Esileht Koolilaps Kas olete spaas käinud lastega või ilma lasteta

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Kas olete spaas käinud lastega või ilma lasteta

Postitas:

Kui palju üldse olete saanud olla mehe või abikaasga ainult kahekesi ja kui kaua ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 21:38; 16.10 10:21; 16.10 10:22; 28.10 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolilapse teema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka lapsed kaasas, kes neid ikka tahab hoida 🙂 Lapsed 9 ja 2, ei mäletagi millal viimati mehega kahekesi välja saime. Kindlasti enne teise lapse sündi. Paar korda aastas käime reisil ja umbes sama palju ööbimisega spa-sse. Seni pole pähe tulnud lapsi selleks ajaks koju jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed on koolis ja ma käin spas ema ja tädiga. Mees on oma margi kordi täis teinud ja teda ma kaasa ei võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ongi spa koht kuhu ainult laste pärast lähen. Üksi sinna ei läheks ja mehega pole sealka midagi teha. Nüüdki lähme koolivaheajal lastega üheks ööks spasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka lapsed kaasas, kes neid ikka tahab hoida ???? Lapsed 9 ja 2, ei mäletagi millal viimati mehega kahekesi välja saime. Kindlasti enne teise lapse sündi. Paar korda aastas käime reisil ja umbes sama palju ööbimisega spa-sse. Seni pole pähe tulnud lapsi selleks ajaks koju jätta.

Oot, kas võimalusel üritakse lapsed alati kellegi hoida sokutada?
Mina ei kujuta ette, et läheksin ilma lasteta. Milleks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 07:42; 29.10 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleme käinud nii lastega ja ilma, just siis kui lapsed väiksed olid – mõnu aeg vaid meie endi jaoks, massaažid, õhtusöök restoranis…. kord aastas sai vaid enda jaoks aeg maha võetud, kas siis pulma-aastapäeval või siis lihtsalt niisama.
Nüüd käime lastega, kuna nagunii võtame nendele eraldi toa ja saame rahus omaette olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 08:00; 29.10 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ongi spa koht kuhu ainult laste pärast lähen. Üksi sinna ei läheks ja mehega pole sealka midagi teha. Nüüdki lähme koolivaheajal lastega üheks ööks spasse.

Ema ja isa vajavad ka ju ikka kahekesi olemise aega vahest aga see hea variant kui laps saab eraldi toss olla,oleneb muidugi kui palju see maksma läheb ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 21:38; 16.10 10:21; 16.10 10:22; 28.10 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleme käinud nii lastega ja ilma, just siis kui lapsed väiksed olid – mõnu aeg vaid meie endi jaoks, massaažid, õhtusöök restoranis…. kord aastas sai vaid enda jaoks aeg maha võetud, kas siis pulma-aastapäeval või siis lihtsalt niisama.
Nüüd käime lastega, kuna nagunii võtame nendele eraldi toa ja saame rahus omaette olla.

Kui palju hinnale juurde tuleb kui lastel eraldi tuba võtta,sest vaevalt minu 8 aastane sooviks meiega ühes toas ööbida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 21:38; 16.10 10:21; 16.10 10:22; 28.10 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsed vanuses 7-12 eelistavad küll meiega koos SPAs käia ja ka ühes toas olla. S.t. võtame ka peretoa või uksega ühendatud toa. Toa juurdevõtmine (k.a. vaheuksega ühendatud tuba) tähendab tavaliselt kahe toa maksumust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne lapse sündi käisime väga palju mehega kahekesi spas, aga enam ilmselt kahekesi ei viitsiks. Ehk spasse lähemegi lapse pärast pigem. Aga muidu ikka saame mehega kahekesi olla päris tihti, oleme käinud nädalalõpureisidel Euroopas kahekesi päris palju näiteks. Kuigi nüüd laps sellises vanuses, et oskaks ka neist rõõmu tunda nii, et ilmselt hakkame teda ka reisidele kaasa võtma rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi lasteta spas käinud. Aga varsti tuleb see aeg, kus nad ei viitsigi enam meiega koos seal käia. Vanem laps käib juba kallimaga spas. Noorim on veel õnnelik, kui spasse saab, koos vanematega, aga kauaks sedagi. Siis hakkme mehega kahekesi käima vast. Aga mees ei ole eriti huvitatud sellest sulistamisest ja massaažidest. Saab näha kas hakkame kahekesi käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanemad vahel ka vaid teineteisele pühenduks, oleks poolikuid ja kärgperesid vast vähem. See ei pea olema just SPA, aga vähemalt kord kuus võiks vanemad ka lasteta kuskil käia, kord-paar aastas ka pikemalt kui üks õhtu. Nii mõnigi paar käib igal pool kos lastega seetõttu, et kahekesi ei oskatagi enam olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spaasse ilma lapseta minna ei viitsi, ka reisid on toredad koos. Laps on mõnus kaaslane, oleme mehega mõlemad nn öökullid ja kahekesi olemise aega on piisavalt, kui laps magab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ööbimisega SPA-s pole lapseta küll käinud. Pigem ikka on see SPA värk emotsioon lapsele – ööbimine teises linnas, saab mitu korda basseinides käia, süüa hotelli hommikusööki jne. Lapsevaba aega saame korra-kaks kuus kui laps on ööks-kaheks vanaema juures. Selle aja veedame pigem kodus, s.t käime mehega koos nt kinos, teatris, niisama linnas, pärast ostame koju miskit head ja vedeleme niisama diivanil. Lapsevabal ōhtul oleme käinud küll ka vahel SPA-s, aga siis lihtsalt ühekorrapiletiga vee- ja saunakeskuses. Pärast läheme koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

spas olen käinud koos terve perega, aga ka koos töökaaslastega. mehega kahekesi pole käinud.

mehega koos? sel suvel juhtus 1.korda meie ligi 20a abielu jooksul, kui viibisime abikaasaga kahekesi koos välismaal ja ka samas hotellitoas.
kõik varasemad korrad oleme välismaal käinud kas koos lapsega või eraldi (töö- või võistlusreisid).
pulmareisil käisime ka kunagi kahekesi, aga siis olime kruiisilaeval, see polnud hotellituba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju hinnale juurde tuleb kui lastel eraldi tuba võtta,sest vaevalt minu 8 aastane sooviks meiega ühes toas ööbida.

Lisatuba maksab nagu tuba ikka, aga ega sa siis seda 8-aastast üksi sinna teise tuppa saada?
Broneerides saab valida toa, kus nt tugitoolvoodi/diivan lisaks teie magamisasemetele, ilusti saate ühes toas ära oldud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 22:42; 29.10 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

millistes ööbimisega spaades Tallinna inimesed käivad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat, kas olete saanud või ilma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne lapse sündi käisime väga palju mehega kahekesi spas, aga enam ilmselt kahekesi ei viitsiks. Ehk spasse lähemegi lapse pärast pigem. Aga muidu ikka saame mehega kahekesi olla päris tihti, oleme käinud nädalalõpureisidel Euroopas kahekesi päris palju näiteks. Kuigi nüüd laps sellises vanuses, et oskaks ka neist rõõmu tunda nii, et ilmselt hakkame teda ka reisidele kaasa võtma rohkem.

Kuidas te seda vanainimeste asja siis teete kui lapsed samas toas? Me ikka selle mõttega tahakski kahekesi ainult spaasse minna

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 21:38; 16.10 10:21; 16.10 10:22; 28.10 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spa- küla Belgias (vist), seal on ka F1 ringrada.
Spaa/spaa -veekeskus eesti keeles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 4 last. Spaad tekkisid meie kanti siis, kui vanemad lapsed olid väiksed. St enne laste sündi polnudki kuskile minna.
Siis oli periood, kus sai käidud ikka koos lastega. Vist u sellest ajast, kui titt sai u pooleaastaseks.
Nüüd läksime eelmisel nädalal nooremate ja ühe suurema lapsega veekeskusesse. Lapsed läksid vabatahtlikult ära basseini mulistama. Saime mehega kõik saunad läbi käia ja mullivannis lebotada. See oli nii nauditav. Paar päeva hiljem käisime peol ja jäime ööbima. Lapsed olid omapäi kodus. Hakkame vist sagedamini seda korraldama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 21:40; 29.10 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te seda vanainimeste asja siis teete kui lapsed samas toas? Me ikka selle mõttega tahakski kahekesi ainult spaasse minna

Issand, no minge käige siis kahekesi ometi ära, kui romantikat tahate teha ja omavahel olla.
Lastega lähete siis, kui on tahtmine koos perega midagi vahvat ette võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 22:42; 29.10 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleme käinud nii lastega ja ilma, just siis kui lapsed väiksed olid – mõnu aeg vaid meie endi jaoks, massaažid, õhtusöök restoranis…. kord aastas sai vaid enda jaoks aeg maha võetud, kas siis pulma-aastapäeval või siis lihtsalt niisama.
Nüüd käime lastega, kuna nagunii võtame nendele eraldi toa ja saame rahus omaette olla.

Kui palju hinnale juurde tuleb kui lastel eraldi tuba võtta,sest vaevalt minu 8 aastane sooviks meiega ühes toas ööbida.

ma võtan 2 paketti selles hotelliveebist – ühe endale ja mehele ja teise lastele. Ka reisil ostame kaks tuba, lapsed on asjalikud ja saavad ise hakkama. Viimati olime nii Kreekas – lapsed olid 7 ja 15. Teiseks – tahan tunda mugavalt, käia paljalt ringi, vahetada riideid toas – laste ees enam seda ei tee ja teiseks – khm, ka mehega on omad plaanid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 08:00; 29.10 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleme käinud nii lastega ja ilma, just siis kui lapsed väiksed olid – mõnu aeg vaid meie endi jaoks, massaažid, õhtusöök restoranis…. kord aastas sai vaid enda jaoks aeg maha võetud, kas siis pulma-aastapäeval või siis lihtsalt niisama.
Nüüd käime lastega, kuna nagunii võtame nendele eraldi toa ja saame rahus omaette olla.

Kui palju hinnale juurde tuleb kui lastel eraldi tuba võtta,sest vaevalt minu 8 aastane sooviks meiega ühes toas ööbida.

ma võtan 2 paketti selles hotelliveebist – ühe endale ja mehele ja teise lastele. Ka reisil ostame kaks tuba, lapsed on asjalikud ja saavad ise hakkama. Viimati olime nii Kreekas – lapsed olid 7 ja 15. Teiseks – tahan tunda mugavalt, käia paljalt ringi, vahetada riideid toas – laste ees enam seda ei tee ja teiseks – khm, ka mehega on omad plaanid.

Iuu, miks peab paljalt ringi käima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 07:42; 29.10 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole eriline spaas käija, kui järgi mõtlema hakata, siis korra olen käinud mehega (nädalavahetuse spaapuhkus ilma lasteta, lapsed olid siis 2 a ja 3,5 a ja jäid esimest korda ööseks vanaema hoida), üks kord sõbrannaga (oli mingi päevaspaa pakett massaažide jmt), korra mehe ja lastega. Tavaliselt käime lihtsalt kuskil veekeskuses lastega ujumas, mitte spaas ööbimise ja muude teenustega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan, et olen saanud terve hulga miinuseid oma postitusele. Huvitav, kas selle eest, et nautisime mehega üks kord spaas olemist? Või selle eest, et võtsime 18. ainult lastele pühendatud aasta järel ka endale natuke aega ( jah, on olnud selle aja sees ka üksikuid kordi, kus oleme saanud kahekesi õhtul kontserdil või teatris käia!)? Või siis hoopis selle eest, et jätsime lapsed omapäi koju? Täpsustan, lapsed on meil varsti 18, kohe 16, 9 ja 8. Kas perekoolika arvates on see sündsusetu?
Ah, olgu! Meie ei põe!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 21:40; 29.10 15:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Koolilaps Kas olete spaas käinud lastega või ilma lasteta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.