Esileht Pereelu ja suhted kas on olemas normaalseid mehi?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: kas on olemas normaalseid mehi?

Postitas:

Mu mehel polegi sõpru. See tähendab siis, et ta ei käigi väljas. Väljas käime koos kahekesi. Joomise probleemi ka pole, sest ega tal polegi kellegiga koos juua. Joome kodus koos vahest õhtuti tema õlut ja mina siidrit või veini. Tegelikult talle väljas käia üldse ei meeldigi. Looduses käib hea meelega ja sõidame ringi. Baaridesse ja klubidesse ta pole nõus minema.
Suhtled valede meestega ilmselt jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult ei ole alati kohe tutvuse alguses aru saada, mis inimesega tegemist. Hoolimatu kaabakas võib ennast vägagi hooliva, intelligentse, ausa ja targa inimesena näidata, aga seda, mis mees ta tegelikult on, võid teada saada alles siis, kui ühised lapsed käes. Ja see ei sõltu vanusest.[/tsitaat]

Loomulikult kõike ei näe ette!
Aga on mingid elementaarsed asjad, millest võid ikka kohe tutvumisel läbi näha ja omad järeldused teha, kas minna suhtlemisega üldse edasi või mitte.

See, kui olulised on inimese jaoks peod ja alkohol, on enamasti ikka üsna aru saada. Alkoholi mittetarbivast mehest võib loomulikult saada ka alkohoolik kooselu käigus, aga seda juhtub ikka pigem harva. Pigem suhte alguses ei arvata, et napsitamises miskit paha on! On ju ka suhtlemise käigus näha, kuidas mees suhtleb teiste inimestega. Kuidas suhtub naistesse, töösse, haridusse, rahasse.

Ehk paljud naised ei pane juba esimeste ohumärkide peale filtrit tööle… Tundub, et paljudel polegi mingit filtrit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 22:39; 29.09 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline mees. Tirisin ta teise naise käest ära ja üldse end selle pärast halvasti ei tunne. Tal eelmise naisega lapsi polnud ja abielus ka ei olnud. Nüüdseks oleme koos ligi 10 aastat ja meil on 2 last. Mees hoolitseb laste eest ja veedab nendega aega saates mind omi asju tegema. Annab puhkust nö. Hoiab kodu, alkoholiga probleeme ei ole, mingeid kahtlaseid asju ei aja ega telefoni ei peida. On korduvalt öelnud kui rahul ja õnnelik ta on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei leidnud meest baarist. Ei käigi põhimõtteliselt üldse seal, sest selliseid pidutsejaid sealt kohata võibki. Ei saanudki meest sellisena nagu ta on, vaid hiljem tuli see välja. Nii nagu ka see, et tema enamus sõbrad petavad oma naisi. Ei ole mina ega ka mees harimatud ja asotsiaalid. Minul hea töö, mehel oma firma. Mul on oma maja ja tulen endaga hästi toime. Küsimus ei olegi selles mida mina usu, vaid ikka selles mida ma näen? Pole ühtki meeste arvamust kuulnud.
[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tead, mis viga on?
Naised peavad tihti normaalseid ja toredaid mehi igavateks!

Jube äge on ju suhte alguses muudkui pidudel käia, eluvennad oskavad ilusaid mullikesi suust puhuda, drinke välja käristada, mõnus! Tutvutaksegi kuskil baaris v ööklubis. No aga mõistad, et teatud vanusest alates enam inimesed ei muutu? Kui see ööklubijõmm seal juba 30aastane on, siis lihtsalt… selline ta ongi.
Tegelikult on ju kohe tutvuse alguses aru saada, millise inimesega tegemist on 🙂

Kui ma olin 18aastane, siis mulle ka meeldisid sellised “coolid kutid” ja peod. Mingil hetkel aga jõuab enamike mõistus sealt 18aastase tasemest edasi ja saad aru, mis on päriselt tähtsad asjad elus ning hakkad neid teistes inimestes hindama.

Minu jaoks on need omadused heasüdamlikkus, ausus, intelligentsus, tarkus, hoolivus.

Kui hindad meestes normaalseid üldinimlikke omadusi, siis ju leiadki sellise partneri, sest mingid napsisõpradest eluvennad ei pane lihtsalt südant põksuma.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.09 22:24; 27.09 22:41; 27.09 22:56; 27.09 22:59; 28.09 10:15; 28.09 20:48; 28.09 22:14; 29.09 09:18;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei leidnud meest baarist. Ei käigi põhimõtteliselt üldse seal, sest selliseid pidutsejaid sealt kohata võibki. Ei saanudki meest sellisena nagu ta on, vaid hiljem tuli see välja. Nii nagu ka see, et tema enamus sõbrad petavad oma naisi. Ei ole mina ega ka mees harimatud ja asotsiaalid. Minul hea töö, mehel oma firma. Mul on oma maja ja tulen endaga hästi toime. Küsimus ei olegi selles mida mina usu, vaid ikka selles mida ma näen? Pole ühtki meeste arvamust kuulnud.
[small]Kägu kirjutas:[/small]
[/tsitaat]Kas ma sain õigesti aru, et sa ootad Perekoolist meeste arutlusi teemal “kas on olemas normaalseid mehi” :)? Tase. Aga jõudu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.09 22:41; 28.09 00:29; 28.09 11:03; 28.09 21:14; 28.09 22:23; 29.09 09:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted kas on olemas normaalseid mehi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.