Esileht Beebi ja mitmikud Kas on normaalne vanker?Emmaljunga.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas on normaalne vanker?Emmaljunga.

Postitas:

Soovin osta aga miskit pärast just sellised palju ei müüda!Kas on normaalne vanker?Minule väga,väga meeldib.
Palun head ja vead.
http://buduaar.ee/Turg/kuulutus/1163731

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

emmaljunga on siiski reeglina klassika austajatele, see aga püüdleb mingi tobeda futurismi poole oma esirattaga, mis on pealegi tobedalt väike. selliselt kaotab EJ oma tavapärase, temalt eeldatava, väljanägemise ja ka nn tankivõime läbida teid ja radu mistahes pinnastel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli. Kiidan väga!!! Rattad on väga suured tegelikult ja lähevad igast jamast läbi. Super hästi manööverdatavad, kergkäru kohta oli vedrustus ja väga hea.
Hea ja suht kerge raam, väga mugav lükata.
Minu jaoks oli super, et isteosa sai tõsta ringi, lisaks käis katus väga peale, varjas super hästi vihma eest.
Harjumist tahab see isteosa, pikali pannes jääb kaussi, minu poisile aga just meeldis nii magada. Lisaks on isteosa väga pikk, 95 cm umbes.
Kohutavalt suur pakikorv mahutas näiteks randa minnes küll terve elamise ära.
Kõik katted sai maha võtta ja pesta.
Ainukene miinus oli, et koos isteosaga ei ole ta kokkupandult eriti kompaktne, seega peaks suht mõistliku suurusega pagasnik olema. Meie aga sõitsime bussiga ennamuse ajast ja olime ülirahul.
Suurepärane linnakäru, mis veab tõesti läbi nii paksust kui vedelast 😛

Jube müügimehe jutt tuli nüüd, aga mul on väga positiivsed mälestused sellest kärust :))) Soovitan!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan ka,meil on!Need nii öelda väikesed rattad on tegelikult samas suuruses mis Emmaljunga scooter 2.0,tean rääkida sest mõõtsin ära =)
Väga hea vanker,kergkäruks raske nimetada sest on palju suurema raamiga kui mõni teine EJ vanker.Väga vastupidav ja väga suurepäraselt liikuv,manööverdatav.
Minu lapsele meeldib ka selle sees magada palju paremini,on ju kuskil ka tõestatud,kui jalad rohkem üleval siis puhkad paremini välja.
Mina igatahes soovitaks soojalt.
Super vanker on ja igati oma hinda väärt(sellel veel polegi suur hind).
Mina ka nagu müügimees aga miks mitte kiita seda mis on tõeliselt hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 23:53; 17.01 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja küsib vankri kohta ja siis järsku kiidab juba, et olemas? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja küsib vankri kohta ja siis järsku kiidab juba, et olemas? :D[/tsitaat]

Sama ip’postitus,ei tähenda,et olen teemaalgataja.Olen õel külas ja postitan tema arvutist.Üde tahab osta sellise vankri aga minu kiidusõnadest oli talle vähe ja tegi teema!
Nii lihtne see ongi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 23:53; 17.01 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on skisofreenik. Või olete tõesti koduõppel kasvanud õed, sest kirjavead on teil samad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas on normaalne vanker?Emmaljunga.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.