Esileht Ilu ja tervis Kas olete olnud seoses koroonaga karantiinis?

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Kas olete olnud seoses koroonaga karantiinis?

Postitas:

Ei ole olnud ja tänaseni ei tea ühtegi koroona diagnoosiga inimest.

Miinuseid saad selle eest, et sul nii magedad tuttavad on. Ilmselt oled ise ka nõme.

(See on iroonia).

Ju siis. 😀 Töötan muideks linna haridusasutuses.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 21:40; 28.12 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain positiivse vastuse ja mu lapsed on haiged.

Teen Terviseametiga koostööd. Kus kohast viiruse sain, seda ma ei tea.

Enesetunne on väga kehv. Lapsed ka palavikus ja magavad enamus päeva.

Jäta oma meiliaadress siia. Aitaksin sind ja su peret. Saan kirjutada, mis me tegime ning mis meid aitas.

Olime terve perega karantiinis, mees sai töö juurest viiruse. Karantiin lõppes 25.12. Lapsed asümptomaatilised või jäid üldse puutumata, neid ei testitud. Mehel teatud sümptomid olid.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 01:14; 28.12 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain positiivse vastuse ja mu lapsed on haiged.

Teen Terviseametiga koostööd. Kus kohast viiruse sain, seda ma ei tea.

Enesetunne on väga kehv. Lapsed ka palavikus ja magavad enamus päeva.

Jäta oma meiliaadress siia. Aitaksin sind ja su peret. Saan kirjutada, mis me tegime ning mis meid aitas.

Olime terve perega karantiinis, mees sai töö juurest viiruse. Karantiin lõppes 25.12. Lapsed asümptomaatilised või jäid üldse puutumata, neid ei testitud. Mehel teatud sümptomid olid.

Sa avalikult ei soovi oma head praktikat jagada?  Võib olla abistaksid niimoodi teisigi :).

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.12 21:22; 27.12 22:16; 27.12 22:59; 27.12 23:18; 27.12 23:31; 28.12 02:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen neli korda isolatsioonis pidanud olema. Viimasel korral ühe “see on valitsuse jama ja välja mõeldud lollus” kisaja pärast: kolleeg, 53-aastane proua. Maski ega vahet loomulikult ei tunnista, sest kõik on lollid ja lambad ning seda haigust pole olemas. Temal läks siiski suht kergelt, aga ta abikaasa on teist nädalat haiglas ja päris kehvas olukorras… Proua on küll miskil “ülla-ülla” põhjusel tuure maha võtnud, aga ei usu siiani, et seda haigust olemas on.
Tegu pedagoogiga.

Minu õe pere on täies mahus (5 liiget vanuses 8-42) covid-19 läbi põdenud), praegu on naabrid isolatsioonis.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isolatsioonis korra, 2näd hiljem jäin ise haigeks, minu pärast läks mitu klassitäit lapsi isolatsiooni. Põdesin kergelt, algul paks nohu, siis hakkasin köhatama. Köhin siiani (kuu möödas). Teised pereliikmed vist ei haigestunud (mees neg, lapsi pole testinud, sümptomeid pole).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei ole pidanud olema.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole olnud kordagi isolatsioonis. Ka mees pole olnud ja laps ka mitte (gümnasist Tallinnas). Olen seda imelikuks või suureks juhuseks pidanud, sest mees ei ole valgekrae vaid tegeleb ehitusega ning tuiskab mööda ehitusi ringi. Mina olen ka töö pärast ringi liikunud ja mitte peljanud inimestega kohtumisi (kui nemad ka ei pelga). Detsembrist alates on küll paar kohtumist toimunud maskistatult, aga enne mitte. Olen ka kontserditel ja teatris käinud (maskiga). Kuni detsembrini kasutasin aegajalt ka ühistransporti. Kuni treeningklubide sulgemiseni Tallinnas, käisin ka trennis. Kui poest midagi vaja, lähen kohale – ei telli netist. Pesen alati käsi, kui koju või kontorisse saabun.

Tean isiklikult (mitte sõbrad, lihtsalt tuttavad) kolme inimest, kes olid kevadel koroonas ning umbes kolme, kes on sügisel koroonas olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole olnud ei karantiinis ega isolatsioonis. Samuti käin iga päev tööl, käisin ka kevadel – ei ole mingit kodukontori võimalust. Sõidan ühistranspordiga. Bussis ja poes kannan maski, muidu mitte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole olnud. Töötan kevadest saadik kodukontoris, nii et eriti kellegagi kokku ei puutu. Lastel koolis ka seni vedanud, ei ole klassikaaslaste ega trennikaaslaste tõttu isolatsioonis olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain positiivse vastuse ja mu lapsed on haiged.

Teen Terviseametiga koostööd. Kus kohast viiruse sain, seda ma ei tea.

Enesetunne on väga kehv. Lapsed ka palavikus ja magavad enamus päeva.

Jäta oma meiliaadress siia. Aitaksin sind ja su peret. Saan kirjutada, mis me tegime ning mis meid aitas.

Olime terve perega karantiinis, mees sai töö juurest viiruse. Karantiin lõppes 25.12. Lapsed asümptomaatilised või jäid üldse puutumata, neid ei testitud. Mehel teatud sümptomid olid.

Sa avalikult ei soovi oma head praktikat jagada? Võib olla abistaksid niimoodi teisigi :).

See on liiga pikk ja isiklik jagamine, et seda perekooli üles panna, aga olen valmis saatma meie pere ravi- ja tervenemiskogemuse kõigile meili peale, kes vaid soovivad.

 

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 01:14; 28.12 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kevadel tulin reisilt riigi lukku panemise esimesel päeval, seetõttu olin kaks nädalat karantiinis. Sel hetkel nimetati seda nii.

Eneseisolatsioonis olnud tuttavaid on palju, üks on neist praegugi. Mitu positiivset on olnud ja kaks neist põdesid väga raskelt. Üks vanem inimene ka suri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Ilu ja tervis Kas olete olnud seoses koroonaga karantiinis?