Esileht Pereelu ja suhted kas olete sattunud seksuaalse ahistamise ohvriks?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 112 )

Teema: kas olete sattunud seksuaalse ahistamise ohvriks?

Postitas:

Viimane juhtum oli gümnaasiumiõpilasena bussis, kui mingi tüüp libistas enda käe mu jalgevahele ja hakkas katsuma. Lükkasin agressiivselt ära ja lihtsalt põrnitsesin teda tigedalt, kahjuks midagi ei öelnud, aga igatahes tõusis ta püsti ja istus teisele kohale. See olukord kripeldab, kuna olen seda meest ka hiljem näinud ja tean, et ta elab sellises väikeses asulas nagu Tootsi. Kauboikaabut kannab ta ka alati, nii et kui siin sealseid elanikke on, hoiatage oma tütreid selle pervo eest, kes vähemalt paar a tagasi tihti kell 16:00 Pärnust Vändrasse sõitvas bussis oli ja Tootsis väljus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ja korduvalt. Üks juhtum oli välismaal (ei, ei olnud murjam, meiega sama rass) ning pöördusin kohe koos oma abikaasaga politseisse. Politsei ei teinud mitte midagi… Eestis on neid ahistamisi olnud palju alates lapsepõlvest. Kui palju täpselt, oleneb sellest mida keegi ahistamiseks loeb. Rootsis on juba siis ahistamine kui naisele “KssKss” ütled. Veidi mõistetav. Ütleme nii, et on käperdatud, on tehtud kahemõttelisi vihjeid, on sunnitud jõuga suguühtele. Mitmed korrad on olnud inimeste poolt kes pole täiesti võõrad ja kellest poleks seda oodanud.
Viimase suure skandaali valguses meenub et ka mind on joogiga üle kallatud. Noormees, kes seda tegi, on iseenesest ammusest ajast põgusalt tuttav. Liikusime ühes seltskonnas ja temale meeldis minu sõbranna. Noormees on Paikuse vallavanema Kuno Erkmanni poeg. Ei tea, kuidas selle vallavanemaga on, aga too poeg on küll täielik mats. Olin oma noormehe ja sõbrannadega ööklubis kui selja tagant lihtsalt tuli jook kaela. Ei olnud kogemata, see noormees muigas vaid selle peale. Ega ma võlgu jäänud – ostsin liitrise õlle mida hapra neiuna vaevu kanda jõudsin ning valasin selja tagant selle talle otse kaela. Seda ta oodata ei osanud ning kui turvamehed poleks vahele tulnud, oleks ta mulle kallale tulnud seal. Turvameestel oli tükk tegu et teda kinni hoida… Seksuaalset alatooni seal küll kusagil polnud, lihtsalt tõeline ülbus ja matslikkus ühe noormehe poolt.
Aga elu on edasi läinud ja enda lastest kasvatan lugupidavamaid noormehi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olin veel noor ja vallaline, siis peo käigus mõni mees ikka suudelda, tissi katsuda või külmiku kõrval kähkukat teha üritas:) Mina seda ahistamisena ei võtnud – kui mees mulle meeldib, siis andku minna ja kui ei meeldi, siis saab olenevalt minu tujust ja tema suhtumisest ju iga kell kas laksu käe peale või põlvega munadesse anda või siis appi karjuma hakata.

Vägistada mind keegi üritanud ei ole ja niisama igapäevases elus ahistada samuti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on rahvarohkel laadal tagumikku katsutud mingi vanamehe poolt. Keerasin hoobilt ümber ja oleks tou kirja pannud, aga ma polnud päris kindel, kes seda tegi. Vaist ütles, et see vanamees, kes suht lähedal hoolega mingit kaupa silmitses, aga võis ka mõni teine olla…

Kalev SPA-s istus soojas basseinis mu kõrvale mingi vanamees. Ühtäkki tundsin, et ta silitab mu selga. Virutasin talle küünarnukiga täiesti jõust, vihaga vastu külge, et ta peaaegu ümber kukkus. Lahkusin sealt.

Palestiinas olin reisil koos oma mehe, 2 mehe sõbra ning meessoost giidiga. Jalutasime tänaval üsna tihedas grupis koos, mina koos 4 meesterahvaga. Ikkagi õnnestus kellelgi mööduvast poistekambast mu tagumikku korraks kabistada…

Jah, on juhtunud selliseid ahistamisi, kus salamisi üritatakse midagi teha. Aga avalikult keegi mind kunagi kuskile tirinud, nurka surunud vms pole. Olen pikemat kasvu ja silmapaistvalt enesekindel (ka lapsena julge ja hakkaja), ilmselt lihtsalt ei söandata puutuda muudmoodi kui ainult salamisi.

Kes küll seletaks, mis meestel ometi viga on? Meestepoolsed naiste- või lasteahistamised on tavapärane nähtus igal pool maailmas, vägistajad on kõik mehed jne. Samas naisi küll mingi võõraste meeste käperdamine absoluutselt ei huvita, võibolla ehk ainult üksikuid erandeid. MIKS MEHED ON LOOMAD?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 17:08; 17.10 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes küll seletaks, mis meestel ometi viga on? Meestepoolsed naiste- või lasteahistamised on tavapärane nähtus igal pool maailmas, vägistajad on kõik mehed jne. Samas naisi küll mingi võõraste meeste käperdamine absoluutselt ei huvita, võibolla ehk ainult üksikuid erandeid. MIKS MEHED ON LOOMAD?

Meestel on vilets haistmismeel, seetõttu uuritakse, kas naine indleb, ikka käsikaudu. Üks annab tou, teine annab tou, aga kolmas on vastuvõtlik ja annab midagi muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu selle kõikvõimalikes sotsiaalmeediakanalites möllava kampaania #metoo vastuseks tahaks hõigata: ME NOT! On mul vedanud, et olen kokku puutunud vaid viisakate ja lugupidavate inimestega?

Kui lapsi ahistatakse, on see jäle! Nad on nõrgad, abitud nii emotsionaalselt kui füüsiliselt ning meie, täiskasvanute kohus on neid kaitsta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes küll seletaks, mis meestel ometi viga on? Meestepoolsed naiste- või lasteahistamised on tavapärane nähtus igal pool maailmas, vägistajad on kõik mehed jne. Samas naisi küll mingi võõraste meeste käperdamine absoluutselt ei huvita, võibolla ehk ainult üksikuid erandeid. MIKS MEHED ON LOOMAD?

Meestel on vilets haistmismeel, seetõttu uuritakse, kas naine indleb, ikka käsikaudu. Üks annab tou, teine annab tou, aga kolmas on vastuvõtlik ja annab midagi muud.

Kas sa tegid omast arust nalja?
Mis see haistmismeel siia puutub?
Naised ei indle, ammugi mitte lapsed, sa jobu. Naised on inimesed, keda on täiesti võimalik normaalsel viisil suheldes ära võrgutada. Miks nii lihtsast asjast on meestel nii raske aru saada? Miks nad käituvad nagu loomad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 17:08; 17.10 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised indlevad ja kuidas veel. Me kõik oleme rohkem loomad kui tahame arvata, bioloogia vastu ei saa.
Loomulikult mehed teevad katseid nendega, kelle puhul paistab, et võiks asja saada.
Loomulikult kui on arusaamatus, on praegusel ajal mees 100% süüdi. (Siis ei ole süüdi, kui naisel endal oli ka huvi.) Mõni naine isegi mõtleb kaks nädalat, enne kui saab selgeks, kas ta siis ise oli ka huvitatud või mitte. (Siis annab juba ajakirjanduse vahendusel oma vastusest teada.)
Või arvab mõni, et nt. ööklubis toimub intelligentne võrgutamine ja vestlus? Naised lähevad ööklubisse ja rajupidudele lihtsalt vestlema ja tantsima??

Keegi siin arvas, et naine võiks kasvõi alasti ringi käia ja ükski mees ei tohiks puutuda. Paraku, kui alasti ringi käia, siis seda nimetatakse liputamiseks. Siis pannakse kongi nii naine kui mees. (Üks naiskunstnik jõudis küll paljaste tissidega mõnikümmend km jalutada, enne kui plate peale sai.)

Kellele pole mitte kunagi nilbeid lähenemiskatseid tehtud, siis see on mõtlemiskoht, kas nii on hea või halb. Kas on tegu lihtsalt mitteapetiitse naisega, või on näha, et temaga pole mõtet liini ajada. Mõlemal juhul tõrjub see kõrvale ka intelligentseid kandidaate ja peigmeeste valik on väiksem. Teisalt sellised nilbed tähelepanuavaldused võivad lõppeda ka hullemaga, nagu ka ülalpool on näha olnud. See, et istutakse autosse ja sõidetakse põldude vahele, on ka bioloogia – auto ju annab mõista, et selline mees jaksab peret ülal pidada, on usaldusväärne. Kui naised ei suuda bioloogiale vastu seista, miks siis mehed peaks suutma??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Napakad! Seda, kas naisel on huvi, selgitatakse välja teistmoodi. Kõigepealt pilk, kui sellele vastu vaadatakse ja naeratatakse, siis alustatakse vestlust. Mis ajast on normaalne lähenemiskatse jalgevahelt krabamine?? See jutt ei saa siin ju tõsine ometi olla?
Mind on tantsides rohkem kui kord elus mees hakanud oma suguelundi vastu hõõruma. See on ka selline asi, et ei oska kohe reageerida. Algul mõtled, et noh juhtus. Et mehel läks kõvaks, on selline kiire erutumisega isend. Tantsides tõmbas kogemata lähedale. Ei hakka esialgu tantsupõrandalt minema marssima, võib-olla kogemata juhtus. Aga siis saab selgeks, et ega ikka ei ole kogemata. Siis olen minema ka marssinud. Mäletan, et kunagi õpilasmalevas, olin siis vist 16-17, noor süütu tüdruk, tantsisin külapeol vene sõduriga. Too hakkas siis mind oma kõva elundi vastu pressima. Ma tõesti ei julgenud siis midagi teha. Olin noor, ei osanud reageerida. Üritasin vastu puigelda ja kui lugu lõppes, pöörasin selja ja kiirustasin minema.
Olen töötanud ühes ettevõttes, kus töökoosolekutel oli kombeks teha seksistlikke nalju ja mehed siis naersid rämedate häältega nende peale. Oli ka ahistav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole. Mees olen.

Aga ise olen küll ahistaja olnud, nüüd viimastel päevadel – kui ahistamisest rohkelt juttu on olnud – olen sellest teadlikuks saanud. Omal ajal poleks selle peale tulnud, et esimese “ära” või “ei” peale tuleb loobuda. Oleks nii teinud, poleks ühtegi naist vist saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 14:47; 18.10 16:13; 20.10 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omal ajal poleks selle peale tulnud, et esimese “ära” või “ei” peale tuleb loobuda.

“Ära” või “ei” ei tähenda sageli seda, et ära mitte kunagi seda tee, vaid et praegu pole õige aeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 23:09; 15.10 11:55; 15.10 16:13; 18.10 15:57; 21.10 18:08; 21.10 20:27; 23.10 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omal ajal poleks selle peale tulnud, et esimese “ära” või “ei” peale tuleb loobuda.

“Ära” või “ei” ei tähenda sageli seda, et ära mitte kunagi seda tee, vaid et praegu pole õige aeg.

Ja kui suur peaks olema ajavahe, enne kui võib uuesti üritada, et seda ahistamiseks ei loetaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 14:47; 18.10 16:13; 20.10 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka ahistatud, aga seda noorena. Korra tänaval mingid 2 meest tulid näppima ja hoidsid mõne hetke kinni ka, ei tea kas tegid enda meelest nalja, aga ma kartsin väga ja pärast läkesin enesekaitset õppima. Siis on 2 x elus liputajat kohatud, üks kord varases teismeeas ja teine kord ülikoolis, no sellised klassikalised liputajad olid, astuvad sulle tee peal vastu ja siis lähevad hõlmad laiali. Ja siis oli tegu ühe piilujast vanamehega, kes ühika dushiruumi akende taga passis-piilus. Korra tuli ka dushiruumi sisse (tol ajal olid dushiruumid ühika keldris) ja hakkas ennast meie ees rahuldama. Nii et jah, on tulnud küll elus selliste debiilikutega kokku puutuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ette tulnud igasuguseid asju, aga kõige tüütum kogemus on hoopis ahistamine heteroseksuaalse naiskolleegi poolt (ise olen ka naine). Igapäevased kommentaarid (ka meeste kuuldes) a la: Noh, sul jälle tiss nii punnis, et nööp tuleb kohe eest ära! Sa pole öösel saanud vä, et vingus nägu ees? Noh, aja nüüd kann kikki, Rein tuli just majja! Jne, jne …. Jube tüütu ja oksele ajav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahistamist on ikka palju elus ette tulnud aga 1 kord laks asi kaugemale. Olin 17-18 aastat vana ja laksin sobrannadega nende tuttavate kuttide korraldatud peole. Seal uks toonane korvpallur arvas, et piisab sellest, et ta on kena, pikk ja mangib kossu ja voib teha, mis tahab. Kaisin wc-s ja pesin kasi, ta tuli sinna ja lukkas ukse kinni ja hakkas kaperdama, kui ma asjaga kaasa ei lainud siis utles, et mis sa pipardad, nagunii tahad mind ju vms. Mul oli ikka vaga suur hirm peal, onneks mu sobranna kuulis mu karjumist ja ilmus kohale oigel ajal. Siiamaani vastik moelda selle peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsena oli neid bussis mu vastu nühkijaid küll. ma ei osanud siis ka midagi arvata, veel vähem öelda. siis olen kohanud liputajaid päris palju. kuni 25aastaseks saamiseni. ilmselt nad otsivadki neid, kes rohkem ehmuvad, mitte enam naisi. noorena on olnud ka selliseid kahtlaseid pidusid, kust olen saanud tulema nii, et õnneks ära ei vägistatud.
aga jah, nagu eelpool üks mees kirjutas, naiste Ei on meile ju sisse kodeeritud. nii võib olla tõesti arusaamatu, kas EI on päris ei või see, et “ma pole mingi lits, et kohe nõus olen”. kuigi tegelikult ütleks Ja, aga see nagu ei sobi ja muudab mind odavaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 19:55; 21.10 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on selline, et ma vist kogemata ise ahistasin ühte liputajat. Pakun, et aasta 1995?
Tallinnas Vabaduse platsil, õhtune aeg, kangi alt keegi hüüab “Neiju! Neiju!” Mina, abivalmis nagu ma olen, arvasin, et keegi tahab midagi küsida. Aga ma olen lühinägelik ja üsna hämar oli ka. Nii et ma ei näinud, mis täpselt toimus, keerasin ringi, tõmbasin silmad vist natsa vidukile ja hakkasin liputaja poole tagasi astuma, et paremini kuulda ja aru saada, mis mehike tahab. Et äkki tahab kella küsida või midagi, tundus, et ta eesti keelt väga hästi ei oska. Sest ma ju ei näinud, mida ta tegelikult tegi. Kui olin talle mõnevõrra lähemale liikunud, siis sain aru küll, et tegu liputamisega, tüüp hoidis oma vedelast tillist kinni ja raputas seda üles-alla, aga umbes samal ajal ta jubedalt ehmus, et ma talle niiviisi lähenesin, tõmbas hõlmad kinni ja pani suure hooga jooksu, ei julgenud tagasigi vaadata, nii kiire hakkas.
Mulle jäi üsna ebameeldiv tunne sisse, aga rahustasin end sellega, et seekord minu arvelt see tüüp oma rahuldust kätte ei saanud, nende eesmärk on pigem ikka šokeerida ja sellest naudingut saada. Ma ei olnud eriti šokeerunud, küll aga šokeerisin ilmselt teda.

Number 18 bussis Nõmme suunas sõites oli 1994-1995 a pidevalt üks “nühkija” – üsna noor mees, imbus vaikselt ka pooltühjas bussis naistele vastu külge ja hakkas end nende vastu hõõruma; kui nägi, et keegi vastu ei hakka, siis vaikselt ka käppima.

Tegelikult täiesti masendav, kui palju seda ahistamist ja vägistamist meie ümber tegelikult on ning kui vähe naised sellest rääkida julgevad. Pigem süüdistatakse ennast kui neid jobukakke, kes tegelikult süüdi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsena bussiga sõites oli tihti olukordi, kus mingid haiged mehed end minu vastu surusid. See oli rõve! Aga ma ei julgenud karjuda, sest siis oleks ju mind häbistatud!vähemalt nii ma kartsin.
13 aastaselt tulin õhtul trennist, kui üks mees mind jälitas ja äkitselt ümbert kinni võttis. Ja seda väga tugevalt, mul hakkas tõeline hirm!Lõin talle küünarnukiga ribidesse nii tugevalt, kui sain ja tegin elu jooksu, õnneks oli isa koos onuga maja ees ja asusid kutti taga ajama.kahjuks nad ei saanud seda meest kätte.
No ja kõikidel pidudel on ka igasugu “elamusi” olnud. Rääkimata sellest kuidas minu keha on olnud igasugu catcalling’ u objektiks.
Praegu seda lugedes hakkab kõhe, kui palju hirmu ja alandust olen pidanud läbi elama, sest olen sündinud naisena.
Seega #metoo

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Number 18 bussis Nõmme suunas sõites oli 1994-1995 a pidevalt üks “nühkija” – üsna noor mees, imbus vaikselt ka pooltühjas bussis naistele vastu külge ja hakkas end nende vastu hõõruma; kui nägi, et keegi vastu ei hakka, siis vaikselt ka käppima.

Millises peatuses üsna noor mees maha läks?

No ja kõikidel pidudel on ka igasugu “elamusi” olnud. Rääkimata sellest kuidas minu keha on olnud igasugu catcalling’ u objektiks.

Aga miks sa siis lähed “kõikidele pidudele” “elamusi” otsima? Kui need sellised on? St mu küsimus on, et kuidas ühega kogu aeg juhtub, teisega mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 14:47; 18.10 16:13; 20.10 22:14;
To report this post you need to login first.

Kunagi autokoolis sõiduõpetaja toppis oma kätt kintsule. Oli minust kuskil 15 aastat vanem.

piinlik, aga ma panin ise õppesõitu tehes käe sõiduõpetaja põlvele! Ajasin käigukangiga segi. Vähemalt oli kena noor mees (ise olin kahekümnendates).

Aga ahistamisest, juhtus ikka. Teismelisena koolis (tüdrukute kehalise garderoobi tuli minna läbi poisse täis pimeda koridori, need krabasid seal kõike), bussis jne.

17-18a käisin palju pidudel (Tallinn, ca 1988), sealt tõmmati vägisi auto peale ja viidi kuskile, kus pandi fakti ette – kas magad minuga vabatahtlikult, või kõigiga vägisi. No eks jäi siis “vabatahtlik”.
Pärast klubisid jätkusid peod kellegi juures, seal tuli tihti ette seda, mis nüüd kvalifitseerub ahistamiseks, kehvemal juhul vägistamiseks. Vahel oli väga hirmus, ükskord võtsin enesekaitseks noa – ja oleksin kasutanud ka.
Siis oli see justkui sellise elu osa, mida peotsikid elasid, paratamatus.

Ma pole neid hetki unustanud, aga õnneks ka mingit traumat ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teismelisena olen sattunud küll. Õnneks olin ise väga uje ja tagasihoidlik, väga tihti selliseid olukordi polnud. Varases nooruses ahistamisprobleeme siiski polnud – hakkasin alati vastu ja pidudele ka ei trüginud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised asju siin iial ei kirjuta, mõelge ka, selline foorum.
(5)

Miks mitte? Aastakümneid tagasi oli Räpina Aianduskooli mõisahoones suusabaas. Kord läksin üksi suuski tagasi viima ja töötaja, kõhetu vanamees, krabas mu enda vastu ja surus huuled mu suule. Eks ma rabelesin lahti. Vastik-vastik! Rääkisime sellest omavahel, täiskasvanutele ei öelnud. Edaspidi enam üksi ei läinud. Toona seksuaalse ahistamise väljendit ei tuntud, öeldi pervert!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa siis lähed “kõikidele pidudele” “elamusi” otsima? Kui need sellised on? St mu küsimus on, et kuidas ühega kogu aeg juhtub, teisega mitte?

Miks sa sõidad bussiga, miks sa käid metsas kepikõndi tegemas, miks sa käid peol, miks miks miks. Aga selleks äkki, et need tegevused on elu normaalne osa ja naised võiks ka endale lubada lõbusat pidu või hilist teatrist tulekut ilma et keegi naisele selga kohe roniks. Ja paljudel juhtudel on ahistamine esinenud juba lapseeas, kus tütarlapsest pole isegi veel naine sirgunud.

Paljud mehed ja naised taunivad islami kultuuriruumis toimuvat naisesse suhtumist(ma ise kaasa arvatud), aga meie oma kultuuriruum ei paista sugugi vähem jõhker olevat. Kirjade järgi võib meil naine miniseelikut kanda ja õhtul klubisse minna, aga kui midagi juhtub, on naine ise eksinud, et minis klubisse läks. Avalikult justkui on naine meie kultuuriruumis vaba, aga vaikimisi oleks naisel igasuguste intsidentide vältimiseks, kus mehed oma instinkte ei suuda kontrollida, oleks mõistlik istuda kodus ja kanda burkat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja väidab, et on liiga noor….

Minu elu meeldejäävaim ahistamiskatse toimus kui ma olin 11 või 12. Olin selline poisitar, lühikeste juustega ja rindu polnud tollal veel ollagi. Sõitsin Pirita rannaäärsel teel metsa vahel meestekaga kui kargas ligi kamp natuke vanemaid vene poisse, kes mu ratta seljast maha tirisid ja igalt poolt käppisid, kaasa arvatud mu olematuid rindu. Õnneks kadusid nad peatselt sama kiiresti.

See on ilge tunne kui keegi vägisi su privaattsooni tungib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

piinlik, aga ma panin ise õppesõitu tehes käe sõiduõpetaja põlvele! Ajasin käigukangiga segi. Vähemalt oli kena noor mees (ise olin kahekümnendates).

No sellest tuleb muidugi meelde see anekdoot, kui naine läheb juhiluba tegema. Öösel ärkab tema mees selle peale, et naine unes harjutab, karjudes: “esimene käik, teine käik, tagurpidikäik!…”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 20:07; 15.10 02:38; 15.10 10:19; 21.10 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksuaalne ahitsmine ei ole enamasti seotud sellega, et kellelgi lööb seksiisu mõistuse peast, vaid see on soov võimu ja üleolekut näidata läbi seksuaalse tegevuse. Mõnikord ka pinget maandada läbi seksi. Mingi hirmsa äkk-kihuga on sel harva pistmist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 23:09; 15.10 11:55; 15.10 16:13; 18.10 15:57; 21.10 18:08; 21.10 20:27; 23.10 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksuaalne ahitsmine ei ole enamasti seotud sellega, et kellelgi lööb seksiisu mõistuse peast, vaid see on soov võimu ja üleolekut näidata läbi seksuaalse tegevuse. Mõnikord ka pinget maandada läbi seksi. Mingi hirmsa äkk-kihuga on sel harva pistmist.

Vaatasid “Suud puhtaks” saadet, jah? Tegelikult on see tõesti õige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 09:53; 15.10 11:15; 15.10 11:58; 21.10 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasid “Suud puhtaks” saadet, jah?

Ei vaadanud, mõtlesin loogiliselt: kui mõelda nt sõja-aja vägistamistele, kus loosi läheb iga vanus, siis pole sel ju mingit pistmist suguihaga, vaid ikka enese maksmapaneku ja tugevama võimuga. Et näitad, et oled “kõva mees”. Kunagi, noores eas, ei saanud ma sellest aru, mis naudingut pakub enese pealesurumine inimesele, kes sind ei taha. Nüüdseks olen jõudnud tõdemuseni, et ilmselt paljudele just see “panen sind tegema, mida mina tahan” pakubki suurimat mõnu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 23:09; 15.10 11:55; 15.10 16:13; 18.10 15:57; 21.10 18:08; 21.10 20:27; 23.10 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin laps alles, ehk umbes 5 aastane, kui minust vanem naabripoiss mind endaga kaasa kutsus ja siis ennast katsuda lasi. Nii paar korda. Mis ta võis olla, umbes 12-13. Oli see nüüd ahistamine või lihtsalt poisikese rumalus?
Siis olin 11, kui üks ema tuttav või noh, joomakaaslane mind mu oma voodis ära vägistada tahtis. Kodused olid kõik õues ja eemal. Õnneks oli ta päris purjus ja peale pikalt rabelemist sain jooksu. Mäletan, et kõige vastikum oli see, et ta üritas mind kogu aeg suudelda ja ma lihtsalt sülitasin talle vastu vahtimist. Nõme oli see, et kui ma järgmisel päeval sellest rääkida tahtsin kodustele, siis mind ei usutud. Umbes nii et ära mõtle igasugu rumalusi välja.
Lisaks on olnud veel üks vana nilbik liinibussis, kes kõikidele noortele plikadele külje alla pressis, endal püksiauk lahti ja kortsus riist välja piilumas. See oli lihtsalt vastik. Aga keegi ei öelnud ka talle midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatasin Suud puhtaks saadet ja oleks ise soovinud küsida. Jutt oli, et kui nt jookseks sealt praegu läbi paljas inimene, siis osa tunneks end ahistatuna. Kõik olid nõus. Kui aga naaber võtab oma aias päikest paljalt, on see ahistamine või mitte? Ära vaata, oma probleem?
Edasi läks jutt sellele, et kui levitad kellegi paljast pilti, on see karistatav. Aga juttu polnud enam sellest, et kui keegi saadab oma palja pildi, kas see on ahistamine? on küll ja peaks pöörduma politseisse, mitte saata see pilt tema emale nt.
Teine asi mis tekitas küsimusi on see kallistamine, mis on saanud viimasel ajal kombeks ja popiks. Tööl sünnipäev ja kõik õnnitlevad ja kallistavad. Seda saab ka ligeda ahistamiseks?
Või kui kolleeg tuleb ja võtab su käe, vaatab silma ja küsib, et kuidas sul läheb.
Esoteerika ja muud hinge-inimesed peavad õigeks, et tulebki kallistada üksteist. Nüüd on aga igasugune kontakt kui ahistamisjuhtum juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 19:55; 21.10 23:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 112 )


Esileht Pereelu ja suhted kas olete sattunud seksuaalse ahistamise ohvriks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.