Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas olete teavitanud häirivast parkijast?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Kas olete teavitanud häirivast parkijast?

Postitas:
Kägu

Eile, nagu pühapäeviti ikka, oli Nõmme turu ääreni rahvast täis, kaasa arvatud parkla. Üks juht oli aga oma auto parkinud risti diagonaalis üle kahe koha. Ootasin natuke, et huvi pärast küsida, miks ta nii teeb. Juhti ei tulnud, tegin autost pilti. Ei taha seda avalikult kuhugi häbiposti riputama hakata, aga kui saata pilt politseile või mupole – kas on lootust, et nad juhi korrale kutsuvad?

+17
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eile, nagu pühapäeviti ikka, oli Nõmme turu ääreni rahvast täis, kaasa arvatud parkla. Üks juht oli aga oma auto parkinud risti diagonaalis üle kahe koha. Ootasin natuke, et huvi pärast küsida, miks ta nii teeb. Juhti ei tulnud, tegin autost pilti. Ei taha seda avalikult kuhugi häbiposti riputama hakata, aga kui saata pilt politseile või mupole – kas on lootust, et nad juhi korrale kutsuvad?

Kuidas meil viimasel ajal nii palju kaebajaid ja koputajaid on tekkinud?! Nii kui midagi on, kohe esimene küsimus: “kuhu peaks kaebama?” Endal ei ole vastik või?

+6
-51
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rähn

Kuulsin kuskilt head mõtet, et Eesti rahvuslinnuks võiks saada rähn, koputaja:) Aga tegelikult mul on sõna otseses mõttes süda paha neist inimestest, kes kogu aeg, igal sammul jälgivad, mida keegi teeb ja kui midagigi valesti on, kohe pildistaks, kaebaks, annaks teada ja seda ikka ülla eesmärgi nimel. Miks ometi peab kogu aeg olema lapsehoidja või politseinik??? See inimene, kes valesti parkis, ta ju teab ise ka seda. Tal kas oli mingi mõjuv põhjus ja edaspidi loodetavasti ei tee seda. Või siis ei olnud põhjust ja käitubki nii, aga selliseid ka ei muuda. No jätke palun ometi teised rahule. Keegi võiks teha erakonna, koputamisvaba Eesti, ma ühineks otsekohe sellega.  Miks neid kaebajaid ometi nii palju on, no palun avaldage ka arvamust.

+12
-41
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulsin kuskilt head mõtet, et Eesti rahvuslinnuks võiks saada rähn, koputaja:) Aga tegelikult mul on sõna otseses mõttes süda paha neist inimestest, kes kogu aeg, igal sammul jälgivad, mida keegi teeb ja kui midagigi valesti on, kohe pildistaks, kaebaks, annaks teada ja seda ikka ülla eesmärgi nimel. Miks ometi peab kogu aeg olema lapsehoidja või politseinik??? See inimene, kes valesti parkis, ta ju teab ise ka seda. Tal kas oli mingi mõjuv põhjus ja edaspidi loodetavasti ei tee seda. Või siis ei olnud põhjust ja käitubki nii, aga selliseid ka ei muuda. No jätke palun ometi teised rahule. Keegi võiks teha erakonna, koputamisvaba Eesti, ma ühineks otsekohe sellega. Miks neid kaebajaid ometi nii palju on, no palun avaldage ka arvamust.

Sina ilmselt ka üks neist, kes sülitab ühiskonna korraldusele, et reeglid on põhjusega.

No mis põhjus on kuskil turul risti üle mitme koha parkida? Saan aru, kui nt kedagi kiirabisse viies pargid korraks keelualale, kui verd purskab või sünnitaval naisel pressid peal…aga turu, poe jne parklas?

Kui inimesed ise ei reageeri, siis jõmmid arvavadki, et midagi ei muutu.

Äkki on pardakaamera omamine ka nõme, et kui mingi jõmm linnas suvalt ilma suunatule ja ohutu vaheta lihtsalt sisse keerab, et siis oled koputaja, kui oma süütust tõendad?

+37
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma tahaks ka mugavalt poognaid võtta mitte ukerdada kitsale kohale joonte vahele.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu mees on üks selline parkija tihtipeale ja ausalt, väga piinlik on alati kui ta nii teeb aga minu ütlemised ei muuda ka midagi, tuleb peretüli hoopis kui “kaagutama” hakkan. Tema vabandus mulle on olnud see, et tal nii kallis auto, ta ei taha, et keegi uksega autot riivab. Väga ebamugavad olukorrad tegelikult minu jaoks aga midagi pole mu võimuses  muuta ka. Tema valesti parkivast sõidukist on korduvalt fb grupis märgatud …(kohanimi) pilte üleval olnud, see tundub hoopis lahe tema meelest olevat, sest siis sõbrad helistavad ja uurivad, mis korraldad jälle. Kui keegi tavakodanik ootab tema auto juures ja teda korrale kutsub või küsib, miks pargib nii, siis see inimene saab korralikult sõimata lihtsalt mehe poolt. Väga, väga piinlik! Varem parkis ka invakohtadele kaubanduskeskuste ees aga sellest kombest ta loobus kui ise korraks liikumisvaegusega oli. Siis oli olukord, kus suure hurraaga parkis invakohale, kuna tema ka ju invaliid nüüd. Siis ma ütlesin, et vaata kui vajalikud need kohad tegelikult reaalselt liikumispuudega inimestele, et kui tema siin alati pargib, peab mõni invaliid ma ei tea kuskohast kohale ukerdama ja väga ebamugav on nii. Edasiminek seegi, et sellestki kombest loobus.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sellisest parkijast pole paraku küll vist kedagi teavitada, kui just turul endal turvameest pole. Ei viitsi politsei ega mupo miskit teha. Kui blokeerib mõnda ligipääsu, siis on teine asi – kunagi elasin kesklinnas ühe avaliku asutuse lähedal ja no pidev jama oli sellega, et kui tahtsid õuest autoga välja saada, siis pidid enne tunnike aknast jälgima, et mõni järjekordne jobu väravat kinni ei pargi. Ikka väga mitu korda pidin politsei abi paluma, et nad võtaks autojuhiga ühendust, et see auto ära pargiks. Enamasti tulid nad küll ruttu ja viisid auto ära, aga üks lasi end ikka nii kaua oodata, et minu sõit jäigi tegemata, pidin taksoga minema.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

sel hetkel kui tema parkis võis mõlemal pool asuda suur kaubik, mis võttis kumbki 1,5 parkimiskohta ära ja tal polnudki mujale parkida kui nende vahele.
selleks ajaks kui teemaalgataja kohale jõudis, olid kõrvalparkinud juba turult lahkunud.

mis aga kaebamisse puutub, siis mina olen mõned loetud korrad midagi ette võtnud imelikus kohas parkijatega: nt korra oli keegi kasutaja jätnud citybee rendiauto minu eramu ette haljasalale (helistasin citybee kontorisse ja küsisin, kas nad oleks nõus autoo sealt ära koristama), teiosel korral oli meie autovärava esine kinni pargitud ja ei saanud välja sõita (kõne vatasmaja omanikule, et nende külaline oma auto eest ära viiks).
aga avalikus parklas parkijat pildistada või kuhugi kaebama minna…. milleks oma närve kulutada

+9
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas meil viimasel ajal nii palju kaebajaid ja koputajaid on tekkinud?! Nii kui midagi on, kohe esimene küsimus: “kuhu peaks kaebama?” Endal ei ole vastik või?

A mida sa siis soovitad, võtmega kriim tõmmata või? Ilmselgelt tuleb midagi ju ette võtta, kui mingi jobu mu liikumist või parkimist takistab, MUPOle teatamine on väga tsiviliseeritud ja normaalne viis selle menetlemiseks, mitte teise vara kahjustamine. Sõnakasutus nagu “koputaja” näitab aga, et sa oled lihtsalt mingi lollpea.

Mu maja ette on ka aeg-ajalt värava ette pargitud nii, et nibin-nabin mahun mööda. Kuna mupo siia eriti tulla ei viitsi, siis olen seni piirdunud kirjade jätmise ja peeglite tagurpidi pööramisega, kuid saan aru, et tegelt oleks korrektne mupo kutsuda. Proovin end parandada.

+16
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

no eks TA oma küsimuses tahabki teada, kas koputada või mitte, kas on kasu

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimasel ajal on talumatult palju lolle ülbikuid tekkinud. Liiga vähe reageeritakse. Peaks just rohkem ja absoluutselt alati raporteerima, kui mõnd sellist d*biili märkad.

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu mees on üks selline parkija tihtipeale ja ausalt, väga piinlik on alati kui ta nii teeb aga minu ütlemised ei muuda ka midagi, tuleb peretüli hoopis kui “kaagutama” hakkan. Tema vabandus mulle on olnud see, et tal nii kallis auto, ta ei taha, et keegi uksega autot riivab. Väga ebamugavad olukorrad tegelikult minu jaoks aga midagi pole mu võimuses muuta ka. Tema valesti parkivast sõidukist on korduvalt fb grupis märgatud …(kohanimi) pilte üleval olnud, see tundub hoopis lahe tema meelest olevat, sest siis sõbrad helistavad ja uurivad, mis korraldad jälle. Kui keegi tavakodanik ootab tema auto juures ja teda korrale kutsub või küsib, miks pargib nii, siis see inimene saab korralikult sõimata lihtsalt mehe poolt. Väga, väga piinlik! Varem parkis ka invakohtadele kaubanduskeskuste ees aga sellest kombest ta loobus kui ise korraks liikumisvaegusega oli. Siis oli olukord, kus suure hurraaga parkis invakohale, kuna tema ka ju invaliid nüüd. Siis ma ütlesin, et vaata kui vajalikud need kohad tegelikult reaalselt liikumispuudega inimestele, et kui tema siin alati pargib, peab mõni invaliid ma ei tea kuskohast kohale ukerdama ja väga ebamugav on nii. Edasiminek seegi, et sellestki kombest loobus.

Miks üks arukas naine sellise ajulageda ossiga elab?

+26
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Viimasel ajal on talumatult palju lolle ülbikuid tekkinud. Liiga vähe reageeritakse. Peaks just rohkem ja absoluutselt alati raporteerima, kui mõnd sellist d*biili märkad.

Mina  see, kes oma mehe parkimisstiilist siin ülevalpool pajatas. Arvan samamoodi, et aitab vaid see kui mupo kohale kutsuda ja siis ka reaalselt trahvitakse valesti parkijat, mitte ei hoiatata põgusalt. Minu mehele annabki julgust nii käituda see, et tagajärgi tema tegudel pole, tal on täielik karistamatuse tunne.Mul oleks lausa hea meel kui inimesed kaebaks ja valesti parkija  saaks trahvi.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu mees on üks selline parkija tihtipeale ja ausalt, väga piinlik on alati kui ta nii teeb aga minu ütlemised ei muuda ka midagi, tuleb peretüli hoopis kui “kaagutama” hakkan. Tema vabandus mulle on olnud see, et tal nii kallis auto, ta ei taha, et keegi uksega autot riivab. Väga ebamugavad olukorrad tegelikult minu jaoks aga midagi pole mu võimuses muuta ka. Tema valesti parkivast sõidukist on korduvalt fb grupis märgatud …(kohanimi) pilte üleval olnud, see tundub hoopis lahe tema meelest olevat, sest siis sõbrad helistavad ja uurivad, mis korraldad jälle. Kui keegi tavakodanik ootab tema auto juures ja teda korrale kutsub või küsib, miks pargib nii, siis see inimene saab korralikult sõimata lihtsalt mehe poolt. Väga, väga piinlik! Varem parkis ka invakohtadele kaubanduskeskuste ees aga sellest kombest ta loobus kui ise korraks liikumisvaegusega oli. Siis oli olukord, kus suure hurraaga parkis invakohale, kuna tema ka ju invaliid nüüd. Siis ma ütlesin, et vaata kui vajalikud need kohad tegelikult reaalselt liikumispuudega inimestele, et kui tema siin alati pargib, peab mõni invaliid ma ei tea kuskohast kohale ukerdama ja väga ebamugav on nii. Edasiminek seegi, et sellestki kombest loobus.

Miks üks arukas naine sellise ajulageda ossiga elab?

Tahtsin just sama küsida?  Kujutan ette et ka muudes eluvaldkondas täpselt sama mats.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuulsin kuskilt head mõtet, et Eesti rahvuslinnuks võiks saada rähn, koputaja:)

Kuidas meil viimasel ajal nii palju kaebajaid ja koputajaid on tekkinud?! Nii kui midagi on, kohe esimene küsimus: “kuhu peaks kaebama?”

Kuidas te ometi sellest orja ja vangi mentaliteedist juba välja ei kasva, mis nõukaaeg istutas? Saage aru, et meil on oma riik, selle võim ei ole võõras vaenlane, vaid võim on OMA. Riik esindab sinu huve, politsei on sinu kaitseks. Kui näed olulist probleemi (mida teemaks olev üle joonte parkimine siiski ei ole), vargust, sigatsemist, liiklusreeglite rikkumist, on kodaniku kohus probleemist teada anda, mitte aidata pätil-ülbaril põgeneda ja tegu varjata.

+24
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ei ole aru saanud terminist “kaebamine”.  Iga kord ei ole see kaebamine, kui tegemist on nahaalse ülbitsemisega ja karistamatusetundega. No ütle mis moodi siis see inimene peaks üldse millestki aru saama, kui mitte kunagi keegi ei ütle, et ta midagi valesti teeb. Ta ju jääb surmatunnini arvama, et om maailma abibvalmim ja sõbralikum inimene.

Antud juhul pole see kaebamine.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui su mees sedasi pargib, siis ta lihtsalt jääb autosse ja sina käid turul või poes üksi. Istub autos ja ootab, kui keegi tahab välja sõita, liigutab oma auto eest ära. Elementaarne, Vasja. Kui me käime kuskil laadal/turul/poes, kus parkimisega kitsas, siis meeldib või ei, üks meist jääb autosse, et probleemide korral teine auto välja lasta. Ja jah, nimelt läheme sellise ohu puhul alati kohale kahekesi. Turule näiteks. Ja jah, tassin käe otsas kasvõi 8 korda kodinaid autosse ja lähen tagasi ostlema.

Ja ära ütle, et su mees pole nõus autosse jääma ja eest ära manööverdama vajadusel.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui su mees sedasi pargib, siis ta lihtsalt jääb autosse ja sina käid turul või poes üksi. Istub autos ja ootab, kui keegi tahab välja sõita, liigutab oma auto eest ära. Elementaarne, Vasja. Kui me käime kuskil laadal/turul/poes, kus parkimisega kitsas, siis meeldib või ei, üks meist jääb autosse, et probleemide korral teine auto välja lasta. Ja jah, nimelt läheme sellise ohu puhul alati kohale kahekesi. Turule näiteks. Ja jah, tassin käe otsas kasvõi 8 korda kodinaid autosse ja lähen tagasi ostlema.

Ja ära ütle, et su mees pole nõus autosse jääma ja eest ära manööverdama vajadusel.

Arvad tõesti et inimesed lähevad diagonaalis parkija juurde teades et kindlasti saavad sõimu osaliseks? Inimene ju kirjutas et kui keegi ta mehele märkuse teeb siis sõimab ropult näo täis. Iga normaalne inimene teab et kui juba ülbust jätkub diagonaalis parkida siis ega ta juba ei hakka manööverdama et keegi teine võiks parkida kõrvale. Nii Vasja, eks ole.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen teatanud ja on mõjunud – meie tänavas üks töll parkis pidevalt kõnniteed täis. Mööduda polnud võimalik. Kaks korda helistasin muposse, siis enam nii ei teinud.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autosse jääb mees suurima hea meelega, paraku küll kindlasti mitte selle mõttega, et vajadusel eest ära liikuda kuhugi. Pole küll kunagi küsinud temalt poest tulles, kas liigutas autot vahepeal kuna keegi ei mahtunud liikuma aga teda tundes, ta enne jauraks nendega, kel tema auto ümbruses kitsas, niikaua kuni mina tagasi olen. Igal inimesel omad kiiksud, see autoga laiamise puue on tema oma.Mitte mingil viisil ei õigusta tema käitumist, selgitan siin lihtsalt ühte varianti, miks ja kes sellist parkimisstiili harrastab.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvad tõesti et inimesed lähevad diagonaalis parkija juurde teades et kindlasti saavad sõimu osaliseks? Inimene ju kirjutas et kui keegi ta mehele märkuse teeb siis sõimab ropult näo täis. Iga normaalne inimene teab et kui juba ülbust jätkub diagonaalis parkida siis ega ta juba ei hakka manööverdama et keegi teine võiks parkida kõrvale. Nii Vasja, eks ole.

Oma naine ütleb muidugi, et kallis, jää palun autosse. Kust pagan sa selle idee võtsid üldse, et ma mõtlesin, et keegi Aadu Kanakülast peaks hakkama parklas võõraid kamandama, et kes jääb autosse, kes läheb poodi.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autosse jääb mees suurima hea meelega, paraku küll kindlasti mitte selle mõttega, et vajadusel eest ära liikuda kuhugi. Pole küll kunagi küsinud temalt poest tulles, kas liigutas autot vahepeal kuna keegi ei mahtunud liikuma aga teda tundes, ta enne jauraks nendega, kel tema auto ümbruses kitsas, niikaua kuni mina tagasi olen. Igal inimesel omad kiiksud, see autoga laiamise puue on tema oma.

Ma isegi ei kujuta ette, mis imeasju mu mees peaks minuga muul ajal tegema, et ma oleksin nõus sellisega elama. Super seks, kätel kandmine, kodukoristus, maailmatasemel kokkamine, töö professorina, IQ minimaalselt 180…pagan, sellestki jääks väheks.

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autosse jääb mees suurima hea meelega, paraku küll kindlasti mitte selle mõttega, et vajadusel eest ära liikuda kuhugi. Pole küll kunagi küsinud temalt poest tulles, kas liigutas autot vahepeal kuna keegi ei mahtunud liikuma aga teda tundes, ta enne jauraks nendega, kel tema auto ümbruses kitsas, niikaua kuni mina tagasi olen. Igal inimesel omad kiiksud, see autoga laiamise puue on tema oma.

Ma isegi ei kujuta ette, mis imeasju mu mees peaks minuga muul ajal tegema, et ma oleksin nõus sellisega elama. Super seks, kätel kandmine, kodukoristus, maailmatasemel kokkamine, töö professorina, IQ minimaalselt 180…pagan, sellestki jääks väheks.

Usud või mitte, pole väga muid asju oma mehele ette heita peale selle autoga valesti parkimise ja laiamise. Olen olnud suhtes ka ideaalse parkijaga, paraku oli muid puudusi  praeguse mehega võrreldes oluliselt rohkem.Kui ma kuulen või loen vahel, millised on teiste naiste mured oma meestega, siis see minu parkimishuligaan on täitsa hästi valitud kaaslane.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanas kodus helistasime pidevalt. Nimelt oli mõni autojuht tihti peaaegu kinni parkinud kolme suure kortermaja sissesõidutee. Teisel pool teed oli veel ka puu. Tol ajal oli meil väike auto ja hädapärast saime mööda, aga tuletõrje või kiirabi ilmselt ei oleks saanud.

Kohti oli tõesti vähe, aga vajadusel parkisimegi paarsada meetrit eemale auto, mis teha siis.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuule, inimestel on kõigil plusse ja miinuseid. Mõttetult tihti jagatakse perekoolis mingi detaili põhjal inimesed selgetesse lahtritesse – oss, mitteoss. Maailm pole nii selgelt jagunev ning ühe tunnuse esinemine ei tähenda tingimata veel 100 sarnase tunnuse avaldumist. Ja ära tule ütlema, et sa jätaksid maha oma mehe ja laste isa, lihtsalt ja ainult seepärast, et too parkides sedasi käituks. Ei sa jätaks midagi.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuule, inimestel on kõigil plusse ja miinuseid. Mõttetult tihti jagatakse perekoolis mingi detaili põhjal inimesed selgetesse lahtritesse – oss, mitteoss. Maailm pole nii selgelt jagunev ning ühe tunnuse esinemine ei tähenda tingimata veel 100 sarnase tunnuse avaldumist. Ja ära tule ütlema, et sa jätaksid maha oma mehe ja laste isa, lihtsalt ja ainult seepärast, et too parkides sedasi käituks. Ei sa jätaks midagi.

Ma olen maha jätnud oma mehe ja lapse isa, kes restoranides ettekandjatega matslikult ja ülbelt käitus. Ja hotellides teenindajatega. Lennukis stjuardessidega. Rongis vagunisaatjatega. Poes kaasapidajatega. Asutustes koristajatega. Teatris piletöridega. Turul müüjatega. Regulaarselt. Ja just selle pärast. Piinlik oli ja lapsel oli ka piinlik, kuna ta oli siis juba suurem – viiene. Matsist isa – miks ma peaksin soovima oma lapsele selllist eeskuju. Tõsi mudugi, ega nad suhtlesid edasi, aga mees võttis end kokku ja ainult väga harva kärutas poes oma käru kellelegi jalgu või läks järjekorras ette, mis enne oli tema tavaline käitumisviis – teiste inimeste bokeerimine ja ebamugavasse olukorda panemine. Nagu ka selle postitaja mees teeb. Kusjuures minu ex ei sõimanud ealeski kedagi, nagu kõigele lisaks teeb selle postitaja “muidu on ta väga hea abikaasa, ainult ilge mats, mühakas ja kohutavalt halb eeskuju lastele” mees.

Ehk siis jah, mina sellest aru ei saa, aga mina ei pea ka sellise mehega elama. Seda just ütlesingi, et ILMSELGELT on sellel mehel rohkem imelisi võrratuid isikuomadusi, kui mina üles lugeda ja välja mõelda suudan.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen maha jätnud oma mehe ja lapse isa, kes restoranides ettekandjatega matslikult ja ülbelt käitus. Ja hotellides teenindajatega. Lennukis stjuardessidega. Rongis vagunisaatjatega. Poes kaasapidajatega. Asutustes koristajatega. Teatris piletöridega. Turul müüjatega. Regulaarselt. Ja just selle pärast. Piinlik oli ja lapsel oli ka piinlik, kuna ta oli siis juba suurem – viiene.

Ehk siis jah, mina sellest aru ei saa, aga mina ei pea ka sellise mehega elama. Seda just ütlesingi, et ILMSELT on sellel mehel rohkem imelisi omadusi, kui mina üles lugeda ja välja mõelda suudan.

Minu parkimispuudega mehe jaoks on tema auto nagu püha lehm, keda ei või isegi mitte vaadata vale pilguga, just nii keevaliselt kaitseb ja armastab ta oma autot. Ebaviisakas on ta just ainult nende inimestega, kes julgevad tema “püha lehma” kohta midagi kommenteerida. Kui ta käituks nii nagu Sa kirjeldasid ka igalpool mujal, väljaspool tema autot puudutavaid teemasid, ei suudaks samamoodi sellega leppida ja silma kinni pigistada.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen maha jätnud oma mehe ja lapse isa, kes restoranides ettekandjatega matslikult ja ülbelt käitus. Ja hotellides teenindajatega. Lennukis stjuardessidega. Rongis vagunisaatjatega. Poes kaasapidajatega. Asutustes koristajatega. Teatris piletöridega. Turul müüjatega. Regulaarselt.

See mees käitus matslikult kõigi teenindajatega ja igas olukorras. Teemaks olnud mees aga ainult ühes harvaesinevas olukorras – kui keegi tuleb tema parkimise kohta midagi ütlema. Pole ju ligilähedaseltki võrreldav.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu parkimispuudega mehe jaoks on tema auto nagu püha lehm, keda ei või isegi mitte vaadata vale pilguga, just nii keevaliselt kaitseb ja armastab ta oma autot. Ebaviisakas on ta just ainult nende inimestega, kes julgevad tema “püha lehma” kohta midagi kommenteerida. Kui ta käituks nii nagu Sa kirjeldasid ka igalpool mujal, väljaspool tema autot puudutavaid teemasid, ei suudaks samamoodi sellega leppida ja silma kinni pigistada.

Jah. Sinu mees käitub halvasti parkijatega ja ainult parkijatega. Minu ex käitus halvasti teenindajatega ja ainult teenindajatega. Ehk siis täpselt sama kitsas matslikkuse spekter. Aga minu ex ei sõimanud 🙂

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah. Sinu mees käitub halvasti parkijatega ja ainult parkijatega. Minu ex käitus halvasti teenindajatega ja ainult teenindajatega. Ehk siis täpselt sama kitsas matslikkuse spekter. Aga minu ex ei sõimanud 🙂

Minu mees on sõjatsoonist(parklast) väljaspool ülimeeldiv inimene :teenindajatega sõbralik, mõistev, kannatlik, mis kõik veel😀Alati jätab tippi, ei nurise ühegi äparduse või viivituse peale. Ei kujuta ette ka, miks ta parklates nii napakalt käitub😀

+4
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas olete teavitanud häirivast parkijast?