Esileht Hobinurk Kas olete pikendanud oma reisi?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas olete pikendanud oma reisi?

Postitas:

On teil juhtunud nii, et läbi reisifirma reisides on tulnud mõte hoopis mõned päevad hiljem koju naaseda? On see keeruline protsess ja kas lennupiletite tühistamine jne on keeruline?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 14:18; 03.07 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On teil juhtunud nii, et läbi reisifirma reisides on tulnud mõte hoopis mõned päevad hiljem koju naaseda? On see keeruline protsess ja kas lennupiletite tühistamine jne on keeruline?

Mu teada on see kulukas. Teatud ajast alates ei saagi lennupiletit tühistada, aga minu teada pole see nagunii tasuta, kuigi eks siin ole veel erinevus lennufirmas ja mis klassi pilet sul on ja mine tea, mis nüansse veel. Küsi reisifirmalt ja uuri lennufirmalt. Ööbimiskohaga võib ka olla, et pead uue leidma, sest neil on palju kliente ja polegi sobivalt vaba tuba, aga muidugi võib ka olla, et ei pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud, et nii tehakse, sest juurde võetud aeg oluliselt odavam, kui juba viibitud aeg.Sellepärast uuringi, kas tasub ära 🙂

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 14:18; 03.07 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rindu lasin suurendada, aga reisi pole veel pikendada lasknud. Kus seda teha saab?

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud, et nii tehakse, sest juurde võetud aeg oluliselt odavam, kui juba viibitud aeg.Sellepärast uuringi, kas tasub ära ????

Olen kuulnud, et nii tehakse, sest juurde võetud aeg oluliselt odavam, kui juba viibitud aeg.Sellepärast uuringi, kas tasub ära ????

Kuidas see võimalik küll oleks? Varajane broneerimine ja ettemaks ju tagavad sulle soodsa majutuse, lennu jms. Koha peal kohe võtta kaks kolm päeva loomulikult oluliselt kallim. Ei saa tasuda ära. Võibolla nii tasub, kui oled kohalik ja neile on teine hinnastamine nagu paljudes kolmandates riikides tehakse. Selleks pead aga hästi keelt oskama ja näidelda, riigi ajalugu ja looduskeskkonda teadma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Pakun sulle lahenduse – lenda äriklassis, siis on lihtsam ja soodsam pileteid vahetada. Tavaklassis lennates on muidugi kulukas ja tavaliselt ka võimatu sest vabu kohti lennule tihti polegi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt Aurinko tingimused:

Kui Reisija soovib pikendada oma reisi kestvust sihtkohas olles, tuleb reisijal tasuda bürookulud 60 eurot reisija kohta, lennupileti lisamaks vastavalt hinnakirjale ning muud reisi pikendamisega seotud kulud (majutus, viisa vms.).
https://www.aurinko.ee/et/reisitingimused/aurinko-pakettreiside-eritingimused-alates-01072018

Suhtle oma reisikorraldajaga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On teil juhtunud nii, et läbi reisifirma reisides on tulnud mõte hoopis mõned päevad hiljem koju naaseda? On see keeruline protsess ja kas lennupiletite tühistamine jne on keeruline?

Et ostad reisifirma kaudu piletid ja siis arvad, et võtad raha tagasi? Minu loogika ütleb, et see pole võimalik. Nii et ostad uued piletid. See on siis pikema reisi hind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rindu lasin suurendada, aga reisi pole veel pikendada lasknud. Kus seda teha saab?

Kägu 03.07 kell 15.04 väidab, et näiteks Aurinkos?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seal ikka keerulist olla saab – ostad uued lennupiletid ja otsid majutuse ja valmis. Seda ei maksa küll loota, et reisibüroo sulle midagi hüvitab või soodustingimustel juurde müüb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Kas olete pikendanud oma reisi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.