Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas olete teinud politseisse avalduse, kui netipettus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: kas olete teinud politseisse avalduse, kui netipettus

Postitas:
Kägu

Ma ei tahaks kuidagi seda teha, aga olin loll ja lasin ennast tüssata. Tegemist eraisikutevahelise asjaga osta.ee-s, müüja ei tagasta raha. Pretensioon venib juba kuid ja osta.ee nõudmisele müüja ei reageeri. Kirjavahetus alles. Kuidas see avalduse kirjutamise üldse välja näeb ja kas on lootust, tasub jännata?

Ei ole vaja targutada, et maksa siis deposiidiga jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: kas olete teinud politseisse avalduse, kui netipettus

Mis summast jutt?

Kui üle 64 euri siis on tegu kriminaalasjaga, kui alla selle siis väärtegu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei tahaks kuidagi seda teha, aga olin loll ja lasin ennast tüssata. Tegemist eraisikutevahelise asjaga osta.ee-s, müüja ei tagasta raha. Pretensioon venib juba kuid ja osta.ee nõudmisele müüja ei reageeri. Kirjavahetus alles. Kuidas see avalduse kirjutamise üldse välja näeb ja kas on lootust, tasub jännata?

Ei ole vaja targutada, et maksa siis deposiidiga jne.[/tsitaat]

Kaks korrusi all pool on veebikonstaabel, küsi sealt 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen teinud ,kui paar aastat tagasi tahtsin mobiili osta ja pool raha ette ära kandsin ,aga siis tuli välja ,et tegu mingi paide pätiga(Rauno Nao ),kes sellest elatuski Tegu oli mingi 200 eekuga aga oma üllatuseks saingi mingi poole aasta pärast pätilt rahaülekande tagasi kuigi olin ise süüdi ,et ei googeldanud enne .

http://www.google.ee/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Rauno+Nao

pätil ikka paras paturegister .ma ei uskunudki juba ,et tagasi saan ,olin uba koolitusrahaks maha kandnud

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas olete teinud politseisse avalduse, kui netipettus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.