Esileht Pereelu ja suhted Kas olete loobunud suhtest, mida oleksite tahtnud?

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Kas olete loobunud suhtest, mida oleksite tahtnud?

Postitas:

aga mõelge ise, paljud teist, kes te olete peened hästiteenivad kontorimutid Tallinna klaastornides, oleksite valmis abielluma maal elava ja lihttööd tegeva mehega?

Selle üle on palju mõeldud. Filmegi tehtud, Kiri pudelis, mis esimesena pähe tuleb.

Eks kõik sõltub.

Jaa, kõik sõltub. Olen viimastel aastatel mõelnud, et nüüd võiksin sellise suhte luua. Mitte et ma kahetseksin, üldse mitte. Täiesti teoreetiliselt mõtlen, et nüüd ma võiksin luua sellise pretensioonitu suhte. Ma olen ennast teostanud, olen tõestanud ennast endale ja teistele. Nüüdseks olen juba väsinudki kiirest elust. Hea meelega elaks aeglasemalt, koliks maale, teeks vähenõudlikumat tööd. Sellise elustiili juurde võiks kuuluda siis ka üks tubli maamees, kui ma vaba oleksin. Aga mul on väga tubli ja tore abikaasa, kes maaelust kuuldagi ei taha. Võib ka öelda, et karma 😛

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 16:14; 05.06 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja. Suhtlesid nendega neti teel, mõlemaga olid kohtunud vaid korra, ja mõlemad olid sinusse armunud? Siis seksisid ühega neist, valisid tema ja sel teisel ja ka sul endal süda murdus? Kõlab tõesti loogiliselt.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.06 13:04; 05.06 17:40; 05.06 19:10; 06.06 06:52; 06.06 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen. Isegi 2 võimalust oli sama inimesega, aga ma lõin araks, kuigi süda sees puperdas ja soovis enamat. Nüüd on ainult kirgas mälestus, mida meenutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah lõin araks ja oli palju põhjusi. Kahetsen väga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 06:40; 06.06 07:23; 06.06 07:59; 19.07 05:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah lõin araks ja oli palju põhjusi. Kahetsen väga.

Ja midagi enam päästa pole?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.06 13:04; 05.06 17:40; 05.06 19:10; 06.06 06:52; 06.06 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah lõin araks ja oli palju põhjusi. Kahetsen väga.

Ja midagi enam päästa pole?

Elan eemal juba 10 aastat, ei tea kas ta on suhtes või mis seisus. Lähen varsti kodukanti, loodan, et meie teed ristuvad ja kui ta veel vaba ja loodan, et teda nähes ära ei minesta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 06:40; 06.06 07:23; 06.06 07:59; 19.07 05:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah lõin araks ja oli palju põhjusi. Kahetsen väga.

Ja midagi enam päästa pole?

Elan eemal juba 10 aastat, ei tea kas ta on suhtes või mis seisus. Lähen varsti kodukanti, loodan, et meie teed ristuvad ja kui ta veel vaba ja loodan, et teda nähes ära ei minesta.

Küsida võib ju ikka, see ei maksa midagi. Eriti kui on kaalul kogu eluõnn.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.06 13:04; 05.06 17:40; 05.06 19:10; 06.06 06:52; 06.06 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah lõin araks ja oli palju põhjusi. Kahetsen väga.

Ja midagi enam päästa pole?

Elan eemal juba 10 aastat, ei tea kas ta on suhtes või mis seisus. Lähen varsti kodukanti, loodan, et meie teed ristuvad ja kui ta veel vaba ja loodan, et teda nähes ära ei minesta.

Küsida võib ju ikka, see ei maksa midagi. Eriti kui on kaalul kogu eluõnn.

Pole kontakte, et küsida või nn eeltööd teha, et kas ta ikka on vaba. Väga mark kui suudan lõpuks julguse kokku võtta ja tal kaaslane vōi isegi pere. Ei taha sellisel juhul vahele sudida, ka mitte teadmatusest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 06:40; 06.06 07:23; 06.06 07:59; 19.07 05:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elus on olnud mees, kellega oli igas mõttes hea klapp, aga olime sellel hetkel oma soovidega erineval positsioonil ja raske südamega jätsin selle suhte katki.
Tema tahtis väga peret ja lapsi, minul juba üks laps oli, keda kasvatasin üksi ja ei olnud valmis nii kiiresti uut ühist elu looma. Lisaks on tal töö, kus karjäär on alati esikohal ja mina naisena oleksin pidanud leppima sellega, et kuigi ta mind väga hoidis, olen mina alati number kaks ning sellega kaasnevad kompromissid mulle ei sobinud.

Läksime kumbki oma teed, tema sai üsna pea oma soovitud pere, aga suhtlesime sõbratasandil veel mitu aastat edasi.
Teist sellist meest pole minu ellu enam sattunudki. Pärast teda tulnuga saime väga hästi inimestena läbi, aga seks oli s***t ja järgmisega oli seks suurepärane, aga isiksusena oli ta keeruline. Mis seal salata, ikka mõtlen heldimusega selle esimese peale.

Umbes aasta tagasi põgusalt ka suhtlesime, kui ta mulle helistas ja selline tunne oli nagu poleks 12+ aastat vahele jäänudki. Läbi ühiste tuttavate tean, et tema on praeguseks jälle vaba ning mina olen ka, aga mingeid samme astunud pole, sest laias plaanis näen, et see asi ei hakkaks päriselus ka praegu toimima. Tema elu on ikka samasugune ja mina peaksin tegema koos olemiseks ohverdusi enda arvelt, milleks ma nüüd vanemana olen veel vähem valmis.
Nii et las ta jääb minu ilusaks mälestuseks, millele hea tundega tagasi mõelda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igas muus asjas klappisime, aga kahjuks tema sotsiaalne staatus ei olnud mulle vastuvõetav. Eks te muidugi miinustate mind selle lause peale, aga mõelge ise, paljud teist, kes te olete peened hästiteenivad kontorimutid Tallinna klaastornides, oleksite valmis abielluma maal elava ja lihttööd tegeva mehega?

Mina küll miinust ei pane. Mehed peaksid seda mõistma, et peened haritud naised tahavadki staatust, sulli ja bling blingi. Mees tegi lõpuks õigesti, et võttis kohaliku naise külast, kes arvatavasti temaga ühel levelil. Töötas vb laudas, põllul vms need tööd maal on. Selle naise jaoks metsamees kindlasti super saak. Ja kui veel oli tore mees ka siis jackpot.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igas muus asjas klappisime, aga kahjuks tema sotsiaalne staatus ei olnud mulle vastuvõetav. Eks te muidugi miinustate mind selle lause peale, aga mõelge ise, paljud teist, kes te olete peened hästiteenivad kontorimutid Tallinna klaastornides, oleksite valmis abielluma maal elava ja lihttööd tegeva mehega?

Minu jaoks on see jutt rõve, anna andeks. Lõpetaksin su lause pigem nii: … oleksite valmis voodisse ronima ja seksima mehega, keda sa põlgad?

Seda ma nimetan enesealanduseks, instinktide tasemel toimimiseks.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suutsin öelda ei abieluettepanekule, kuigi olin kõrvuni armunud. Mõistus hakkas tööle selles osas, et me tunneme üksteist nii vähe. Mees solvus ja suhe läks lörri. Aastaid hiljem kohtusime, rääkiksime siis suud puhtaks ja saime aru, et kuigi me mõlemad üksteist väga armastasime – oli see minu poolt õige otsus.
Teine loobumine oli abielumehest, kuigi sellest ei tahetatud siin kuulda. Kusjuures ka see abieluettepanek tuli n.ö. lambist ja täitsa platoonilises suhtes – arvasin et olime sõbrad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah lõin araks ja oli palju põhjusi. Kahetsen väga.

Ja midagi enam päästa pole?

Elan eemal juba 10 aastat, ei tea kas ta on suhtes või mis seisus. Lähen varsti kodukanti, loodan, et meie teed ristuvad ja kui ta veel vaba ja loodan, et teda nähes ära ei minesta.

Küsida võib ju ikka, see ei maksa midagi. Eriti kui on kaalul kogu eluõnn.

Nii. Käisin ära. Nn actionplan ei läinud plaanipäraselt, läksin natuke hulljulgeks ja saatsin sõnumi. Sõnum oli selline neutraalne, helistas kohe tagasi. Tuli välja, et vaba, lastetu ja vallaline ja miljon korda armsam ja toredam inimene kui ma teda teadsin/ette kujutasin. Suhtleme tihti, ta on väga avatud. Olen sisuliselt seitsmendas taevas.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 06:40; 06.06 07:23; 06.06 07:59; 19.07 05:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin keska ajal meeletult armunud ühte endast 6 aastat vanemasse noormehesse. Aga kuna igasugustes noortefilmides on alati mõni tüdruk, kes annab nö ennast kätte ja siis tüüp haihtub, siis võtsin endale pähe, et selle tüübiga mul mingit suhet ei tule. Mul oli tema vastu ülitugev füüsiline tõmme ning seetõttu täiesti ratsionaalselt otsustasin, et ta on õige inimene, kellele oma süütus kaotada ja samas mitte loota mingile suhtele edaspidi. Nii ka läks, et meie suhe oli vaid füüsiline ja flirtiv. Põnev aeg. Iseloomud meil poleks sobinud kokku ilmselt ja teda ma taga selles osas ei igatse. Küll aga tahaks teda näha, kahjuks on elu meid viinud eri teid pidi edasi ning ma pole teda 10 aastat üldse kohanudki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas olete loobunud suhtest, mida oleksite tahtnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.