Esileht Pereelu ja suhted Kas on normaalne kui mees mängib Candy Crushi jm

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Kas on normaalne kui mees mängib Candy Crushi jm

Postitas:

Tean ammu juba, et mees mängib mingeid totakaid mänge telefonis – Candy Crushi ja veel mingit sõjamängu Battle vms, aga nüüd avastasin, et ta ostab/tellib sealt mingeid tasulisi värke ka, ma ei tea mis sealt saab siis raha eest boonuseid või punkte vms, vahet pole. Närvi ajab see, et iga kuu kulub umbes 100 euri selle peale, ometigi oleme kokku leppinud, et praegu on range säästureziim, kuna kogume oma kodu sissemaksu jaoks. Mina käin poes ja vaatan ainult kilo ja liitri hindasid ja ostan kõge odavamat kraami, et kokku hoida (ajutiselt, et kiiremini saaks sissemaksu raha kokku), tema aga paneb iga kuu 100 euri lihtsalt mingite tobedate mängude alla. No nii vihaseks ajab! Btw mees on 41 aastane ja muidu igati tark ja erudeeritud. Õelge, et see pole normaalne ja ma ei reageeri üle ???? ja miinustajad, laske käia, mul on täiesti savi!

+14
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 17:40; 11.05 17:45;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Oma musiga otse ei oska rääkida?

+14
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkisin ju, aga ega sealt midagi adekvaatset vastust ei tulnud.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 17:40; 11.05 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 2 mobiilset mängu, mida mängin. Mul on seal oma community, sõbrad, kellega suhtlen ka väljaspool mängu jne. Tegemist on poolel osal ajast põhimõtteliselt jututoaga. Aga kõik panustavad. Hetkel ühes mängus oleme oma kambaga terve serveri nr 2. Ja teises mängus, kus on väga suur server ja kohutavalt palju mängijaid, nr 20. Ja ütleme nii, et ilma päris raha panustamata nii kaugele tegelikult ikkagi ei jõua.

Aga kuna ma ei tea, mis tasemel su mees midagi kuskil teeb, siis lihtsalt ilma kuskile jõudmata raha raisata on pointless. Ja säästurezhiim on säästurezhiim. Seda võiks ikkagi austada, eriti kui see eesmärgipärane ja kestab ajutiselt. Aga muidu ma saaks ka pahaseks, kui mu mees ütleks mulle, et ma ei tohi enam mängu panustada oma raha! Kelle asi see on, mida ma oma vaba rahaga teen! Aga pere ühiseks hüvanguks peab ka jääma, sest nad on mulle kallid ja olulised ja ainult nii saab pere toimida. Seega, kulutan, aga mõistlikult ja mitte nii, et keegi teine kannatab.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on playstation 4 ja varsti ostan viienda, kui naine etteheiteid teeks siis saaks vastava vihje ukse asukoha kohta ning vihje kes kellest majanduslikult sõltub.

Mees

+6
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 17:53; 11.05 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes ma ise ei suudaks sellise inimese kõrval olla, kes nii üle sõidab. Säästurežiim on säästurežiim, ja sellisel juhul on mängude peale kulutamine lukskaup, mis pole esmatähtis. Kui see mees ei taha oma kodu (koos sinuga), siis tehku, mis tahab. Aga sina pead oma järeldused tegema.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mängin ka Candy Crushi ja olen 50+ vana, aga 100€ kuus sinna mängu laduda on ikka küll veider. Mina olen paar korda 10 aasta jooksul kokku mingi umbes 5€ eest nänni ostnud, kui on olnud keeruline ja nõme tase ja mõni soodukas. Aga 100 … oled kindel, et ta nii palju kulutab? Siis on tegu juba mänguriga ja see on küll ebameeldiv, eriti kui te kokkuhoiurežiimil olete. Ega sa midagi teha saagi. Las mängib, aga lõpetagu raha kulutamine.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ammu juba, et mees mängib mingeid totakaid mänge telefonis – Candy Crushi ja veel mingit sõjamängu Battle vms, aga nüüd avastasin, et ta ostab/tellib sealt mingeid tasulisi värke ka, ma ei tea mis sealt saab siis raha eest boonuseid või punkte vms, vahet pole. Närvi ajab see, et iga kuu kulub umbes 100 euri selle peale, ometigi oleme kokku leppinud, et praegu on range säästureziim, kuna kogume oma kodu sissemaksu jaoks. Mina käin poes ja vaatan ainult kilo ja liitri hindasid ja ostan kõge odavamat kraami, et kokku hoida (ajutiselt, et kiiremini saaks sissemaksu raha kokku), tema aga paneb iga kuu 100 euri lihtsalt mingite tobedate mängude alla. No nii vihaseks ajab! Btw mees on 41 aastane ja muidu igati tark ja erudeeritud. Õelge, et see pole normaalne ja ma ei reageeri üle ???? ja miinustajad, laske käia, mul on täiesti savi!

No minu ex näiteks ei maksnud lapsele elatist, aga rate.ee-s usin rahamees 10nete panekul näidistele, Vanust tal nüüd 46  ei usu et muutunud on.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see näitabki, miks 41- aastasel seni oma kodu pole.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 18:12; 12.05 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkisin ju, aga ega sealt midagi adekvaatset vastust ei tulnud.

Mina vahetaks musi selle peale.

Või tõega arvad, et asi peaks ajaga paremaks minema?
Musil on lihtsalt savi nii sinust kui kooselust sinuga, milleks pingutada?

Aga reaalselt, proovi nüüd tema kingadesse astuda ja ütle: MILLEKS?
Ke.ppi saab, elu on ilus,pisut aega ju võib segiaetud peaga tibinaga kodu mängida.
Aga see selleks, midagi sa vastata nagunii ei oska, kui pea on sassis.
Eks siis paari kolme, nelja aasta pärast jõuab kohale.

Tule siis uuesti pk nutma, oled oodatud.!

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 18:22; 11.05 19:07; 12.05 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängida on ok. Rahalise poole pealt oleneb. Kui mees panustaks kogumisse rahaliselt vähem kui mina, kuigi tal oleks võimalik nt mängimise arvelt rohkem panusta, siis peaksin seda probleemiks. Kui aga mees panustaks minuga võrdselt, siis mina küll mehele etteheiteid ei teeks. Kui kinnistu ostetakse 50/50, siis pean õigeks, et  makstakse ka 50/50, kui pole kokku lepitud teisiti (mõned erandjuhud ehk välja arvata).

Ehk oleks lahendus see, kui leppida kokku kindel summa või protsent töötasust, mille kumbki panustab. Siis saab kumbki pool ise hinnata, mida ta endale saab või ei saa lubada. Oleks selge piir paigas. Mind tegelikult huvitab, kas TA on arvutanud, mitu kuud varem saaks ta raha kokku seetõttu, et iga poes käiguga mõned eurod kokku hoitakse. Saan aru, et eesmärgiks on võimalikult kiiresti võimalikult palju koguda, kuid sõltuvalt ostetava kinnivara hinnast ei pruugi iga sendi saagimine erilis efekti anda.

Siin muidugi jälle mingid selgeltnägijad koos. Kuidas on võimalik sellest, et paar koos sissemaksu raha kogub järeldada, et mehel oma kinnisvara pole? Mu mehel on oma eluase, kuid ühise eluaseme ostuks kogume raha ikka koos.

 

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kinnistu ostetakse 50/50, siis pean õigeks, et  makstakse ka 50/50, ………..
Siin muidugi jälle mingid selgeltnägijad koos.

Sa ise oled ju samuti selgeltnägija. Ja näed täpselt, et 50/50 ostetakse teemaalgataja kinnisvara.
Vähemalt ta pole julgenud sellest rääkida, et rohkem põnevust oleks õhus.

(ja ilmselgelt oleks väga “veider” pritsida perekooli teema, et mina teenin 500, iga kuu paneme mõlemad 200 ühiskassasse kõrvale; mees teenib 3000 ja julgeb veel 100€ maha ka mängida. Sellise appikarje teeks ainult idioot. MINA ei arva, et TA on idioot; kas sina Liisuke arvad?)

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 18:22; 11.05 19:07; 12.05 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne ei ole, et inimene ei saa 100 euri kuus hobide peale panna. Normaalne ei ole, et 41 aastane kogub raha eluaseme sissemaksuks – kus ta senini elanud on?

Arvutimängus nänni osta, no ma ei tea, veider see ju on aga ilmselt normaalsem kui see lihtsalt maha juua või suitsetada.

Kas teil muidu mingeid kokkuleppeid ei ole, et palju keegi kuus säästab ja kui kiiresti sissemaksu raha kokku saada plaanite? Tehke endale plaan, vaadake kuidas saate kogutud raha riskivabalt seniks kasvama panna jne. Ma arvan, et enda vajadused sellepärast tahaplaanile jätta ka ei ole õige.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on playstation 4 ja varsti ostan viienda, kui naine etteheiteid teeks siis saaks vastava vihje ukse asukoha kohta ning vihje kes kellest majanduslikult sõltub.

Mees

No aga kessinusugust meest tahakski. Tee oma naisele (kui sul sellisena on õnnestunud keegi orki tõmmata) heategu ja näita oma perekooli postitust.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 19:18; 11.05 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ammu juba, et mees mängib mingeid totakaid mänge telefonis – Candy Crushi ja veel mingit sõjamängu Battle vms, aga nüüd avastasin, et ta ostab/tellib sealt mingeid tasulisi värke ka, ma ei tea mis sealt saab siis raha eest boonuseid või punkte vms, vahet pole. Närvi ajab see, et iga kuu kulub umbes 100 euri selle peale, ometigi oleme kokku leppinud, et praegu on range säästureziim, kuna kogume oma kodu sissemaksu jaoks. Mina käin poes ja vaatan ainult kilo ja liitri hindasid ja ostan kõge odavamat kraami, et kokku hoida (ajutiselt, et kiiremini saaks sissemaksu raha kokku), tema aga paneb iga kuu 100 euri lihtsalt mingite tobedate mängude alla. No nii vihaseks ajab! Btw mees on 41 aastane ja muidu igati tark ja erudeeritud. Õelge, et see pole normaalne ja ma ei reageeri üle ???? ja miinustajad, laske käia, mul on täiesti savi!

Mina niisuguse inimesega vara kahasse ei soetaks. Koos ka ei elaks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 19:18; 11.05 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, aeg on musi vahetada. See mees on loobunud mõttest sinuga koos kodu luua. Sa võid ju temaga tiksuda, kui on vaja, et keegi vahel raskemaid asju autost tuppa tooks. Aga peret ja kodu sul temaga ei tule. Mõtle siis järele, mis sulle oluline on, ja tegutse vastavalt. Ära pärast süüdista, et me ei hoiatanud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole normaalne, aga pole ka normaalne, et täiskasvanud naine oma aega Perekoolis laiaks lööb. Kõik peaksime paremad inimesed olema, aga näete, ei ole.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu mees mängib, valdavalt mingeid sõja-ja strateegiamänge ja vahel ostab mingeid tasulisi asju seal. Oleme sellest rääkinud ja ta on väga mõistlikult seda selgitanud – see aitab pingeid maandada! Pigem mängib, kui joob vms ja ma olen sellega leppinud, kui ta teinekord poole ööni mängib. Ja mina aktsepteerin seda, mõnikord on hommikuti unine aga ikka vana ja hea hooliv mees 🙂

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ammu juba, et mees mängib mingeid totakaid mänge telefonis – Candy Crushi ja veel mingit sõjamängu Battle vms, aga nüüd avastasin, et ta ostab/tellib sealt mingeid tasulisi värke ka, ma ei tea mis sealt saab siis raha eest boonuseid või punkte vms, vahet pole. Närvi ajab see, et iga kuu kulub umbes 100 euri selle peale, ometigi oleme kokku leppinud, et praegu on range säästureziim, kuna kogume oma kodu sissemaksu jaoks. Mina käin poes ja vaatan ainult kilo ja liitri hindasid ja ostan kõge odavamat kraami, et kokku hoida (ajutiselt, et kiiremini saaks sissemaksu raha kokku), tema aga paneb iga kuu 100 euri lihtsalt mingite tobedate mängude alla. No nii vihaseks ajab! Btw mees on 41 aastane ja muidu igati tark ja erudeeritud. Õelge, et see pole normaalne ja ma ei reageeri üle ???? ja miinustajad, laske käia, mul on täiesti savi!

Sina ei ole selle mehe ema. Nii et ära käitu emana. Kaotad lisaks rahale ka seksuaalse veetluse, kuna emaga ei taha ükski mees lähedust. Normaalne ei ole suhtes käituda emana. Kui kodu sissemaksu kogumine kestab mõne kuu, siis on selline kokkuhoid õigustatud. Aga kui kestab aastaid, tuleb ikkagi kokkuleppida, mis summas võib kasutada meelelahutuseks raha. Leppige kokku, et sina oma teenitud rahast võid kulutada 100 eurot viisil nagu ise tahab ja mees ka. Pikalt ei suuda keegi ilma mingi meelelahutuseta elada. Eriti veel eesmärgi eest, mis võibki saabumata jääda. Hetkel kinnisvara hinnad tõusevad, nii et täna saad sa 100 eurot eest veel midagi, aasta pärast on raha väärtus kadunud ja kokkuhoiul pole mingit mõtet. Mida sa teed suhtega, mis on selleks ajaks läbi kui kodu omandamise ajaks on suhe nii kehva, et koos enam jätkata ei soovita. Sinu postitus näitab juba, et raha pole mõtet koguda. Sellise suhtumisega suhtesse ja mehesse lõpeb suhe hetkel, kui mees enam vaba aega mängule ei kuluta. Kui ema on jätnud mehe kasvatamata, siis sina teda ümber ei kasvata. Sul on valik, kas elad või lahutad. Saad lahku minnes rahulikult iseseisvalt korjata raha täpselt sellisel viisil nagu sa tahad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne ei ole, et 41 aastane kogub raha eluaseme sissemaksuks – kus ta senini elanud on?

Ma tahaks alati sellisele maapealsele Jeesuse kehastajale oma pangakonto numbri anda, et ta oma targad õpetussõnad paneks rahalisse vormi 🙂
Võib-olla on inimesel lapsi, keda ülal pidama peab? Võib-olla üür, mida maksta? Või vanema hooldekodu tasud? See summa, mis kõigest järele jääb, on pisuke, nii et koguda polegi olnud äkki mõtet, kuna pole olnud unistust enda kinnisvara kõikide kulutuste kõrvalt kunagi omadagi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see näitabki, miks 41- aastasel seni oma kodu pole.

20-30 a teoorjus pole oma kodu omamine, vaid kohustus kubjase ehk panga ees.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 17:53; 11.05 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellistel puhkudel tunned, et tegelikult on hea elu ilma mehe ja lasteta, ei mingit põdemist teiste pärast, hingepiinu, muretsemisi jne-elad endale, teed mis tahad ja naudid oma elu.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla on inimesel lapsi, keda ülal pidama peab? Võib-olla üür, mida maksta? Või vanema hooldekodu tasud? See summa, mis kõigest järele jääb, on pisuke, nii et koguda polegi olnud äkki mõtet, kuna pole olnud unistust enda kinnisvara kõikide kulutuste kõrvalt kunagi omadagi.

Ei noh muidugi, see 100 eurtsi candy crushi peale on ka nii pisuke, mis alimentidest ja hooldekoduarvetest üle jääb, et see ongi mõttekas maha mängida.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 18:12; 12.05 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ammu juba, et mees mängib mingeid totakaid mänge telefonis – Candy Crushi ja veel mingit sõjamängu Battle vms, aga nüüd avastasin, et ta ostab/tellib sealt mingeid tasulisi värke ka, ma ei tea mis sealt saab siis raha eest boonuseid või punkte vms, vahet pole. Närvi ajab see, et iga kuu kulub umbes 100 euri selle peale, ometigi oleme kokku leppinud, et praegu on range säästureziim, kuna kogume oma kodu sissemaksu jaoks. Mina käin poes ja vaatan ainult kilo ja liitri hindasid ja ostan kõge odavamat kraami, et kokku hoida (ajutiselt, et kiiremini saaks sissemaksu raha kokku), tema aga paneb iga kuu 100 euri lihtsalt mingite tobedate mängude alla. No nii vihaseks ajab! Btw mees on 41 aastane ja muidu igati tark ja erudeeritud. Õelge, et see pole normaalne ja ma ei reageeri üle ???? ja miinustajad, laske käia, mul on täiesti savi!

ma usun, et sinu tobedad kulud on veel suuremad.   või sa ei käi juuksuris, ei tarbi kosmeetikat, ei osta  väljas sööki, kohvi?

Minu ema on 66 ja mängib ka juba mitu aastat. No tema jah ei kuluta raha aga penskar ka ei teeni nii palju.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ammu juba, et mees mängib mingeid totakaid mänge telefonis – Candy Crushi ja veel mingit sõjamängu Battle vms, aga nüüd avastasin, et ta ostab/tellib sealt mingeid tasulisi värke ka, ma ei tea mis sealt saab siis raha eest boonuseid või punkte vms, vahet pole. Närvi ajab see, et iga kuu kulub umbes 100 euri selle peale, ometigi oleme kokku leppinud, et praegu on range säästureziim, kuna kogume oma kodu sissemaksu jaoks. Mina käin poes ja vaatan ainult kilo ja liitri hindasid ja ostan kõge odavamat kraami, et kokku hoida (ajutiselt, et kiiremini saaks sissemaksu raha kokku), tema aga paneb iga kuu 100 euri lihtsalt mingite tobedate mängude alla. No nii vihaseks ajab! Btw mees on 41 aastane ja muidu igati tark ja erudeeritud. Õelge, et see pole normaalne ja ma ei reageeri üle ???? ja miinustajad, laske käia, mul on täiesti savi!

ma usun, et sinu tobedad kulud on veel suuremad. või sa ei käi juuksuris, ei tarbi kosmeetikat, ei osta väljas sööki, kohvi?

Minu ema on 66 ja mängib ka juba mitu aastat. No tema jah ei kuluta raha aga penskar ka ei teeni nii palju.

Mina näiteks ei teegi neid asju eriti tihti ja kui kodu jaoks raha kogusime, siis tõesti elasimegi väga-väga säästlikult 2a (kui muud sundkulud (korterikulud jms) välja arvata, kulutasime kuus umbes 400 eurot kahepeale (toit, hädavajalik riideese mõnikord, okei, vb kui tuli nt hambaarstil käia, läks natuke rohkem…). Kui mees oleks 100 eurot kuus mängu peale kulutanud, oleks vihale ajanud küll. Ei ole ju jutt sellest, et vahel lubab omale natuke midagi (see oleks nt 5€ kuus selle mängu peale).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta maha see siga!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 10:06; 12.05 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie mängime mehega mõlemad. Tõesti aita pingeid maandada. Mingeid strateegimänge. Mõnikord ka öösiti jne. Aga meil on kaks kokkulepet: raha mängu ei topita (st mäng ise on küll ostetud, maksid 30 eur mu meelest aastaid tagasi). Ja et kodused asjad ei jää mängu pärast tegemata. Päris aus olles meie reede õhtud, kui koroona ei lubanud külla ega kuskile, nägid välja nii:

Tööpäev kodukontoris lõppes. Algab tunnike, mil me mehega t0imime nagu masinavärk, me isegi ei kõnele, me ei põrku, me ei sega teineteist. Ja kõik toimub jooksuga. Mees koorib kartulid, söödab koerad ja puhastab kassiliiva, viib prügi välja ja läheb koeraga 40 minutiks õue mängima, samal ajal roogib lund, koerjab seeni, rohib peenra vms aastaajal vaja teha on. Tuleb tuppa ja tõmbab esiku põranda üle.

Mina teen kandikutäie laias valikus suupisteid ja katan meie kahe vahele laua võileibade, juurikakangide, lihalõikude, mingite muude näkside, veini ja puuviljadega. Kartulid keedan ja jätan jahtuma (lähevad hommikusöögi juurde). Avan veini ja lasen sel veidi hingata. Kastan lilled.

Valmis saame ühel ajal, kallistame. Vajume kumbki oma läpakaga teine teisele poole suupistelauda. Kell on mingi pool seitse. Ja hakkame mängima. Taustaks paneb mees mõne kontserdi mängima. Vahepeal vestleme, tõstame klaasi nädalavahetuse terviseks ja mängime nii terve õhtu. Või kuni poole ööni. Siis koristame laua, mees paneb pesumasina käima ja läheme magama.

Lahutus oleks vist majas, kui mees mulle seda keelaks. Nojah, me ei topi sinna iial raha sisse. Kuigi mängust uuema versiooni oleme ikka alati ostnud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 10:11; 12.05 11:12; 12.05 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see näitabki, miks 41- aastasel seni oma kodu pole.

20-30 a teoorjus pole oma kodu omamine, vaid kohustus kubjase ehk panga ees.

Just, iga kuu suurema summa üüri peale kulutamine on vabadus.

See on nii mitmes aspektis idiootne jutt, et pole mõtet üldse rääkima hakatagi, mingi lootust su kõrvade vahel pole, sa oled loll nagu lauajalg.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 10:06; 12.05 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see on tema hobi, siis mis on seal minul kobiseda?

 

Mis vahet seal on, kas mees lõõgastub mängides, krossi sõites, autosid putitades või laulukooris käies? Minu mehe hobi on kalastamine ja usu, 100 euri kuus oleks ikka piiiisike summa hobi eest.

Õnneks on mu enda hobi (matkamine) ka küllalt kulukas, nii et oleme võrdsed.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängida on väga okei, aga suuri summasid selle peae kulutada, eriti kui rahaga kitsas käes, see ei ole okei.

Ma ise mängin ka, kuutasulist mängu, 13€ kuus. See pole mingi eriline priiskamine. 100€ ma mingi telefonimängu peale kuus ei kulutaks, kui selle raha eest meelelahutust lubada, siis pigem juba minna kuskile kontserdile, kinno vms. Telefonis saab tasuta ka mängida

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas on normaalne kui mees mängib Candy Crushi jm