Esileht Kodunurk Kas on olemas vahendit, millega hallituse ära saab:-((

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kas on olemas vahendit, millega hallituse ära saab:-((

Postitas:

Lapse maneez on ringiratast musti täikesi täis. Ilmselge hallitus tundub olema. Maneez on meile laenatud ja see seisis kokkupanduna terve talv garaazis koti sees. Kui selle nüüd avasin, et kasutusele võtta, on sisepool nö. ringiratast 20 cm laiuselt hallitama läinud. Kas on olemas vahendit mis võiks selle eemaldada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 19:14; 23.05 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui nähtava hallituse peaks maha saama, siis päriselt hallitust eemaldada ilmselt ikkagi ei õnnestu – suurem osa hallitust on selline, mida niisama palja silmaga ei näe. Ning kuna hallitus on ikkagi tervist kahjustav ollus ja tegu on väikelastele mõeldud asjaga (kindlasti mõnigi neist närib või lakub ka manee¸i pulki), siis mina peaksin ebaeetiliseks eset omanlikule sõnagi lausumata sel moel tagastada.

Eelkõige peaksid Sa ikka eseme omanikule ära rääkima, et niisugune lugu juhtus, ja peaksite koos olukorrale lahenduse leidma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 19:35; 23.05 01:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen siin PK’s kohanud õpetusi, millega vannitoa seinaplaatidelt hallitust on eemaldatud. selleks on siis sooda, mis puistatakse hallitanud kohale ning sellele äädikas otsa. lastakse seista ning pühitakse maha.
ma ise olen vähe skeptiline selles osas, sest mina oma vannitoa vuuke sellega puhtaks ei saanud, kuna hallitus on ikka väga kange asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen siin mitmes hallitusteemas juba kirjutanud-domestos, kui kangas kõva, ei juhtu peale selle, et hallitus kaob mitte vähimatki

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suuremates supermarketites on kindlasti müügil puhastusvahendite osakonnas soomekeelse nimetusega Homeenpoistaja nimeline pihustiga valges pudelis aine spetsiaalselt hallitusega võitlemiseks. väga hästi saab hallituse ära sellega. sobib kõvadele pindadele, kangale, erinevatele materjalidele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain nahkmantlilt hallituse maha äädikalahusega.Tee proovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vesinikuga saab ka, selega mis apteekides müügil. Raamatutel võetakse hallitust sellega näiteks. Aitab ka kanga puhul. Aga kui suurem pind siis kulub üsna ohtrasti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no, aga kui on väikelapsele mõeldud asjaga tegemist, siis mina ei tahaks sellele äädikast kangema keemiaga kallale minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vuugivahed sain puhtaks pihustatava cillit bangiga, kõik spets vahendid ja äädikad ei teinud mitte midagi. ainult raharaiskamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head soovitused ikka … Ning siis läheb väikelaps ja lakub kõik need Cillit Bangid ja vesinikud keelega üle – tõenäoliselt iga päev mitu korda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 19:35; 23.05 01:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Head soovitused ikka … Ning siis läheb väikelaps ja lakub kõik need Cillit Bangid ja vesinikud keelega üle – tõenäoliselt iga päev mitu korda.[/tsitaat]Need bingid ja bangid ju pestakse hiljem ikka veega korralikult sealt välja, mitte ei jäeta niisama peale. Või sa ei peseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan ka, et kui ohtra veega keemia maha loputada ja harjaga üle nühkida ja veel õue seisma jätta õhu kätte mõneks ajaks, siis ei usu, et see enam lapsele organismi jõuab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 19:14; 23.05 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andke andeks, aga kui mulle laenataks IMIKU tarbeese, mille ma lasen hallitama minna, siis mina küll ei pea võimalikuks omanikule halliatnud eset tagastada. Isegi kui ma selle absoluutselt puhtaks saaksin, jäävad hallituse eosed vakstu ja maneezhi SISSE alles ja hallitus on ikka väga väga mürgine. Allergilise imiku tervise võib hallitus jäädavalt rikkuda.
Ehk kindlasti räägiksin omanikule, mis juhtus ja kui omanik soovib, ostaks talle uue maneezhi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Andke andeks, aga kui mulle laenataks IMIKU tarbeese, mille ma lasen hallitama minna, siis mina küll ei pea võimalikuks omanikule halliatnud eset tagastada. Isegi kui ma selle absoluutselt puhtaks saaksin, jäävad hallituse eosed vakstu ja maneezhi SISSE alles ja hallitus on ikka väga väga mürgine. Allergilise imiku tervise võib hallitus jäädavalt rikkuda.
Ehk kindlasti räägiksin omanikule, mis juhtus ja kui omanik soovib, ostaks talle uue maneezhi. [/tsitaat]

Täitsa õige! Minu südametunnistus küll ei lubaks rikutud asja tagasi anda. Räägi asi ära ja kuidagi ikka jõuate mingile kokkuleppele. Lapse tervis ikka ennekõike, raha tuleb ja läheb…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Kas on olemas vahendit, millega hallituse ära saab:-((

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.