Esileht Pereelu ja suhted Kas on mõtet mõlemal õnnetu olla?

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Kas on mõtet mõlemal õnnetu olla?

Postitas:
Kägu

RE: Kas on mõtet mõlemal õnnetu olla?

Käisime paariteraapias – aitas, üksi käia pole mõtet. Nii 3, 4 korda käisime, algul mees punnis vastu, aga tuli ikkagi lihtsalt kohale ning ütles kuulajale, et miks teie tulite, siis esimesel korral mees, et lihtsalt tulin, hiljem oli juba omavahel rohkem rääkida. Seal avanesime mõlemad (mitte kohe, ikka hiljem), algul ajasime mõlemad oma rida, hiljem aga hakkasime rääkima ka asjast, mis tegelik põhjus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naised,ärge jätke lapsi saades oma mehi tähelepanuta!!!Olge oma meestele naised,mitte ainult laste emad. Hoolitsega enda eest ja ärge vabandage enda unarusse jätmist ,et mul on ju beebi! Mehed tahavad naist ja hoolitsetud ja ilusat naist.Selleks ajaks kui arvate, et nüüd võib,on mees juba uue leidnud.Ja siis häda käes.Tehke midagi enne kui on hilja ja tulete siis siia halama.Võtke end käsile ja tegutsega kohe, andke oma mehele naine tagasi.[/tsitaat]

jutt jumala õige !!!

jäin ka naisest ilma peale lapse sündi
ja tahan teda väga tagasi !!!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kägu kirjutas:

Naised,ärge jätke lapsi saades oma mehi tähelepanuta!!!Olge oma meestele naised,mitte ainult laste emad. Hoolitsega enda eest ja ärge vabandage enda unarusse jätmist ,et mul on ju beebi! Mehed tahavad naist ja hoolitsetud ja ilusat naist.Selleks ajaks kui arvate, et nüüd võib,on mees juba uue leidnud.Ja siis häda käes.Tehke midagi enne kui on hilja ja tulete siis siia halama.Võtke end käsile ja tegutsega kohe, andke oma mehele naine tagasi.

jutt jumala õige !!!

Please wait...
Postitas:
tädi Rähn

Mees meheks ja tema armuvalu valuks, aga ta ju tegi otsuse oma naise ja pere juurde jääda. Mis näitab, et väärtused on tal ikkagi kindlalt paigas ja kriisi möödudes võib temast jällegi hea partner saada.
Küsimus on jah, et kuidas praegu kriisist üle saada. Aga halvim on ju juba möödas? See, mis teil praegu toimub, on siiski järellainetus?
Mehed ongi natuke rohkem egoistid kui naised, empaatiavõimekus on lihtsalt väiksem. Ta ei pruugi mõista, et sa päriselt ka haiget saad, kui tema üksinda jalutama läheb. Ausalt öeldes… kui sa mõtled ajale enne kriisi, kas sa siis oleks sama valuliselt reageerinud abikaasa teatele, et ta läheb jalutab tunnikese kuskil üksinda?
Mina teen seda tihtipeale. Abikaasa on armas küll ja jalutan meelsasti ka temaga, aga mul on vaja omaetteolemise aega ka. Lihtsalt mõelda iseendas asju selgeks. Eriti kui parasjagu on mingit üleelamist või probleeme.
Ma oleksin täiesti jahmunud, kui mu abikaasa äkki selle peale solvuda võtaks.
Võib-olla sa võtad seda praegu sellepärast nii valusalt, et alles kogu see ülejäänud jama ju oli, sa ise ei ole veel sellest terveks saanud. Hing on ju haige. See paneb meid lugema igasuguste mõttetuste tagant nagu kohe mingeid märguandeid või vihjeid välja…
Lase mehel asjast siis omaette üle saada, ja otsi ise ka abi. Iseendale. Anna ruumi nii endale kui temale. Ma usun küll, et te ronite sellest august välja.

Please wait...
Postitas:
Kärbes3

Ilmselt pead tegelema oma solvumistega. Tema tundub, et üritab sulle poolele teele vastu tulla. Proovi ise sama.
Kui teine in tahab ka asja parandada, siis tuleb talle aega anda. Teises toimuvad muutused ei käi kunagi nii nagu ette kujutad.
Proovi ka ise jalutamist. Mees hoiab lapsi ja vaata, kas Sulle meeldib see hetk iseendaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Olen mitu päeva mõelnud, mida teha. Esimese hooga tuli küll, et otsiks üürika ja koliks ära. Nojah, emapalgast pole enam väga palju alles. Tööle saaksin küll kasvõi kohe minna, aga teine mure on see, et üksinda ma logistikaga kuidagi hakkama ei saaks. Tööpäev algab kell 8, enne seda vaja lapsed viia lastehoidu ja kooli. Paraku ka kooli, sest laps on diagnoosiga ja üksi ta koolini ei jõuaks.

Teine variant on kolida hoopis teise linna, väikelinna, kus on sugulased, kes aitaks lapsi hoida ja vedada kui vaja. Aga seal poleks tööd, vähemalt mõnda aega ja lapsed võõrduksid oma isast.

Seega jääb alles ikkagi oma kodu. Lastel nende asjad ja tuttavad kohad, oma hoov ja mänguväljak.
Mul poleks vastu elada koos, aga mitte olla koos. Äkki leiame teineteise uuesti, kui tegeleme vahepeal kumbki iseendaga, aga mees ei ole nõus elama kui korterikaaslased. Ma võin küll üksi seda mängu mängida, lasta tal olla ja teha ise omi asju, üritada ilma temata olla, aga siis jääb ikkagi üks probleem- voodi. Kuidas ma saan temaga ühes toas olla? Ja kui ei ole, siis on tüli majas ju.[/tsitaat]

Miks lapsed just sinuga peavad jääma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kägu kirjutas:

Naised,ärge jätke lapsi saades oma mehi tähelepanuta!!!Olge oma meestele naised,mitte ainult laste emad. Hoolitsega enda eest ja ärge vabandage enda unarusse jätmist ,et mul on ju beebi! Mehed tahavad naist ja hoolitsetud ja ilusat naist.Selleks ajaks kui arvate, et nüüd võib,on mees juba uue leidnud.Ja siis häda käes.Tehke midagi enne kui on hilja ja tulete siis siia halama.Võtke end käsile ja tegutsega kohe, andke oma mehele naine tagasi.

jutt jumala õige !!!

[/tsitaat]

Aga ise teed ikka kõik selleks, et naine lapsega vähem hõivatud oleks ja puhata saaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Käisime paariteraapias – aitas, üksi käia pole mõtet. Nii 3, 4 korda käisime, algul mees punnis vastu, aga tuli ikkagi lihtsalt kohale ning ütles kuulajale, et miks teie tulite, siis esimesel korral mees, et lihtsalt tulin, hiljem oli juba omavahel rohkem rääkida. Seal avanesime mõlemad (mitte kohe, ikka hiljem), algul ajasime mõlemad oma rida, hiljem aga hakkasime rääkima ka asjast, mis tegelik põhjus.[/tsitaat]Gay-abielu? Sa pidid ju mees olema (11:58).

Please wait...
Postitas:
rotsik

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See ei olnud nii, et ta jäi tähelepanuta. Jah, ma olin periooditi väsinum ja ei saanud päris kõikide mehe soovidega kaasa minna, aga ma ei ole mingi kanaema. Ei käi kitlis ja rasvase peaga, mul pole beebikilosid kunagi peale sünnitust jäänud. See minust enam kui kümme aastat noorem neiu ei paista minust sugugi nii palju noorem ega ilusam välja.
Ühel lapsel ilmnes diagnoos, mille olemasolust polnud uue lapse planeerimisel meil õrna aimugi. Ravi saamine oli pikk protsess, seega päevast päeva võitlusi selle lapsega, samal ajal teine veel öösiti mitmeid kordi sõi. Ilmselt sai mehele kõike liiga palju, jäi liigselt selle neiuga latrama…[/tsitaat]
miks sa ometi ei pannud meest tegelema vanema lapse raviga samal ajal, kui ise imiku pärast magamata olid?

Praegu aga – kui mees käib väljas jalutamast, tahab üksi olla, siis nii kui ta tagasi tuleb, anna laps talle sülle ja teata, et nüüd on sinu kord üksi olla ja mõelda. Võta endale rohkem oma aega ja jäta lapsed rohkem isa hooleks. Siis saad ehk ka enda jaoks asja selgemaks mõelda.

Teie pere viga polnud mitte see, et sa ei osutanud mehele piisavalt tähelepanu, vaid see, et sinu koorem oli liiga suur ja mehe koorem liiga väike. Nii hakkas ta ennast lihtsalt ebavajalikuna tundma ja otsis mujalt tunnustust.
Ravi on lihtne – tee mees vajalikuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole olnud nii, et iga mehe väljumise peale olin kõpsti uksel- võta kaasa. Ta käib trennis ja tal on pikad tööpäevad, käib vanematel abiks, ma ei kontrolli teda kogu aeg. Aga vahest nädalavahetuselgi võiks ju olla nii, nagu varem oli.

Sellele, kes küsis, miks lapsed isale ei või jääda: pooled jääkski, aga pisemad tuleks ikkagi minuga. Mida see lahkuminek mulle üldse siis annaks, kui ma päris üksi jääks.

See neiu on mehe vaateväljast juba palju kuid väljas, vahetas töökohta. Nad ei ole ka FPs ka enam sõbrad. Kõige enam mees põeb seda, et ta tegi sellele tüdrukule haiget, et mitte teha mulle haiget, aga lõpuks said ikka kõik haiget.

Mees lõpetas möödunud öise jutuajamise sõnadega, et proovime, ärme anname alla. Mina ütlesin, et ma ei tea hetkel, ma ei jaksa enam olla see traktor, mis tirib.

Aga paistab, et mehele jõudis kohale. Ta tuli keset tööpäeva koju (mida pole ammu juhtunud). Tõi mulle ülihead vastlakuklid, sest ma eile ei saanud. Toppis mu autosse ja tegime väikese reisi. Siis tegi söögi ja õhtul läheme kuhugi välja.

Kuigi hetkel tundub täitsa hea seis olevat, vajame kindlasti nõustaja abi. Eks ma üritan otsida ja mingil rahulikul hetkel sellest rääkida. Jäi mulje, et ta ehmatas mu avaldusest päris kõvasti ja on valmis asja tõsiselt käsile võtma.

Mul on hea meel, et siia kirjutasin. Poleks arvanud, et oma pika ja kogemusterikka elu jooksul satun seisu, kus juhe lihtsalt kokku jookseb. Esimest korda tundsin, et see on viga, et mees on parim sõber. Polegi kellegagi rääkida, kui temaga vussi läheb. On küll ka väga häid sõbrannasid, aga no ei taha ikka väga isiklikke asju nendega arutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]See on kestnud juba üle aasta. Nende vahel ei juhtunud midagi[/tsitaat]

Ma alati imestan neid meeste kõrvalsuhteid, mis on kestnud tükk aega, aga nende vahel \”ei juhtunud midagi\”…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma alati imestan neid meeste kõrvalsuhteid, mis on kestnud tükk aega, aga nende vahel \”ei juhtunud midagi\”…[/tsitaat]
See ei ole kõrvalsuhe. Sul ei ole olnud, et töö juures tekib vastastikune säde? Minul on olnud. Mu pere ei kannatanud selle all, aga kui ma poleks sellest inimesest eemale tõmmanud, oleks ka väga raskeks läinud. See ei ole selline labane lugu, et tormatakse kuhugi ühisvetsu üksteist kabistama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära nyyd solvu aga issand,kuidas ma ei salli selliseid nahhaale nagu on sinu mees!
Ta peaks olema praegu madalam kui muru ja oma \”emotsioonid\” kôrvale jätma ja vôitlema selle eest et ta SINU tagasi saaks.Selleasemel teeb ta ennast syydimatuks ja ajab oma emotsionaalset iba.Ja tänu sellele oled ka sina vôtnud sellise kaitsva positsiooni.Otsid muudkui pôhjuseid,miks nii läks.Jumal hoidku,see diagnoosiga laps ja need magamata ööd on ju nii sinu kui mehe rada.Ei tohiks olla nii et \”tänu haigele lapsele ja magamata öödele jätsin oma mehe unarusse\”.No issand mis kuningas see mees sul on?Kui on diagnoosiga laps ja veel teine laps ei maga öösiti siis peaks just mees hoidma oma pere poole mitte aasta aega ringi tômbama mingi vôôra linnukesega.
Tema käib yksi jalutamas ja mida iganes veel.Sa usaldad siiamaani oma meest ja käitud nagu ta oleks sinu jumal.Mingeid kuradi \”yksinda\” jalutamisi ei pea olema lisaks trennidele ja tööle,seda enam et kodus diagnoosiga laps.Trenn ja hobid ongi ju tavaliselt see \”oma aeg\”,kas sellest talle ei piisa?Tahab jalutada siis mingi vankriga,mis see magav laps teda seal vankris häiriks?
Kusjuures ma saaks isegi aru kui ta oleks peale seda suurt koormat(noh teie laps ja pisem laps) läinud kuskile baari yks ôhtu,ennast täis joonud ja siis \”UPS\” yks kord.Aga ei,ta sebis ja flirtis(rääkimata sellest mis tegelikult juhtus ja mida sulle vb ei räägita) selle teise naisega AASTA AEGA samal ajal,kui sina olid lastega kodus.No tere talv.Lôpeta see mehe kaitsmine ja enda syy otsimine.See ei olnud ônnetus mis juhtus purjus peaga yks kord,see oli flirt ja petmine aasta aega.
MIlline ära hellitatud jômpsika käitumine ,tôesti.
MIna kaaluks tôsiselt enne kui temaga ära lepiks.Ta kasutab su headust ja usaldust ära nii et sda ei saa arugi.Ma kujutan ette kuidas ta oma tegusid ôigustab selle \”emotsionaalselt raske aja\” tôttu jne.
Saan kindlasti portsu miinuseid nyyd aga minu arvamus on see et mees on sinu poolt ära hellitatud.Tal on niivôrd hea naine ja ta kasutab seda sinu usaldust ja armastust ära.Ja lôpuks teeb veel sind ennast syydlaseks.Manipuleerib vaikselt ja salakavalalt.
Ta vôiks aru saada et suhte kokku lappimine nôuab rohkemat kui mingid vastlakukklid ja autosôit kord aastas.Tee talle selgeks see et kui tahab teiega koos olla siis on tal vaja oma elustiili muuta ja lôpetada see MINA MINA MINA ja ainult MINA suhtumine.Peale tema on ka teised pereliikmed kes vajavad hoolt armastust ja tegelemist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandan et olin oma eelmises kirjas ärritunud ja vb liigselt otsekohene.Läksin lihtsalt närvi su mehe peale.Ma nyyd selgitan,miks ma ärritusin.Loe oma kirja esimest poolt.Milline kaitseeffekt.Lisaks kirjutad sa veel et ta lôpetas teise naisega suhted kuna ei TAHTNUD TEILE HAIGET TEHA.AGa kust sina seda tead,miks nad suhted lôpetasid?Äkki see teine lihtsalt ei olnud enam nii uus ja huvitav nagu enne ja mees sai aru et sina oled parem?Vôi äkki teine naine armus kellegisse kolmandasse hoopis vôi ei tahtnud su meest enam(sellest ka su mehe masendus?)?Kui mees ei oleks tahtnud teile haiget teha siis oleks ta selle suhte varem lôpetanud vôi ei oleks seda ykdse teinud.Nii et môtle järele enne kui sa mehe kasuks otsustad.Las ta vähemalt vôitleb tykk aega ja teeb omale selgeks et järgmine kord ei tasu nii rumal olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma soovin teemaalgatajale palju jôudu.
Väikeste lastega aeg ongi perele ja suhtele paras proovikivi. Meil on lapsed vanuses 6,4 ja 2. Elu ongi üks paras hullumaja. Lapsed tülitsevad, kodu vajab koristamist, poeskäimine, toidu vaaritamine, nôudepesu – kôige selle vahele pidev laste lahutamine, manitsemine, aitamine jne, jne. Juba hakkab lootuskiir paistma pilvede tagant, st lapsed on kasvanud suuremaks, magavad öösiti paremini (kuigi 2 ja 4 aastane veel mitte super hästi), ei tülitse enam iga pisiasja pärast ega kiusa. Sügisest läksin mina ka tagasi tööle, sest ainult mehe palgast kolme last toita ja makse maksta lihtsalt ei ônnestu. Saame tööpäeva ôhtuti mehega rääkida normaalselt alles peale 21, kui lapsed on kôik magama pandud. Aga siis on väsimus. Kuidagi on meil ônnetunud armastust ja kirge alles hoida ja tegelikult me ei ole selleks midagi teinud. Oleme ilmselt môlemad kôrvalhüpeteks lihtsalt liiga väsinud 😉 Ja ma tegelikult ei saa nendest inimestest aru, kes kirjutavad, et mehi ei tohi ära unustada ega ennast unarusse jätta, kui lapsed sünnivad. Elu on lihtsalt väikeste lastega nii virr-varr, et oma môttedki on unarusse jäänud.

Ma arvan, et teemaalgataja jaoks muutub olukord mônes osas paremaks, kui saabub aeg tagasi tööle minna. tulevad uued môtted ja situatsioonid. KOdus olemine vôimendab igasuguseid probleeme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Vabandan et olin oma eelmises kirjas ärritunud ja vb liigselt otsekohene.Läksin lihtsalt närvi su mehe peale.Ma nyyd selgitan,miks ma ärritusin.Loe oma kirja esimest poolt.Milline kaitseeffekt.Lisaks kirjutad sa veel et ta lôpetas teise naisega suhted kuna ei TAHTNUD TEILE HAIGET TEHA.AGa kust sina seda tead,miks nad suhted lôpetasid?Äkki see teine lihtsalt ei olnud enam nii uus ja huvitav nagu enne ja mees sai aru et sina oled parem?Vôi äkki teine naine armus kellegisse kolmandasse hoopis vôi ei tahtnud su meest enam(sellest ka su mehe masendus?)?Kui mees ei oleks tahtnud teile haiget teha siis oleks ta selle suhte varem lôpetanud vôi ei oleks seda ykdse teinud.Nii et môtle järele enne kui sa mehe kasuks otsustad.Las ta vähemalt vôitleb tykk aega ja teeb omale selgeks et järgmine kord ei tasu nii rumal olla.[/tsitaat]
Sa ei pea üldse vabandama :). Hea on lugeda erinevaid arvamusi, siis saan vaadata seda lugu erinevate vaatenurkade alt.

Selle aasta sisse mahub nende lähem suhtlus ja üksteise vältimise periood ja mitu kuud aega, kus neiu on töölt lahkunud ja nad ei suhtle.

Mulle ei teinudki niiväga haiget see, kui neil need liblikad tekkisid vaid see, et mees ei saa ega saa sellest välja. Kaua ta käib ja mõtleb tema peale, oleks ammu aeg pöörata rohkem tähelepanu mulle, mitte lasta vaid mul võimelda. Ma olen ilmselt tõesti vea teinud sellega, et püüdnud olla väga hea naine. Oleksin pidanud leidma oma käike ja tegemisi, siis vast oleks ta varem näinud, et elu ei keerle vaid tema ümber.

Ei saa öelda, et ta siga mees. Raseduste ajal tegi kõik ette taha ära, minu töö olevat õnnelik ja rahulik olemine. Mulle ei tehta kunagi kulutuste peale etteheiteid (ma pole ka hull laristaja). Tema poolest võiks olla toad sassis (teeme hiljem koos), pesu pesemata (viime pesumajja või ostame uued sokid, kui otsa saavad) ja ma ei pea süüa tegema (läheb toon pizza), kui ma parajasti ei viitsi.

Eks ma vaatan, kas asi vastlakuklitest edasi läheb. Magamistuppa ma veel ei läinud. See võtab aega ja nüüd paistis ka sellest aru saavat ning mõistvat. Täna on vist veel üllatust oodata. Jättis minemata väga olulisele firma üritusele (ülemus ilmselt hullult vihastab), et tal midagi hoopis olulisemat vaja korda ajada.

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas on mõtet mõlemal õnnetu olla?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.