Esileht Beebi ja mitmikud Kas on okei, kui RP laps (4 kuud) kakab 4-6 korda päevas?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas on okei, kui RP laps (4 kuud) kakab 4-6 korda päevas?

Postitas:

Saab ainult RP. Alguses kakas igasse mähkmesse. Kas liiga palju pole, paljudel siin kakavad korra kolme päeva jooksul ja mõnle lausa nädalas korra?

Aitäh, abi eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kutt on 3,5 kuune ja tal on nii, et vahel kakab samuti päevas 4-5 korda, siis ei kaka mitu päeva. Pole aimugi millest oleneb. Mina vist ei muretseks, kui kaka just täitsa vesi ei ole ja enamvähem normaalset värvi on 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline ka tegelane kodus, esimesed 3 kuud iga söögikord + söögikordade vahel, muudkui sirtsutas. Neljandal-viiendal kuul hakkas harvem kakama – 4-6 korda ööpäevas. Praegu 7-kuune ja kakab 3-4 korda (õnneks päevasel ajal). Kui ta tihedamini kakas, sai ka proove viidud ja arstile kurdetud, arst ütles, et igatahes parem variant, kui see, et kõht kinni ja laps ise hädas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

See on täiesti normaalne.
Rinnalaste puhul on tihti mõlemat äärmust- mõni kakab väga harva ja teine jälle palju kordi päevas. Mõnikord, kui näiteks ühe ema lapsed on nii erinevad, võib see kahtlusi tekitada küll. Aga muretsemiseks põhjust ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele, süda kohe rahulikum, et mul ainukesena väike kakamasin pole:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas on okei, kui RP laps (4 kuud) kakab 4-6 korda päevas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.