Esileht Pereelu ja suhted Kas on kellelegi antud või on keegi ise andnud andnud sellist nõu?

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Kas on kellelegi antud või on keegi ise andnud andnud sellist nõu?

Postitas:

“Kindlasti sa leiad endale kellegi aga sa ei peaks oma aega raiskama nende peale, kes sulle meeldivad, vaid pöörama tähelepanu neile, kellele sa ise meeldid.”

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 20:55; 23.09 21:49;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

“Kindlasti sa leiad endale kellegi aga sa ei peaks oma aega raiskama nende peale, kes sulle meeldivad, vaid pöörama tähelepanu neile, kellele sa ise meeldid.”

See ei toimi ju. Ma ei taha olla ebameeldiva inimesega koos ainult seepärast, et ma talle meeldin. Või mõni tahab? Eriti mitte samal ajal, kui mulle meeldib hoopis keegi teine. Selleks peab ikka hirmus edev olema, et suudaks mingi kolliga koos olla ainult seepärast, et ta sind jumaldab. Muidugi oletame, et ei taha ka päris minu skaalal miinustes tüüp, vaid selline tavaline, päris vastumeelne ei ole, aga kuidagi ei sütita ka. Kuidas ma suudan ikkagi siis olla sellise isikuga? Ikka peaks nagu mingid tunded ju olema enne, ei piisa ainult ju sellest, et temal on tunded sinu vastu. Muidugi- häda ajab härja kaevu, aga ei ole ju enamasti sellist häda.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte päris nii, aga seda nõu on antud, et paremini püsivad need paarid, kus mees armastab natuke rohkem kui naine.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halb tõlge inglise keelsest vanasõnast: choose someone that chooses you.
Mingi tõde selles ju on, et ole nendega, kes ka tahavad sinuga olla, mitte ära pinguta olemaks kellegagi, kellele sa tegelikult ei meeldi. Minu meelest ei käi see ainult armastuse kohta vaid kõikide suhete kohta. Eesmärk on olla ju õnnelik.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei toim absoluutselt. Kui sina ise ei armasta, siis teine muutub ajapikku vastumeelseks.
Ei toimi ka see, kui sina armastad ja teine ei armasta. Vastastikune peab asi olema!

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus siin on enese allasurumisest, kui antakse suhte koha pealt nõu, et “sul oleks mõistlik end alla suruda kui tahad kedagi leida”.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 20:55; 23.09 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no see on selline tüüpiline “lase latt madalaks” nõuanne.

ega sellel teisel ju ka mõnus ei ole, kui tema sind kangesti ihaleb, aga sina oled temaga lihtsalt seetõttu, et paremat pole võtta. Mu meelest nii ei saa. Mingi tõmme, säde ja meeldimine peab ikka olema, isegi kui ei ole suurt armastust. Aga kui teine mõjub sellisena, et ise omal algatusel teda üldse ei tahaks, siis jookseb see suhe peagi rappa. Mu meelest pole mõtet proovima hakatagi.

Mind on elu jooksul igasugused inimesed sebida üritanud, kui ma sellise nõuande järgi talitaksin, et võta see, kes sind tahab, siis ma ei teagi. Ilmselt ma peaksin siis üldse lesbiks hakanud olema, sest kunagi nooruses avaldas mulle armastust naisterahvas. Aga no paraku ma siiski lihtsalt selle peale ei saa oma sättumust muuta.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus siin on enese allasurumisest, kui antakse suhte koha pealt nõu, et “sul oleks mõistlik end alla suruda kui tahad kedagi leida”.

Mina sellest küll nii aru ei saanud. Pigem ikka nii, et pole vaja taga ajada inimest, kelle meelest sa oled jäle. Säilita väärikus ja lävi nendega kes ka sinus väärtust näevad.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Kindlasti sa leiad endale kellegi aga sa ei peaks oma aega raiskama nende peale, kes sulle meeldivad, vaid pöörama tähelepanu neile, kellele sa ise meeldid.”

No mingis mõttes ju õige. Teismelisena oleme kõik rockstaaridesse ja filminäitlejatesse omaette vaikselt armunud olnud. Suhtes olemine oli aga võimalik ainult kohalike poistega. Tuli teha valik nende hulgast, kes tähelepanu pöörasid.
Omaette armunud olemine mehesse, kes sind ei märka, ei vii suhte mõttes kuskile.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanaema armastas laulda sellist laulu:
Miks elus on tihtigi nõnda
mina armastan sind, sina teist
ja see keda armastad sina
see armastab jällegi teist.

Ei saa südant sundida, minule hullupööra meeldis üks mees, kellel ei olnud minu vastu ka midagi, aga mitte nüüd mingit armastust. Samas ta sõber tegi kõik, et saavutada minu poolehoid, tähelepanu. Aga lõpuks leidsin kolmanda, armusime mõlemad ja nüüd oleme 18 aastat õnnelikus abielus.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 07:33; 24.09 08:12; 24.09 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sugulased elavad nii, sest see mees jumaldas mu onutütart ja ema andis talle nõu, et vaata selle mehega saad õnnelikuks, sest tema tahab sind. Ja elu on neil ilus, mees vahetas laste mähkmeid ja kinkis naisele maasturi.
Nüüd kui lapsed suuremad viib toobja tegeleb ka ise lasye hobidega.
Ei ole usklik pere aga naine on üle kullatud ja armastatud.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.09 07:52; 24.09 08:43; 24.09 08:47; 25.09 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole usklik pere aga naine on üle kullatud ja armastatud.

Ja vorbib vahet pidamata perekooli teemasid, et “Mees on hea ja tore, aga ma ei taha teda puudutada, ega lähedalegi lasta. Et te mida soovitate teha”

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 08:02; 24.09 12:54; 25.09 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sugulased elavad nii, sest see mees jumaldas mu onutütart ja ema andis talle nõu, et vaata selle mehega saad õnnelikuks, sest tema tahab sind. Ja elu on neil ilus, mees vahetas laste mähkmeid ja kinkis naisele maasturi.

Nüüd kui lapsed suuremad viib toobja tegeleb ka ise lasye hobidega.

Ei ole usklik pere aga naine on üle kullatud ja armastatud.

Elatakse koos vaid asjade ja hüvede pärast? Mina ostsin endale ise auto, mähkmeid vahetab iga normaalne isa oma lapsel ning viib lapsi trennidesse, vähemalt minu tutvuskonnas.
Aga ka su onutütrel on sellest pilt taskusse läinud, kui see mees teda kallistas? Minul läksid jalad alt, kui ta minult ümbert kinni võttis – kohutav õnnetunne, seda ei ole ma kunagi varem tundnud – siis sain aru oma tunnete tugevusest.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 07:33; 24.09 08:12; 24.09 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sugulased elavad nii, sest see mees jumaldas mu onutütart ja ema andis talle nõu, et vaata selle mehega saad õnnelikuks, sest tema tahab sind. Ja elu on neil ilus, mees vahetas laste mähkmeid ja kinkis naisele maasturi.

Nüüd kui lapsed suuremad viib toobja tegeleb ka ise lasye hobidega.

Ei ole usklik pere aga naine on üle kullatud ja armastatud.

Elatakse koos vaid asjade ja hüvede pärast? Mina ostsin endale ise auto, mähkmeid vahetab iga normaalne isa oma lapsel ning viib lapsi trennidesse, vähemalt minu tutvuskonnas.

Aga ka su onutütrel on sellest pilt taskusse läinud, kui see mees teda kallistas? Minul läksid jalad alt, kui ta minult ümbert kinni võttis – kohutav õnnetunne, seda ei ole ma kunagi varem tundnud – siis sain aru oma tunnete tugevusest.

Siis on ju hästi aga minu onutütrel oli eelnevalt õnnetu suhe, sest ta nii väga tahtis seda teist meest. Ta tegi väga alandavaid etteasteid selle mehe ees.
Muidugi pole ta pimestatud materiaalsest poolest, aga ka rahaline pool on elus tähtis.
Rikas ta polnud aga on oma välimuselt ilus ja nüüd ta on rikas, ilus ja õnnelik.
Jalust nõrgaks? Kui vana sa oled?
Usu mind, see läheb mööda. Oled kuidagi kibestunud oma jutuga siin.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.09 07:52; 24.09 08:43; 24.09 08:47; 25.09 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole usklik pere aga naine on üle kullatud ja armastatud.

Ja vorbib vahet pidamata perekooli teemasid, et “Mees on hea ja tore, aga ma ei taha teda puudutada, ega lähedalegi lasta. Et te mida soovitate teha”

Kes vorbib ja mida sa vorbid?
Sinusuguse käest küll keegi nõu ei küsi.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.09 07:52; 24.09 08:43; 24.09 08:47; 25.09 08:40;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

miks te panete sinna juurde selle tähenduse, et valima peaks selle, kes sulle ei meeldi?
seal on ikka ainult seda öeldud, et pole mõtet taga ajada seda, kellele sina ei meeldi
et vali ikka see, kes sulle meeldib ja kellele sina ka meeldid

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kunagi juhtunud, et mulle meeldib mingi mees ja mina temale ei meeldi.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.09 12:51; 24.09 12:54; 24.09 19:25; 25.09 08:54; 25.09 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja elu on neil ilus, mees vahetas laste mähkmeid ja kinkis naisele maasturi.
Nüüd kui lapsed suuremad viib toobja tegeleb ka ise lasye hobidega.

Tahad öelda, et sinu mees ei vaheta mähkmeid ega tegele lastega? Iga normaalse mehe käitumine.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.09 12:51; 24.09 12:54; 24.09 19:25; 25.09 08:54; 25.09 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinusuguse käest küll keegi nõu ei küsi.

Nii on. Kes tahab oma lollusele kaasalaulmist, see muidugi ei küsi.
Kes objektiivsust tahab, see küsib.
Sinusugune ilmselt kunagi ei taha.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 08:02; 24.09 12:54; 25.09 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lati allalaskmisest ei räägi keegi, kuid see nõuanne tähendab pigem, et otsi endale sarnanev kaaslane. Kui sa ise oled lühike ülekaaluline harju keskmise välimusega naisterahvas, siis loogiline et sa ei peaks püüdma pikakasvulist sportlikku hea välimusega noormeest ja pärast pettunud olema, kui see vaatab hoopis mingeid tibisid ja sinust väljagi ei tee.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sugulased elavad nii, sest see mees jumaldas mu onutütart ja ema andis talle nõu, et vaata selle mehega saad õnnelikuks, sest tema tahab sind. Ja elu on neil ilus, mees vahetas laste mähkmeid ja kinkis naisele maasturi.

Nüüd kui lapsed suuremad viib toobja tegeleb ka ise lasye hobidega.

Ei ole usklik pere aga naine on üle kullatud ja armastatud.

Elatakse koos vaid asjade ja hüvede pärast? Mina ostsin endale ise auto, mähkmeid vahetab iga normaalne isa oma lapsel ning viib lapsi trennidesse, vähemalt minu tutvuskonnas.

Aga ka su onutütrel on sellest pilt taskusse läinud, kui see mees teda kallistas? Minul läksid jalad alt, kui ta minult ümbert kinni võttis – kohutav õnnetunne, seda ei ole ma kunagi varem tundnud – siis sain aru oma tunnete tugevusest.

Siis on ju hästi aga minu onutütrel oli eelnevalt õnnetu suhe, sest ta nii väga tahtis seda teist meest. Ta tegi väga alandavaid etteasteid selle mehe ees.

Muidugi pole ta pimestatud materiaalsest poolest, aga ka rahaline pool on elus tähtis.

Rikas ta polnud aga on oma välimuselt ilus ja nüüd ta on rikas, ilus ja õnnelik.

Jalust nõrgaks? Kui vana sa oled?

Usu mind, see läheb mööda. Oled kuidagi kibestunud oma jutuga siin.

Piisavalt vana, ma olen 18 aastat selle mehega, kes mul jalad niitis, abielus ja õnnelikult abielus. Ma ei ole kibestunud, vaid see on minu arvamus – abielluda tuleb armastusest.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 07:33; 24.09 08:12; 24.09 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad öelda, et sinu mees ei vaheta mähkmeid ega tegele lastega? Iga normaalse mehe käitumine.

0-2

Milline inimene miinustab sellist postitust? Mingi kalkari olete endale koju võtnud, kel lastest ükskõik/olete kodumasin või ma ei saa aru nüüd…

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.09 12:51; 24.09 12:54; 24.09 19:25; 25.09 08:54; 25.09 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ka su onutütrel on sellest pilt taskusse läinud, kui see mees teda kallistas? Minul läksid jalad alt, kui ta minult ümbert kinni võttis – kohutav õnnetunne, seda ei ole ma kunagi varem tundnud – siis sain aru oma tunnete tugevusest.

Ahsoo, et kui pilt taskusse ei lähe, siis pole suhtel mõtetki, parem üksi olla? Ja absoluutselt igaühe jaoks maailmas leidub see inimene, kes tal pildi taskusse paneb? Ma ise ei mäleta, et mul oleks jalad alt ja pilt taskusse läinud, aga ometi olen sama kaua oma õnnelikus abielus kui sina omas. Mis sest, et pilt ees, ikka armastan.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

just, armastus vajab väetist.
Raha on hea väetis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen alati mõelnud, et need juturaamatulikud armastuslood on siiski valikuvõimaluseks peamiselt väga ilusatele inimestele. Vähe usutav, et olles kiilas, lühike ja ümar mees, sulle ei meeldi kleenukesed kaunid naised ja hoopistükkIs armud üle pea ebatäiusliku kehaga enam-vähem naisesse. Ma arvan, et suur enamus peab leppima realistlike valikutega, kuigi nendesse pimesi ei armuta ja roosasid prille ette ei tule. Lihtsalt teed endale oma võimalused selgeks, valid neist parima. Ja siis lubad endal armuda. Sest kui teine inimene sinuga koos on, sulle lähedaseks saab, sind tundma õpib ja vastupidi, tekib hoolimine ja ka armastus ning kuigi näed ikka oma kaaslase vigu, suudad neist üle vaadata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sugulased elavad nii, sest see mees jumaldas mu onutütart ja ema andis talle nõu, et vaata selle mehega saad õnnelikuks, sest tema tahab sind. Ja elu on neil ilus, mees vahetas laste mähkmeid ja kinkis naisele maasturi.

Nüüd kui lapsed suuremad viib toobja tegeleb ka ise lasye hobidega.

Ei ole usklik pere aga naine on üle kullatud ja armastatud.

Elatakse koos vaid asjade ja hüvede pärast? Mina ostsin endale ise auto, mähkmeid vahetab iga normaalne isa oma lapsel ning viib lapsi trennidesse, vähemalt minu tutvuskonnas.

Aga ka su onutütrel on sellest pilt taskusse läinud, kui see mees teda kallistas? Minul läksid jalad alt, kui ta minult ümbert kinni võttis – kohutav õnnetunne, seda ei ole ma kunagi varem tundnud – siis sain aru oma tunnete tugevusest.

Siis on ju hästi aga minu onutütrel oli eelnevalt õnnetu suhe, sest ta nii väga tahtis seda teist meest. Ta tegi väga alandavaid etteasteid selle mehe ees.

Muidugi pole ta pimestatud materiaalsest poolest, aga ka rahaline pool on elus tähtis.

Rikas ta polnud aga on oma välimuselt ilus ja nüüd ta on rikas, ilus ja õnnelik.

Jalust nõrgaks? Kui vana sa oled?

Usu mind, see läheb mööda. Oled kuidagi kibestunud oma jutuga siin.

Piisavalt vana, ma olen 18 aastat selle mehega, kes mul jalad niitis, abielus ja õnnelikult abielus. Ma ei ole kibestunud, vaid see on minu arvamus – abielluda tuleb armastusest.

Kuna sul on seda õnne nii palju ja aega, et sellega kekida, siis ma võtan sinu õnnest praegu tükikese endale. Aamen.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.09 07:52; 24.09 08:43; 24.09 08:47; 25.09 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna sul on seda õnne nii palju ja aega, et sellega kekida, siis ma võtan sinu õnnest praegu tükikese endale. Aamen.

Haige inimene oled. Otsi abi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.09 12:51; 24.09 12:54; 24.09 19:25; 25.09 08:54; 25.09 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haige inimene oled. Otsi abi.

Kelkisid siis tühja või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 08:02; 24.09 12:54; 25.09 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelkisid siis tühja või?

Järgmine napakas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.09 12:51; 24.09 12:54; 24.09 19:25; 25.09 08:54; 25.09 12:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas on kellelegi antud või on keegi ise andnud andnud sellist nõu?