Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas on mõttekas õppelaenu tagasimaksmises maksepuhkust võtta?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kas on mõttekas õppelaenu tagasimaksmises maksepuhkust võtta?

Postitas:
Kägu

Kas selle puhkuseaasta eest tuleb näiteks hiljem uuesti maksma hakates intressid tagantäjärele ära maksta vmt lisakulud? Et kas on mõttekas üldse maksepuhkust võtta? Plaanis töölt ära tulla lähiajal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kas on mõttekas õppelaenu tagasimaksmises maksepuhkust võtta?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas selle puhkuseaasta eest tuleb näiteks hiljem uuesti maksma hakates intressid tagantäjärele ära maksta vmt lisakulud? Et kas on mõttekas üldse maksepuhkust võtta? Plaanis töölt ära tulla lähiajal.[/tsitaat]
Maksepuhkuse korral tasutakse minu teada intressi ikka edasi. Puhkust saadki vaid vaid põhiosa maksetele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Maksepuhkuse korral tasutakse minu teada intressi ikka edasi. Puhkust saadki vaid vaid põhiosa maksetele. [/tsitaat]Seega üldkokkuvõttes saan laenule lihtsalt aasta jagu intresse juurde?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Seega üldkokkuvõttes saan laenule lihtsalt aasta jagu intresse juurde?[/tsitaat] Jep. No sa võid ju igaks juhuks oma pangast üle küsida, aga ma arvan, et nii on jah.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas on mõttekas õppelaenu tagasimaksmises maksepuhkust võtta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.