Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas on mingi võimalus saada sama VH-st?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas on mingi võimalus saada sama VH-st?

Postitas:

Laste vanuse vahe tuleb 2a8k. Sama VH-st saab kui vahe kuni 2a6k. Kas sellel seadusel mingit kergendavat asjaolu ei ole? Näiteks, kui naine või mees on vahepeal põdenud rasket haigust, mille ajal ei olnud võimalik rasestuda.
Ehk siis, kas on mingit võimalust ikkagi sama VH-st saada? Kas keegi siin perekoolis on saanud sellise võimaluse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, sellist võimalust ei ole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, kindlasti ei ole sellel seadusel mingeid nn kergendavaid asjaolusid.
Ainuke võimalus siis, kui laps sünnib enneaegsena. Aga seda \”võimalust\” ei soovitaks küll kellelegi (minu laps sündis 32+0) 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 01:03; 05.10 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks on oluline sama VH saada?
Mul tuleb laste vanusevaheks 3a (+/- mõned nädalad), aga VH tuleb uue arvutuse järgi ja suurem kui oli eelmine VH.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks on oluline sama VH saada?
Mul tuleb laste vanusevaheks 3a (+/- mõned nädalad), aga VH tuleb uue arvutuse järgi ja suurem kui oli eelmine VH.[/tsitaat]

Ma pakun välja, et juhtumisi teemaalgataja ei ole vahepeal tööl käinud, vaid on soovinud lapsi saada väikese vahega ja olnud pikalt kodus esimese lapsega. Kui aga vahepeal tööl ei käi, siis ei saa ümberarvutatud VH olla sugugi suurem, kui esimese lapsega oli.
Tore, kui sa oled vahepeal tööl käinud ja teeninud omale suurema vanemahüvitise. Muide, minu laste vanusevahe on 4 aastat. Ja teise lapsega on VH ligikaudu 400 eur suurem, kui esimese lapsega oli. Aga ometigi ei tule mul mõttessegi küsida, et aga miks see teemaalgatajale oluline on…ju siis on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 01:03; 05.10 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks on oluline sama VH saada?
Mul tuleb laste vanusevaheks 3a (+/- mõned nädalad), aga VH tuleb uue arvutuse järgi ja suurem kui oli eelmine VH.[/tsitaat]

Kõik ei käi kahe lapse vahepeal ju tööl või pole uuestiarvutatu suurem.

Aga teemaalgatajale – ei, ei ole mingisuguseid erandeid. Oluline on AINULT laste vanusevahe – kui see on rohkem kui 2a6k, siis eelmisega sama VH saada ei ole võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks on oluline sama VH saada?
Mul tuleb laste vanusevaheks 3a (+/- mõned nädalad), aga VH tuleb uue arvutuse järgi ja suurem kui oli eelmine VH.[/tsitaat]

Rumalamat küsimust annab välja mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas on mingi võimalus saada sama VH-st?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.