Esileht Kodunurk Kas olete näinud poes lõhe/forelli hea hinnaga?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas olete näinud poes lõhe/forelli hea hinnaga?

Postitas:

Otsin juba pikemat aega lõhet või forelli hea hinnaga, aga ei ole näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karilatsi forell Maksimarketites püsivalt 5 eur sentidega kilo. Aastaringselt. Ja kordades värskem kui mingid Norra lõhed või forellid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 19:49; 11.03 11:30; 12.03 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selveris oli täna (ja vist ka juba mõnel eelneval päeval) 3,99. usun, et ka homme.
maxima lehest nägin, et neil vist nädalalõpu pakkumises.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Karilatsi forell Maksimarketites püsivalt 5 eur sentidega kilo. Aastaringselt. Ja kordades värskem kui mingid Norra lõhed või forellid.[/tsitaat]Maksimarketis ma küll kalaletis sellist kala ei ole näinud. Mõnikord on soodukaid küll, aga pidevalt 5-eurost forelli küll ei ole näinud. Maksimarket on mul kodupood, kuhu satun mitu korda nädalas.

Laupäeval ostsin soodusforelli Selverist. Oli 4.99 kilo.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 22:31; 11.03 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Maksimarketis ma küll kalaletis sellist kala ei ole näinud. Mõnikord on soodukaid küll, aga pidevalt 5-eurost forelli küll ei ole näinud. Maksimarket on mul kodupood, kuhu satun mitu korda nädalas.

Laupäeval ostsin soodusforelli Selverist. Oli 4.99 kilo.[/tsitaat]
Võimalik, et siis sealkandis, kus elad, ei ole. Teemaalgataja ei täpsusta linna. Tartus on nii Lõunaka kui Eedeni Maksimarketis ja Ujula Konsumis ALATI (käin nendes poodides igas vähemalt korra nädalas, enamasti isegi kaks korda nädalas ja juba aastaid).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 19:49; 11.03 11:30; 12.03 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostke räime, hoopis teine tera, ise olen sellele üle läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Võimalik, et siis sealkandis, kus elad, ei ole. Teemaalgataja ei täpsusta linna. Tartus on nii Lõunaka kui Eedeni Maksimarketis ja Ujula Konsumis ALATI (käin nendes poodides igas vähemalt korra nädalas, enamasti isegi kaks korda nädalas ja juba aastaid).[/tsitaat]Ma olen aru saanud, et ketikauplustes on enam-vähem sama kaup.

Kas sa räägid ikka värskest kalast?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 22:31; 11.03 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, räägin värskest kalast. Kaaluletist antakse.

Ei pruugi ketikauplustes üldse sama kaup olla. Lõuna-Eesti ostuosakond on eraldi (ja teeb omad diilid) ja Põhja-Eesti oma eraldi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 19:49; 11.03 11:30; 12.03 10:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Kas olete näinud poes lõhe/forelli hea hinnaga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.