Esileht Pereelu ja suhted Kas olete petnud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Kas olete petnud?

Postitas:

Püüame mitte siin kedagi materdama hakata, huvitab lihtsalt, mis on inimeste seisukohad. Millal on petmine kellegi jaoks õigustatud ja mis pärast sai?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas võtta. Magasin teise mehega, kui olin eelmisega veel abielus. Minu õigustuseks võib öelda, et ma olin teatanud talle lahkuminekusoovist ja olin ka lahutuse juba kohtusse andnud, vabatahtlikult polnud ta nõus. Lahutus aga ei olnud veel jõustunud.
Enne aga ei petnud mingilgi määral, isegi põsemusi tasemel 🙂

Abiellusin selle teise mehega ja üle 20 aasta on juba läinud. Lahku selles elus ülitõenäoliselt ei lähe, me austame ja isegi imetleme teineteist, kui ka armastus on aja jooksul vormi muutnud.

Üldse ei kahetse. Ainuõige tegu.

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei petnud, aga oleks võinud, sest mees pettis mind. Mina lolli peaga olin truu, mida nüüd kahetsen.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 20:15; 19.11 21:48; 20.11 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal on petmine kellegi jaoks õigustatud ja mis pärast sai?

Naiivitar. Pärast sai see, et valetas midagi perekoolis kokku.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina petnud ei ole. Üks kord oli küll selline lugu, et tutvusin internetis ühe Narva neiuga. Sõitsin autoga Narva, käisime söömas ja pärast ta küsis mult laenuks raha. Ma pakkusin välja variandi, et sõidame autoga linnast välja ja ma annan sulle auto tagaistmel suhu. Ta oli sellega nõus. Pärast andsin talle tagastamatut laenu.

See petmine ei ole, sest Bill andis USA-s aastaid tagasi Monicale ka suhu ja kohus ei mõistnud teda süüdi. Lihtsalt selline vana lugu tuli praegu meelde.

+4
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 21:14; 20.11 00:31; 20.11 08:56; 21.11 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina petnud ei ole. Üks kord oli küll selline lugu, et tutvusin internetis ühe Narva neiuga. Sõitsin autoga Narva, käisime söömas ja pärast ta küsis mult laenuks raha. Ma pakkusin välja variandi, et sõidame autoga linnast välja ja ma annan sulle auto tagaistmel suhu. Ta oli sellega nõus. Pärast andsin talle tagastamatut laenu.

See petmine ei ole, sest Bill andis USA-s aastaid tagasi Monicale ka suhu ja kohus ei mõistnud teda süüdi. Lihtsalt selline vana lugu tuli praegu meelde.

Rõve elukas.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 20:15; 19.11 21:48; 20.11 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina petnud ei ole. Üks kord oli küll selline lugu, et tutvusin internetis ühe Narva neiuga. Sõitsin autoga Narva, käisime söömas ja pärast ta küsis mult laenuks raha. Ma pakkusin välja variandi, et sõidame autoga linnast välja ja ma annan sulle auto tagaistmel suhu. Ta oli sellega nõus. Pärast andsin talle tagastamatut laenu.

See petmine ei ole, sest Bill andis USA-s aastaid tagasi Monicale ka suhu ja kohus ei mõistnud teda süüdi. Lihtsalt selline vana lugu tuli praegu meelde.

Fantaseeri edasi.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole petnud, ei kavatse ka ja ei pea üheski olukorras õigustatuks.

Minu jaoks umbes sama küsimus, et kas mingis olukorras on varastamine õigustatud. Kusjuures, ma ei mõistaks hukka, kui keegi varastaks nälja korral toitu endale söömiseks. Aga petmisel pole isegi sellist õigustust. Kui koos ei kõlba elada ja/või keegi teine on parem, miks siis seda ei tunnista? Kas pole niigi palju julgust? Lugupidamist enda ja teiste vastu?

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina petnud ei ole. Üks kord oli küll selline lugu, et tutvusin internetis ühe Narva neiuga. Sõitsin autoga Narva, käisime söömas ja pärast ta küsis mult laenuks raha. Ma pakkusin välja variandi, et sõidame autoga linnast välja ja ma annan sulle auto tagaistmel suhu. Ta oli sellega nõus. Pärast andsin talle tagastamatut laenu. See petmine ei ole, sest Bill andis USA-s aastaid tagasi Monicale ka suhu ja kohus ei mõistnud teda süüdi. Lihtsalt selline vana lugu tuli praegu meelde. Rõve elukas.

Suuseks otseselt petmise alla ei kvalifitseeru. Se nagu teisega suudlemine. On ju laialtlevinud seltskonnalauluski sõnad:”Musi pole patt”   Pole ju erilist vahet kas suudeldakse juhupartneri ülemist või alumist otsa. Peaasi, et tore on ja lapsi ei eostata

Petmine on siis, kui võõra inimesega meelega sugu tehakse. Alimendid jne. Aga kui lihtsalt rõõmu pärast niheletakse, siis kannatab ära.

+3
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.11 23:54; 20.11 04:12; 20.11 08:36; 20.11 10:12; 20.11 10:45; 20.11 23:35; 20.11 23:51; 22.11 02:26; 22.11 17:19; 23.11 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkis olukord, kus ma tundsin, et olen vaid tapeet seinal. Püüdsin oma tunnet selgitada ja rääkisin selgelt lahti oma vajadused (täiesti realistlikud ja isegi mitte suurt pingutust nõudvad), kuid tekkis tunne, nagu seinale. Siis tegin omale iha-sse konto ja mainisin seda ka teisele poolele. Reaktsioon 0. No siis saingi soovitud tähelepanu ja intiimset lähedust mujalt. Oli huvitav periood, väga hariv. Siis sai sellest küll – kusjuures kõike seda, mida sain mujalt, oleksin ikkagi oma partnerilt tahtnud. Ühel hetkel käis teises pooles ka mingi krõks ära ja nüüd oleme väga ühel lainel.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 00:26; 23.11 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fantaseeri edasi.

Ei mingit fantaseerimist, nii tõesti oli. Ma lihtsalt taipasin, et kui ma raha laenan, siis ega ma seda tagasi ei saa. Kõik toimus vastastikusel kokkuleppel.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 21:14; 20.11 00:31; 20.11 08:56; 21.11 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suuseks otseselt petmise alla ei kvalifitseeru.

Väga paljude jaoks ikka kvalifitseerub. Sul anaal ka ilmselt ei kvalifitseeru, last ju ei saa sellest (mingi õhkõrn teoreetiline võimalus on). Üldiselt loetakse petmiseks kõik seksuaalne, seega ka seksuaalse eesmärgiga näperdamine ja suudlus, millesarnast nt emale ei annaks. Aga loomulikult võib oma partneriga need asjad täpsemalt läbi rääkida, mõnel on ju üldse avatud suhe ehk seks pole ka siis otseselt petmine, ongi kokkulepe, et seksi, kui tuju tuleb, mis seal ikka. Õigustatud petmine- põhimõtteliselt küll, kui teine juba pettis, siis peaks ju partneril ka olema selleks õigus, võrdsus ikka eelkõige. Aga tal ei pruugi olla selleks ei tahtmist ja eneseväärikus võib ka sellise teguviisi tõttu kannatada. Sageli pole tal omal sellist ihaldusväärset seksikandidaati, armastaski oma partnerit, kes pettis. Mingi suvalise tüübiga magamine, et kellelegi tagasi teha, ei pruugi üheski mõttes meeldiv olla. Ja muidugi, kui juba lahutus on algatatud ja selgelt väljendatud soovi lahku minna, pole ka petmine enam eriline teema, aga seal on mõningad nüansid- kui ikka koos elatakse veel ja suhte lõpp mõlemale osapoolele päris selge pole, siis on olukord keerulisem.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, petsin lausa paar aastat.

Ma arvasin, et mu mehel on suht suva. Mees käis Soomes tööl, tuli üheks nv-peoks koju. Ma olin lubanud õele täpselt sama nv ta lapsehoidja olla. Autot mul polnud ja mees ei tulnud mu juurde (40km) isegi korraks tsau ütlema. Plaanis sõpradega suusareisi – kui avaldasin soovi liituda siis ütles, et siis ta võib juba koju ka tulla (sain sellest aru nii, et kui ta juba nagunii minuga olema peab).

Täpselt samal ajal vahetasin ma töökohta ja armusin oma kolleegi.
Aja möödudes tahtsin oma meest maha jätta aga lahkumineku jutu sees sain aru, kui väga ta mind tegelikult armastab – ta lihtsalt ei vaja mind 24/7 enda lähedale ja ei osanud mulle armastatud tunnet sisendada.

Läksime siiski lahku, sest ma arvasin, et tahan ikka teise mehega olla. Aga esimese kuuga oli selge, et meie suhe ei toimi koos elades – lõpetasin selle suhte ka. Umbes kuu olin üksi. Siis sain oma mehega kokku sõprade kaudu. Pidutsesime ja kui jooki oli juba sees siis läksime mehe juurde ja rääkisime tunde ja tunde. Ma rääkisin talle kõik ära, tunnistasin kõik üles. Mees ütles, et tahab mind tagasi.

Kui sõbrad hiljem küsisid mis meil vahepeal juhtus siis mees ütles, et lahkuminek oli tema süü. Ta teadis, et ma petsin ja miks ma ta maha jätsin ja siiski võttis ta süü enda peale.

Sellest on 5a möödas. 3a tagasi me abiellusime. Tänu sellele “etapile” ma mõistan ja hindan teda rohkem.

+9
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole petnud. Mul oli enne abielu päris mitmeid lühisuhteid ja teate, sellest saab ühel hetkel kõrini. Mingid suvakad kodanikud, üks suurema kiiksuga kui teine, mõttetu smalltalk ja veel mõttetum füüsiline pool. Mille pagana päralt peaksin toimivas suhtes sellise si.ta jaoks aega kulutama? Mul polegi seda aega. Kuna ma pole ka eriline seksihuviline ning oma mees rohkem kui küll, siis ei näe petmiseks põhjust.

Küll aga. Kui ehk inimesel pole eriti varasemaid kogemusi, praegune mees aga pole just ideaalne (hoolimatu, vägivaldne, tähelepanematu, liiderlik vmt), siis ilmselt võib lähedusesoov mõne teisega olla täiesti arusaadav. Küll aga poleks otseselt põhjust petta, sest sel juhul ei tasugi nii kehvas suhtes olla. Tulebki toimimatu suhe lõpetada ja siis vaba ja vallalisena teha, mis tahad.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina petaksin küll kui mind ajaks taga minu absoluutne meesideaal, aga seda nagunii ei juhtu.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.11 01:50; 20.11 07:49; 20.11 08:41; 20.11 10:56; 22.11 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina petaksin küll kui mind ajaks taga minu absoluutne meesideaal, aga seda nagunii ei juhtu.

No aga võtame säärase variandi, et sinu laulatatud abikaasa käitub kodus äärmiselt inetult. Loobib oma mustad sokid laiali, sülitab söögi sisse ja ähvardab tappa anda.

Kui näiteks pärast seda demarši kohtad tänaval mitte absoluutset, aga midagi poolideaali- sarnast, kas siis petaksid oma  koduslaiutavat jõmmi?

Kolmas variant oleks selline, et purjus abikaasa tambib sul näo täiesti üles. Põgened korterist prügikorvi väljaviimise ettekäändega. Trepikojas kohtad täiesti ebameeldivat meest. Langed talle silmakirjalikult kaela ja hakkad suudlema. Mees sulab üles ja kutsub sind oma juurde 2 korrust madalamale. Lähedki selle mehega tema juurde ja hakkate seksima. Kuna soovid oma mehele halba, siis tekitab jõhkardile kättemaksuks vastiku mehega seksimine eriti suurt kahjurõõmu

+1
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.11 23:54; 20.11 04:12; 20.11 08:36; 20.11 10:12; 20.11 10:45; 20.11 23:35; 20.11 23:51; 22.11 02:26; 22.11 17:19; 23.11 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina petaksin küll kui mind ajaks taga minu absoluutne meesideaal, aga seda nagunii ei juhtu.

No aga võtame säärase variandi, et sinu laulatatud abikaasa käitub kodus äärmiselt inetult. Loobib oma mustad sokid laiali, sülitab söögi sisse ja ähvardab tappa anda.

Kui näiteks pärast seda demarši kohtad tänaval mitte absoluutset, aga midagi poolideaali- sarnast, kas siis petaksid oma koduslaiutavat jõmmi?

Kolmas variant oleks selline, et purjus abikaasa tambib sul näo täiesti üles. Põgened korterist prügikorvi väljaviimise ettekäändega. Trepikojas kohtad täiesti ebameeldivat meest. Langed talle silmakirjalikult kaela ja hakkad suudlema. Mees sulab üles ja kutsub sind oma juurde 2 korrust madalamale. Lähedki selle mehega tema juurde ja hakkate seksima. Kuna soovid oma mehele halba, siis tekitab jõhkardile kättemaksuks vastiku mehega seksimine eriti suurt kahjurõõmu

Ise ka aru saad, mida sa kirjutad või hakkasid lemmikveini maitsema ja läks ülekäte?

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.11 01:50; 20.11 07:49; 20.11 08:41; 20.11 10:56; 22.11 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ka aru saad, mida sa kirjutad või hakkasid lemmikveini maitsema ja läks ülekäte?

Mis ülekäte? Ma juba ammu lugesin ühe prantsuse seltskonnadaami memuaare. Seal oli täpselt nii kirjutatud, et mida suuremat siga oma mees kodus mängis (kas oli purjus peaga vägivaldne või jäi naistega mehkeldamisega vahele) seda viletsama mehega naine abikaasat pettis. Eriti magus kättemaks tuli kättemaksuhimulisel prantslannal välja siis, kui hingetäiega läks ja äratas mingist mahajäetud maja keldris haisva asotsiaali ja lasi ennast otse seal tema täisurineeritud madratsil läbi tõmmata

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.11 23:54; 20.11 04:12; 20.11 08:36; 20.11 10:12; 20.11 10:45; 20.11 23:35; 20.11 23:51; 22.11 02:26; 22.11 17:19; 23.11 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ka aru saad, mida sa kirjutad või hakkasid lemmikveini maitsema ja läks ülekäte?

Mis ülekäte? Ma juba ammu lugesin ühe prantsuse seltskonnadaami memuaare. Seal oli täpselt nii kirjutatud, et mida suuremat siga oma mees kodus mängis (kas oli purjus peaga vägivaldne või jäi naistega mehkeldamisega vahele) seda viletsama mehega naine abikaasat pettis. Eriti magus kättemaks tuli kättemaksuhimulisel prantslannal välja siis, kui hingetäiega läks ja äratas mingist mahajäetud maja keldris haisva asotsiaali ja lasi ennast otse seal tema täisurineeritud madratsil läbi tõmmata

Õäkkk. Miks sa rikud minu hommikut nii rõveda jutuga?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.11 01:50; 20.11 07:49; 20.11 08:41; 20.11 10:56; 22.11 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ülekäte? Ma juba ammu lugesin ühe prantsuse seltskonnadaami memuaare

Mis on selle vahva raamatu pealkiri? Eesti keeles?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 21:14; 20.11 00:31; 20.11 08:56; 21.11 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah.
Ei ole õigustatud (kuigi üritasin enda jaoks õigustusi leida).
Läksime lahku.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 09:50; 21.11 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suuseks otseselt petmise alla ei kvalifitseeru.

Väga paljude jaoks ikka kvalifitseerub. Sul anaal ka ilmselt ei kvalifitseeru, last ju ei saa sellest (mingi õhkõrn teoreetiline võimalus on). Üldiselt loetakse petmiseks kõik seksuaalne, seega ka seksuaalse eesmärgiga näperdamine ja suudlus, millesarnast nt emale ei annaks. Aga loomulikult võib oma partneriga need asjad täpsemalt läbi rääkida, mõnel on ju üldse avatud suhe ehk seks pole ka siis otseselt petmine, ongi kokkulepe, et seksi, kui tuju tuleb, mis seal ikka. Õigustatud petmine- põhimõtteliselt küll, kui teine juba pettis, siis peaks ju partneril ka olema selleks õigus, võrdsus ikka eelkõige. Aga tal ei pruugi olla selleks ei tahtmist ja eneseväärikus võib ka sellise teguviisi tõttu kannatada. Sageli pole tal omal sellist ihaldusväärset seksikandidaati, armastaski oma partnerit, kes pettis. Mingi suvalise tüübiga magamine, et kellelegi tagasi teha, ei pruugi üheski mõttes meeldiv olla. Ja muidugi, kui juba lahutus on algatatud ja selgelt väljendatud soovi lahku minna, pole ka petmine enam eriline teema, aga seal on mõningad nüansid- kui ikka koos elatakse veel ja suhte lõpp mõlemale osapoolele päris selge pole, siis on olukord keerulisem.

Imelik, et nii tõsiselt ja põhjalikult sellele Perekooli Revolvrile vastad. Ta on meil ju teada-tuntud provokaator ja puupea. Ei saa tema nii keerulisest jutust aru. Ammugi ei teeks oma eluviisides ja mõttemaailmas korrektiive.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 09:55; 20.11 11:04; 22.11 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põnevad vastused. Eriti selles valguses, et mida petmiseks peetakse.

Minu meelest näiteks pole üldse petmine see, kui mõlemad partnerid teavad juba ette, et üks magab kellegi teisega. Siin niipalju selliseid näiteid. Mis petmine see on, kui teine teab?

Samas pean mina näiteks petmiseks, kui mu kaaslane laenaks või “laenaks” suurema summa meie pere raha kellelegi, ilma minuga konsulteerimata. Või misiganes muu meelega varjamine, mis ei pea üldse seksuaalne olema. Hindan suhtes ausust rohkem kui truudust, kuigi saan aru, et need käivad sageli käsikäes.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, et nii tõsiselt ja põhjalikult sellele Perekooli Revolvrile vastad. Ta on meil ju teada-tuntud provokaator ja puupea. Ei saa tema nii keerulisest jutust aru. Ammugi ei teeks oma eluviisides ja mõttemaailmas korrektiive.

Nüüd teed mulle oma jutuga küll liiga. Olen alati äärmiselt viisakas ja ei püüa kellelegi haiget teha. Inimesed lihtsalt ei suuda tõde kuulda. Kui mina näiteks tulen ja teatan, et eesti sõjavägi kaotas lahingu, siis siinsed Käod karjuksid, et “See värdjas tuleb sellise uudise eest kohe oksa tõmmata!” niipalju siis tõetaluvusest. Häbi peaks olema oma mune minu pessa poetamise eest

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.11 23:54; 20.11 04:12; 20.11 08:36; 20.11 10:12; 20.11 10:45; 20.11 23:35; 20.11 23:51; 22.11 02:26; 22.11 17:19; 23.11 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kaks korda. Ei ole mingeid õigustusi peale selle, et abikaasa oli ja on füüsiliselt täiesti ebaatraktiivseks  muutunud. Midagi ei saanud – ta ei tea seda siiamaani.

 

/naine 39 ja 3 last.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 10:29; 20.11 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kaks korda. Ei ole mingeid õigustusi peale selle, et abikaasa oli ja on füüsiliselt täiesti ebaatraktiivseks  muutunud. Midagi ei saanud – ta ei tea seda siiamaani.   /naine 39 ja 3 last.

No aga kas sul siis süümepiinu ei tekkinud. On arusaadav, kui kusagil purjus peaga juhtub. Aga kaks korda erinevate meestega on juba muster. Kui oma mehele enne truuduse murdmist otsa vaatasid ja vaatad seda petetud lammast praegu, kas on nähtus erinevust? Kas ss mõnikord unes ka näed sellist erootilist asja, et keegi atraktiivne mees siseneb oma jäigastunud peenisega sinu sisse ja hakkab ähkima kuni heaks läheb? Kurjategijad tihti tahes-tahtmata naasevad kuriteopaika ja kujutlustes elavad uuesti kõike läbi. Mina kui seksuaalpsühholoog tean seda. Kui oma sugulistele väärtegudele mõtled, kas on magus meenutus või siis kurblik? Olid ka kaitstud vahekorrad? Orgasmi said? Räägi rohkem nendest juhtumitest. Ja kui tekib võimalus kolmandat meest salaja proovida, kas kirjutaksid uuesti romantilisele tehingule alla?

+2
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.11 23:54; 20.11 04:12; 20.11 08:36; 20.11 10:12; 20.11 10:45; 20.11 23:35; 20.11 23:51; 22.11 02:26; 22.11 17:19; 23.11 01:15;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Jah, kaks korda. Ei ole mingeid õigustusi peale selle, et abikaasa oli ja on füüsiliselt täiesti ebaatraktiivseks muutunud. Midagi ei saanud – ta ei tea seda siiamaani. /naine 39 ja 3 last.

No aga kas sul siis süümepiinu ei tekkinud. On arusaadav, kui kusagil purjus peaga juhtub. Aga kaks korda erinevate meestega on juba muster. Kui oma mehele enne truuduse murdmist otsa vaatasid ja vaatad seda petetud lammast praegu, kas on nähtus erinevust? Kas ss mõnikord unes ka näed sellist erootilist asja, et keegi atraktiivne mees siseneb oma jäigastunud peenisega sinu sisse ja hakkab ähkima kuni heaks läheb? Kurjategijad tihti tahes-tahtmata naasevad kuriteopaika ja kujutlustes elavad uuesti kõike läbi. Mina kui seksuaalpsühholoog tean seda. Kui oma sugulistele väärtegudele mõtled, kas on magus meenutus või siis kurblik? Olid ka kaitstud vahekorrad? Orgasmi said? Räägi rohkem nendest juhtumitest. Ja kui tekib võimalus kolmandat meest salaja proovida, kas kirjutaksid uuesti romantilisele tehingule alla?

Haige perv, mine fantaseeri mujal.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 10:29; 20.11 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kaks korda. Ei ole mingeid õigustusi peale selle, et abikaasa oli ja on füüsiliselt täiesti ebaatraktiivseks muutunud. Midagi ei saanud – ta ei tea seda siiamaani. /naine 39 ja 3 last.

No aga kas sul siis süümepiinu ei tekkinud. On arusaadav, kui kusagil purjus peaga juhtub. Aga kaks korda erinevate meestega on juba muster. Kui oma mehele enne truuduse murdmist otsa vaatasid ja vaatad seda petetud lammast praegu, kas on nähtus erinevust? Kas ss mõnikord unes ka näed sellist erootilist asja, et keegi atraktiivne mees siseneb oma jäigastunud peenisega sinu sisse ja hakkab ähkima kuni heaks läheb? Kurjategijad tihti tahes-tahtmata naasevad kuriteopaika ja kujutlustes elavad uuesti kõike läbi. Mina kui seksuaalpsühholoog tean seda. Kui oma sugulistele väärtegudele mõtled, kas on magus meenutus või siis kurblik? Olid ka kaitstud vahekorrad? Orgasmi said? Räägi rohkem nendest juhtumitest. Ja kui tekib võimalus kolmandat meest salaja proovida, kas kirjutaksid uuesti romantilisele tehingule alla?

Kas suuname sinu kommentaarid veebipolitseile?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.11 01:50; 20.11 07:49; 20.11 08:41; 20.11 10:56; 22.11 21:54;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Imelik, et nii tõsiselt ja põhjalikult sellele Perekooli Revolvrile vastad. Ta on meil ju teada-tuntud provokaator ja puupea. Ei saa tema nii keerulisest jutust aru. Ammugi ei teeks oma eluviisides ja mõttemaailmas korrektiive.

Nüüd teed mulle oma jutuga küll liiga. Olen alati äärmiselt viisakas ja ei püüa kellelegi haiget teha. Inimesed lihtsalt ei suuda tõde kuulda. Kui mina näiteks tulen ja teatan, et eesti sõjavägi kaotas lahingu, siis siinsed Käod karjuksid, et “See värdjas tuleb sellise uudise eest kohe oksa tõmmata!” niipalju siis tõetaluvusest. Häbi peaks olema oma mune minu pessa poetamise eest

Ma ei saa aru, millega ma sulle ülekohut tegin? Küsisin, et milleks nii pikalt ja põhjalikult vastata inimesele, kes on perekoolis tuntud provokaator ja kelle mõtteviisi ei ole võimalik mitte mingilgi moel muuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 09:55; 20.11 11:04; 22.11 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasel ajal pole ette tulnud, suvalisi ei taha ja need, keda tahaks, ei ole mind tahtnud.

kui suhe on hea ja mõlemad üksteist armastavad, siis ei pea õigustatuks ka

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas olete petnud?