Esileht Koolilaps Kas olete nüüd rahul el jm kompenseerimisega?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas olete nüüd rahul el jm kompenseerimisega?

Postitas:
Kägu

Kuidas tundub, kas olete rahul uue skeemiga, mille järgi seati hinnalagi ja seda ületavat osa hakatakse kompenseerima kõigile?

Jaa, meil on selge võit, kuna eelmisele vajaduspõhisele toetusel meie pere ei kvalifitseeru, kuid mul on küll kerge kahjutunne, et hea kriis läks raisku – sellise kompensatsiooniskeemiga ei ole inimestel enam erilist motivatsiooni kalli hinna ajal tarbimist vähendada või energiasäästlikkuse nimel ümberkorraldusi teha.

Eraldi teema on veel see, et detsembri arved enam tagantjärgi ei muutu, kuid väga suure tõenäosusega selliseid hinnatippe, nagu dets oli, enam ei tule. Ses suhtes oli valitsusel muidugi märksa turvalisem seda hinnalage seada.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Täielik hämming, kuidas see teema nüud koolilapse alla sattus, kui ma täiesti kindlalt alustasin selle tegemist kodunurka. Ilmselt see pealkirja pimesi kirjutamine on kurja juur, mis mulle nähtamatult alamfoorumit muutis. Mode võiks ümber tõsta.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Võib kustutada, tegin kodunurka uue (teisel katsel. Huvitav, kas tõesti on lihtsam lasta modedel igapäevaselt foorumit koristada selle asemel, et teha see keskkond korda nii, et kasutajad saaksid ise normaalselt postitada/kustutada/muuta?)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas tundub, kas olete rahul uue skeemiga, mille järgi seati hinnalagi ja seda ületavat osa hakatakse kompenseerima kõigile?

Jaa, meil on selge võit, kuna eelmisele vajaduspõhisele toetusel meie pere ei kvalifitseeru, kuid mul on küll kerge kahjutunne, et hea kriis läks raisku – sellise kompensatsiooniskeemiga ei ole inimestel enam erilist motivatsiooni kalli hinna ajal tarbimist vähendada või energiasäästlikkuse nimel ümberkorraldusi teha.

Eraldi teema on veel see, et detsembri arved enam tagantjärgi ei muutu, kuid väga suure tõenäosusega selliseid hinnatippe, nagu dets oli, enam ei tule. Ses suhtes oli valitsusel muidugi märksa turvalisem seda hinnalage seada.

Kõike tarbimist kinni ei maksta. Miks see postitus koolilaste rubriigis on??

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see postitus koolilaste rubriigis on??

Kas sa üldse enne kommenteerimist teisi postitusi ei loe?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Kas olete nüüd rahul el jm kompenseerimisega?