Esileht Pereelu ja suhted kas olete seksinud abielumehega?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 80 )

Teema: kas olete seksinud abielumehega?

Postitas:

Kas olete seksinud abielumehega, kes pole abielus teiega? Kuidas see juhtus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 14:27; 18.02 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen, mina olin 24, abielumees 35. Edukas ärimees, 35 a ja juba 3 last, 15a abielus. Tema elustiil oligi selline, et magas paljudega. Aga kui võrrelda tavamehi, siis ka tema voodioskused olid üle keskmise, oskas romantilist eelmängu, tegi suuseksi korralikult jne. Õhtusöögid asjad juurde. Eks ma olin pimestatud, suhet ei lootnud, tahtsingi seksi ja põnevalt elada sel perioodil. Sain ka aru, et ma liiga tavaline ja et kui ka suhe tuleks, siis kindlasti petaks ta ka mind. Aastaid hiljem sain teada, et 6 kuud peale meie romaanikese lõppu ta lahutas ja et sellise vaba elu ettepaneku tegi hoopiski tema naine algselt, ehk siis naine pani ka kõrvalt. Nüüdseks mõlemad uuesti abielus, aga see edukas mees vähemalt paar aastat tagasi veel omas Tinderis kontot ja käis ikka kohtamas. Ilmselt lihtsalt on seda tüüpi, kellele truu suhe ei paku midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen, päris paljudega. Mis siis? Prostituut ei ole, kelleltki raha ega kingitusi pole saanud ega oodanudki.
Kuidas see juhtus? Iga kord veidi erinevalt. Mis siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen, päris paljudega. Mis siis? Prostituut ei ole, kelleltki raha ega kingitusi pole saanud ega oodanudki.
Kuidas see juhtus? Iga kord veidi erinevalt. Mis siis?

Kirjuta lähemalt! Huvitav on lugeda teiste kogemusi. Mul endal veel kogemust pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 14:27; 18.02 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen, ja kahetsen seda väga. Olin kusjuures kaine, aga vanemana aru saanud, et polnud ilus minust. See juhtus Rakveres, u 10 a tagasi, nende abieluvoodis. Klubis saime tuttavaks. Mehe nime ei mäleta, aga mäletan, et talle meeldisid hobused ja välimus oli keskmisest parem. Naine oli tal blondiin, poisipeaga (mitte pikkade juustega igatahes) ja neil oli 1? laps. See juhtus, kui naine oli lapsega oma ema juures, kui hästi mäletan. Läksin temaga kaasa uudishimust. Olin enne seda suhtes 5 a mehega ja polnud kellegi teisega maganud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 15:00; 18.02 15:20; 18.02 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen, ja kahetsen seda väga. Olin kusjuures kaine, aga vanemana aru saanud, et polnud ilus minust. See juhtus Rakveres, u 10 a tagasi, nende abieluvoodis. Klubis saime tuttavaks. Mehe nime ei mäleta, aga mäletan, et talle meeldisid hobused ja välimus oli keskmisest parem. Naine oli tal blondiin, poisipeaga (mitte pikkade juustega igatahes) ja neil oli 1? laps. See juhtus, kui naine oli lapsega oma ema juures, kui hästi mäletan. Läksin temaga kaasa uudishimust. Olin enne seda suhtes 5 a mehega ja polnud kellegi teisega maganud.

Milleks nii detailne kirjeldus?
Et anonüümselt julgeksid naisele üles tunnistada küll, jah?

Madal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen, ja kahetsen seda väga. Olin kusjuures kaine, aga vanemana aru saanud, et polnud ilus minust. See juhtus Rakveres, u 10 a tagasi, nende abieluvoodis. Klubis saime tuttavaks. Mehe nime ei mäleta, aga mäletan, et talle meeldisid hobused ja välimus oli keskmisest parem. Naine oli tal blondiin, poisipeaga (mitte pikkade juustega igatahes) ja neil oli 1? laps. See juhtus, kui naine oli lapsega oma ema juures, kui hästi mäletan. Läksin temaga kaasa uudishimust. Olin enne seda suhtes 5 a mehega ja polnud kellegi teisega maganud.

Milleks nii detailne kirjeldus?
Et anonüümselt julgeksid naisele üles tunnistada küll, jah?

Madal.

Muidugi, et sa ikka aru saaksid, et sinu mees, kui sa veel aru ei saanud, et petisega elad. Oleks tahtnud, et naine teada saaks, oleksin ammu juba siia kirjutanud, mitte 10 a hiljem. Lihtsalt kirjutasin sellest, mida mäletan ja tean.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 15:00; 18.02 15:20; 18.02 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, milleks? Enesehinnang paigas ja pole ka nii kole, et peaks madratsiks ronima abielus mehele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, milleks? Enesehinnang paigas ja pole ka nii kole, et peaks madratsiks ronima abielus mehele.

Armukeseks olek abielumehele on enesehinnanguprobleem, mitte 1 öö suhe, kus äkki naine on see, kes seiklusi ja vaheldust otsib, vahet ei ole, mis mees, peaasi, et piisavalt kena ja seksikas. Miks peab alati naine olema see, kes on madrats. Äkki on mees hoopis see, keda ära kasutatakse? Ja mis siin naise iluga pistmist on? Ilusamad naised tavaliselt julgevadki rohkem ringi hullata ja abielumees ei hakka oma abieluga riskima, mingi koleda naisega voodisse minekuga. Ma oleks oma mehes väga pettunud, kui ta minust koledama naisega mind petaks. Ikka peab ilusam olema, muidu ei näe pointi kogu loos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 15:00; 18.02 15:20; 18.02 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukeseks olek abielumehele on enesehinnanguprobleem, mitte 1 öö suhe, kus äkki naine on see, kes seiklusi ja vaheldust otsib, vahet ei ole, mis mees, peaasi, et piisavalt kena ja seksikas. Miks peab alati naine olema see, kes on madrats. Äkki on mees hoopis see, keda ära kasutatakse? Ja mis siin naise iluga pistmist on? Ilusamad naised tavaliselt julgevadki rohkem ringi hullata ja abielumees ei hakka oma abieluga riskima, mingi koleda naisega voodisse minekuga. Ma oleks oma mehes väga pettunud, kui ta minust koledama naisega mind petaks. Ikka peab ilusam olema, muidu ei näe pointi kogu loos.

Ilusad naised aga tavaliselt on rahuldavas suhtes norm mehega-neil on olnud valikuvõimalusi, nad ei pea küla pealt seksi otsima ja suguhaigustega riskima. Abielumehed muidugi tahaks kah ilusaid naisi, aga peavad ikka kehvamatega leppima, peaasi, et vaheldus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 18:26; 18.02 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete seksinud abielumehega, kes pole abielus teiega? Kuidas see juhtus?

Muidugi olen. Sest armastan teda. Ise ka abielus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete seksinud abielumehega, kes pole abielus teiega? Kuidas see juhtus?

Muidugi olen. Sest armastan teda. Ise ka abielus.

Mina armastan kalleid autosid. See ei tähenda, et ma teiste omasid kasutan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 18:26; 18.02 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar korda suhtes mehega, keegi pole ju eriti abielus tänapäeval. Loomulikult on või noh peaks olema suhtes olek sama, mis abielus. Aga truu on inimene ikka vaid ainult oma südames ja omal vabal tahtel, seda väljapoolt peale pressida ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 18:58; 19.02 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen. Enesehinnanguprobleemi ei ole ja madratsina end tundnud ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 19:05; 19.02 16:41; 20.02 07:30; 21.02 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielumehega just mitte, küll aga kahe mehega, kel sel ajal elukaaslane olemas oli. Tegelikult oli mõlemal koral mees see, kes mulle keelt kõrva ajas, mitte mina ei võrgutanud teda. Lõpuks andsin järele, sest mina olin vaba ja vallatu ning miks peaks tema suhtes olemine mulle muret tekitama, kui ta ise sellest ei hooli? Need lood olid palju aastaid tagasi.
Kumbki neist enam ammu oma selleaegsete elukaaslastega koos ei ela.
Esimesel on praeguseks sarved maha joostus ja abielus, väike laps ka. Teisel on olnud veel mitmeid suhteid, mis kõik purunenud tema truudusetuse ja alkolembuse pärast. Hetkel on ta jälle üksik ja masenduses, et miks kõik naised ta maha jätavad. Enda vigu ei näe ja neist midagi ei õpi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küll. Suhtes mehed on hea variant sellises elufaasis, kus mingit suhet ei taha aga veidi tähelepanu ja seksi küll. Plaastersuhted ühesõnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küll. Minu süütuse sai üks abielumees, kolme lapse isa, “kelle naine teda ei mõistnud ja ainult mina sain temast aru“. Õnn, et ma rasedaks ei jäänud, kuna kaitsevahenditest polnud ma kuulnudki (mina olin tollal 15, mees 32).

Teine kord juhtus aastaid hiljem, kui olin juba kümmekond aastat abielus olnud. Saadeti ööbimisega komandeeringusse koos omavanuse meeskolleegiga – õhtul käisime väljas söömas, ajasime juttu ja jõime sinna kõrvale mõlemad pisut liiga palju veini ja nii see juhtus. Pärast oli piinlik meil mõlemal, leppisime kokku, et rohkem seda enam ei juhtu ja sellest kellelegi ei räägi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.02 20:39; 19.02 00:58; 19.02 01:13; 19.02 12:30; 19.02 22:16; 19.02 22:41; 19.02 23:27; 20.02 01:13; 06.03 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küll. Minu süütuse sai üks abielumees, kolme lapse isa, “kelle naine teda ei mõistnud ja ainult mina sain temast aru“. Õnn, et ma rasedaks ei jäänud, kuna kaitsevahenditest polnud ma kuulnudki (mina olin tollal 15, mees 32).

Kuidas on võimalik, et 15-aastane ei tea mitte midagi vahenditest ega sellest, kuidas lapsed tulevad? Elasid kott peas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.02 21:03; 18.02 22:04; 18.02 22:48; 18.02 23:03; 18.02 23:21; 19.02 21:28; 19.02 23:15; 19.02 23:57; 20.02 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. siis kui oma abielus pettusin.
panin portaali konto ja sealt sain nii abielus mehe kui ka vabaabielu oma. lisaks ka mõned tudengid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on võimalik, et 15-aastane ei tea mitte midagi vahenditest ega sellest, kuidas lapsed tulevad? Elasid kott peas?

Sa oled üsna noor?
See kirjutaja oli ilmselt 15-aastane ajal, kus tõesti kaitsevahenditest noortele ei räägitud, seks oli tabuteema. Seda ta siiski ei öelnud, et ei teadnud, kuidas lapsed tulevad. Aga seda, et kondoomi küsida ei osanud 15-aastane laps näiteks aastal 1980, usun ma küll.

Teemasse ka. Jah, olen olnud abielumehe armuke.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.02 21:46; 18.02 22:14; 18.02 22:40; 18.02 22:54; 20.02 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete seksinud abielumehega, kes pole abielus teiega? Kuidas see juhtus?

On juhtunud nii, et alles hiljem sain teada, et ta on teise naisega suhtes ja teisel naisel on laps tulekul. Tegin suhtele lõpu.
On juhtunud ka nii, et abielumees lõi elu eest külge argumendiga, et tema naine ei taha niikuinii seksida. Sellel ma lasin endale välja teha, aga ei seksinud. Tegelikult “sõbrustasime” päris pikalt, ikka saime linnas kokku, tema tegi mulle välja ja üritas ära rääkida, mina andsin vastu nina. Selline kassi-hiire mäng. Küsisin ka vahepeal, kui asi igavaks muutus, et kui tema naisel oleks armuke, mida ta siis arvaks. Maha lubas lüüa. Täitsa loll.
Aga ega ma tal ainuke polnud, keda ta taga ajas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on võimalik, et 15-aastane ei tea mitte midagi vahenditest ega sellest, kuidas lapsed tulevad? Elasid kott peas?

Sa oled üsna noor?
See kirjutaja oli ilmselt 15-aastane ajal, kus tõesti kaitsevahenditest noortele ei räägitud, seks oli tabuteema. Seda ta siiski ei öelnud, et ei teadnud, kuidas lapsed tulevad. Aga seda, et kondoomi küsida ei osanud 15-aastane laps näiteks aastal 1980, usun ma küll.

Teemasse ka. Jah, olen olnud abielumehe armuke.

Kui noor on noor konkreetses kontekstis? Kui ta teadis, kuidas lapsed tulevad, siis ta pidi ka aru saama, et seksides võib rasedaks jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.02 21:03; 18.02 22:04; 18.02 22:48; 18.02 23:03; 18.02 23:21; 19.02 21:28; 19.02 23:15; 19.02 23:57; 20.02 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui noor on noor konkreetses kontekstis? Kui ta teadis, kuidas lapsed tulevad, siis ta pidi ka aru saama, et seksides võib rasedaks jääda.

Sündinud 80 või hiljem, siis juba räägiti neist teemadest noortega rohkem. Varem sündinud said oma infot väga hakitult ja juhuslikult. Jah, teati, kuidas rasedaks jääda, aga loodeti ikka, et ehk esimesel korral ei jää või, et päevad alles olid, siis ei jää või lihtsalt loodeti heale õnnele. Kondoome polnud saada. Ja ega keegi neist lastele ei rääkinud kah. Mäletan ise ennast teismelisena (sünniaasta mul 70). Kui kuskilt jäi silma sõna preservatiiv, siis selle tähendust ma ei teadnud. Kodus olid mu vanem õde ja isa, hõikasin et kuulge, mida tähendab preservatiiv. Isa tegi näo, et ta ei kuulnud. Õde sisistas mu peale, et mõtle ka, mida sa küsid..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.02 21:46; 18.02 22:14; 18.02 22:40; 18.02 22:54; 20.02 20:07;
To report this post you need to login first.

Kui noor on noor konkreetses kontekstis? Kui ta teadis, kuidas lapsed tulevad, siis ta pidi ka aru saama, et seksides võib rasedaks jääda.

Sündinud 80 või hiljem, siis juba räägiti neist teemadest noortega rohkem. Varem sündinud said oma infot väga hakitult ja juhuslikult. Jah, teati, kuidas rasedaks jääda, aga loodeti ikka, et ehk esimesel korral ei jää või, et päevad alles olid, siis ei jää või lihtsalt loodeti heale õnnele. Kondoome polnud saada. Ja ega keegi neist lastele ei rääkinud kah. Mäletan ise ennast teismelisena (sünniaasta mul 70). Kui kuskilt jäi silma sõna preservatiiv, siis selle tähendust ma ei teadnud. Kodus olid mu vanem õde ja isa, hõikasin et kuulge, mida tähendab preservatiiv. Isa tegi näo, et ta ei kuulnud. Õde sisistas mu peale, et mõtle ka, mida sa küsid..

Minu sünniaasta on 1972, olen väikelinnast. Kondoome müüdi apteegis ja keskkooli poisid igatahes küll ostsid neid julgelt. Olin 16 a kui oli esimene suhe, peika mul 18, vahekord jäi meil küll ära, aga kondoomi teema küll võõras polnud. Juba 13-aastasena, kui olin spordilaagris, oli poiste lemmikteemaks tüdrukute toa ukselingi külge täispuhutud kondoome riputada. Ju oli siis nende ostmine apteegist juba 13-aastaselt selge.

Pakun ka, et 15-aastane lihtsalt ei julgenud ära öelda, teda kasutati ära. Ja just tollased 30-aastased olin need, kes kondoome oluliseks ei pidanud. Lastel küll oli info olemas, aga täiskasvanud vilistasid selle peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sünniaasta on 1972, olen väikelinnast. Kondoome müüdi apteegis ja keskkooli poisid igatahes küll ostsid neid julgelt. Olin 16 a kui oli esimene suhe, peika mul 18, vahekord jäi meil küll ära, aga kondoomi teema küll võõras polnud. Juba 13-aastasena, kui olin spordilaagris, oli poiste lemmikteemaks tüdrukute toa ukselingi külge täispuhutud kondoome riputada. Ju oli siis nende ostmine apteegist juba 13-aastaselt selge.

Pakun ka, et 15-aastane lihtsalt ei julgenud ära öelda, teda kasutati ära. Ja just tollased 30-aastased olin need, kes kondoome oluliseks ei pidanud. Lastel küll oli info olemas, aga täiskasvanud vilistasid selle peale.

No ilmselt siis sõltus vanematest ja seltskonnast. Sul vedas, et rohkem teadsid. Meile vanemad ei rääkinud ja mina oma sõbrannadega ka sellest ei rääkinud.

Aga sest kondoomi mittekasutamise soovist, minu meelest ka praegu paljud minuvanuseid mehed ei taha kondoomi kasutada. Vaatavad sulle suurte silmadega otsa, kas tõesti peab.. Eriti selgelt on meeles üks umbes 10 aasta tagune juhus. Olin uue mehega esimest korda. Rääkisime enne oma elust. Temal oli laps, lapse emaga koos ei elanud, polnud kunagi elanud, aga last siiski toetas. Muuseas mainis veel, et rohkem ei taha kindlasti lapsi enne, kui on kindel suhe ja kooselu. Ja siis jõudsime esimest korda voodini (loomulikult polnud meil mingit kooselu). Kui mina kondoomi küsisin, vaatas mulle suurte silmadega otsa ja küsis, et kas tõesti peab, kas ilma ei saa? ja seda siis mees, kes enne oli rääkinud, kuidas juhuslikke lapsi teha ei taha. Vanust siis kuskil 35-kanti, lapse isa ja puha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.02 21:46; 18.02 22:14; 18.02 22:40; 18.02 22:54; 20.02 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui noor on noor konkreetses kontekstis? Kui ta teadis, kuidas lapsed tulevad, siis ta pidi ka aru saama, et seksides võib rasedaks jääda.

Sündinud 80 või hiljem, siis juba räägiti neist teemadest noortega rohkem. Varem sündinud said oma infot väga hakitult ja juhuslikult. Jah, teati, kuidas rasedaks jääda, aga loodeti ikka, et ehk esimesel korral ei jää või, et päevad alles olid, siis ei jää või lihtsalt loodeti heale õnnele. Kondoome polnud saada. Ja ega keegi neist lastele ei rääkinud kah. Mäletan ise ennast teismelisena (sünniaasta mul 70). Kui kuskilt jäi silma sõna preservatiiv, siis selle tähendust ma ei teadnud. Kodus olid mu vanem õde ja isa, hõikasin et kuulge, mida tähendab preservatiiv. Isa tegi näo, et ta ei kuulnud. Õde sisistas mu peale, et mõtle ka, mida sa küsid..

Imelik lugu siis tõesti! Minu sünniaeg on 1971. Elasin väikelinnas ning meil olid küll koolis vastavad tunnid. Mäletan ka, et üks kohalik günekoloog käis meile koolis rääkimas nii pillidest kui ka kondoomidest. Ja mitte üks kord, vaid üsna regulaarselt. Eks see oli ikka rohkem viitsimise ja asjast huvitumise teema. Näiteks minu klassiõde, kes tegi 16aastaselt aborti, väitis, et ta ei ole kooli ajal sõnagi mingitest vahenditest kuulnud ning ei olnud mitte millestki teadlik. Nüüd, 46-aastaselt tuli meil omavahel kuidagi jälle kooliaeg jutuks ja jälle hakkas heietama, et küll meie ikka elasime suures infosulus ja et miks meid küll ei õpetatud. Ometigi, me käisime ühes klassis ja ma tean täiesti kindlalt, et me ei olnud infosulus. Minu arust oli just vastupidi. Infot liikus piisavalt ja mida aeg edasi seda rohkem liikus. 80ndate hilisemast keskpaigast alates olid vastavad jutukesed igas noorte väljaandes. Võta vaid viitsimist, et kaasa mõelda. Aga, kui ei viitsinud, siis oli muidugi lihtsam kedagi teist süüdistada.

Minu kodus olid preservatiivid olemas juba 70ndate lõpus. Võib-olla ka varem, aga umbes algklassides ma need meie kodusest med. kapikesest avastasin ja sain ka pihta, mis need on. Siiani on meeles – sinise-punase venekeelse kirjaga. Pikliku kujuga, mitte ümmargused nagu tänapäeval.

Seega, ei ole ikka mõtet siin midagi väita, et alles taasiseseisvunud Eestis hakati noori harima. Sinu jutu järgi koguni alles 1995+ aastatel.

Muide, mul on õde, kes oli 1980ndal aastal 15aastane. Täna siis 53-aastane. Minu arust ei olnud tema ka pimedusega löödud. Kusjuures, meie ema ei rääkinud mitte sõna ka neil teemadel. Kõik tuli kas eneseharimise käigus või koolist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.02 21:03; 18.02 22:04; 18.02 22:48; 18.02 23:03; 18.02 23:21; 19.02 21:28; 19.02 23:15; 19.02 23:57; 20.02 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik lugu siis tõesti! Minu sünniaeg on 1971. Elasin väikelinnas ning meil olid küll koolis vastavad tunnid.

Jah, meile ka koolis räägiti. Aga hiljem, keskkooli ajal olid need tunnid, ühes tunnis oli isegi kondoom, mida meile näidati, saadeti mööda pingirida ringi, et kõik vaadata saaksid. Aga me olime siis 16-17. 15-aastastele polnud veel midagi räägitud. Oled kindel, et teile nooremalt räägiti? Mina olen üsna kindel, et põhikooli ajal veel ei räägitud. Ja ise olin ma hilise arenguga, niisiis ma tõesti 15-aastaselt veel ei teadnud midagi sest teemast. Võibolla ma selle 80 ja hiljem sündinutega pakkusin tõesti üle ja läks kiiremini asi vabamaks nii, et lastega neist asjadest räägiti. Minu vanemad tõesti ei rääkinud. Ja koolis rääkimise aeg oli liiga hilja juba osade jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.02 21:46; 18.02 22:14; 18.02 22:40; 18.02 22:54; 20.02 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui noor on noor konkreetses kontekstis? Kui ta teadis, kuidas lapsed tulevad, siis ta pidi ka aru saama, et seksides võib rasedaks jääda.

Mina olen 32-aastane ja ka ei teadnud kondoomist 15-aastasena. Meil räägiti 9nda klassi lõpus kondoomidest ja rasedustest. Varem tutvustati küll meeste ja naiste suguorganeid ning räägiti menstruatsioonist, aga kondoomistest ei mäleta, et oleks räägitud. Kui last kasutatakse nii vara ära, siis ta tõenäoliselt ei julgegi midagi uurida ega nõuda. Seega pole vaja siin ohvrile külge hüpata. Selge on see, et see 32-aastane mees spetsiaaliselt otsis lapse, keda saaks ära kasutada. Põhimõtteliselt vägistas lapse.

Sa tahad öelda, et 2001-aastal ei teadnud 15-16-aastased, mis asi on kondoom? Ja et mitte ühtegi vastavat tundi, loengut ei olnud teil veel selles vanuses, sellel teemal olnud? Sa ei olnud ka ühestki ajakirjast, raamatust, netist, reklaamist, poeletilt sellist asja märganud?

Ma isiklikult arvan, et selliste asjade mitte teadmine on ikka inimeses kinni, mitte selles, et infot ei ole piisavalt. Eks meie kooli ajal oli ka selliseid rumalakesi, kes varakult seksiga alustasid ning ei viitsinud end vastava teemaga kurssi viia. Tagajärjed olid muidugi vastavad. Siiani mäletan koolist üht tüdrukut, kes ei saanud arugi, mis temaga toimub. Kõht aina kasvas ja kasvas, kuni ükskord keka õpetaja võttis selle 16-aastase käe kõrvale ja viis arstile. Tüdruku enda pere oli ka väheke ullikesed, kes ei saanud midagi aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.02 21:03; 18.02 22:04; 18.02 22:48; 18.02 23:03; 18.02 23:21; 19.02 21:28; 19.02 23:15; 19.02 23:57; 20.02 23:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 80 )


Esileht Pereelu ja suhted kas olete seksinud abielumehega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.