Esileht Pereelu ja suhted Kas olete oma elukaaslasega rahul?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: Kas olete oma elukaaslasega rahul?

Postitas:

Hakkas huvitama, kas häid mehi lihtsalt pole olemas või ei ole minul õnnestunud ühtegi näha.
Eksid on parajad pühhopaadid, viimane eriti hull nartsissist. Praegune mees on sellega võrreldes tegelikult väga hea, hoiab, aitab kodutöödega, toob kohvi voodisse, toob puud tuppa jne. Justnagu ei saaks kurta. Ka magamistoas ei ole isekas, nagu enamjaolt mehed olema kipuvad. Aga… Me ei ole perekond. Minu lapsega ta tegeleda ei viitsi, hea kui tere ütleb, kuigi laps alles väike. Algul oli isegi tõrjuv aga selle panin paika, et last peab hästi kohtlema. Oma lapsega käitub nii nagu soovib, sinna ma ei saa midagi teha. Noh, me juba sellises kuldses keskeas, kus mõlemil omad lapsed. Ja nagu arvata võib, mingeid perekondlikke ettevõtmisi ei ole. Teine osa on majanduslik külg. Olen rahaliselt üsna kehvas seisus, aga tema on kindlal veendumusel, et igaüks iseenda eest, ehk siis napilt katab omad kulud ja mina vaadaku ise, kuidas hakkama saan. Saan ka, aga vahest on ikka nukker natuke, kui na tean kui hästi ta teenib, aga minu peale sentigi raisata ei raatsi, ka poes, kui on tema kord maksta, siis näha kohe kuidas ta läheb tujust ära ja tigedaks. Kui minu kord maksta on, siis ei kao ta lõbus tuju kuhugi. Kogu raha ta korjab millegi jaoks ja siis hädaldab kõigile, kuidas tal üldse raha ei ole. Täitsa vastik hakkab. Omi asju ka jagada ei raatsi, aga teiste asju kasutab nagu enda omi ja peab seda täiesti normaalseks, et teised oma asju talle peavad laenama. Ja ega meestetööd kipuvad ka kodus unarusse jääma, lapsega vaja kuhugi minna, siis kui koos läheme, siis ok, aga seda ei ole, et ta näiteks ise lapsele järgi läheks vahest. Igas asjas tundub, et tal justkui ongi selline arusaam, et igaüks vaadaku ise kuidas hakkama saab, toetama ega aitama ei pea. Samas ei joo ega suitseta, ringi ka ei koperda.
Ma ei tea, kas mina olen liiga nõudlik äkki?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.12 11:23; 07.12 15:53; 07.12 16:02; 07.12 16:07; 07.12 17:02; 08.12 06:13; 08.12 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeemm, ei sa ei ole kohe kindlasti liiga nõudlik. Kui te nimetate end perekonnaks aga igaüks enda eest väljas siis ei ole kindlasti tegemist perekonnaga. Tundub, et su mees on selline koonri tüüpi, vaatab, kust mida ja keda ära kasutada annab. Kui ta pole ka kena sinu lapse vastu siis mulle küll ei tundu, et tegemist väga toreda mehega.
Mul on olnud 3 pikaajalist suhet, hetkel siis käsil kolmas ja esimene elukaaslane oli väga tore aga ma lihtsalt ei olnud sel hetkel valmis pere loomiseks, teine mees oli väga sinu kirjeldatud mehe moodi, lisaks veel meeletult armukade, jälgis igat mu sammu ja ilmselgelt see suhe kaua vastu ei pidanud. Praegune elukaaslane on super, ei ole küll eestlane aga mingeid kultuuridevahelisi erinevusi ei ole kuna tegemist skandinaavlasega. Oleme koos olnud juba 10 aastat ja selle ajaga ei ole ilmnenud midagi sellist, mis mulle ei sobi tema juures, väikesed kiiksud on meil kõigil.
Sina ei tundu olevat rahul oma mehega, soovitan maha istuda ja neist asjust rääkida, kui ta aru ei saa ja tema meelest peabki nii olema, siis pead kas leppima sellega või selle asja ära lõpetama.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühesõnaga sinu arvates mees pidagu sind ja su eelmiste psühhopaatide poolt sigitatud lapsi üleval ning lisaks kohelgu neid nagu see oleks tema enda lihased lapsed. ma arvan, et oled paras egoist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tulemast tänapäevasesse projektipõhisesse kärgperemaailma, kus keegi pole nii loll, et usaldada kedagi.

Teie kooselu on lihtsalt üks projekt, mille kestus pole ette teada kuid tõenäoliselt pole plaanitud kuigi pikaks, vaid ainult niikauaks kui see on veel tore. Kas sa ise sellises suhtes investeeriksid, annaksid oma osa ära, kui teaksid, et niikuinii see kaua ei kesta? Pigem ikka – kui oled pmst aus inimene – kataksid lihtsalt omapoolsed kulud, kuid oma ülejäänud ressursid (aeg, raha, tähelepanu jne) hoiaksid alles ja kulutaksid vaid selle peale, mis on tõesti oma, näiteks enda laps.

Sellise projektkooselu mõte on kulude kokkuhoid – kahekesi on alati palju odavam, seejuures normaalne inimene katab iseenda otsesed ja kaudsed kulud, liulaskja üritab veel teise arvel üht-teist saada, näiteks vältides kaudsete kulude tasumist, vahel ka (nt toidupoes nägusid tehes) otseseid.
Sellise projektkooselu mõte EI ole luua ühe pere tunnet, usaldust, kauapüsivat sidet partnerite vahel, sidet partneri lastega, partneri ja tema laste materiaalne ja emotsionaalne toetamine jne.

Sa ei saa soovida kõike korraga – elada (kärg)projektsuhtes, kuid saada abielu (ei pea silmas paberit) ja mittekärgpere hüvesid nagu usaldus, sügav side ja siiras jagamine. Kärgperendus ajabki enamasti oksele, nagu perekooli klassik ütleb. Niisuguste ühekordselt kasutatavate suhete puhul ei tasugi midagi sügavamat oodata, need pole selleks loodud. Kui sellises suhtes jätkad, siis tuleb leppida sellega mis on, sest rohkem ei soovita sulle anda ja tal on selleks ka õigus. Kui tahad teistsugust suhet, siis otsi teistsugune inimene – aga kärgperena on selle leidmine vägagi raske.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 12:04; 07.12 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen väga rahul. Mees on risti vastupidine sinu omale. Ehk siis minu oma kohvi voodisse ei too, kuna ta pigem magab kauem kui mina. Kodutöödega väga palju ka ei aita, oma särke vaid triigib, aga pole vist seda tarvidustki, meil käib koristaja ja muud asjad (pesupesemine näiteks) ei võta palju aega.

Aga mida ta kindlasti ei tee, on:
1. lapse vältimine. Tegeleb lapsega hea meelega, k.a võõraste lastega. ühesõnaga, lapsed talle meeldivad.
2. rahaga närutamine. Kui mul emapalk läbi sai, siis andis alati nii palju raha, kui ma küsisin, uurimata, mille jaoks täpselt vaja. Kui kuskil koos käime, siis maksab arved tavaliselt ise.

Mul on üks sõbranna, kellel pole ka meestega vedanud. Hakkasime ükskord analüüsima mehi tema minevikus ja saime aru, et kõik nad olid sarnased. Kenad, edevad, edukad… aga mitte suhte hoidjad. Ehk siis sõbrannat ise tõmbab selliste meeste poole millegipärast. Äkki sul sama asi?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.12 12:09; 07.12 16:42; 07.12 17:21; 07.12 20:45; 07.12 22:21; 09.12 22:10; 10.12 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka hea mees – teenib korralikult, teeb süüa, ehitab-remondib, kallistab ja hoolitseb, hoiab lapsi juba titest peale jne jne.

Tema peamine puudus on mõttetu naine. Kaua ta mind veel kannatab, ma ei tea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on väga hea mees – abielus ka juba 20 a. ei kujutaks kooselu sellise sendiveeretaja ja kitsipungiga ette. Kui alustasin eraettevõtjana, siis mees sisuliselt pidas mind 2 aastat üleval, kuna teenistus oli alguses napp. Minul lapsi ei ole, mehel on – ta on tõesti väga hea isa kõikidele oma lastele, alati on abis, ka mina oled toetanud ja nüüd ka juba lapselapsi hoidnud.
Alati kui perekoolis selliseid teemasid loen – siis teen oma mehele kõva kallistuse. Muide, mees on sama öelnud -et ta on naisega vedanud 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei oska teemasse eriti vastata – igal ühel oma elu, omad ootused.
aga oskan vastata teemapüstitusele – jah, olen oma elukaaslasega rahul. kui ma ei oleks rahul, poleks ta mu elukaaslane. elukaaslane saab olla ainult see, kellele saab loota, kes on üdini armas ning kellega saab iga kell luurele minna. tunded ja kõik muu muidugi sinna juurde.
mitte rahul võib olla austajaga, armukesega, poiss-sõbraga, mees-sõbraga, kavaleriga jne. ja sellisesse staadiumisse need ka jäävad. eks elus võib igasuguseid asju ette tulla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 14:04; 07.12 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nüüd küll hea mees ei ole. Jah, te polegi perekond mehe käitumist lugedes, sest pereliikmed hoolitsevad üksteise eest. “toob kohvi voodisse” pole nagu võrreldav pluss sellega, et jätab sinu hätta ja sinu last hädavaevu talub (ega mehed polegi kellegi teise sigitatud lastest vaimustatud, ei loomariigis ega inimesed, vähesed heasüdamlikud erandid v.a.). Aga nagu ma aru saan, uut ja paremat otsima minna pole sul julgust, sest see on parim, mida sa oled näinud, eelmised veel hullemad?

Mul on hea mees, isegi liiga hoolitsev, ma nii palju nunnutamist ja ettetahategemist ei vajagi. Lastega on väga lähedane (aga lapsed on tema lihased lapsed), rahaga on lahke ja meie heaks ei ole millestki kahju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen samuti oma elukaaslasega rahul. Ta on nagu kõik-ühes-isiksus minu jaoks. Ta on mu parim sõber, meie vahel on nii palju hoolivust, austust, huumorit. Uskumatu. Olen ääretult tänulik, et sellise inimese leidsin enda kõrvale kaasa käima 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

läbiv joon ongi raha. heldelt raha jagava mehe kõik ülejäänud puudused on rahaga kaetud. on aga mees rahaga kitsi, siis olgu ta nii võimekas ja tore, aga naine pole temaga eluilmas rahul.

RAHA RAHA RAHA. ei mingit naisepoolset armastust ega tundeid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 07.12 14:53; 07.12 15:39; 07.12 16:00; 07.12 16:01; 07.12 16:06; 07.12 16:23; 07.12 17:08; 07.12 17:09; 07.12 17:29; 07.12 17:37; 07.12 19:13; 07.12 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

läbiv joon ongi raha. heldelt raha jagava mehe kõik ülejäänud puudused on rahaga kaetud. on aga mees rahaga kitsi, siis olgu ta nii võimekas ja tore, aga naine pole temaga eluilmas rahul.

RAHA RAHA RAHA. ei mingit naisepoolset armastust ega tundeid.

Ma ei oleks päris nõus. Muidugi on tibisid, kes ongi täiesti teadlikult ainult raha peal väljas ja sellest neile piisab. Aga keskmine naine siiski tunneb puudust ka mehe ajast ja tähelepanust – need on samasugused ressursid nagu rahagi, jsa ressursside jagamine on (alateadlik) märk hoolivusest ja sideme tugevusest. Tegelikult raha on neist kolmest ressursist veel see kõige väiksem mure, st kõige kergemini taastatav.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 12:04; 07.12 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

läbiv joon ongi raha. heldelt raha jagava mehe kõik ülejäänud puudused on rahaga kaetud. on aga mees rahaga kitsi, siis olgu ta nii võimekas ja tore, aga naine pole temaga eluilmas rahul.

RAHA RAHA RAHA. ei mingit naisepoolset armastust ega tundeid.

hm! kitsi olla on nõme nii mehel, kui naisel, kui nad koos perekond on. kui mehel on vaja uusi saapaid ja on raha puudu, siis hea naine annab talle puuduvad 50 eurot. tahate öelda, et ei anna või?
teistpidi – kas tõesti on sellega kõik naise puudused kaetud? st. kui on võimekas ja tore, a mehele raha ei anna, siis pole mees rahul?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 14:04; 07.12 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga nõme on meest või naist hinnata tema kitsiduse järgi. Sedasi hinnates ellimeerite kõik teised omadused ja tõstate esile just RAHA. Seda ma oma kommentaariga märkisingi.

Kas te teate kui raske on olla mees?
Kui palju peab mees koguaeg välja tegema. Kui palju peab investeerima oma aega ja raha naistesse. Samas paljud investeeringud lähevad luhta, ei teki suhet või see suhe ei ole mehele rahuldustpakkuv. Aga raha peab ometi mees teenima. Sellest kitsidus tulebki. Ühel hetkel ei taha enam kulutada teenitud teistele, lihtsalt ei taha. Vanusega inimesed teatud mõttes tõesti kalestuvad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 07.12 14:53; 07.12 15:39; 07.12 16:00; 07.12 16:01; 07.12 16:06; 07.12 16:23; 07.12 17:08; 07.12 17:09; 07.12 17:29; 07.12 17:37; 07.12 19:13; 07.12 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujuta ette kui raske on olla mees, kes naise peale raha peab kulutama. Ausalt. Minu mees pole algusest peale raatsinud minu peale sentigi kulutada. Alguses ei raatsinud ta isegi osa arvetest maksta või osta toitu rohkem kui 20€ eest kuus. Aga et selline asi on minu jaoks vastuvõetamatu, siis panin kiiresti paika, et minu rahakoti otsas liugu ei lase. Nüüd lähevad kulud pooleks, aga et ta viiks mind välja nii, et ma ei pea ise maksma, seda ei ole.
Seega tõesti ei tea, mis tunne võib olla naise peale raha kulutada. Aga lahkuminek ei ole kunagi mu tugevam külg olnud ja praeguseks on juba üsna lootusetu tunne tekkinud, et normaalseid mehi veel üldse olemas on, rääkimata sellest, et minna nõela heinakuhjast otsima. See on seda raskem, et tunded on siiski tugevad, aga kui talle on raha kallim…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.12 11:23; 07.12 15:53; 07.12 16:02; 07.12 16:07; 07.12 17:02; 08.12 06:13; 08.12 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paned kuidagi väga lampi jälle.
see vist on naise ja mehe erinevus ja naisel pole ikka mingit õrna aimugi suhete loomisest. oled sa kunagi tutvunud võõra mehega, kutsunud teda välja ja loomulikult teinud talle ka kõik meelelahutused välja? pärast mees sinuga suhet siiski ei kavatse luua.

oled?

kui oled vaene ja ülalpeetav, siis ma mõistan miks sulle kitsidus nii oluline on. aga teistel juhtudel me kõik elame iseendale ja teised on lihtsalt eluetappide kaaslased.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 07.12 14:53; 07.12 15:39; 07.12 16:00; 07.12 16:01; 07.12 16:06; 07.12 16:23; 07.12 17:08; 07.12 17:09; 07.12 17:29; 07.12 17:37; 07.12 19:13; 07.12 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujuta ette kui raske on olla mees, kes naise peale raha peab kulutama. Ausalt. Minu mees pole algusest peale raatsinud minu peale sentigi kulutada. Alguses ei raatsinud ta isegi osa arvetest maksta või osta toitu rohkem kui 20€ eest kuus. Aga et selline asi on minu jaoks vastuvõetamatu, siis panin kiiresti paika, et minu rahakoti otsas liugu ei lase. Nüüd lähevad kulud pooleks, aga et ta viiks mind välja nii, et ma ei pea ise maksma, seda ei ole.
Seega tõesti ei tea, mis tunne võib olla naise peale raha kulutada. Aga lahkuminek ei ole kunagi mu tugevam külg olnud ja praeguseks on juba üsna lootusetu tunne tekkinud, et normaalseid mehi veel üldse olemas on, rääkimata sellest, et minna nõela heinakuhjast otsima. See on seda raskem, et tunded on siiski tugevad, aga kui talle on raha kallim…

tegid lihtsalt kehva partii, see ongi sinu traagika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 07.12 14:53; 07.12 15:39; 07.12 16:00; 07.12 16:01; 07.12 16:06; 07.12 16:23; 07.12 17:08; 07.12 17:09; 07.12 17:29; 07.12 17:37; 07.12 19:13; 07.12 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ma ei ole kunagi pidanud sente lugema ja kogu aeg jälgima, palju keegi panustab. Mind on kasvatatud selles vaimus, et kade ei tohi olla ja ei oskagi seda olla. Esimest korda elus pean nüüd seda olude sunnil olema ja ma vihkan seda, milliseks ma olen muutunud. Kogu aeg arvutan ja jälgin, et minu panus suurem ei oleks. Täitsa vastik hakkab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.12 11:23; 07.12 15:53; 07.12 16:02; 07.12 16:07; 07.12 17:02; 08.12 06:13; 08.12 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ma ei ole kunagi pidanud sente lugema ja kogu aeg jälgima, palju keegi panustab. Mind on kasvatatud selles vaimus, et kade ei tohi olla ja ei oskagi seda olla. Esimest korda elus pean nüüd seda olude sunnil olema ja ma vihkan seda, milliseks ma olen muutunud. Kogu aeg arvutan ja jälgin, et minu panus suurem ei oleks. Täitsa vastik hakkab.

aga äkki teemaalgataja mees tunneb sama??? sa ju ei tea kui palju teemaalgataja tõtt räägib või kui suur on tegelikult tema panus suhtesse. aga nagu sa nüüd enda pealt näed, siis kalestumine on kerge tekkima. tulevikus oled kitsim ja selline on elu. miks siis mehi kitsiduses süüdistada? nemad on samuti kõrvetada saanud, sest kõik on alustanud üllate ideede ja soovidega teha oma armsam õnnelikuks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 07.12 14:53; 07.12 15:39; 07.12 16:00; 07.12 16:01; 07.12 16:06; 07.12 16:23; 07.12 17:08; 07.12 17:09; 07.12 17:29; 07.12 17:37; 07.12 19:13; 07.12 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paned kuidagi väga lampi jälle.
see vist on naise ja mehe erinevus ja naisel pole ikka mingit õrna aimugi suhete loomisest. oled sa kunagi tutvunud võõra mehega, kutsunud teda välja ja loomulikult teinud talle ka kõik meelelahutused välja? pärast mees sinuga suhet siiski ei kavatse luua.

oled?

kui oled vaene ja ülalpeetav, siis ma mõistan miks sulle kitsidus nii oluline on. aga teistel juhtudel me kõik elame iseendale ja teised on lihtsalt eluetappide kaaslased.

No natuke erinevad olukorrad siin, millest räägime. Meie suhe on kestnud aastaid ja elame koos, mitte ei aruta, kas minna teisele kohtingule või mitte. Püüa natuke teemas püsida. Antud juhul pole teemaks see kas mees peaks alguses välja tegema, vaid see kui palju keegi ühise kooselu puhul panustama peaks. Seda enam kui ühel on mitu korda suurem sissetulek. Või sinu meelest on normaalne, et elukaaslane vireleb samas kui ise supelda rahas? Välja tegemise osas on millegipärast välja kujunenud aastakümnete jooksul, et mees on see, kes välja kutsub ja ka välja teeb. Tänapäeva võrdõiguslikkuse tasandil teeb välja just see, kes välja kutsub, soost sõltumata. Uue aja etikett, lugesin kunagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.12 11:23; 07.12 15:53; 07.12 16:02; 07.12 16:07; 07.12 17:02; 08.12 06:13; 08.12 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No natuke erinevad olukorrad siin, millest räägime. Meie suhe on kestnud aastaid ja elame koos, mitte ei aruta, kas minna teisele kohtingule või mitte. Püüa natuke teemas püsida. Antud juhul pole teemaks see kas mees peaks alguses välja tegema, vaid see kui palju keegi ühise kooselu puhul panustama peaks. Seda enam kui ühel on mitu korda suurem sissetulek. Või sinu meelest on normaalne, et elukaaslane vireleb samas kui ise supelda rahas? Välja tegemise osas on millegipärast välja kujunenud aastakümnete jooksul, et mees on see, kes välja kutsub ja ka välja teeb. Tänapäeva võrdõiguslikkuse tasandil teeb välja just see, kes välja kutsub, soost sõltumata. Uue aja etikett, lugesin kunagi.

no sa paned ikka lampi. sa räägid nüüd oma suhtest, aga ma räägin tervilikult meeste tutvumisest üldises võtmes. miks sa üldse oma suhet siia võrdluseks tood? sinu suhe on sinu enda teha, sinu enda valikud ja siin ei saa mitte keegi teine kaasa rääkida ega ka sinu suhet muuta. enda elu saab muuta ainult ise, oled ometi päri?

sinu virelemist ma ei mõista. miks sa vireled? otsi uus töökoht, mida iganes, sul on ju täpselt samasugune võimekus eluks nagu on kõigil meestel.

no just sellest väljakutsumisest ma kirjutasingi. naised ei kutsu mehi välja ja ei tee ka meelelahtust mehele välja, sest naistele meeldib enda eest ise maksta. siin on suur vahe, kas maksta enda eest või teha teisele välja. seepärast meeste elu ongi kordi raskem kui naistel. mehed peavad suhte loomisse palju investeerima ja see tekitabki kitsidust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 07.12 14:53; 07.12 15:39; 07.12 16:00; 07.12 16:01; 07.12 16:06; 07.12 16:23; 07.12 17:08; 07.12 17:09; 07.12 17:29; 07.12 17:37; 07.12 19:13; 07.12 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga nõme on meest või naist hinnata tema kitsiduse järgi. Sedasi hinnates ellimeerite kõik teised omadused ja tõstate esile just RAHA. Seda ma oma kommentaariga märkisingi.

Kas te teate kui raske on olla mees?
Kui palju peab mees koguaeg välja tegema. Kui palju peab investeerima oma aega ja raha naistesse. Samas paljud investeeringud lähevad luhta, ei teki suhet või see suhe ei ole mehele rahuldustpakkuv. Aga raha peab ometi mees teenima. Sellest kitsidus tulebki. Ühel hetkel ei taha enam kulutada teenitud teistele, lihtsalt ei taha. Vanusega inimesed teatud mõttes tõesti kalestuvad.

Kitsidus näitab isekust. Ja isekad inimesed pole kunagi meeldivad.
Mees ei pea kogu aeg välja tegema. Kui mina käisin kohtamas, siis tegime kordamööda.
Muide, naised investeerivad täpselt sama palju aega meestesse. Võibolla isegi rohkem, mehed üldiselt eeldavad, et naised näevad kenad välja ja noh, enamik naisi ikka meigib ja sätib juukseid.

Kalestuvad.. hmm… minu kogemus näitab küll midagi muud. Minu mees pigem teeb teistele välja, kui et laseb endale teha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.12 12:09; 07.12 16:42; 07.12 17:21; 07.12 20:45; 07.12 22:21; 09.12 22:10; 10.12 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No natuke erinevad olukorrad siin, millest räägime. Meie suhe on kestnud aastaid ja elame koos, mitte ei aruta, kas minna teisele kohtingule või mitte. Püüa natuke teemas püsida. Antud juhul pole teemaks see kas mees peaks alguses välja tegema, vaid see kui palju keegi ühise kooselu puhul panustama peaks. Seda enam kui ühel on mitu korda suurem sissetulek. Või sinu meelest on normaalne, et elukaaslane vireleb samas kui ise supelda rahas? Välja tegemise osas on millegipärast välja kujunenud aastakümnete jooksul, et mees on see, kes välja kutsub ja ka välja teeb. Tänapäeva võrdõiguslikkuse tasandil teeb välja just see, kes välja kutsub, soost sõltumata. Uue aja etikett, lugesin kunagi.

no sa paned ikka lampi. sa räägid nüüd oma suhtest, aga ma räägin tervilikult meeste tutvumisest üldises võtmes. miks sa üldse oma suhet siia võrdluseks tood? sinu suhe on sinu enda teha, sinu enda valikud ja siin ei saa mitte keegi teine kaasa rääkida ega ka sinu suhet muuta. enda elu saab muuta ainult ise, oled ometi päri?

sinu virelemist ma ei mõista. miks sa vireled? otsi uus töökoht, mida iganes, sul on ju täpselt samasugune võimekus eluks nagu on kõigil meestel.

no just sellest väljakutsumisest ma kirjutasingi. naised ei kutsu mehi välja ja ei tee ka meelelahtust mehele välja, sest naistele meeldib enda eest ise maksta. siin on suur vahe, kas maksta enda eest või teha teisele välja. seepärast meeste elu ongi kordi raskem kui naistel. mehed peavad suhte loomisse palju investeerima ja see tekitabki kitsidust.

Aga miks sa räägid meeste tutvumisest? Kuidas see teemaga haakub? Mina olen teemaalgataja ja juba esialgses postituses rääkisin oma suhtest, seega miks ei peaks ma seda tegema nüüd? See ju ongi antud teema mõtteks. Miks sa siia sisse töid tutvumise ja kohtingud, jääb arusaamatuks. Kui sind häirib see, et mehed peavad välja tegema, siis palun tee teema selle kohta aja aruta seda seal, siin on arutluse all pikaajalised suhted, mitte kohtamised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.12 11:23; 07.12 15:53; 07.12 16:02; 07.12 16:07; 07.12 17:02; 08.12 06:13; 08.12 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga nõme on meest või naist hinnata tema kitsiduse järgi. Sedasi hinnates ellimeerite kõik teised omadused ja tõstate esile just RAHA. Seda ma oma kommentaariga märkisingi.

Kas te teate kui raske on olla mees?
Kui palju peab mees koguaeg välja tegema. Kui palju peab investeerima oma aega ja raha naistesse. Samas paljud investeeringud lähevad luhta, ei teki suhet või see suhe ei ole mehele rahuldustpakkuv. Aga raha peab ometi mees teenima. Sellest kitsidus tulebki. Ühel hetkel ei taha enam kulutada teenitud teistele, lihtsalt ei taha. Vanusega inimesed teatud mõttes tõesti kalestuvad.

Kitsidus näitab isekust. Ja isekad inimesed pole kunagi meeldivad.
Mees ei pea kogu aeg välja tegema. Kui mina käisin kohtamas, siis tegime kordamööda.
Muide, naised investeerivad täpselt sama palju aega meestesse. Võibolla isegi rohkem, mehed üldiselt eeldavad, et naised näevad kenad välja ja noh, enamik naisi ikka meigib ja sätib juukseid.

Kalestuvad.. hmm… minu kogemus näitab küll midagi muud. Minu mees pigem teeb teistele välja, kui et laseb endale teha.

kas tegid välja kordamööda oma mehele või siis kõigile meestele kellaga tutvumas käisid?
naised ei pidanud ju meeste pärast end sättima vaid naistevahelise konkurentsi pärast.
tundub, et teil kõigil on väga vähe suhteloomise kogemusi, tavaliselt ongi mees teid ära võtnud, või teiega tutvunud ja teil polegi midagi selles vallas kaasarääkida kui ainult seda “oma mehe teemat”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 07.12 14:53; 07.12 15:39; 07.12 16:00; 07.12 16:01; 07.12 16:06; 07.12 16:23; 07.12 17:08; 07.12 17:09; 07.12 17:29; 07.12 17:37; 07.12 19:13; 07.12 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No natuke erinevad olukorrad siin, millest räägime. Meie suhe on kestnud aastaid ja elame koos, mitte ei aruta, kas minna teisele kohtingule või mitte. Püüa natuke teemas püsida. Antud juhul pole teemaks see kas mees peaks alguses välja tegema, vaid see kui palju keegi ühise kooselu puhul panustama peaks. Seda enam kui ühel on mitu korda suurem sissetulek. Või sinu meelest on normaalne, et elukaaslane vireleb samas kui ise supelda rahas? Välja tegemise osas on millegipärast välja kujunenud aastakümnete jooksul, et mees on see, kes välja kutsub ja ka välja teeb. Tänapäeva võrdõiguslikkuse tasandil teeb välja just see, kes välja kutsub, soost sõltumata. Uue aja etikett, lugesin kunagi.

no sa paned ikka lampi. sa räägid nüüd oma suhtest, aga ma räägin tervilikult meeste tutvumisest üldises võtmes. miks sa üldse oma suhet siia võrdluseks tood? sinu suhe on sinu enda teha, sinu enda valikud ja siin ei saa mitte keegi teine kaasa rääkida ega ka sinu suhet muuta. enda elu saab muuta ainult ise, oled ometi päri?

sinu virelemist ma ei mõista. miks sa vireled? otsi uus töökoht, mida iganes, sul on ju täpselt samasugune võimekus eluks nagu on kõigil meestel.

no just sellest väljakutsumisest ma kirjutasingi. naised ei kutsu mehi välja ja ei tee ka meelelahtust mehele välja, sest naistele meeldib enda eest ise maksta. siin on suur vahe, kas maksta enda eest või teha teisele välja. seepärast meeste elu ongi kordi raskem kui naistel. mehed peavad suhte loomisse palju investeerima ja see tekitabki kitsidust.

Aga miks sa räägid meeste tutvumisest? Kuidas see teemaga haakub? Mina olen teemaalgataja ja juba esialgses postituses rääkisin oma suhtest, seega miks ei peaks ma seda tegema nüüd? See ju ongi antud teema mõtteks. Miks sa siia sisse töid tutvumise ja kohtingud, jääb arusaamatuks. Kui sind häirib see, et mehed peavad välja tegema, siis palun tee teema selle kohta aja aruta seda seal, siin on arutluse all pikaajalised suhted, mitte kohtamised.

tõingi selleks, et seletada miks mehed muutuvad kitsiks. see et sa millegist aru ei saa, see on sinu viga. äkki seepärast su mees on ka kitsi kuna sa millegist aru ei saa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 07.12 14:53; 07.12 15:39; 07.12 16:00; 07.12 16:01; 07.12 16:06; 07.12 16:23; 07.12 17:08; 07.12 17:09; 07.12 17:29; 07.12 17:37; 07.12 19:13; 07.12 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga nõme on meest või naist hinnata tema kitsiduse järgi. Sedasi hinnates ellimeerite kõik teised omadused ja tõstate esile just RAHA. Seda ma oma kommentaariga märkisingi.

Kas te teate kui raske on olla mees?
Kui palju peab mees koguaeg välja tegema. Kui palju peab investeerima oma aega ja raha naistesse. Samas paljud investeeringud lähevad luhta, ei teki suhet või see suhe ei ole mehele rahuldustpakkuv. Aga raha peab ometi mees teenima. Sellest kitsidus tulebki. Ühel hetkel ei taha enam kulutada teenitud teistele, lihtsalt ei taha. Vanusega inimesed teatud mõttes tõesti kalestuvad.

Kitsidus näitab isekust. Ja isekad inimesed pole kunagi meeldivad.
Mees ei pea kogu aeg välja tegema. Kui mina käisin kohtamas, siis tegime kordamööda.
Muide, naised investeerivad täpselt sama palju aega meestesse. Võibolla isegi rohkem, mehed üldiselt eeldavad, et naised näevad kenad välja ja noh, enamik naisi ikka meigib ja sätib juukseid.

Kalestuvad.. hmm… minu kogemus näitab küll midagi muud. Minu mees pigem teeb teistele välja, kui et laseb endale teha.

kas tegid välja kordamööda oma mehele või siis kõigile meestele kellaga tutvumas käisid?
naised ei pidanud ju meeste pärast end sättima vaid naistevahelise konkurentsi pärast.
tundub, et teil kõigil on väga vähe suhteloomise kogemusi, tavaliselt ongi mees teid ära võtnud, või teiega tutvunud ja teil polegi midagi selles vallas kaasarääkida kui ainult seda “oma mehe teemat”.

Kõigile meestele, kellega korduvalt käisin. Kui kohtusin ühe inimesega vaid korra, siis tegi välja see, kes kutsus.
Kui naine läheb kohtama, siis sätib ta ennast kindlasti selle sündmuse jaoks. Kui niisama linna peale jalutama, siis võibolla tõesti konkurentsi pärast.

Ja tundub, et sul on oma mätta otsast kujunenud tugevad eelarvamused. Oma abikaasa kutsusin esimesena kohtama mina (ja tegin talle ka teatripiletid välja muide), abieluettepaneku tegin ka mina, nii et pigem võtsin mina mehe.

PS! Ühepoolselt pole võimalik tutvuda kellegagi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.12 12:09; 07.12 16:42; 07.12 17:21; 07.12 20:45; 07.12 22:21; 09.12 22:10; 10.12 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no sa paned ikka lampi. sa räägid nüüd oma suhtest, aga ma räägin tervilikult meeste tutvumisest üldises võtmes. miks sa üldse oma suhet siia võrdluseks tood? sinu suhe on sinu enda teha, sinu enda valikud ja siin ei saa mitte keegi teine kaasa rääkida ega ka sinu suhet muuta.

Ise sa paned lampi, teemaalgatuses kirjeldatud paar on selgelt samuti pikalt koos olnud. Sina sõitsid oma kohtingujutuga teemasse sisse. Katsu teinekord põhjalikumalt lugeda, millele ja kuhu vastad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 17:26; 07.12 17:38; 10.12 00:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile meestele, kellega korduvalt käisin. Kui kohtusin ühe inimesega vaid korra, siis tegi välja see, kes kutsus.
Kui naine läheb kohtama, siis sätib ta ennast kindlasti selle sündmuse jaoks. Kui niisama linna peale jalutama, siis võibolla tõesti konkurentsi pärast.

Ja tundub, et sul on oma mätta otsast kujunenud tugevad eelarvamused. Oma abikaasa kutsusin esimesena kohtama mina (ja tegin talle ka teatripiletid välja muide), abieluettepaneku tegin ka mina, nii et pigem võtsin mina mehe.

PS! Ühepoolselt pole võimalik tutvuda kellegagi.

Eksid on parajad pühhopaadid, viimane eriti hull nartsissist.
Oled tõesti edukas tutvuja olnud

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 07.12 14:53; 07.12 15:39; 07.12 16:00; 07.12 16:01; 07.12 16:06; 07.12 16:23; 07.12 17:08; 07.12 17:09; 07.12 17:29; 07.12 17:37; 07.12 19:13; 07.12 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no sa paned ikka lampi. sa räägid nüüd oma suhtest, aga ma räägin tervilikult meeste tutvumisest üldises võtmes. miks sa üldse oma suhet siia võrdluseks tood? sinu suhe on sinu enda teha, sinu enda valikud ja siin ei saa mitte keegi teine kaasa rääkida ega ka sinu suhet muuta.

Ise sa paned lampi, teemaalgatuses kirjeldatud paar on selgelt samuti pikalt koos olnud. Sina sõitsid oma kohtingujutuga teemasse sisse. Katsu teinekord põhjalikumalt lugeda, millele ja kuhu vastad.

mitu kontot sul on?

kui meenutada, siis antud teema on perekoolis juba olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 07.12 14:53; 07.12 15:39; 07.12 16:00; 07.12 16:01; 07.12 16:06; 07.12 16:23; 07.12 17:08; 07.12 17:09; 07.12 17:29; 07.12 17:37; 07.12 19:13; 07.12 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no sa paned ikka lampi. sa räägid nüüd oma suhtest, aga ma räägin tervilikult meeste tutvumisest üldises võtmes. miks sa üldse oma suhet siia võrdluseks tood? sinu suhe on sinu enda teha, sinu enda valikud ja siin ei saa mitte keegi teine kaasa rääkida ega ka sinu suhet muuta.

Ise sa paned lampi, teemaalgatuses kirjeldatud paar on selgelt samuti pikalt koos olnud. Sina sõitsid oma kohtingujutuga teemasse sisse. Katsu teinekord põhjalikumalt lugeda, millele ja kuhu vastad.

mitu kontot sul on?

Tere, tere Selgeltnägijakägu. Istu, kaks. Testi ei läbinud, proovi homme uuesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 17:26; 07.12 17:38; 10.12 00:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas olete oma elukaaslasega rahul?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.