Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas olete prügikasti juurest kunagi midagi koju viinud?

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Kas olete prügikasti juurest kunagi midagi koju viinud?

Postitas:
Kägu

Pean silmas nt: toalilli, kotte, saapaid jne?
Ei pea silmas peadpidi kastis toidukotis sorimist…

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kas olete prügikasti juurest kunagi midagi koju viinud?

Täiesti korralikud sõjaväesaapad viisin koju ühe prügikasti kaane pealt ja müüsin hiljem Osta.ee-s 500 krooniga maha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pesuresti, vajas veidi parandamist.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

ei ole

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, pisikese nunnu kapi ja laste söögitooli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Toalille, kontoritooli, kastitäie CD-sid, tühje purke, vanu ajakirju, puidust kaste, esiku- ja köögimööbli komplekti (kastid ja mööbel läheb tuttavale kütteks, ajakirjad viin tööle lõikamiseka/kleepimiseks, purgid lähevad hoidistajatele).
On võimalik leida ka käekotte, riideid, jalatseid, lastemööblit jne, aga nendest ei ole huvitatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kaks vanaaegset öökappi (helistasin tollasele peikale, kes saatis paar oma töömeest autoga – nood said ilgelt itsitada). kui lahku läksime, siis jäid kapid talle. sobisid rohkem.
üks vanaaegne taburet – tarisin ise koju ja tegin korda – üks sõber lunis ja lunis, kuni kinkisin talle.
rohkem ei tule meelde.
prügikasti seest pole midagi võtnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul oli kunagi hirmsasti pappi vaja, siis paberikonteinerist võtsin, rohkem pole midagi ihaldusväärset silma jäänud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Malmvanni – oli suvilasse vaja kastmisvee kogumiseks. Olime see hetk just mehe tööbussiga ning minul ülikõrged kontsad jalas. Päris naljakas vaatepilt võis olla, kuidas ma nendega vanni auto peale tarisin:)
Kuna aga üürime korterit välja, siis jätavad päris tihti üürnikud sinna igasugust kraami. Nt täiesti korralikud jalanõud, tossud-plätud olen prügikasti ääre peale pannud, kust on nad 10 min pärast läinud. Ühed korralikud sõjaväesaapad olid kord ka;) Ei tea, kas nendest käiski eelpool jutt:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen omal ajal Säästukast pappkaste võtnud, kui mingit kraami ringi kolida.
Prügkastis juurest võtnud ei ole, aga oma jope viisin kunagi riidepuuga prügimaja võrgu külge rippuma. Korralik jope oli, omal sai lihtsalt isu täis ja ei viitsinud ekstra taaskasutusse jooksma hakata. Läinud ta sealt igatahes oli, kõik hiljem jälle õue asja tegin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rooliga kelk. Naabrid jätsid prügikasti juurde, kui ära kolisid.

Please wait...
Postitas:
Keiu

Kassipoja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Beebi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa, kõiki neid ja muud ka.

Please wait...
Postitas:
angerjas

mina olen viinud (kunagi, kui jäätmejaamu ei olnud) terve sektsiooni (täispuit ja täitsa tarbitav), kirjutuslaua, mõne tooli, lastevoodi,
kardinapuid…nii armas, kui paari tunni pärast oli puhas plats. tore, et läksid taaskasutusse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen võtnud ükskord ühe lillepoti. Natuke piinlik oli ka, aga oli teine nii ilus. Õnneks oli hämar ja keegi ei näinud.:) Nüüd kaunistab mul suvilas trepiesist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mehe!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ükskord tarisime sõbrannaga kaheinimese madratsi vastsoetatud korterisse. Seisis teine seina najal ja haises. Paari nädala pärast otsisin kellegi, et see madrats jälle välja tarida.
Siis veel leidsin ägedad platvormkingad, mis mul koos autoga ära varastati.
Rohkem nagu ei meenu…

Please wait...
Postitas:
Charls

[tsitaat]mehe![/tsitaat]
ja ma sõbranna kord. täitsa üle mõistuse, mida tänapäeval ära visatakse

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ise pole midagi leidnud, aga teistele leidmiseks olen küll viinud. Vahel tekib asju, mida ise ei vaja, aga on sellegipoolest täiesti korralikud, mõningatel juhtudel pea uuedki. Mul alati hea meel, kui asjad uuesti ringlusesse lähevad ja keegi õnnelikuks saab.

Kõige meeldejäävam on see, kui tegime vannitoas remonti ja ei teadnud, kuhu vana malmvann viia. Uurisin netist ja helistasin mitmesse kohta ja lõpuks õnnestus mingi diil teha firmaga, kust uuss vann sai tellitud (et kui tulevad uut tooma, võtavad prügikasti kõrvalt vana lisatasu eest kaasa). Vann sai välja viidud ja õhtuks oli läinud. Kes selle sealt minema tassis, ei tea, aga mul nii hea meel. Polnud vaja maksta ega midagi. Korralik vann oli muidu.

Please wait...
Postitas:
Hopsassaa

Aiatoolid…vajasid veits liimi:) Toalille ka…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jalgrattaid, mööblit, pesurest, kodutehnikat.
Ikka koguaeg silm lahti, äkki on midagi huvitavat või vajalikku.
Tegelikult on see haigus:)
Ükskord sain naabrinaise käest riielda kui viskasin korralikke asju prügikasti. Edaspidi panin veel kasutuskõlbliku kraami prügikasti äärele ning mõne aja pärast olid asjad uued omanikud leidnud.

Please wait...
Postitas:
hall kass

Mul kah see kiiks küljes. Vana mööblit tassin ikka kütteks, kuid ükskord leidsin ühe vana ja korraliku, kaldus plaadiga koolilaua. Sellest sai arvutilaud, kuna see on mugavam, kui horisontaalse plaadiga kirjutuslauad. Jalgrattaid olen leidnud, mõni neist õnnestus peale kordategemist edasi müüa ja mõne andsin niisama kellelegi. Ühe arvuti, mille peale pisikest näppimist käima sain. Paar korralikku seljakotti. Jne.
Ega ma ise kah äraviskamisega ei kiirusta. Korralikud asjad püüan kellelegi edasi anda. Kui ei õnnestu, siis viin jäätmejaama, endal hing kripeldamas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nii tore, et asjad taaskasutuse leiavad.
Ise olen jalgrattaga ca 5 km kauguselt ühe kena öökapi koju tarinud.
kord sai nalja ka,panin kasut. asjad kahte kotti-üks prügikasti kõrvale ja teine maale, emal hea tööriietena kasutada. Laps ajas kotid segamini ja kui ma vea avastasin,tormasin prügikasti juurde-d¸iiss, minu oma naabrinaine minu koti kallal, võtsin julguse kokku, seletasin asja ära ning võtsin oma koti kaenlasse ja jooksuga tuppa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu kadunud isa ei saanud prügi viima lastagi, alati tassis sealt midagi jubedat koju. Oli teine seda tüüpi, et korjab roostetanud naelad ka üles. Ise armastan seetõttu rohkem vana kolu ära visata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi tassisime korralikud männist kapid ära, just otsisime poest ning ei leidnud, koju tulles ootasid õues. 😀

Silma hoian lahti, aga leidnud pole, eile oli üks kena lamp viidud ja kui hiljem läksin, et võtan ära oli see juba läinud. 😛

Ise viin ka asju sinna kõrvale, mis korralikud, ehk kellegil vaja ja nagu lugeda võib siis soovijaid küll. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

mitte kunagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah.

Naaber kolis minema ja viskas ära imeilusa väikese vana puidust kirstu. Veel tõstis ta prügikasti juurde täiesti kasutuskorras kaasaegse metallist põrandalambi. Lamp põleb praegu lastetoas, kirst ootab korrastamist.

Mulle tohutult meeldib see Lääne-Euroopas levinud komme, et mittevajalik mööbel jms pannakse prügikasti kõrvale, kust inimesed endale vajaliku koju saavad tassida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ükskord tarisime sõbrannaga kaheinimese madratsi vastsoetatud korterisse. Seisis teine seina najal ja haises. Paari nädala pärast otsisin kellegi, et see madrats jälle välja tarida.
Siis veel leidsin ägedad platvormkingad, mis mul koos autoga ära varastati.
Rohkem nagu ei meenu…[/tsitaat]

Misjaoks sa haisva madratsi oma korterisse tarisid? Kas sa siis enne ei tundnud, et see haiseb?

Please wait...
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas olete prügikasti juurest kunagi midagi koju viinud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.