Esileht Pereelu ja suhted Kas on mõtet mõlemal õnnetu olla?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kas on mõtet mõlemal õnnetu olla?

Postitas:

Ei ole olnud nii, et iga mehe väljumise peale olin kõpsti uksel- võta kaasa. Ta käib trennis ja tal on pikad tööpäevad, käib vanematel abiks, ma ei kontrolli teda kogu aeg. Aga vahest nädalavahetuselgi võiks ju olla nii, nagu varem oli.

Sellele, kes küsis, miks lapsed isale ei või jääda: pooled jääkski, aga pisemad tuleks ikkagi minuga. Mida see lahkuminek mulle üldse siis annaks, kui ma päris üksi jääks.

See neiu on mehe vaateväljast juba palju kuid väljas, vahetas töökohta. Nad ei ole ka FPs ka enam sõbrad. Kõige enam mees põeb seda, et ta tegi sellele tüdrukule haiget, et mitte teha mulle haiget, aga lõpuks said ikka kõik haiget.

Mees lõpetas möödunud öise jutuajamise sõnadega, et proovime, ärme anname alla. Mina ütlesin, et ma ei tea hetkel, ma ei jaksa enam olla see traktor, mis tirib.

Aga paistab, et mehele jõudis kohale. Ta tuli keset tööpäeva koju (mida pole ammu juhtunud). Tõi mulle ülihead vastlakuklid, sest ma eile ei saanud. Toppis mu autosse ja tegime väikese reisi. Siis tegi söögi ja õhtul läheme kuhugi välja.

Kuigi hetkel tundub täitsa hea seis olevat, vajame kindlasti nõustaja abi. Eks ma üritan otsida ja mingil rahulikul hetkel sellest rääkida. Jäi mulje, et ta ehmatas mu avaldusest päris kõvasti ja on valmis asja tõsiselt käsile võtma.

Mul on hea meel, et siia kirjutasin. Poleks arvanud, et oma pika ja kogemusterikka elu jooksul satun seisu, kus juhe lihtsalt kokku jookseb. Esimest korda tundsin, et see on viga, et mees on parim sõber. Polegi kellegagi rääkida, kui temaga vussi läheb. On küll ka väga häid sõbrannasid, aga no ei taha ikka väga isiklikke asju nendega arutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 21.02 22:19; 21.02 22:58; 22.02 08:40; 22.02 09:45; 22.02 12:06; 22.02 15:42; 23.02 09:44; 23.02 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See on kestnud juba üle aasta. Nende vahel ei juhtunud midagi[/tsitaat]

Ma alati imestan neid meeste kõrvalsuhteid, mis on kestnud tükk aega, aga nende vahel \”ei juhtunud midagi\”…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma alati imestan neid meeste kõrvalsuhteid, mis on kestnud tükk aega, aga nende vahel \”ei juhtunud midagi\”…[/tsitaat]
See ei ole kõrvalsuhe. Sul ei ole olnud, et töö juures tekib vastastikune säde? Minul on olnud. Mu pere ei kannatanud selle all, aga kui ma poleks sellest inimesest eemale tõmmanud, oleks ka väga raskeks läinud. See ei ole selline labane lugu, et tormatakse kuhugi ühisvetsu üksteist kabistama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 21.02 22:19; 21.02 22:58; 22.02 08:40; 22.02 09:45; 22.02 12:06; 22.02 15:42; 23.02 09:44; 23.02 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovin teemaalgatajale palju jôudu.
Väikeste lastega aeg ongi perele ja suhtele paras proovikivi. Meil on lapsed vanuses 6,4 ja 2. Elu ongi üks paras hullumaja. Lapsed tülitsevad, kodu vajab koristamist, poeskäimine, toidu vaaritamine, nôudepesu – kôige selle vahele pidev laste lahutamine, manitsemine, aitamine jne, jne. Juba hakkab lootuskiir paistma pilvede tagant, st lapsed on kasvanud suuremaks, magavad öösiti paremini (kuigi 2 ja 4 aastane veel mitte super hästi), ei tülitse enam iga pisiasja pärast ega kiusa. Sügisest läksin mina ka tagasi tööle, sest ainult mehe palgast kolme last toita ja makse maksta lihtsalt ei ônnestu. Saame tööpäeva ôhtuti mehega rääkida normaalselt alles peale 21, kui lapsed on kôik magama pandud. Aga siis on väsimus. Kuidagi on meil ônnetunud armastust ja kirge alles hoida ja tegelikult me ei ole selleks midagi teinud. Oleme ilmselt môlemad kôrvalhüpeteks lihtsalt liiga väsinud 😉 Ja ma tegelikult ei saa nendest inimestest aru, kes kirjutavad, et mehi ei tohi ära unustada ega ennast unarusse jätta, kui lapsed sünnivad. Elu on lihtsalt väikeste lastega nii virr-varr, et oma môttedki on unarusse jäänud.

Ma arvan, et teemaalgataja jaoks muutub olukord mônes osas paremaks, kui saabub aeg tagasi tööle minna. tulevad uued môtted ja situatsioonid. KOdus olemine vôimendab igasuguseid probleeme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandan et olin oma eelmises kirjas ärritunud ja vb liigselt otsekohene.Läksin lihtsalt närvi su mehe peale.Ma nyyd selgitan,miks ma ärritusin.Loe oma kirja esimest poolt.Milline kaitseeffekt.Lisaks kirjutad sa veel et ta lôpetas teise naisega suhted kuna ei TAHTNUD TEILE HAIGET TEHA.AGa kust sina seda tead,miks nad suhted lôpetasid?Äkki see teine lihtsalt ei olnud enam nii uus ja huvitav nagu enne ja mees sai aru et sina oled parem?Vôi äkki teine naine armus kellegisse kolmandasse hoopis vôi ei tahtnud su meest enam(sellest ka su mehe masendus?)?Kui mees ei oleks tahtnud teile haiget teha siis oleks ta selle suhte varem lôpetanud vôi ei oleks seda ykdse teinud.Nii et môtle järele enne kui sa mehe kasuks otsustad.Las ta vähemalt vôitleb tykk aega ja teeb omale selgeks et järgmine kord ei tasu nii rumal olla.[/tsitaat]
Sa ei pea üldse vabandama :). Hea on lugeda erinevaid arvamusi, siis saan vaadata seda lugu erinevate vaatenurkade alt.

Selle aasta sisse mahub nende lähem suhtlus ja üksteise vältimise periood ja mitu kuud aega, kus neiu on töölt lahkunud ja nad ei suhtle.

Mulle ei teinudki niiväga haiget see, kui neil need liblikad tekkisid vaid see, et mees ei saa ega saa sellest välja. Kaua ta käib ja mõtleb tema peale, oleks ammu aeg pöörata rohkem tähelepanu mulle, mitte lasta vaid mul võimelda. Ma olen ilmselt tõesti vea teinud sellega, et püüdnud olla väga hea naine. Oleksin pidanud leidma oma käike ja tegemisi, siis vast oleks ta varem näinud, et elu ei keerle vaid tema ümber.

Ei saa öelda, et ta siga mees. Raseduste ajal tegi kõik ette taha ära, minu töö olevat õnnelik ja rahulik olemine. Mulle ei tehta kunagi kulutuste peale etteheiteid (ma pole ka hull laristaja). Tema poolest võiks olla toad sassis (teeme hiljem koos), pesu pesemata (viime pesumajja või ostame uued sokid, kui otsa saavad) ja ma ei pea süüa tegema (läheb toon pizza), kui ma parajasti ei viitsi.

Eks ma vaatan, kas asi vastlakuklitest edasi läheb. Magamistuppa ma veel ei läinud. See võtab aega ja nüüd paistis ka sellest aru saavat ning mõistvat. Täna on vist veel üllatust oodata. Jättis minemata väga olulisele firma üritusele (ülemus ilmselt hullult vihastab), et tal midagi hoopis olulisemat vaja korda ajada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 21.02 22:19; 21.02 22:58; 22.02 08:40; 22.02 09:45; 22.02 12:06; 22.02 15:42; 23.02 09:44; 23.02 13:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas on mõtet mõlemal õnnetu olla?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.