hingevalu eest ja ilmselt on piisavalt põhjendatud kahtluseid. Inimestevahel võib ju olla suurt kirge ja tõmmet, aga mõistusega saab ka sellest aru, et pole koos ühist tulevikku ja milleks siis edasi purssida ja ilusa ära rikkuda.

Ma ei arvaks, et see on tundlik inimene, pigem on tegu inimesega, kes kardab riski nii palju, et pigem jätab proovimata. Kui on inimestevaheline suur kirg ja tõmme, siis mõistusega ei tee sealjuures midagi, no võib olla mõni erandlik inimene on, kellel nii tohutu tahtejõud on, et oma hormoonidest üle suudab olla, aga lihtsurelik seda ei suuda, vähemalt ilma väga tõsise ja selge põhjuseta (näiteks abielus mees vms taolist).

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 00:37; 05.06 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas äkki see litsikarjuja (algne versioon tema postitusest oli selline:Aga sia ikka veel oled lits! Kindlasti oled ka shguhaige.) on mingi mahajäetud MEES?

???? Mingi koodkiri?

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 09:24; 05.06 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi koodkiri?

Vaevalt. “h” ja “u” on klaviatuuril suht lähestikku (diagonaalis kõrvuti)

Rumal emotsioonipurse + trükiviga. Ja praeguseks ju kustutet ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.06 08:02; 05.06 08:12; 05.06 08:25; 05.06 09:01; 05.06 09:31; 05.06 09:42; 05.06 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trollile on parem mitte vastata.

Teemalgataja võiks nüüd ka midagi öelda – et miks ta selle ammuse loo põhjal üldse praegu teema tegi või mis järeldustele ta siit jõudis.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.06 05:28; 05.06 08:09; 05.06 08:17; 05.06 09:47; 05.06 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma peaksin seda häbenema või mis su jutu mõte õieti on?

Vastupidi, tubli oled.

Mina ka, aga kahjuks ainult edaspidi. Mitu aastat niisama sai raisatud.

Ei tea, kas tubli, haiget ja viga sain ma ju ikka. Küllap on ka neid inimesi, kes sellisesse suhtesse üldse ei astu, tunnevad juba eemalt ära, et lõks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.06 05:28; 05.06 08:09; 05.06 08:17; 05.06 09:47; 05.06 09:49;
To report this post you need to login first.

Trollile on parem mitte vastata.

Teemalgataja võiks nüüd ka midagi öelda – et miks ta selle ammuse loo põhjal üldse praegu teema tegi või mis järeldustele ta siit jõudis.

Ei olnudki mingit dramaatilist põhjust selle teema algatamiseks. Käisin hiljuti vanematekodus ja korrastasin pisut kaste oma lapsepõlveasjadega, mis endiselt vanemate juures hoiul on ning leidsin sealse kraami seast muuhulgas selle noormehe saadetud armastuskirja (jah, ta kirjutas mulle ka ühe imeilusa armastuskirja, ilusaima, mille ma kunagi enne või pärast saanud olen 🙂 ). Seetõttu tuli lihtsalt see vana asi meelde.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 00:00; 05.06 12:37; 05.06 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen jätnud ühe tõeliselt hea ja armastava, täielikult sobiva mehe maha. Laste pärast. Kartsin muutusi ja jäin oma vägivallatsejast laste isaga kokku. Ilmselt jään seda kogu elu kahetsema.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.06 13:04; 05.06 17:40; 05.06 19:10; 06.06 06:52; 06.06 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa …
Mul sai umbes 15 aastat tagasi alguse suhe ühe meesterahvaga. Põhimõtteliselt oli see minu poolt peamiselt selline kepisuhe, tema oli armunud. No ma vähemalt arvasin, et ta on minu jaoks lihtsalt hea sekspartner ja ei midagi enamat.
Tore mees oli tegelikult. Välimuselt mitte suurem asi, aga tark ja hooliv. Ääretult tark ja ääretult hooliv. Tol ajal tundus mulle muidugi, et liiga hooliv. Ja nii ma siis võtsingi teda enesestmõistetavana, suplesin tema tähelepanus ja lasin ennast imetleda.
Tema palus mitu korda mu kätt ja soovis peret luua, mina vingerdasin alati välja. Aga huvitav oli temaga koos olla, ta teadis palju ajaloost ja rääkis huvitavaid lugusid. Meil jutt ja huvid klappisid ja voodis oli ta ka tõeliselt suurepärane.

Lõpuks, peale mitut aastat sellist minu jaoks fun-suhet tüdinesin justkui ja liikusin edasi. Tema nö. “ohkas” leplikult ja püüdis ka edasi liikuda. Leidiski endale naise, kellest sai lõpuks ka ta abikaasa. Tal oli nimelt kogu aeg olnud tõsine plaan pere luua, sest vanus tiksus peale ja ta tahtis väga lapsi. Minust selleks asja ei saanud ja nii ta siis leidiski uue naise, kes oli nõus temaga abielluma ja talle lapsi sünnitama. Kõike seda, mida mina ei tahtnud temaga teha.

Me saime veel mõne aja pärast peale mõningast pausi kokku. Siis oli ta juba abielus ja naine vist isegi esimese lapse ootel … või juba titega kodus.
Ja siis ma äkki nägin teda teistmoodi. Tegin ka selle patu, et veetsin temaga nädalavahetuse koos ja mis seal salata – magasin selleks hetkeks juba teise naise mehega.
Hommikul tema kõrval ärgates tundsin, kuidas ma olin teda igatsenud ja temast puudust tundnud. Kirusin ennast, et olin olnud nii loll, et tal minna lasin ja ühtlasi ka loll, et nüüd teise naise meest pruukisin.
Kaks erinevat tunnet – suur soov temaga uuesti suhet alustada, sest tema oli selleks vaatamata oma abielule endiselt valmis ja rääkis mulle aina, kuidas ta on mind igatsenud ja kuidas mina olen tegelikult kogu aeg olnud tema jaoks …, ja teiselt poolt minu kindel veendumus, et ma ei suudaks seda teha – olla abielumehe armuke.

Ja nii ma siis võtsin sisse oma tavapärase sügavamate tunneteta seksisemu poosi, naersin ta sügavad tunded välja ja tegin üsna valusaid märkusi ta abielu kohta. Ühesõnaga tegin oma käitumisega kõik endast sõltuva, et ta enam ei tahaks kunagi minuga kohtuda.
Peale mõningat asja üle jätele mõtlemist ta enam ei tahtnudki. Ütles lihtsalt, et ta ei jaksa enam loota ja et nüüd lõpuks on ta aru saanud, et lootmine oleks ka üsna mõttetu.

Aga nüüd on juba vist 4-5 aastat sellest, kui me viimati nägime või rääkisime ja omavahel kokku leppisime, et enam vist ei tasu …
Aga ma mäletan teda ikkagi. Ja kahetsen, et õigel ajal ei taibanud.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Võib-olla see on lihtsalt meeldiv ja tekitab positiivseid tundeid, kui leiad sellise kirja või tuletad meelde, kuidas sinust huvitatud oldi. Muidu ehk polekski meelde tulnud. Aga kas sa tahad seda suhet praegu? Või on see paljalt hea meenutus. Mis tast üldse saanud on tänaseks? Oled trehvanud pärast kooli?

Jah, see armastuskiri tekitas ka praegu meeldivaid tundeid ja tõi mälestuse tollest ajast esile. Leian nüüdki, et see on ühe keskkoolipoisi kohta väga ilusasti kirjutatud kiri. Aga ei-ei, ma ei tahaks seda suhet ka praegu! Mul on suurepärane abikaasa, kellega olen juba 20 aastat abielus olnud, ma ei tahaks ühtegi teist meest tema asemel! 🙂 Ma ei tea, mis sest noormehest praeguseks saanud on, elan kodukandist kaugel ja pole temast midagi kuulnud. Pole kunagi kelleltki uurinud ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 00:00; 05.06 12:37; 05.06 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vist täiesti mõistuseinimene. Ülikoolis I kursusel saadeti meid alustuseks kuhugi karukolkasse kartuleid võtma. Õppisin eriala, kus peamiselt tüdrukud. Kohalikud poisid muidugi meie akende all parves, külapidudel olime väga populaarsed. Aga mul tekkis tõsisem suhe ühe kohaliku noormehega. Minust viis aastat vanem, töötas metsamehena. Meil sobis tants ja sobis voodis, jutt ka klappis ja ma ei saaks öelda, et ta oleks rumal või piiratud olnud. Ehk väljendusviisi osas, aga teadmiste ja jututeemade poolest mitte. Sellegi poolest otsustasin kohe ära, et ta võib ju olla tore kepisemu, aga midagi tõsist meil ei tule, sest minu elu kaaslaseks tuleb minuga vaimselt ja sotsiaalselt võrdväärne mees. Meil oli umbes poolteist aastat kestnud tore suhe, käisime teineteisel nädalavahetustel külas, paar korda elasin isegi terve nädala tema pool seal kusagil karukolka külas. Aga kui ta võttis mingi tõsisema suhte ja tulevikuplaanide teema üles, tegin kas teist juttu või pöörasin asja naljaks. Lõpuks rääkisime suud puhtaks, mina nägin oma tulevikku pealinnas ja tema ütles, et kunagi suurde linna ei koli. Isegi Tartus mul külas käik oli temale piin. Pärast seda jutuajamist läks paar kuud, kui tema poolt kontakti võtt järjest harvemaks jäi ja siis lakkas. Varsti kuulsin, et käib ühe oma küla naisega, endast paar aastat vanemaga. Meie suhe jäigi sinnapaika ja korralikult lõpetamata. Polegi teda enam näinud rohkem kui kümme aastat tagasi ühel suvisel suurel kontserdil Lauluväljakul põgusalt möödaminnes. Tean, et on abielus ja kolm last.
Igas muus asjas klappisime, aga kahjuks tema sotsiaalne staatus ei olnud mulle vastuvõetav. Eks te muidugi miinustate mind selle lause peale, aga mõelge ise, paljud teist, kes te olete peened hästiteenivad kontorimutid Tallinna klaastornides, oleksite valmis abielluma maal elava ja lihttööd tegeva mehega?

+13
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 16:14; 05.06 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mõelge ise, paljud teist, kes te olete peened hästiteenivad kontorimutid Tallinna klaastornides, oleksite valmis abielluma maal elava ja lihttööd tegeva mehega?

Selle üle on palju mõeldud. Filmegi tehtud, Kiri pudelis, mis esimesena pähe tuleb.
Eks kõik sõltub.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.06 08:02; 05.06 08:12; 05.06 08:25; 05.06 09:01; 05.06 09:31; 05.06 09:42; 05.06 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minusse oli samal ajal armunud kaks noormeest. Mina suhet ei tahtnud ja andsin neile sellest ka teada, aga see ei takistanud kumbagi edasi sebimast. Esimesega oli see tõmme hästi tugev ka ja lõpuks läksin flirdiga kaasa. Teine oli lihtsalt väga armas ja selline ideaalne pereinimese materjal, aga kuna ma ei tahtnud ennast siduda, siis oli teema alguses vaid ühepoolne. Esimesega särises korralikult. Juhtus aga hoopis nii, et selle Teisega läks asi sõprusest kaugemale ja seda ei osanud me kumbki oodata, läksime tol hetkel lihtsalt vooluga kaasa. Kuna selline asi juhtus, siis pidin suhted Esimesega katkestama, murdes nii tema kui ka enda südame. Tuleb tunnistada, et jäi väga pikalt kripeldama, et mis oleks võinud olla jne, sest sellist klappi pole kunagi rohkem kellegagi tundnud. Samas ei kahetse, sest Teine ehk minu praegune mees oli täpselt see, keda ma uhkusega perele tutvustasin.

Sellistest inimestest ma aru ei saa. Sebitakse kahe inimesega korraga, ei osata valida, siis järsku – pauh! – juhtub midagi ja tehakse valik. Ning murtakse selle teise süda. Inimesi ei tohiks lasta lihtsalt niisama endasse armuda. Kui tead, et suhet ei soovi ja endal tundeid pole, ütle talle seda ja lase tal minna. Kui tunded on, siis ei mahu sinna kõrvale kedagi teist!
Suhet alustad ikka selle inimesega, kelle vastu on tunded ja sel juhul pole mingit küsimust keda valida. Valik puudub, ongi ainult see üks ja õige.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.06 13:04; 05.06 17:40; 05.06 19:10; 06.06 06:52; 06.06 07:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas olete loobunud suhtest, mida oleksite tahtnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.