Esileht Pereelu ja suhted Kas olete petnud?

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Kas olete petnud?

Postitas:

Jah, mina olen petnud. Petsin, kuna minu elukaaslane ei soovinud minuga seksida. Probleem kestis meil pikka aega, ligi poolteist aastat, kuni juhtus see, et mul tekkis kõrvalsuhe. Sealt suhtes sain seda tähelepanu, mis minu taas naise tunde tekitas.
Loomulikult ma jäin vahele(tavaliselt nii juhtub). Tunnen end siiani süüdi, et talle haiget tegin, aga olen õnnelik, et see suhe läbi sai.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 12:55; 22.11 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ei luba endale nõrkusi.  Minu üks kaubamärkidest on olla usaldusväärne ja turvaline. Kui me leppisime kokku, et voodis on meid  meie 2, siis nii ka on. Kindlasti mitte ei ole inimesed teineteise jaoks asendamatud aksessuaarid. Kokkuleppe küsimus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teoreetiliselt olen. Asi oli nii, et mu eelmisel elukaaslasel ei olnud suhte lõpus mõnda aega kuskile kolida ja ilmselt ta veel lootis, et meist saab asja.

Mina aga olin otsustanud, et tahan lahku minna ja vaba olla, ta ei sobinud mulle, liiga noored olime ka, kui kokku saime. Seega, selle paari kuu jooksul tuli ette paar flirti ja üks suudlus, kui elasin veel koos enda elukaaslasega. Kuid lõpuks ta siiski kolis välja. Ehk meil oli viimases lõpus selline klassikaline “elame koos nagu korterikaaslased” olukord, mille eest alati hoitatakse. Meie puhul aga oli see tõsi.

Ise kvalititseerin selle siiski petmiseks. Kuidagi tegelikult ei tundunud õige nii teha. Mis siis, et otsus oli mul ju juba tehtud ja tegelikult temale 100% teada ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub, kuidas asja vaadata. Olin paberi peal abielus ja elasin abikaasaga samas majas, aga eraldi. Olin ära öelnud, et meist enam kunagi asja ei saa, lahutus venis välistel asjaoludel ja peale aastaid eraldi majaosades elamist oli mul tõesti väljaspoolt kaaslane, mitmeks aastaks. Peale ametlikku lahutust ma temaga enam tegemist ei tahtnud teha, sest ta tegelikult tundus mulle nõrk mees – oli rahul sellega, et veetsime päeva koos ja siis ma läksin koju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüame mitte siin kedagi materdama hakata, huvitab lihtsalt, mis on inimeste seisukohad. Millal on petmine kellegi jaoks õigustatud ja mis pärast sai?

Jah, mul oli mitu aastat armuke. Väga tore ja tark inimene. See oli väga kena suhe, lõpetasime ka sõbralikult, sest kuidagi selle suhte aeg sai läbi. Minu abielu kestab.

Miks peaks midagi õigustama? Midagi halba sellest suhtest kellegile ei ole juhtunud.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks midagi õigustama? Midagi halba sellest suhtest kellegile ei ole juhtunud.

Loodan, et su partneri armuke on ka igati ok teie suurepärases suhtes.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 20:15; 19.11 21:48; 20.11 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen, ei kahetse.

Kahel korral, st kahes suhtes. Esimene suhe vajus kuidagi ära, kuna mees oli koguaeg kodust ära (töö Eestimaa teises otsas). Leidsin armukese, kellega peale eelmise suhte lõppu kokku kolisin. Kahjuks osutus see armuke hoopiski salajoodikuks, kellega suhe läks ka lörri ja temaga suhtes olles toimuski teine petmise episood.

Täna elan koos mehega, kelle kõrvalt ei ole ei soovi ega tahet petta, kuigi pakkumisi on nii mitmeidki aga vot ei taha ja kõik. See mees on minu jaoks liialt oluline ja meie suhe on liiga hea, et seda lõhkuda.

Ma leian, et elu on lühike, et seda raisata halbadele suhetele. Täna tagantjärele mõeldes, oleksin kindlasti enne need kehvad suhted lõpetanud aga aega tagasi ei keera.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kellegile

Kassigile või siiski kassilegi. Ehk läheb edaspidi elus õigekirja vaja, siis on abiks.

Ilusat elu!

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haige perv, mine fantaseeri mujal.

Hindad mind ebaobjektiivselt. Oma rikutuse mätta otsast. Teemades prevaleerivad mitte minu fantaasiad vaid konkreetesete abielunaiste petulood. Soovisin kihtsalt, et truuduse murdmise “köögipoolest” veitsa lähemalt räägitaks. Mina siin teemas nimetan asju õigete nimedega. Kõige hullem sõna mo tekstis oli jäigastunud elund. Nii inetu asja kohta enam viisakamalt öelda ei saa. Mina kahtlemata olen verbaalselt natuke vulgaarne. Oma mehe selja taga amelevad petunaised valdavalt lahtiste kaartidega ei räägi. Valehäbi segab. Aga teeseldud korralikkus ei sega neid päevast päeva Vulgaarsete Tegudega tegelemast. On ju vaks vahet. Üks, keda pead perverdiks, lihtsalt muliseb mõne lausega. Teised, sinu kaitsealused, inglitiivad endale selga maalinud naised aga sinu protektoraadi all sõna igapäevaselt naudivad kõlvatusi täis porduelu.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.11 23:54; 20.11 04:12; 20.11 08:36; 20.11 10:12; 20.11 10:45; 20.11 23:35; 20.11 23:51; 22.11 02:26; 22.11 17:19; 23.11 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas suuname sinu kommentaarid veebipolitseile?

Teemas need naised, kes põrmugi häbenemata toovad esile oma mustad teod, kasutavad ära portaalis lõbus-litsaka Käona olekut ja ahvatlevad siivsamaid kooselupettustele. Veebipolitseil pole minu jutuga kõige vähematki asja kuna mina võitlen viisakate sõnadega õige asja eest.

Mina ise kavatsen kombluspoliotsei poole pöörduda, et osa avalikus suhtluses naisi kasutab meedia toel võimalust vähemkogenutele kärbseid pähe ajada. Et ärge lollid olge truud. Võtke ikka armuke ka kõrvale. Annab elule uued tahud. Mõnusamat seksi nagunii

 

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.11 23:54; 20.11 04:12; 20.11 08:36; 20.11 10:12; 20.11 10:45; 20.11 23:35; 20.11 23:51; 22.11 02:26; 22.11 17:19; 23.11 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haige perv, mine fantaseeri mujal.

Hindad mind ebaobjektiivselt. Oma rikutuse mätta otsast. Teemades prevaleerivad mitte minu fantaasiad vaid konkreetesete abielunaiste petulood. Soovisin kihtsalt, et truuduse murdmise “köögipoolest” veitsa lähemalt räägitaks. Mina siin teemas nimetan asju õigete nimedega. Kõige hullem sõna mo tekstis oli jäigastunud elund. Nii inetu asja kohta enam viisakamalt öelda ei saa. Mina kahtlemata olen verbaalselt natuke vulgaarne. Oma mehe selja taga amelevad petunaised valdavalt lahtiste kaartidega ei räägi. Valehäbi segab. Aga teeseldud korralikkus ei sega neid päevast päeva Vulgaarsete Tegudega tegelemast. On ju vaks vahet. Üks, keda pead perverdiks, lihtsalt muliseb mõne lausega. Teised, sinu kaitsealused, inglitiivad endale selga maalinud naised aga sinu protektoraadi all sõna igapäevaselt naudivad kõlvatusi täis porduelu.

Mis diagnoosiga sa oled?

(kohe tõsiselt küsin)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen. 9-aastase suhte jooksul olen korra suudelnud teist (olin kõrvuni armunud) ja hetkel on käsil üks teine, tõsisem afäär.

Miks ma petan? Ilmselt olen sariarmuja. Kodus jääb tähelepanust puudu. Seks ja romantika oma mehega on peaaegu null. Võib-olla valisin omale üldse vale kaaslase. Sobime iseloomult üsna hästi, aga omavahelist tõmmet pole ja mees ei taha koos minuga vaeva näha, et olukorda parandada.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 11:01; 21.11 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma petan? Ilmselt olen sariarmuja. Kodus jääb tähelepanust puudu. Seks ja romantika oma mehega on peaaegu null. Võib-olla valisin omale üldse vale kaaslase. Sobime iseloomult üsna hästi, aga omavahelist tõmmet pole ja mees ei taha koos minuga vaeva näha, et olukorda parandada.

Küsimus pole, miks sa petad, vaid miks sa selle kaaslasega koos oled?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 09:50; 21.11 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma petan? Ilmselt olen sariarmuja. Kodus jääb tähelepanust puudu. Seks ja romantika oma mehega on peaaegu null. Võib-olla valisin omale üldse vale kaaslase. Sobime iseloomult üsna hästi, aga omavahelist tõmmet pole ja mees ei taha koos minuga vaeva näha, et olukorda parandada.

Küsimus pole, miks sa petad, vaid miks sa selle kaaslasega koos oled?

Mees ei soovi vaatamata kõigele lahku minna. Lisaks seovad meid laps ja kinnisvara. Aga võimalik, et varem või hiljem läheme siiski lahku.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 11:01; 21.11 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma petan? Ilmselt olen sariarmuja. Kodus jääb tähelepanust puudu. Seks ja romantika oma mehega on peaaegu null. Võib-olla valisin omale üldse vale kaaslase. Sobime iseloomult üsna hästi, aga omavahelist tõmmet pole ja mees ei taha koos minuga vaeva näha, et olukorda parandada.

Küsimus pole, miks sa petad, vaid miks sa selle kaaslasega koos oled?

Mees ei soovi vaatamata kõigele lahku minna. Lisaks seovad meid laps ja kinnisvara. Aga võimalik, et varem või hiljem läheme siiski lahku.

vaatamata kõigele? ta siis teab su petmisest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta siis teab su petmisest?

Mees tabas mind ükskord otse teolt. Tegi telefoniga pilti ja pärast oli meil tõsisem jutuajamine. Sain kõvasti riielda. Aga jah see ühine kinnisvara ning lapsed.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 21:14; 20.11 00:31; 20.11 08:56; 21.11 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis diagnoosiga sa oled?

(kohe tõsiselt küsin)

Liiga palju vaba aega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga palju vaba aega.

Esiteks on viirusega seoses harjumatult palju vaba aega.                                                                          Teiseks mulle ei meeldi petvad naised. Silma all on kukupaid tegelikult aga nagu koerapulm.  Loe ise memuaare. Iga teine siin kiidab kui tore porduelu on ja ei kahjatse põrmugi.                        Kolmandaks, ise olen täieliaelt naistest loobunud, kuna neid ei saa usaldada. Toovad võõrast sisse. Siivsast suhtumisest hoolimata saan kapaga essu. Mis inimesed need küll on?  Südametunnistust nad ei tea, ainult et saaks litutada. Kui korralik mees õiendama hakkab, siis pannakse tuttava arsti kaudu hullumajja ja aetakse armukesega asju edasi

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.11 23:54; 20.11 04:12; 20.11 08:36; 20.11 10:12; 20.11 10:45; 20.11 23:35; 20.11 23:51; 22.11 02:26; 22.11 17:19; 23.11 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurb, aga oled korralikult peast soe

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurb, aga oled korralikult peast soe

Häbi pole avalikult tunnistada oma petislikku olemust. Küllap varastad ka. Kui mees sellest teada saaks, annaks kinga

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.11 23:54; 20.11 04:12; 20.11 08:36; 20.11 10:12; 20.11 10:45; 20.11 23:35; 20.11 23:51; 22.11 02:26; 22.11 17:19; 23.11 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mina olen petnud. Petsin, kuna minu elukaaslane ei soovinud minuga seksida. Probleem kestis meil pikka aega, ligi poolteist aastat, kuni juhtus see, et mul tekkis kõrvalsuhe. Sealt suhtes sain seda tähelepanu, mis minu taas naise tunde tekitas.

Loomulikult ma jäin vahele(tavaliselt nii juhtub). Tunnen end siiani süüdi, et talle haiget tegin, aga olen õnnelik, et see suhe läbi sai.

Kas see eks lõpuks ütles ka, miks ta seksi ei soovinud?

Ta ütles mulle, et ta ei tahagi seksida, see ei ole talle üldse oluline. Oleks ma seda teadnud kohe alguses, poleks ma temaga kokku läinudki. See pidev eemale tõukamine mõjus mulle suhte ajal väga laastavalt. Eriti teades, et mehed justkui koguaeg tahavad. See tekitas minus tunnet, et ma pole ihaldusväärne.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 12:55; 22.11 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurb, aga oled korralikult peast soe

Häbi pole avalikult tunnistada oma petislikku olemust. Küllap varastad ka. Kui mees sellest teada saaks, annaks kinga

Mees ja mees. Proovi nüüd ise ka olla väheke, ilma mõtlemata, mida sinu mees tahab. Nagu muud ei oleks kui mees. Mõtle, kui mees annab kinga siis vist maailm lõpetab pöörlemise.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.11 01:50; 20.11 07:49; 20.11 08:41; 20.11 10:56; 22.11 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurb, aga oled korralikult peast soe

Häbi pole avalikult tunnistada oma petislikku olemust. Küllap varastad ka. Kui mees sellest teada saaks, annaks kinga

Mees ja mees. Proovi nüüd ise ka olla väheke, ilma mõtlemata, mida sinu mees tahab. Nagu muud ei oleks kui mees. Mõtle, kui mees annab kinga siis vist maailm lõpetab pöörlemise.

See kommenteerija ju ise ongi mees.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 09:55; 20.11 11:04; 22.11 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kommenteerija ju ise ongi mees.

Ei ole

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.11 23:54; 20.11 04:12; 20.11 08:36; 20.11 10:12; 20.11 10:45; 20.11 23:35; 20.11 23:51; 22.11 02:26; 22.11 17:19; 23.11 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pidev eemale tõukamine mõjus mulle suhte ajal väga laastavalt. Eriti teades, et mehed justkui koguaeg tahavad. See tekitas minus tunnet, et ma pole ihaldusväärne.

Jah, tuttav lugu. Kusjuures, mina end ise ihaldusväärseks ei pea ja seega mitteihaldusväärseks olemine mulle probleemi ei valmista. Aga kui sõnades on seks tähtis, aga reaalis tegusid pole – ei puudutamist, ei hellitusi, ei midagi, siis tekib küsimus, et mida ta minust siis tahab – aga küsimusele ei vasta ja ikka tahab koos olla.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 00:26; 23.11 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ühe korra petnud. Või õigupoolest ma ei teagi, kas see on petmine, lihtsalt ei pidanud vajalikuks sellest mehele rääkida. Juba kooselu algul teatas mees, et tema igavaest truudust ei luba, sest ei saa kindel olla, et ta millalgi pärast mõnd alkoholirikast üritust valesammu ei tee. Abielluma ta ka nõus ei ole ja sellega, et mina lastega sama perenimega oleksin. Rehmab käega, ei huvitu ja ütleb, et need asjad ei ole üldse tähtsad, temale… Seksi on ka maru väheks jäänud, hea kui kord kuus saab, arstile keeldub minemast, teatab, et selles vanuses(45) on see normaalne ja kõik, rohkem sel teemal ei ole nõus arutama. Korvi sain mina (naine) üsna sageli, nüüd ma enam ise ei algata, tundub kasutu tegevus. Mu mees on mingil määral autistliku olemusega, et kõiki neid asju ei tee ta sugugi paha pärast, vaid siiralt on veendumuses, et nii käibki ja kõik on hästi ja omamoodi hoolib minust küll. Aga mingit süümepiina ma ühe konverentsil toimunud välismaise tiivaripsutuse peale ka ei tunne. Tore oli, taga ei igatse, sai jälle end kauni ja atraktiivsena tunda ja sain teada, et ma ei olegi täiesti seksapiilsusevaba keskealine mutt, vaid, et keegi leiab, et minus on mingit tõmmet veel. Hästi tundsin end, edasi ei arendanud. Mõni teine kord teeksin veel aga otseselt ei otsi ka. Mehelt ma enesetunnet tõstvaid komplimente ei saa ja selleks, et ma kodus jätkuvalt heatujuline oleksin, on lausa vajalik kogeda enesetunnet tõstvaid kogemusi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina petnud ei ole. Üks kord oli küll selline lugu, et tutvusin internetis ühe Narva neiuga. Sõitsin autoga Narva, käisime söömas ja pärast ta küsis mult laenuks raha. Ma pakkusin välja variandi, et sõidame autoga linnast välja ja ma annan sulle auto tagaistmel suhu. Ta oli sellega nõus. Pärast andsin talle tagastamatut laenu.

See petmine ei ole, sest Bill andis USA-s aastaid tagasi Monicale ka suhu ja kohus ei mõistnud teda süüdi. Lihtsalt selline vana lugu tuli praegu meelde.

Härra Narva Mineti debüüt.

Äkki saad veel mõnda teemasse oma Narva naistelt saadud mineti-mälestused põimida?

Hiljuti olid näiteks teemad Õnne 13, Hoia äpi, Repsi korrupitsiooni kohta – kõik need ootavad sinu panust ja meenutusi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas olete petnud?