Esileht Pereelu ja suhted Kas on lootust?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Kas on lootust?

Postitas:
Kägu

Nojah. Ega see kerge pole, ka täieliku usalduse ja sinu vaoshoituse korral, elada x periood mehega nii, et tead, et ta ihaldab sed ateist ja armastab kah veel. Loodame, et sinu mees õppis sellest ja enam sulle seda iial ei tee. Ok, seksi polnud, aga kaks inimest on koos ka tunnete pärast, mis omavahel on. Sina sellel perioodil olid sellest ilma igatahes. Kui kaua see täpselt kestis, tead ehk ise. Tavaliselt sellised õilmitsemised abielus mehe elus teise naisega kestavad kaua, kuna nad toidavad oma suhet jätkuvalt, omamata aimu kuidas see reaalis toimuks ja kas üldse. Pere arvelt. Unistamine.

Jah, mudugi polnud see mu unistuste elu, aga mida siis oleks targem teha? Keelata, kiunuda ja kästa töölt ära tulla. No ei.

Armastamisest nende vahel ma ei tea midagi. Ma tean, et mees oli armunud. Armastanuks, ju lahutanuks.

Minusse ta muidugi ilmselgelt armunud ei olnud – selleks ajaks oli meil ka 15+ aastat abielu selja taga ja ega lipelgad väga siis enam seedetraktis ka lenda hommikuse pasteedivõileiva kõrvale. Mind austas ta ikka edasi ja seepärast ta seda suhet ju ka seksuaalsele tasemele isegi ei proovinud viia. Ja jah, ma tean seda faktiliselt. Ja kogu see periood oli tegelikult nagu üks suur kokkuhoidmine. Kuidas sisuliselt me koos mehega võitlesime, et saaks sellest üle. Sõnadeta, teineteist austades ja toetades.

Pere arvelt ei toimunud seal midagi.

Ma ei tea, mille üle sa täpselt diskuteerida tahad, aga mina rääkisin lihtsalt oma loo, mis sisaldas usaldust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minusugune on arvamusel, et mees ei peaks üldse neid kahte naist kokku viima. Pilkude mängule eelistan asjadest rääkimist. pallimängu asemel, et välistada oletused, kas oli ja mis.

Imelik. Minu mees teadis, et ma tean. Ja ta teadis, et ma tean, et nende vahel pole midagi seksuaalset. Miks ei pidanuks ta ausa mehena siis oma kolleege meile külla kutsuma, kui surve suvitama tulla oli kolleeegide poolt suur. Polnud ju midagi häbeneda – vastupidi. Mu mees oli nii kindel nii enda kui ka minu peale, et võis vabalt endale seda lubada – ta teadis, et sealt ei sünni midagi sellist, mida mina ei võiks näha. Ja ta teadis, et ma olen piisavalt tark, et seda olukorda ära kasutada nii, et kõik jutud ongi mõne pilgu ja käeviipega räägitud. Ning et minu süda saab veel rahulikumaks, sest nende vahel EI OLE midagi.

No ja lisaks, iga inimene teab, et hoia oma vastane endale lähedal. Minu jaoks oli see minu reviiri selle naise toomine žest mu mehelt, sisuga: “mul ei ole midagi varjata. Kui mul oleks midagi varjata, siis ma (nagu sina soovitasid) teid ju omavahel ei tutvustaks. Ma hoiaks teid lahus. Meil pole olnud midagi kombetut või peretlõhkuvat”.

Ja mingeid oletusi minu esimeses postituses ega reaalses sündmuses ei olnud. Ma ei tea, miks sa oletustest räägid. Mul olid puhtad faktid – mees oli armunud esiteks ja nad ei olnud seksuaalsuhtes teiseks. Oletused mõtlesid sa ise välja.

Ilus jutt.
Ainult et see pole armumine, kus pole seksi. Ükski mees ei suuda armastatud naisest käsi eemal hoida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minusugune on arvamusel, et mees ei peaks üldse neid kahte naist kokku viima. Pilkude mängule eelistan asjadest rääkimist. pallimängu asemel, et välistada oletused, kas oli ja mis.

Imelik. Minu mees teadis, et ma tean. Ja ta teadis, et ma tean, et nende vahel pole midagi seksuaalset. Miks ei pidanuks ta ausa mehena siis oma kolleege meile külla kutsuma, kui surve suvitama tulla oli kolleeegide poolt suur. Polnud ju midagi häbeneda – vastupidi. Mu mees oli nii kindel nii enda kui ka minu peale, et võis vabalt endale seda lubada – ta teadis, et sealt ei sünni midagi sellist, mida mina ei võiks näha. Ja ta teadis, et ma olen piisavalt tark, et seda olukorda ära kasutada nii, et kõik jutud ongi mõne pilgu ja käeviipega räägitud. Ning et minu süda saab veel rahulikumaks, sest nende vahel EI OLE midagi.

No ja lisaks, iga inimene teab, et hoia oma vastane endale lähedal. Minu jaoks oli see minu reviiri selle naise toomine žest mu mehelt, sisuga: “mul ei ole midagi varjata. Kui mul oleks midagi varjata, siis ma (nagu sina soovitasid) teid ju omavahel ei tutvustaks. Ma hoiaks teid lahus. Meil pole olnud midagi kombetut või peretlõhkuvat”.

Ja mingeid oletusi minu esimeses postituses ega reaalses sündmuses ei olnud. Ma ei tea, miks sa oletustest räägid. Mul olid puhtad faktid – mees oli armunud esiteks ja nad ei olnud seksuaalsuhtes teiseks. Oletused mõtlesid sa ise välja.

Ilus jutt.

Ainult et see pole armumine, kus pole seksi. Ükski mees ei suuda armastatud naisest käsi eemal hoida.

Esmalt märgin, et esimeses lauses sa räägid armumisest – sellest rääkisin ka mina. Teises lauses räägid sa armastusest. Ma usun, et sa teed neil kahel asjal vahet.

Lollus on su jutt. Osadel meestel on ka mõistus peas. Neid mehi, kes on täna avastavad, et on töökaaslasesse armunud, aga ometi ei kuku hommikul valvelauast mööda saades liftis kohe objekti tissi krabama, on rohkem, kui sa arvad.

Ju sa oled siis kokku puutunud ainult meestega, kellel on pidurdusprotsesside kontrollivõimega midagi korrast ära ja kes panevad käpad külge kohe, kui armumist tunnevad. Ma ei tea, miks sa sellise puhtalt seksuaalinstinkti peal toimivate eluvormidega suhtled, aga no kui meeldib, anna tulla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilus jutt.

Esmalt märgin, et esimeses lauses sa räägid armumisest – sellest rääkisin ka mina. Teises lauses räägid sa armastusest. Ma usun, et sa teed neil kahel asjal vahet.

Lollus on su jutt. Osadel meestel on ka mõistus peas. Neid mehi, kes on täna avastavad, et on töökaaslasesse armunud, aga ometi ei kuku hommikul valvelauast mööda saades liftis kohe objekti tissi krabama, on rohkem, kui sa arvad.

Ju sa oled siis kokku puutunud ainult meestega, kellel on pidurdusprotsesside kontrollivõimega midagi korrast ära ja kes panevad käpad külge kohe, kui armumist tunnevad. Ma ei tea, miks sa sellise puhtalt seksuaalinstinkti peal toimivate eluvormidega suhtled, aga no kui meeldib, anna tulla.

Naljakas ja naiivne üheaegselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma jään enda arvamuse juurde, et mehe armumine on füüsiline.
Jah, mingit sorti imetlus või meeldimine võib olla tõesti see, mis mõistuse pähe jätab ja kontrollimehhanismid alles, kuid kui ikka mehel armumine katuse sõitma paneb, siis ta TAHAB seda naist füüsiliselt.
Kui ta just pole 70 või 7
Kui ei taha, pole armunud ka

Please wait...
Postitas:
tooni

Jah, mingit sorti imetlus või meeldimine võib olla tõesti see, mis mõistuse pähe jätab ja kontrollimehhanismid alles, kuid kui ikka mehel armumine katuse sõitma paneb, siis ta TAHAB seda naist füüsiliselt.

Sel juhul ka jääb see füüsiline pool ära, kui see naine, kellesse mees on armunud, ei ole mehesse armunud, ehk pole vastastikust tunnet. Ehk siis ühepoolne armumine välistab ka füüsilise poole.
Kui aga mõlemad on armunud, siis kuidas siis on? Kui nad ei suhtle ja püüavadki hoiduda suhtlemisest, koos olemisest ja rääkimisest, ehk siis ka see toimib, ilma seksita suhe. Kui aga nad muudkui räägivad(muidugi ei kujuta ette mida, kas sellest, kuidas kuri saatus neil valel ajal kokku viis või kohustustest, mis neil koos ei lase olla), aga kui nad seda teevad, siis see seob samuti väga tugevalt, nad on ühiserindel. Ja tõde teavad vaid nemad.
Üks inimene loeb naeratusest välja austuse, teine võib seda irvituseks pidada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ekspertarvamus või naise arvamus?

Väikemees ja mees armastavad hoopis erinevaid ja tihti ei lähe need maitsed kokkugi

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ekspertarvamus või naise arvamus?

Väikemees ja mees armastavad hoopis erinevaid ja tihti ei lähe need maitsed kokkugi

Ah? Misasja?

Ma räägin normaalsest, mehelikust, “terve talupojamõistusega” mehest.
Aga eks tänapäev toodab igasuguseid imelikke lõhestunud isikuid – tulemuseks see, et “armastada” tuleb seda, keda ühiskond, sotsiaalne staatus jms soosib. Siis muidugi kisub keemia mõnikord mujale.

Selles kontekstis meeldivad mulle lihtsad inimesed ja lihtsad suhted.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on hoopis teine jutt. Ma arvan ka, et tahab. Aga paljud ei tee 🙂 Mingi jobu eespool väitis aga otsesõnu, et kõik ka teevad:

Ükski mees ei suuda armastatud naisest käsi eemal hoida.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas on lootust?