Esileht Pereelu ja suhted Kas olete?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas olete?

Postitas:
Kägu

Kas olete kunagi mõnele sõbrale/sõbrannale sisendanud optimismi kaaslase leidmisel, samas olles sisimas kindel, et tegelikult tegelikult on tal kaaslase leidmine pehmelt öeldes väga ebatõenäoline? Kui olete, siis miks te seda ebatõenäoliseks peate?

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas olete kunagi mõelnud, et teemal võiks olla asjakohane pealkiri?

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole sisendanud, pessimismi muidugi ka ei ole, kui keegi paluks mult sel teemal arvamust, siis ma ikka pigem oleks optimistlik, sest mis sest pessimismist kasu on sellises teemas. Aga olen vahel mõelnud küll, et mõnel on ebatõenäoline või raske kaaslast leida. Ja enamasti on need inimesed ka kaaslased leidnud. Miks mulle tundub, et on raske: mingi puue või siis väga suur ülekaal, mõnel väga hullud hambad. Sellised välised asjad rohkem. Ma ise ka pinnapealne inimene ise, et just nende asjade tõttu arvan, et kaaslase leidmine on raske. Seda olen ju isegi ammusest ajast näinud, et igasugu huvitavad, õelad ja veidrad isiksused leiavad ka kaaslased. Kes ei leia, on enamasti erakliku eluviisiga lihtsad ja kinnised inimesed. Kui sa passid kodus ja kellegagi suurt ei suhtle, ka netis sel teemal mitte, siis ei leiagi ju kaaslast, kui just mingit jumalikku sekkumist ei tule.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas olete kunagi mõnele sõbrale/sõbrannale sisendanud optimismi kaaslase leidmisel, samas olles sisimas kindel, et tegelikult tegelikult on tal kaaslase leidmine pehmelt öeldes väga ebatõenäoline? Kui olete, siis miks te seda ebatõenäoliseks peate?

Ei ole, aga mulle on sisendatud. Ebatõenäoline kuna 5 (suht väikest) last.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen sisendanud. Samas, sisimas ei uskunud, et ta võiks kedagi leida. Vanem proua (mehe otsimise ajal 58-aastane), pikka kasvu (185 cm), pisut ülekaaluline ja muus suhtes ka keha proportsioonist väljas. Üks suur viga iseloomus (lohakus ja valetamise komme). Lisaks väga kõrged nõudmised mehele.

Aga ta leidis mehe. Ja mulle tundub, et hea mehe. Sobivus tundub neil ka väga hea olevat.

Ilmselt olen liiga palju perekooli lugenud ja siinsed jutud ning arvamused on sisendanud tunde, et mehed (ka vanad mehed) tahavad ju ainult väga noori, ilusaid ja atraktiivseid naisi. Ei ole nii! Igaühe jaoks on kuskil keegi!

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ahah. Et kui mina kellelegi midagi sisendan või midagi kellegi kohta arvan, siis nii täpselt lähebki? Või mis on teema mõte?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elu eesmärk pole kaaslase leidmine. Kõige olulisem elus on ise hakkama saada.  Partner võib olla, aga ise peab hakkama saama.  Nii, et sisendanud olen ikka seda, et sõber saab ISE hakkama ja ei ole minu otsustada, mida teisel on õigus saada ja mida mitte. Mina ei ole sõbrale statistika büroo, kes arvutab välja, mis on teisele oluline ja mis mitte. Elada on vaja kohe, elu ei alga siis kui partner on olemas.  (ära kasutada google translate-i, tulemus on väga jube)

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole. Pole sõpradest keegi sellise teemaga lagedale tulnud. Kes on üksikud, on ka üksikuna rahul.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole. Mu juurde pole keegi sellise oh ma ei leia kaaslast jutuga tulnud ka muidugi.
Aga tahtsin seda öelda oma suurest elutarkusest, et tean mitmeid pealtnäha ideaalseid kaaslaseta inimesi ja ka mitmeid, kelle puhul kaaslase olemasolu on üllatus, sest elu sellise inimesega tundub ülikeeruline. Üks kes mind kõrvalt vaadates üllataks oleks ma ise. Läksin mehest lahku, 4 väikest last sealhulgas kaksikud. Ja mul on mees kellega nüüd juba ammu koos. Ja veel väga hea mees. Tõsi küll, et teadsime üksteist juba teismelistena, otsimisega poleks olnud aega tegeleda.
Selliseid nagu mina on üsna palju. See, et invaliididel on kaaslased, on ka ülitavaline ja pole ka üldse üllatav kui tegu on toreda inimesega, aga üllatav on kui keerulise iseloomuga invaliidil kaaslane on.

+2
-1
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas olete?