Esileht Ilu ja tervis Kas olete proovinud MMS

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas olete proovinud MMS

Postitas:

Seoses viimase aja uudistega MMS kohta (fb grupi sulgemine, mingi veebipoe pangalinkide äravõtmine) hakkas mind huvitama, mis see MMS endast kujutab. Ja ma ei leidnudki, miks see halb on, küll aga palju head. Mul endal terviseprobleeme ei ole, muidu prooviksin järele. Kas siit keegi on proovinud ja mis tulemustega?

0
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 11:57; 16.10 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaheaastane laps proovib kõike suhu pista, mida kätte saab ja mis suhu mahub. Täiskasvanud inimesel on mõtlemisvõime ja haritud inimesel on lisaks sellele veel enam-vähem teadusel ja loogikal põhinev maailmanägemus ja siis teab ta ka isiklikult järele proovimata, et mida võib manustada ja mida mitte.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 12:45; 16.10 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaheaastane laps proovib kõike suhu pista, mida kätte saab ja mis suhu mahub. Täiskasvanud inimesel on mõtlemisvõime ja haritud inimesel on lisaks sellele veel enam-vähem teadusel ja loogikal põhinev maailmanägemus ja siis teab ta ka isiklikult järele proovimata, et mida võib manustada ja mida mitte.

Teadusel ja loogikal põhineb maailmanägemus on üsnagi piiratud. Sama ma ütleks mõtlemisvõime kohta. Ja sinu vastus pole ka teemasse. See on täiskasvanud mõtlemisvõimega inimese vastus, kes pole ise proovinud ega uurinud, aga tark on küll. Mugav on elada kui mõtlemine on piiratud teaduse ja loogikaga ning hea ja halb sulle ette õeldakse. See mind ei huvita, mind huvitab, mis sellest väljaspoole jääb. Meis kõigis võiks olla natuke uudishimulikku kaheaastast last.

+1
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 11:57; 16.10 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaheaastane laps proovib kõike suhu pista, mida kätte saab ja mis suhu mahub. Täiskasvanud inimesel on mõtlemisvõime ja haritud inimesel on lisaks sellele veel enam-vähem teadusel ja loogikal põhinev maailmanägemus ja siis teab ta ka isiklikult järele proovimata, et mida võib manustada ja mida mitte.

Teadusel ja loogikal põhineb maailmanägemus on üsnagi piiratud. Sama ma ütleks mõtlemisvõime kohta. Ja sinu vastus pole ka teemasse. See on täiskasvanud mõtlemisvõimega inimese vastus, kes pole ise proovinud ega uurinud, aga tark on küll. Mugav on elada kui mõtlemine on piiratud teaduse ja loogikaga ning hea ja halb sulle ette õeldakse. See mind ei huvita, mind huvitab, mis sellest väljaspoole jääb. Meis kõigis võiks olla natuke uudishimulikku kaheaastast last.

http://www.v2rskeaju.eu/2015/09/mms-ist-bioloogi-seisukohalt/

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 12:45; 16.10 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seoses viimase aja uudistega MMS kohta (fb grupi sulgemine, mingi veebipoe pangalinkide äravõtmine) hakkas mind huvitama, mis see MMS endast kujutab. Ja ma ei leidnudki, miks see halb on, küll aga palju head. Mul endal terviseprobleeme ei ole, muidu prooviksin järele. Kas siit keegi on proovinud ja mis tulemustega?

sa ei leidnud mitte ühtegi, MITTE ÜHTEGI artiklit selle kohta, miks MMS on halb? Ainult hea dleidsid? ilmselgelt oled sa ise üks MMSi propageerija, et ainul thead leiad ja üritad siin teisi veenda.

Kui panen googlesse otsinguks “mis on mms”, saan kohe vastuse, et tegemist on mürgise ainega, mis võib põhjustada oksendamist, kõhulahtisust ja siseelundite kahjustusi ning surma. Näiteks on teada juhtum, kus 2009. aasta augustis manustas ennetava meetmena malaaria vastu MMS-i üks Mehhiko naine, kes oli merereisil Vanuatule koos oma ameeriklasest abikaasaga. 15 minutit hiljem hakkas naisel paha ning 12 tunni pärast ta suri. Kohe esimesel lingil

Rohkem infot saad siit ja kui arvad, et Wiki pole mingi usaldusväärne allikas, siis loe sealt all olevaid refereeritud allikaid https://et.wikipedia.org/wiki/MMS

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kas olete proovinud MMS

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.