Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted Kas olete teada saanud lahkumineku põhjused

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas olete teada saanud lahkumineku põhjused

Postitas:

Teie, kes te olete lahutanud oma abielud või suhted, sest partner on ära läinud, kas te olete ka teada saanud, mis siis oli selle põhjuseks. Või oletegi jäänud teadmatusse, mis teie juures ei sobinud või ei meeldinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll küsisin mehelt, aga teada ei saanudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 21:31; 20.02 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ise aimasin väga hästi sel ühel korral, kui mind jäeti- et miks see juhtus.

Kas te siis tõesti olete teadmatuses ja üldse ei mõista, mis toimus?

Muudel kordadel olen siiani ise olnud mahajätja ja ei hakka küll pikalt lahtiseletama, miks.
Ühel korral vaid, kui oli 5a suhe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka tean ilma ütlematagi, miks mind maha jäeti, kuigi mees ütles ise midagi muud põhjuseks, mida ma ei usu. Ilmselt tahtis ta lihtsalt võimalikult viisakalt lahku minna ja ei tahtnud mulle haiget teha öeldes, et tema meelest ma ei küündi tema enda kõrge vaimse tasemeni ja tal oleks minuga pikka aega kokku jäädes lihtsalt igav… Kahjuks olen piisavalt tark, et sellest ise aru saada, seega haiget sain ikka.

Ise olen 2 meest maha jätnud ja neile ka öelnud miks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätsin mehe(elukaaslase)kunagi maha ja ta teab väga hästi miks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge inimesed, miks teil pohhui pole, miks teid mingi tont maha jätnud on? Minul küll on. Jumalast pohhui on. Oma viga, et minust ilma jäi, mina liigun edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 21:31; 20.02 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teie, kes te olete lahutanud oma abielud või suhted, sest partner on ära läinud, kas te olete ka teada saanud, mis siis oli selle põhjuseks. Või oletegi jäänud teadmatusse, mis teie juures ei sobinud või ei meeldinud.[/tsitaat]
Mul oli põhjus enne teada, kui mehe maha jätsin. Imelik oleks ka tühja koha pealt lahku minna ju.
Samas, mees minu käest küsima ei tulnud, miks ma ta välja viskasin, aga ju ta siis ka teadis isegi, mis mind häiris. Eks enne sai sellest ju pikalt ja põhjalikult räägitud.

Sellele eelnenud mees jättis minu, aga ka seal oli põhjus ammu enne selge ja teada, lihtsalt venitasime kummi ja katsetasime kannatust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas olete teada saanud lahkumineku põhjused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.