Esileht Pereelu ja suhted Kas olete viletsa seksi pärast abielu lahutanud?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kas olete viletsa seksi pärast abielu lahutanud?

Postitas:
Kägu

RE: Kas olete viletsa seksi pärast abielu lahutanud?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kubujussile lihtsalt infoks, et 40a mehe libiido langus ei ole kohe kindlasti mitte \”körge eaga\” seotud :D. Tükk aega kohe naersin. Pigem langeb huvi seksi vastu naistel 40-50 paiku, mönel tuleb juba menopaus ja sellest tingitud hormonaalsed muudatused. On ju ikka väga palju 60ndates mehigi kes 20ndates naistele lapsi teevad, sest 50ndates naised pole selleks enam füüsiliselt vöimelised. See selleks.
Seks on väga oluline. Kui mees ei muutu, siis polegi muud kui lahutus vöi armuke. Meil oli kunagi suhte alguses probleem, et mina tahtsin rohkem kui mees (sest nii hea oli). Rääkisime sellest ka ja see läks kuidagi ajaga üle. Ilmselt hakkasin mina veidi vähem tahtma ja mees veidi rohkem tahtma ja nii need läksidki tasakaalu. Aga probleemidest rääkima peab, üksköik kui ebameeldivad need pole.[/tsitaat]Oled usinasti yxikmehe rumalaid seisukohti lugenud – 40-aastane naine on menopausis ja sugukülm. Haa-haaa!

Ja mis seos on meeste potentsihäiretel ja lapse saamisel? 60-aastane potentsihäiretega mees võib kerge vaevaga lapse valmis nikerdada. Libiido suurusel ja viljakusel ei ole omavahel kuigi palju seost.
See, et mehe noks olulisel hetkel alt veab ei tähenda seda, et ta on viljatu.

Ehk arvad ka seda, et frigiidne naine ei saa rasestuda, kuna tal libiido on madal või olematu?

Paha kohe lugeda, kui rumalad inimesed nii kõva häälega kõigile elutarkust jagavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

paljude uutele ringile minevate meeste jaoks ongi probleem selles, et nad on juba poolimpotendid ja neil on vaja tugevat visuaalset erutust, et kõvaks saada – noor naine, kellele sekspesu selga pannakse, on sel juhul ainus võimalus, et end üldse veel mehelikuna tunda. Mõne aasta pärast ei lähe muidugi enam selle peale ka kõvaks ja siis on probleem juba suurem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kubujuss

[small]üliõppur kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere,
mul on sama probleem. ma olen 28 ja elukaaslane 27. me oleme koos olnud 2,6 aastat. teda absoluutselt ei huvita seks. see on muidugi ajaga välja tulnud. ja samuti ei huvita teda kas ma ka tunnen midagi voodis. sõnadega ta muidugi eitab seda aga tegudega mitte. suhte algus oli fantastiline, aga siis sai suvi läbi ja algas töö. ta on töönarkomaan. ta käis ka terapeudi juures, kes soovitas seks kord nädalas ära teha, et see harjumuseks saaks. brrrrrrrr. minu jaoks on see alandav ja tihti lõppeb pisaratega, mis muidugi ei soodusta asjade muutmist. aga nagu elu on näidanud, siis inimesed ei muutu, kui nad ise ei taha. ja lubadusi ei tasu uskuda. meie oleme koos veel olude sunnil ja nagu korterikaaslased. jahhhh hoolimata kõigest( me oleme ka rääkinud ja palju rääkinud) arvab ta, et kõik on korras. ma ei ole petmise poolt, aga kui need paar kuud läbi saavad, siis oioioioioi[/tsitaat]
Ehk on ta lihtsalt kapis omadega. Nii noorel mehel nagu natuke imelik, kui üldse ei huvita.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina lahutasin ka viletsa seksi pärast. Ega ma seda kellelegi pole tunnistanud, siin anonüümselt võin öelda 🙂 Ma olen palju sellele mõelnud, et kuidas saab nii olla, et muidu inimesega igatepidi klapid, aga vot seks ei klapi. Ja muuta seda kuidagi ei saa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil on mehega nii, et kõik muu klapib, aga seks mitte. Natuke kahju on, et elu on hästi sisse seatud, meil on samalaadne nägemus sellest, kuidas peaks toimima eukorraldus, puhtuse koha pealt oleme samadel seisukohtadel jne. aga seks ei klapi. Armuke on mul olnud juba paar aastat, temaga on seks fantast, aga ilmselt kooselu ja muud asjad ei toimiks nii hästi. Seega tarvitan armukest vastavalt vajadusele ja muidu elan koos laste isaga. Kurb on, aga ma ei saa kehva seksi ka lõputult taluda.

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas olete viletsa seksi pärast abielu lahutanud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.