Esileht Ilu ja tervis Kas olete maske varunud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Kas olete maske varunud?

Postitas:

Meedia ikka hullutab inimesi, apteekides müüakse rekordkogus maske praegu. Kas olete ostnud ja kus kavatsete neid kanda, kui just reisile ei lähe?
Saksamaal haigestus 1 inimene koroonaviirusesse, aga samal ajal 7000 grippi. Sellest pole mingit uudist tehtud.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba kannan kui arsti juures käime lastega. Loodan, et lähevad Eestis ka popiks. Hea äriidee praegu. Söemaskid on kenamad.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 11:20; 29.01 11:24; 29.01 11:29; 29.01 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata, et sinuga nii ei juhtu.
Hiinas on kaitsemaskid otsa lõppenud, inimesed kasutavad menstruatsioonisidemeid
https://lounaeestlane.ee/wp-content/uploads/2020/01/mask.jpg

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 11:20; 29.01 11:24; 29.01 11:29; 29.01 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ühest teemast ei piisa, et vaja 10 uut teha?

+20
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apteegis müüdava kaitsemaski maksimaalne kandmise aeg on kolm tundi, seejärel on soovitav maski vahetada, sest selle pealispind võib kanda viirust edasi.

Maski tuleb vahetada, kui see on näiteks köhides või aevastades niiskunud ja puutunud kokku sekreedi pritsmetega.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 11:20; 29.01 11:24; 29.01 11:29; 29.01 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõukaajast ootavad gaasimaskid keldris!

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaalajas saad viiruse levikut jälgida
https://www.nytimes.com/interactive/2020/world/asia/china-wuhan-coronavirus-maps.html

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 11:20; 29.01 11:24; 29.01 11:29; 29.01 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apteegis müüdava kaitsemaski maksimaalne kandmise aeg on kolm tundi, seejärel on soovitav maski vahetada, sest selle pealispind võib kanda viirust edasi.

Kuidas see peaks toimuma? Võtan eest ja hingan pealispinnal oleva viiruse sisse või?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 11:55; 29.01 12:33; 29.01 16:58; 29.01 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, meil on neljaliikmelise pere jaoks 8 ühekordset maski. Need ei maksa ju midagi. Need on juba ca aasta tagasi uued soetatud, veel peaks mõned võtma.

Nii vähesest kogusest abi muidugi suurt ei ole. Aga selleks on meil kodu metsade ja põldude vahel, kuhu võõrad kunagi ei satu, va sügiseti seenelised. Need ka 150 m majast, mitte lähemal. Ajhaa, postiljon toob lehe…lehetellimus tuleks ilmselt tühistada, kui juba epideemiliseks kisub. Vaevalt muidugi siis posti üldse veetaks.

Keldris-kapis süüa on, vajadusel võtame puhkuse ja ei liigu siit oma paradiisist 3-5 nädalat.

Siis saavad vein, hapukoor jms kastmed, kassitoit ja munad otsa, peab tegema ühe treti poodi. Pisikesse külapoodi muidugi.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.01 12:17; 29.01 12:40; 29.01 13:29; 29.01 13:35; 29.01 13:45; 29.01 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis saavad vein, kassitoit ja munad otsa, peab tegema ühe treti poodi. Pisikesse külapoodi muidugi.

Hakka parem söödavaid juurikaid õppima, sest poepidaja on surnd, poeuks mahamurtud ja pood tühjaks tehtud.
Inimkond lõppemas.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 11:55; 29.01 12:33; 29.01 16:58; 29.01 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis saavad vein, kassitoit ja munad otsa, peab tegema ühe treti poodi. Pisikesse külapoodi muidugi.

Hakka parem söödavaid juurikaid õppima, sest poepidaja on surnd, poeuks mahamurtud ja pood tühjaks tehtud.

Inimkond lõppemas.

Söödavaid juurikaid on mul keldris ja sügavkülmikus piisavalt. Ja seemneid mahapanekuks ka. Paprika läheb täna mulda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.01 12:17; 29.01 12:40; 29.01 13:29; 29.01 13:35; 29.01 13:45; 29.01 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis saavad vein, hapukoor jms kastmed, kassitoit ja munad otsa, peab tegema ühe treti poodi.

Nimekiri..tähtsuse järjekorras 😀

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söödavaid juurikaid on mul keldris ja sügavkülmikus piisavalt. Ja seemneid mahapanekuks ka. Paprika läheb täna mulda.

See mõtteviis mulle meeldib. Ma olen alati öelnud, et inimkonna päästab porgandikasvatus.
Aga muide, kas olete mõelnud, kust saab nt ülejärgmiseks aastaks porgandiseemneid, juhul kui tsivilisatsioon nii kokku kukub, et seemnetootjad ka enam ei tööta?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söödavaid juurikaid on mul keldris ja sügavkülmikus piisavalt. Ja seemneid mahapanekuks ka. Paprika läheb täna mulda.

See mõtteviis mulle meeldib. Ma olen alati öelnud, et inimkonna päästab porgandikasvatus.

Aga muide, kas olete mõelnud, kust saab nt ülejärgmiseks aastaks porgandiseemneid, juhul kui tsivilisatsioon nii kokku kukub, et seemnetootjad ka enam ei tööta?

Kliimakatastroofi valguses ei oea seeme otsa saama. Kõik ikaldub sest on liiga kuum/külm/kuiv/märg
Ja pärast seda kui kasvuhoone Klaasid on katki ja kattekile peenardele otsas.. Mõni tugevam kaalikasort. Nämm!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söödavaid juurikaid on mul keldris ja sügavkülmikus piisavalt. Ja seemneid mahapanekuks ka. Paprika läheb täna mulda.

See mõtteviis mulle meeldib. Ma olen alati öelnud, et inimkonna päästab porgandikasvatus.

Aga muide, kas olete mõelnud, kust saab nt ülejärgmiseks aastaks porgandiseemneid, juhul kui tsivilisatsioon nii kokku kukub, et seemnetootjad ka enam ei tööta?

Porgand annabki seemne minu teadmist mööda alles õievarrest teisel aastal, vähemalt seni on see nii olnud. Kuna ma pole kaugeltki agronoom, siis võin olla millestki valesti aru saanud. Siiski mul on seemneid varuks ka.

Kõrvitsat, kapsast, potitomatit, sibulat, küüslauku suvikõrvitsat, tšillit, paprikat ka ja saab vaesel ajal hakkama küll. Tõsi, eks aegajalt (kord poolteises kuus või kahes) pea ikka kauplust, tanklat või apteeki külastama, kui neid veel on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.01 12:17; 29.01 12:40; 29.01 13:29; 29.01 13:35; 29.01 13:45; 29.01 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis saavad vein, hapukoor jms kastmed, kassitoit ja munad otsa, peab tegema ühe treti poodi.

Nimekiri..tähtsuse järjekorras ????

Jaa, just 🙂 Tahtmatult, aga see on tähtsusjärjekord, sest kass saab alati liha või maksa süüa, mida on piisavalt varutud. Hapukooreta saab ka…munadeta saab ka, kuigi parem on teha kaupa mõne külamehega, et tema jätab teeristile puuriga mulle 3 kana, mina aga talle näiteks liitri puskarit, kaks patareid ja paar kilo porgandeid 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.01 12:17; 29.01 12:40; 29.01 13:29; 29.01 13:35; 29.01 13:45; 29.01 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks noormees müüb suuremat kogust gaasimaske, äkki keegi soovib:

http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=29&t=44743

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 13:39; 29.01 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paprika läheb täna mulda.

Iljaks oled jäänd, mul paprika juba ammu õitseb. Ära propageeri oma lohakust.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paprika läheb täna mulda.

Iljaks oled jäänd, mul paprika juba ammu õitseb.

Ei ole hullu. Eestis sellel ajal olen külvanud paprikat 11 aastat ja nüüd, 12. aastal küll ta ka edeneb. Seni on saaki saadud.

Tšilli läheb hoopis 8. veebruaril. Kui olen külvanud ka jõulu ajal – ütleme nii, et energiakulu on mõttetu, saak sellest suurem pole.
Kui sa tahad köövilijandusest vestelda, ehk teed eraldi teema kodunurka.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.01 12:17; 29.01 12:40; 29.01 13:29; 29.01 13:35; 29.01 13:45; 29.01 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on suusamask. Sellega saab igalt poolt tasuta asju.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, meil on neljaliikmelise pere jaoks 8 ühekordset maski. Need ei maksa ju midagi. Need on juba ca aasta tagasi uued soetatud, veel peaks mõned võtma.

Nii vähesest kogusest abi muidugi suurt ei ole. Aga selleks on meil kodu metsade ja põldude vahel, kuhu võõrad kunagi ei satu, va sügiseti seenelised. Need ka 150 m majast, mitte lähemal. Ajhaa, postiljon toob lehe…lehetellimus tuleks ilmselt tühistada, kui juba epideemiliseks kisub. Vaevalt muidugi siis posti üldse veetaks.

Keldris-kapis süüa on, vajadusel võtame puhkuse ja ei liigu siit oma paradiisist 3-5 nädalat.

Siis saavad vein, hapukoor jms kastmed, kassitoit ja munad otsa, peab tegema ühe treti poodi. Pisikesse külapoodi muidugi.

Siin perekoolis on ikka hämmastav fenomen… Kuidas on võimalik, et sellele kommentaarile pannakse ainult miinuseid? See üks pluss on minu oma. Ja siis hakatakse paprikate kallal nokkima. Mis on nende inimeste elus valesti, kes ei suuda elada kaasa kellelegi, kellel läheb hästi? Uskumatu kibestumus.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 13:53; 29.01 14:51; 29.01 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõukaajast ootavad gaasimaskid keldris!

meil peaksid vanavanemate garaažis olema. hea mõte, palun vanaemal välja otsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 14:02; 30.01 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, meil on neljaliikmelise pere jaoks 8 ühekordset maski. Need ei maksa ju midagi. Need on juba ca aasta tagasi uued soetatud, veel peaks mõned võtma.

Nii vähesest kogusest abi muidugi suurt ei ole. Aga selleks on meil kodu metsade ja põldude vahel, kuhu võõrad kunagi ei satu, va sügiseti seenelised. Need ka 150 m majast, mitte lähemal. Ajhaa, postiljon toob lehe…lehetellimus tuleks ilmselt tühistada, kui juba epideemiliseks kisub. Vaevalt muidugi siis posti üldse veetaks.

Keldris-kapis süüa on, vajadusel võtame puhkuse ja ei liigu siit oma paradiisist 3-5 nädalat.

Siis saavad vein, hapukoor jms kastmed, kassitoit ja munad otsa, peab tegema ühe treti poodi. Pisikesse külapoodi muidugi.

Siin perekoolis on ikka hämmastav fenomen… Kuidas on võimalik, et sellele kommentaarile pannakse ainult miinuseid? See üks pluss on minu oma. Ja siis hakatakse paprikate kallal nokkima. Mis on nende inimeste elus valesti, kes ei suuda elada kaasa kellelegi, kellel läheb hästi? Uskumatu kibestumus.

sest see jutuke on uskumatult naiivne ja mitmete loogikavigadega. 😉

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, meil on neljaliikmelise pere jaoks 8 ühekordset maski. Need ei maksa ju midagi. Need on juba ca aasta tagasi uued soetatud, veel peaks mõned võtma.

Nii vähesest kogusest abi muidugi suurt ei ole. Aga selleks on meil kodu metsade ja põldude vahel, kuhu võõrad kunagi ei satu, va sügiseti seenelised. Need ka 150 m majast, mitte lähemal. Ajhaa, postiljon toob lehe…lehetellimus tuleks ilmselt tühistada, kui juba epideemiliseks kisub. Vaevalt muidugi siis posti üldse veetaks.

Keldris-kapis süüa on, vajadusel võtame puhkuse ja ei liigu siit oma paradiisist 3-5 nädalat.

Siis saavad vein, hapukoor jms kastmed, kassitoit ja munad otsa, peab tegema ühe treti poodi. Pisikesse külapoodi muidugi.

Siin perekoolis on ikka hämmastav fenomen… Kuidas on võimalik, et sellele kommentaarile pannakse ainult miinuseid? See üks pluss on minu oma. Ja siis hakatakse paprikate kallal nokkima. Mis on nende inimeste elus valesti, kes ei suuda elada kaasa kellelegi, kellel läheb hästi? Uskumatu kibestumus.

sest see jutuke on uskumatult naiivne ja mitmete loogikavigadega. ????

Nii…nimeta mu nö loogikavead 🙂 Kui ma nii elangi, siis pagana loogikast sa räägid. Tule vaata.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.01 12:17; 29.01 12:40; 29.01 13:29; 29.01 13:35; 29.01 13:45; 29.01 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meedia ikka hullutab inimesi, apteekides müüakse rekordkogus maske praegu. Kas olete ostnud ja kus kavatsete neid kanda, kui just reisile ei lähe?

Saksamaal haigestus 1 inimene koroonaviirusesse, aga samal ajal 7000 grippi. Sellest pole mingit uudist tehtud.

Veel ei ole. Kui ma homme neid varun, kas ostan sulle ka? Kunagi tuleb nagunii ära surra. Kas sa mõtlesid siin igavesti elada?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 14:43; 29.01 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söödavaid juurikaid on mul keldris ja sügavkülmikus piisavalt. Ja seemneid mahapanekuks ka. Paprika läheb täna mulda.

See mõtteviis mulle meeldib. Ma olen alati öelnud, et inimkonna päästab porgandikasvatus.

Aga muide, kas olete mõelnud, kust saab nt ülejärgmiseks aastaks porgandiseemneid, juhul kui tsivilisatsioon nii kokku kukub, et seemnetootjad ka enam ei tööta?

Sellelt perekoolikalt saad, kes porgandit kasvatab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 14:43; 29.01 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Porgandiseemneid saab ka siis, kui porgandid mulda jätta ja õitsema lasta järgmine aasta.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 13:53; 29.01 14:51; 29.01 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka parem söödavaid juurikaid õppima

Millised need on? Porgandit ja peeti tean, aga mõtlesid mingeid metsataimi?
Mida üldse loodusest võtta oleks, võilillejuured?
(Maskide varumisel mõtet ei näe, viirust lähiriikides pole)

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 15:28; 29.01 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka parem söödavaid juurikaid õppima

Millised need on? Porgandit ja peeti tean, aga mõtlesid mingeid metsataimi?

Kartul, naeris, redis, kaalikas ka näiteks. On ka mädarõigas ja veel igasuguseid juurikaid 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 13:53; 29.01 14:51; 29.01 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, oligi just uut varumise teemat vaja. 3. maailmasõjaks valmistumise teema on ju juba esilehelt kadunud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Ilu ja tervis Kas olete maske varunud?