Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas omniva pakiautomaatide tühjendamise ajad ei ole samad, mis täitmisajad?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kas omniva pakiautomaatide tühjendamise ajad ei ole samad, mis täitmisajad?

Postitas:
Kägu

kas omniva tühjendamise ajad ei ole samad, mis täitmise ajad? see tundub logistiliselt ebamõistlik aga nii peab see olema sest muidu pole loogiline nende lehel avaldatud tabel
https://www.omniva.ee/public/files/failid/Omniva_pakiautomaadi_muudatused_EE.pdf

seetõttu ongi mul vaja perekooli abi. loomulikult helistan ma homme ka omnivasse aga kahjuks aiman ette, et klienditeenindaja mulle midagi tarka ei oska vastata.
perekoolis on küllalt tähelepanelikku analüütikuid, seetõttu vajangi teie abi.

nimelt on mul ülioluine praegu ühe paki toimetamise aeg ühest linnast teise. pean kõvasti tööd tegema, et seda pakki saata ja seetõttu üritangi aega planeerida-optimeerida.
probleem aga sellest, et omniva lehel avaldatud pakiautomaatide tühjendamise graafik ei saa loogiliselt kuidagi klappida. ja seetõttu ma ei saa ka selle järgi planeerida.

miks siis ei klapi – mul tuleb pakke päris palju. tallinnas ühte automaati, suvel oli ka hoopis teises otsas ja siis tulid sinna automaati. need sõnumid on mul kõik alles-
graafik näitab, et tühjendamine on kord päevas kell 17:00. võib eeldada, et täidetakse samal ajal. aga sõnumid, et sellese automaati pakk saabunud, on alati hommikul ca 8:15:
ja nii erinevates kohtades on vastuolu.

oskab keegi midagi kosta? ongi erinevad ajad või on see tabel neil mingi jama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Õhtul tühjendatakse pakiautomaadid ära, pakid liiguvad sorteerimiskeskusesse ja hommikul pannakse sihtkoha automaati. Omniva pakid on reeglina järgmisel hommikul kohal, mitte ei tule mitu päeva.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Õhtul tühjendatakse pakiautomaadid ära, pakid liiguvad sorteerimiskeskusesse ja hommikul pannakse sihtkoha automaati. Omniva pakid on reeglina järgmisel hommikul kohal, mitte ei tule mitu päeva.

tänud kiire vastuse eest. aga ma ei saa aru, et kui täidetakse, miks siis ei võeta kaasa ka sisestatud pakke? ja vastupidi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

et süsteem ei läheks sassi!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

nimelt on mul ülioluine praegu ühe paki toimetamise aeg ühest linnast teise.

Sul on ÜLIoluline pakk ja sa üldse mõtled Omniva peale?
See Onava ei paku ju sellist teenust, mille peale saaks kindel olla.
Mis sul viga on?

Milleks tegeleda sellise jamaga, et saata oma pakk nende kaudu, siis nad kaotavad selle kuhugi ära, helistad, keegi ei võta toru, u. nädala pärast saad kõne, et rõõmus uudis, pakk on leitud jne jne.
Raske uskuda, et mõni naudib sellist olukorda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sul viga on?

Milleks tegeleda sellise jamaga, et saata oma pakk nende kaudu, siis nad kaotavad selle kuhugi ära, helistad, keegi ei võta toru, u. nädala pärast saad kõne, et rõõmus uudis, pakk on leitud jne jne.

Mõtlesin sama. Arvestades kui palju jama Omnivaga viimasel ajal on (mul kahe kuuga 2 pakki kadunud), siis ei usaldaks küll Omnivaga tähtsaid asju saata. Smart ikka palju kindlam, DPD ka, kuid nad pole nii kiired.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sul viga on?

ma ei tea, mitmeid vigu on. ei oska praegu neist kõige raskemat välja tuua.
näiteks üks viga on see, et sihtpunktis ongi ainult omniva. ongi selline väikelinn.
lisaks, mil on kogemus kõigiga, ei ole dpd ega smart kuidagi parem.

aga mis sul viga on, et nii vihane oled?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Omnival on jah tühjendamise ja täitmise ajad erinevad. Mul endal oli juhus kui oli vaja üks pakk keset töönädalat kiirelt ära saata. Pakk sai posti umbes kella 16 paiku ja pakiautomaadi tühjendamine pidi olema kell 19. Järgmine päev avastasin, et pakk ikka automaadis. Omnivast öeldi jah, et pakk oli jäänud kulleril võtmata (et ta mingil X põhjusel ei käinud pakiautomaati tühjendamas). Kuna koheselt oli saabumas pakiautomaadi täitmise aeg, siis küsisin, et kas kuller ei saaks seda pakki kuidagi siis kaasa võtta, aga öeldi ei. Lõpuks kui pakk pakiautomaadist ära võeti, siis istus see veel mõned päevad jaotuskeskuses . Nii, et kui mul endal on vaja kiirelt pakki saata, siis enam Omnivat ei usalda. See oli ainult üks näide, aga ebameeldivaid kogemusi on mul Omnivaga olnud nii palju, et ei jõua üles lugeda. See, et kullerid tühjendamise ajast kinni ei pidanud seda juhtus mitu korda. (Lõpuks isegi kirjutasin Omnivasse). Ükskord pakki saates oli kapis ees teine pakk. Teinekord võeti , aga nt xs suuruses saadud paki eest L kapi raha.
Omnivaga on veel see huvitav lugu, et mulle pandi kord pakk laupäevasel päeval kohalikku pakiautomaati. (Sinna automaati kuhu pidi pakk saabuma). Kuna laupäevane tühjendusaeg oli möödas, siis pakk läks ära esmaspäeval ja teisipäeval jõudis samasse pakiautomaati tagasi. Selle asemel, et oleks saanud selle kohe välja võtta. Selles mõttes Smartpost on kordades etem. Kullerid võtavad pakke kaasa kui automaati täidavad ja kui pakk panna samasse smartposti pakiautomaati kust soovid selle välja võtta, siis saad selle kohe kätte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Omnival on jah tühjendamise ja täitmise ajad erinevad. Mul endal oli juhus kui oli vaja üks pakk keset töönädalat kiirelt ära saata. Pakk sai posti umbes kella 16 paiku ja pakiautomaadi tühjendamine pidi olema kell 19. Järgmine päev avastasin, et pakk ikka automaadis. Omnivast öeldi jah, et pakk oli jäänud kulleril võtmata (et ta mingil X põhjusel ei käinud pakiautomaati tühjendamas). Kuna koheselt oli saabumas pakiautomaadi täitmise aeg, siis küsisin, et kas kuller ei saaks seda pakki kuidagi siis kaasa võtta, aga öeldi ei. Lõpuks kui pakk pakiautomaadist ära võeti, siis istus see veel mõned päevad jaotuskeskuses . Nii, et kui mul endal on vaja kiirelt pakki saata, siis enam Omnivat ei usalda. See oli ainult üks näide, aga ebameeldivaid kogemusi on mul Omnivaga olnud nii palju, et ei jõua üles lugeda. See, et kullerid tühjendamise ajast kinni ei pidanud seda juhtus mitu korda. (Lõpuks isegi kirjutasin Omnivasse). Ükskord pakki saates oli kapis ees teine pakk. Teinekord võeti , aga nt xs suuruses saadud paki eest L kapi raha.

Omnivaga on veel see huvitav lugu, et mulle pandi kord pakk laupäevasel päeval kohalikku pakiautomaati. (Sinna automaati kuhu pidi pakk saabuma). Kuna laupäevane tühjendusaeg oli möödas, siis pakk läks ära esmaspäeval ja teisipäeval jõudis samasse pakiautomaati tagasi. Selle asemel, et oleks saanud selle kohe välja võtta. Selles mõttes Smartpost on kordades etem. Kullerid võtavad pakke kaasa kui automaati täidavad ja kui pakk panna samasse smartposti pakiautomaati kust soovid selle välja võtta, siis saad selle kohe kätte.

suured tänud põhjaliku vastuse eest. nüüd tean.
selline edasi-tagasi jooksmine omniva poolt tundub jah logistiliselt täiesti ebamõistlik. kuid kahjuks ja muud valikut kui omniva seal väikelinnas pole.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas omniva pakiautomaatide tühjendamise ajad ei ole samad, mis täitmisajad?