Esileht Pereelu ja suhted kas olete sattunud seksuaalse ahistamise ohvriks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 112 )

Teema: kas olete sattunud seksuaalse ahistamise ohvriks?

Postitas:

Kas teie elus on juhtunud, et teid on seksuaalselt ahistatud? Seelik üles sikutatud, tisse katsutud vms. Kuidas reageerisite? Kas mõnikord võib juhtuda, et alguses ahistamisena tunduv käitumine pöördub meeldivaks kogemuseks?

Olen vist liiga noor veel, puudub vastav kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On. Suudeldi nii, et tatimaitse oli suus. Suht vastik.
Mune ja elundit katsuti ka. Samuti ei olnud meeldiv. Heaks ei pöördunud hiljem midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See seeliku ja tisside teema on rohkem naiste probleem. Mul mune ega elundit käpitud pole, üks pede vanamees ahistas kunagi aga arvestades vanamehe tervislikku seisundit siis oli targem füüsiline noomitus ära jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On seelikut üles sikutatud, püksid maha tõmmatud, üritatud vägisi suudelda ja kinni hoida, selja tagant haardes rindu muditud, puupüsti täis bussis hoidsin kord istme seljatoest kinni kui nii 30ndates mees oma peenist läbi pükste mu käe vastu hõõruma hakkas. Bussis ja tänaval on korduvalt vanemad mehed tagumikust pigistanud. Liputaja peale olen ka sattunud.

Seda siis kõike lapsena, alla 10-aastasena ja varateismelisena päise päeva ajal koolis ja avalikes kohtades 90ndatel. Niimoodi kirja panduna on seda isegi kohutav lugeda. Ma ei olnud kena välimusega laps, olin paksuke ning isegi naiivne, tagasihoidlik ja uje, nii et mingi minupoolse provokatsiooni või väljakutsuva välimuse peale sellised asjad küll ei juhtunud. Korralikust perekonnast, käisin korralikult koolis ja lollustega ei tegelenud. Aga ju siis välimuselt paistsin vanem ja ohvri moodi välja.

Muidugi olid need ebameeldivad kogemused. Täiskasvanuna ei ole kunagi midagi sellist enam kogenud, aga eks oskan nüüd inimesi paremini lugeda, neist eemale hoida ja potentsiaalseid ohukohti ka vältida. Lapsena oli see minu jaoks pigem arusaamatu, ma ei osanud midagi selle vastu teha ja seega ei teinudki midagi. Üritasin unustada.

Mehi ma seetõttu küll ei vihka. Aga mu siiani kestev sotsiaalne ärevus ja toitumishäired võivad sellest küll tulla. Inimestega suhelda on keeruline, olen väga kinnine ja suurt väljas ei käi.

Võib-olla on minust naiivne või siis idealistlik nii arvata, aga ükski korralik enesest ja naistest lugupidav mees ei hakka ahistavat käitumist isegi mänguna välja pakkuma. Kui oodata, et selle mänguahistaja taga peitub Christian Grey sarnane katkine õilishing, siis oled kohe alguses vea teinud. Alguses võib selline tähelepanu meeldivana tunduda, kuid hiljem selgub liigagi sageli, et tegemist ongi tõelise ahistaja, vägivallatseja ja manipulaatoriga.

Kui soovid juba toimivat suhet vürtsitada väikese ahistaja-stsenaariumiga rollimänguga koos usaldusväärse partneriga, siis see võib muidugi meeldiv ja erutav olla. Aga see on siis tõesti mäng. Päriselus toimuv ahistamine ei ole mingi mäng.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 19:28; 16.10 00:32; 16.10 07:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On mingi purjus asotsiaalne vanamees päise päeva ajal kui tänavalt mööda läksin temast. Mingit suhtlust meil enne polnud ja onkel oli täitsa võõras mulle. Üritas näppu tagumikku torgata, ma olin riides muidugi, nii et välja see tal ei tulnud, aga nilbe mees ikka. Ja ei olnud mul mingi miniseelik seljas, täitsa põlvini (isegi veidi allapoole ulatus). Läksin lihtsalt kiiresti eest ära. Ebameeldiv ja vastik on ikka. Õnneks ma olen juba vana ja keskmiselt kole, ses mõttes peaks turvaline olema nüüd, kuigi igasugu perverte on muidugi olemas. Kunagi teismelisena ka üks nilbe joodik küsis tänava peal, kas ikka keppi ka teen, ja siis ise pakkus, et ju ma ikka teen, kui ma midagi ei vastanud. Aga ma läksin ka lihtsalt edasi. Siis mul olid üldse dressid seljas (sellised puhvis, nagu 90ndatel moes olid, mitte mingid seksikad). Seda võib vast ka ahistamiseks lugeda, kuna olin ikka põhikooliõpilane, kuigi täpset vanust ma ei mäleta. Ma ei kujuta küll ette, kuidas ahistamine saab meeldiv olla, minul tekitab see ainult vägivaldseid mõtteid, tahaksin olla suur ja tugev ja anda peksa ahistajale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 19:45; 14.10 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

bussis hakkas mingi mees kätt akna ja seljatoe vahelt läbisurudes mind katsuma. oleks pidanud püsti tõusma ja seda meest avalikult häbistama, aga vahetasin vaid kohta. peatuses tormas see mees suure kiiruga välja – suht viisakalt riides oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 20:00; 13.10 08:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin algklassides, kui mitu klassi üleval olev noormees otsustas oma kätt mu jalgevahel hõõruda. Üritasin teda takistada, aga kuidagi ei suutnud. Rääkisin asjast vanaemale, kes rääkis noormehe emaga, kelle arvates olin mina asja üle puhunud ja valetan.
Nüüdseks mehel on 2 tütart. Nii et, Mario või su eksnaine seda loeb (kuigi ma seda ei usu), siis oled mölakas!
Jälje on see jätnud, kuid elu seganud ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie elus on juhtunud, et teid on seksuaalselt ahistatud? Seelik üles sikutatud, tisse katsutud vms. Kuidas reageerisite? Kas mõnikord võib juhtuda, et alguses ahistamisena tunduv käitumine pöördub meeldivaks kogemuseks?

Olen vist liiga noor veel, puudub vastav kogemus.

ööklubides jah. bussid jah. Meestega jooma minnes olen ma alati arvestanud, et ”
tasuta lõunaid” ei ole. Olen pidude käigus ka ise mehi ahistanud. süüdistust pole keegi esitanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 20:29; 14.10 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

90ndate keskpaigas, kui mina olin 11-12-aastane laps, hõõrus mingi nilbe punapäine mees end Mustamäe trollis minu vastu, olin hirmust kange, vene vanamutid vaatasid pealt ja lihtsalt pööritasid silmi, keegi ei sekkunud.

Hilisemas elus näppijaid ja vägisi suudlejaid ei jõuaks kokku lugedagi, olin ise ka hull peotüdruk ja uskumatutesse kohtadesse afterpartydele sattunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kohutav kogemus vägistamiskatsega. Võibolla isegi millegi hullemaga. Päästis minu meeletu julgus ja väga kiire tegutsemine. Tagantjärele mõeldes annan endale igakord au – appi kuidas ma ikkagi hakkama sain ja selle julguse võtsin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 21:31; 14.10 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna selgus, et olen. Eks ikka on peo käigus juhtunud, et pärast flirti ja veidi lähedasemat tantsu on mees teinud ootamatu katse sammuke edasi astuda, kas siis äkilise suudluse või puudutuste läbi. Vahel on mul sama soov olnud, teinekord mitte.
On tehtud ka seksistlikke ja kahemõttelisi nalju. Neid ma üldiselt ei salli, teen mõne nalja vastu või lahkun.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 21:55; 13.10 10:41; 23.10 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised asju siin iial ei kirjuta, mõelge ka, selline foorum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah on. Noore tüdrukuna. Mitmeid kordi. Kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie elus on juhtunud, et teid on seksuaalselt ahistatud? Seelik üles sikutatud, tisse katsutud vms. Kuidas reageerisite?

Ma arvan, et seda on paljude kägudega juhtunud. Iseasi, kas ma viitsin sellest pärast väljapressimislugu teha ja sellega ajakirjandusse minna. On ka muid meetodeid ebameeldiva käitumisega tüüpide paika panekuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need lood on siin hoopis teisest klassist, et on ikka vahe sees, kui lähed peole lõbutsema ja mingi mees hakkab sind seal ahistama, kui see, et bussis vms, kohas hakkab mingi võõras nilbik sind katsuma, eriti kui tegu on veel lapseealisega. minu noorus oli 90ndate alguses ja siis ikka tuli mõelda, kellega pidu paned või kaasa lähed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 20:00; 13.10 08:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötasin ehituspoes kus m6ni igapäevane klient pani mööda minnes käe tagumiku peale. Õnneks juhtus seda vaid paar korda.
Ja ses samas poes tegid 2 noormeest (kliendid) pakkumise peale tööd kolmekesi jätkata… fuihh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need lood on siin hoopis teisest klassist, et on ikka vahe sees, kui lähed peole lõbutsema ja mingi mees hakkab sind seal ahistama, kui see, et bussis vms, kohas hakkab mingi võõras nilbik sind katsuma, eriti kui tegu on veel lapseealisega. minu noorus oli 90ndate alguses ja siis ikka tuli mõelda, kellega pidu paned või kaasa lähed.

Justament. Iga (ka pealetükkivamat laadi) külgelöömine ei ole veel ahistamine, eeldusel et tegemist on täiskasvanud inimestega (ja eriti peo käigus).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 21:55; 13.10 10:41; 23.10 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On 2 korda ähvardatud vägistada. Üks läks kinni, teise juurest sain jooksu. Ka oli üks vaimne ahistaja, aga talle sain selgeks tehtud selles keeles, millest ta aru sai, ehk ähvardades konkreetse asjaga, mis mulle kogemata oli välja rääkinud. Kasutasin ta juttu tema enda vastu. Sellest sai aru ja jättis rahule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah on ahistatud verbaalselt ja füüsiliselt. kõigile juhtumitele olen suutnud vastu hakata.
meeldivatele “ahistajatele” olen järgi andnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 11:08; 13.10 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

puupüsti täis bussis hoidsin kord istme seljatoest kinni kui nii 30ndates mees oma peenist läbi pükste mu käe vastu hõõruma hakkas. Bussis ja tänaval on korduvalt vanemad mehed tagumikust pigistanud.

Sellistele tuleb avalikus kohas kohe kõvahäälne märkus teha. No näiteks nii: no kuulge, halli pintsakuga, palun lõpetage otsekohe onaneerimine kaaskodanike vastu! Jajah, just Teie seal!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist ei jõuaks kokku lugeda neid kordi, kus on ahistatud seksuaalselt. Nii lapsena kui täiskasvanuna, on olnud väga nilbeid märkuseid ja katsumisi meeste poolt. Aga kõige meeldejäävam oli hoopiski naisterahva poolt avalikus duširuumis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime kunagi suurema sõprade seltskonnaga ühes ujumiskohas kus üks mees mind tagumikust katsus. Hiljem selgus, et sama mees katsus meie seltskonnast mitut teist naist ka. Väga vastik, ise istus seal koos oma naise ja väikeste lastega.

Paaril korral on keegi kuskil peol üsna ootamatult suudlema hakanud aga siis on ütlemine ja inimesest eemaldumine aidanud. Üks kord toimus ka vahejuhtum, mis läheb juba vägistamiskatse alla. Töötasin välismaal üsna suures töökollektiivis, kus oli palju nooremaid inimesi. Mina olin seal uus ning üks noormees tuli juttu rääkima ning ütles, et neil on koos teiste töökaaslastega (nimetas mõned nimed) plaanis õhtul kuskil baaris väike istumine teha ja kutsus mind ka. Kuna ma elasin kaugemal, pakkus ta, et võib mind autoga kohale tuua. Tuligi kokkulepitud ajal aga ütles siis, et peame tema kodunt korra läbi käima, et ta korterikaaslane ka peale võtta. Kutsus mind tuppa ja ma ei osanud midagi kahtlustada, kuna arvasin, et läheme kohe edasi. Kodus polnud tal mingit korterikaaslast, nii kui välisuks kinni sai, hüppas mulle sisuliselt peale, hakkas suudlema ja riideid ära kiskuma. Mul tekkis tõsiselt hirm ja ma proovisin ära joosta ja ta üritas mind kinni hoida. See, et ma temaga seksida ei taha või et ma üldse temaga tegemist teha ei taha, polnud mingi argument. Lõpuks valetasin, et mul on päevad ning see tõmbas tal hoo maha. Tahtsin sealt lihtsalt ära joosta aga siis tal hakkas hirm ning üritas asja siluda ja väga halva mängu juurde head nägu teha. Muidugi selgus, et mingit ühist baariõhtut ei toimunudki.

Olin siis noor ja loll, oleks pidanud sellest asjast rääkima aga endal oli piinlik, et sellisesse olukorda sattusin. Kusjuures, töö juures keegi ei paistnud teadvat, et ta selline on. Siiamaani hakkab vastik kui sellele juhtumile tagasi mõtlen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie elus on juhtunud, et teid on seksuaalselt ahistatud? Seelik üles sikutatud, tisse katsutud vms. Kuidas reageerisite? Kas mõnikord võib juhtuda, et alguses ahistamisena tunduv käitumine pöördub meeldivaks kogemuseks?

Olen vist liiga noor veel, puudub vastav kogemus.

On juhtunud, üks kord olin veel laps, ei osanud midagi teha, lõpuks hakkasin karjuma, seepeale läks ahistaja minema.
Teinekord näpistati rinnast mööda minnes nii kiiresti, et ei jõudnud reageerida.
Kolmas kord oli seltskonnas, haarasin käperdaja käest kinni ja väänasin ta sõrmi täie jõuga tagurpidi, kuni ta need tagasi tõmbas ja mind igasuguste nimedega nimetas.
Ei suuda küll ette kujutada, et seal midagi oleks meeldivaks muutuinud lõpuks. Jälgid tüübid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 14:03; 15.10 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka on mingeid ebamugavaid olukordi ette tulnud, aga üks on jäänud eriti meelde.

Sellest on üle 20-aasta möödas, olin siis teismeline ja elasin väikelinnas, kus nädalavahetustel oli ikka kultuurimajas tantsupidu. Peikat mul ei olnud tol ajal, aga tantsimas sai ikka käidud.

Võttis mind siis ühel korral tantsima üks minust mõned aastad vanem noormees, kellest teadsin ainult nime ja seda, et ta elab samas linnas ja on ühe minuga samas koolis käiva tüdruku peigmees. Seepärast väga ei muretsenud ka – ikkagi väikelinn ja kohalik poiss ja justkui teada ka, kes on, ja pealegi oli tal tüdruk olemas. Ja eks sai määravaks see ka, et noormehel oli oma auto – tol ajal oli see kuidagi väga peen lugu, eriti teismeliste tüdrukute silmis 🙂
Tantsisime ja ühel hetkel ta küsis, kas ma tahan korraks kaasa sõita, et ta peab ühe sõbra juurest läbi käima. Teismelise tüdruku peas ei hakanud mingi ohutuli vilkuma ja kaasa ma temaga läksin. Ta polnud tantsides ka kuidagi ebameeldiv olnud või kuidagi pealetükkivalt käitunud selle hetkeni. Istusin siis tema tumesinise žiguli esiistmel ja tundsin ennast väga eriliselt.
Sõit läks aga linnast välja kuskile põldude vahele, kus auto kinni peeti, minu ukselt see nupp, millega ust lukustada saab, küljest keriti, istme seljatugi ilma pikema jututa alla lasti ja mulle sealsamas esiistmel põhimõtteliselt otsa roniti.
Ma olin täielikus šokis, ma poleks iialgi uskunud, et minuga midagi sellist võib …

Põhimõtteliselt olin ma selleks ajaks lubanud ennast kergelt musitada ainult ühel poisil ja olin üldse selline natuke pirtsakas tüdruk, kes käest kinnihoidmist isegi pidas väga eriliseks intiimsuseks. Aga tollel ajal oli see vist normaalne minuvanuste tüdrukute seas, siis toimus kõik kuidagi hiljem. Igatahes olin ma poiste ja seksuaalteemade osas päris kogenematu.
Ja siis selline asi – ta katsus mind igalt poolt, kust ligi sai, istus mul otsas, hoidis käsi kinni ja kui parajasti ei katsunud, siis püüdis mulle selgeks teha, et see pole midagi hirmsat, et see hakkab mulle meeldima. Mina ainult nutsin ja nutsin ja nutsin ja rabelesin elu eest.

Mingil hetkel talle vist jõudis kohale, et ega minuga vist ei õnnestu midagi, kui ma niimoodi rabelen ja karjun. Lasi mu lahti, sõidutas linna piirile tagasi ja lasi uksest välja ning kadus.

Rohkem ta mind ei tülitanud kunagi, ei vestelnud, ei teretanud, ei lähenenud kuidagi. Nägin teda tihti nii linnas kui tantsupidudel koos sellesama meie kooli tüdrukuga, kes tema pruut ka tollel ajal oli. Nagu õige mees kunagi.

Ma mäletan siiamaani seda õudust ja vastikust ja paanikat, mida tundsin seal autos kapsapõldude vahel. Ma ei ole ta nägu unustanud ja ma kardan teda ikka. Ka täna veel. Ta on minu jaoks jäänud kehastama vägivaldset mehekuju. Ja kuigi lõppkokkuvõttes ma ju pääsesin, siis minu jaoks ongi tüüpiline vägistaja just tema nägu.
Ta nimi oli Alar (või Allar) ja linn oli Türi. Aasta oli 1990.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolilastena mingi pervert püüdis mind ja sõbrannat trammis katsuda. Väljusime. Siis ükskord käisime sõbrannaga tänaval, äkki viskas sõbranna pilgu selja taha (aga mina ei pannud seda tähele). Minu jaoks pistis sõbranna lihtsalt äkki kummikute välkudes väga kiiresti jooksma. Mina järgi ja karjusin, et oota, oota, mis sa jooksed? Aga sõbranna ei suutnud kiire jooksu pealt sõnagi suust saada. Lõpuks jäi sõbranna seisma ja ütles, et tead, see mees oli täneva natuke eemal meie taga ja kui tema vaatas üle õla, siis olla vastikult irvitanud… Vaatasime ringi, meest polnud ja rahunesime maha. Rohkem teda õnneks ei näinud.

Ühes töökohas oli naiste-meeste segakollektiiv, sh, ka pensionieelikutest mehed. Mõned neist olid naiste suhtes üldiselt sellise hoiakuga, et näit. pidudel käisid mööda laudkondi ja võtsid naistel ümber õlgade kinni, et noh, tüdrukud (“tüdrukuteks” nimetati sellises olukorras igas vanuses naisi), mis teeme siin. Oli mingi ööbimisega väljasõit ja siis mina jäin hommikul küsivalt oma pudruportsu vaatama. Olin märkinud laktoosivaba, aga seda ei märgitud kuidagi ära, et see ongi see laktoosivaba nüüd. Siis üks vanem lauast mees pakkus end appi, läks minuga köögini, võttis õlgade ümbert kinni, lükkas mind õrnalt natuke ettepoole ja ütles köögitöötajatele, et see kena daam siin tunneb muret, kas puder on ikka laktoosivaba, tal oli märgitud (ei olnudki, aga vahetati ümber). Kõvad naistetantsitajad olid pidudel ka (just need vanaemad, nooremad mehed ei tahtnud/ei osanud tantsida paaristantse). Loomulikult tegid demonstratiivselt naiste ees uksi lahti, poetasid komplimente jne. Üks keskealine kolleeg oli seksiotsija – tema püüdis peol käsi ümber sättida, tegi vihjeid jne., läksin eemale. Hommikul mehel nägu morn. Naistepäevaks saatis lillelise e-kaardi töömeilile, õnnitlus ja mingi mind moosiv tekst oli juures. Ei reageerinud. Pärast püüdis lihtsalt mind nähes naeratada ja nii – pöörasin pilgu kõrvale. Päris jõuga kuhugi rebida või riideid rebida pole keegi püüdnud.

Ütleme, selle tüübi ühepoolne tähelepanu oli ebameeldiv, igavene tüütus. Ei nimetaks seda ahistamiseks, pigem lihtsalt sekssuhte sõlmimise püüd inimese poolt, kes üldse peale ei lähe. Abielus kah.

Need käte ümber õlgade panijad aga – no muidugi femisnistliku vaate kohaselt ei tohiks meeskolleeg olla naise suhtes selline kavalerilik, patsutav, patroniseeriv. Tuleks nad raevukalt paika panna, võibolla isegi kuhugi kaevata puudutamise eest. Samas, kui nendega kuskil juhuslikult kokku puutuks, siis nad rõõmustaks ja küsiks (täiesti siiralt), kuidas mul vahepeal läinud on, mida teen tööalaselt ja isklikus elus – oi, sul on lapsed, kui tore, kui vanad? No näed! Uudishimu oleks täiesti siiras, kusjuures – mitte selline “vasta midagi lühikest, ma viisakusest küsisin, ei viitsi tegelikult su ellu süüvida”. Feminismieelne vanade meeste põlvkond, lihtsalt. Mina pole nende peale vihastanud, neid ebameeldivaks pidanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 15:29; 23.10 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed on nagu koerad st kohe tuleb piirid paika panna ja üleastumise peale karistus. Kui ikka kellegi mingid vihjed, kärperdamised jne, siis kohe ütled konkreetselt “ei!” või paned vastu näppe. Tegelikult on see nii, et üldjuhul tunnevad mehed ära, et kelle puhul saab neid piire nihutada.
Muidugi olen veendunud, et ma võin kasvõi ihualasti ringi liikuda, purjus olla, naerda ja flirtida, kuid see ei anna ühelegi mehele õigust mind mulle vastumeelselt näperdada või lausa vägistada. Nii lihtne see ongi. Sellised kabistavad ja seksuaalselt ärakukasutavad mehed on jätised ning nende koht on vanglas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõvad naistetantsitajad olid pidudel ka (just need vanemad, nooremad mehed ei tahtnud/ei osanud tantsida paaristantse). Loomulikult tegid demonstratiivselt naiste ees uksi lahti, poetasid komplimente jne.

Hmm, et need on ikka sellised kahtlase maiguga tegevused või? Veider vanapäss, teeb naistele uksi lahti? Päris mööda kõrvu ei annaks, aga taunitav ja kahtlane tegevus küll?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 20:07; 15.10 02:38; 15.10 10:19; 21.10 16:37;
To report this post you need to login first.

Mul on kohutav kogemus vägistamiskatsega. Võibolla isegi millegi hullemaga. Päästis minu meeletu julgus ja väga kiire tegutsemine. Tagantjärele mõeldes annan endale igakord au – appi kuidas ma ikkagi hakkama sain ja selle julguse võtsin.

Mis siis juhtus ja kuidas sa pääsesid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks püüdis mind katsuda, teine viskas pikali ja hakkas mu jalgu suudlema. Mõlemal olid naised kaasas ja üks ilusam, saledam, noorem ja liibuvamas minikleidis kui teine..ja lisaks oli mul siis ca 18 kilo ülekaalu.ja neist meestest olin ma ikka 10 aastat vanem. Nemad 30 alla, mina 40 kopikatega. Hirmus ebameeldiv oli. Õppisin sellest seda, et kuna KÕIK on minis, siis mehed lähevad tänapäeval kiima maksi peale. Kuna ma aga ei ole eriti kõrge seiklusliku liibidoga, siis sellised vihjed on äärmiselt mitte-teretulnud. Palusin oma abikaasal see olukord lõpetada, sest minu palvetele lõpetada mu ahistamine need mehed ei reageerinud, ta vestles mõlema mehega omavahel ja viisakalt ja tõesti, mõlemad tulid vabandust paluma.

kellegi märjad unenäod ilmselt 😀
kuskil peol, avalikus kohas, viskab mingi mees pikali ja hakkab jalgu suudlema ja siis enda mees läheb härradega vestlema, et nii ikka ei ole ilus 😀
Mis meeste naised tegid? vaatasid rahulikult pealt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hakkasin mõtlema ja on ikka ahistatud ja palju. olin 18 ja oma esimesel valisreisil horvaatias, üks mees hakkas kinke tegema ja lootis vastukingitust saada, kui aga nägi et seda ei tule, meelitas mind enda autosse ja soidutas mind mägedesse. enne ta polnud nõus tagasi sõitma kui temaga magan. kuna mul muud valikut polnud, tegingi seda. paar aastat hiljem ahistas mind isa sõber, kes onaneeris minu nähes. ühel kodusel piduõhtul maandus minu kõrvale voodisse mu purjus tädimees. olin siis 15 a. röögatasin ta peale ja ta pidas paremaks lahkuda, sest teised olid ka majas. mu esimeses töökohas leppisid vedasid kaks poissi kihla, et üks neist saab minuga magada. üks neist alustaski “mängu” mis kulmineerus tööalase ja väljaspool tööd ahistamisega. oma eesmärgini ta siiski ei jõudnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 11:08; 13.10 22:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 112 )


Esileht Pereelu ja suhted kas olete sattunud seksuaalse ahistamise ohvriks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.