Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas oliivid on dieedi surm?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kas oliivid on dieedi surm?

Postitas:
Kägu

Üritan peale jõule lahjemalt ja vähem süüa, aga kangesti isutab mustade oliivide järele. Kas need on dieeditajale halvad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: kas oliivid on dieedi surm?

kas HEAD rasvad on halvad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaaa, kohe lähed paksuks kui oliive sööd!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas perekooli mammid üldse midagi ilma siin konsulteerimata julgevad teha?

Please wait...
Postitas:
Jaagular

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas perekooli mammid üldse midagi ilma siin konsulteerimata julgevad teha?[/tsitaat]

Meenutades üht usuteemat siin – ühel nõrgukesel ON tingimata tarvis kohta, kust hingele pidet saada kui oma pea ei tööta – vanasti olid kirikud ja preestrid, aga nüüd on selle asendanud Perekool:)
Guugli abi võiks ju kaaluda, aga puhtinimlikku tuge ja hurjutamist vajab ju iga inimlaps.

Please wait...
Postitas:
fia karl-iisak

[small]Jaagular kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meenutades üht usuteemat siin – ühel nõrgukesel ON tingimata tarvis kohta, kust hingele pidet saada kui oma pea ei tööta – vanasti olid kirikud ja preestrid, aga nüüd on selle asendanud Perekool:)
Guugli abi võiks ju kaaluda, aga puhtinimlikku tuge ja hurjutamist vajab ju iga inimlaps.[/tsitaat]
Jep, väga hea seisukoht. Ja guugeldades saadud vastus on anonüümne, aga siin on vastus just sulle ja Sinu küsimusele. Inimese üks põhivajadus on olla märgatud ja tähtis, kasvõi hetkegi.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

eestlaste rahvuslik nuhtlus on paksud naised.

Please wait...
Postitas:
Jelizaveta

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üritan peale jõule lahjemalt ja vähem süüa, aga kangesti isutab mustade oliivide järele. Kas need on dieeditajale halvad?[/tsitaat]Nalja teed või??? Oliivid???
Mul käis ka korra peale jõule peast läbi mõte, et üritaks lahjemalt süüa, aga kuna mul isutab pidevalt mitte oliivide järele vaid ma tahan pirukaid ja kooke, siis matsin selle mõtte heaga maha. Oleks mu mure ka vaid oliivid, siis ma isegi vist võiks mingile dieedile mõtlema hakata…
Täna oli magusaisu nii tapvalt suur, et ostsin poest tordipõhja ja muud sinna juurde kuuluvat ning edasi võite ise mõelda…

Please wait...
Postitas:
Kägu

norm koguses vöid syya kyll

ärge siin miinustage pidevalt. siin on nagu mingi miinustamismaania. ykski kysimus ei ole rumal kysimus:)!

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas oliivid on dieedi surm?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.