Esileht Erivajadustega laps Kas on olnud peale vaktsineerimist alljärgnevaid tundemärke?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kas on olnud peale vaktsineerimist alljärgnevaid tundemärke?

Postitas:

Kas teie lapsel oli peale vaktsiinisüsti mõni alljärgnevatest reaktsioonidest:

kerge palavik,
kõhulahtisus,
mõnepäevane apaatsus
tugev karjumine ja vahetpidamatu nutt,
krambid,
peavalu,
hingamisraskused,
allergia,
unehäired
tagus pead vastu seina,
kõnepeetus?

Ma lihtsalt lugesin praegu, et need on vaktsineerimisjärgse ajupõletiku sümptomid.

http://web.zone.ee/iamfree/mis%20toimub.htm – siin on toodud välja vaktsineerimisjärgse ajupõletiku tundemärke (mida ei oskaks lapsel naljalt niisama kahtlustadagi)perearst ju ütleb alati, et palavik, mõnepäevane apaatsus jne on normaalne nähtus. Samas on sellesama läbipõetud entsefaliidi tagajärjeks aga hüperaktiivus, düsleksia, autism jms.

Järjest rohkem tundub, et need vaktsiinid on nii erineva kvaliteediga ja mõjuvad lastele nii erinevalt (ilmselt tänu geneetilisele eelsoodumusele), et ma kohe ei tea….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 15:33; 18.06 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps jäi tõesti peale esimest vaktsineerimist kõrgesse palavikku. Olime lastehaiglas sees 3 päeva. Raviarst ütles, et põletikunäitajad veres on ülikõrged, aga kus see põletik oli, seda ei leitudki.

3-aastaselt diagnoositi autism.
On siin seos või ei ole, kes seda nüüd enam kindlaks teeb.
Keegi ei tea millest autism tekib. Seni, kuni pole põhjust leitud, võib igasuguseid oletusi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea… Võiks vähemalt selles alafoorumis hoiduda sellest soolapuhujate lehekülje reklaamist.

Enamus vaktsiine tehakse esimese eluaasta jooksul. Kuidas hinnata peavalu lapsel, kes puhtfüüsiliselt ei oska seda peavalu kirjeldada, kuna ta ei oska rääkida? Kuidas ja miks peaks alla aastane laps minema vastu seina oma pead taguma (eriti jabur kirjeldus)? Enamik ülevalpool väljatoodud sümptomitest on MITTESPETSIIFILISED, see tähendab, et neid võivad põhjustada sajad muud seisundid (isegi mitte haigused).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

autism on kaasasündinud haigus, seega lapse vaktsineerimine seda ei mõjuta. saaks ainult mõjutada ema vaktsineerimine, kuid mingit seost vaktsiinide ja autismi vahel ei ole leitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 18:32; 16.06 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]autism on kaasasündinud haigus, seega lapse vaktsineerimine seda ei mõjuta. saaks ainult mõjutada ema vaktsineerimine, kuid mingit seost vaktsiinide ja autismi vahel ei ole leitud.[/tsitaat]

See nüüd kindlasti õige väide pole. Maailmas on väga palju uuringuid, mis justnimelt toovad välja vaktsiinide ja autismi vahelise seose. Jah, muidugi – sama palju uuringuid lükkavad selle ka ümber. Aga fakt on see, et kui reaalselt mingit seost ei oleks kunagi ühelgi autistil, siis sellest ei räägitaks, uuritaks ja tegeletaks üle 10 aasta maailmas.

Minul ka autistlik laps, autism avaldus esimese eluaasta lõpus peale kolmikvaktsiine (tegime hilinemisega). Kuni 8-kuuni oli täiesti tavaline beebi. Jah, ma ei ütle, et AINULT vaktsiinid, mingi eelsoodumus pidi siiski olema. Peres on veel 2 last, kes on ka vaktsineeritud kuid on terved. Kuid ma ei saa siiski mööda vaadata faktist, et peale vaktsiine muutus mu laps totaalselt ja selle muutuse nimeks sai aasta pärast autismi diagnoos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See nüüd kindlasti õige väide pole. Maailmas on väga palju uuringuid, mis justnimelt toovad välja vaktsiinide ja autismi vahelise seose. Jah, muidugi – sama palju uuringuid lükkavad selle ka ümber. Aga fakt on see, et kui reaalselt mingit seost ei oleks kunagi ühelgi autistil, siis sellest ei räägitaks, uuritaks ja tegeletaks üle 10 aasta maailmas.

Minul ka autistlik laps, autism avaldus esimese eluaasta lõpus peale kolmikvaktsiine (tegime hilinemisega). Kuni 8-kuuni oli täiesti tavaline beebi. Jah, ma ei ütle, et AINULT vaktsiinid, mingi eelsoodumus pidi siiski olema. Peres on veel 2 last, kes on ka vaktsineeritud kuid on terved. Kuid ma ei saa siiski mööda vaadata faktist, et peale vaktsiine muutus mu laps totaalselt ja selle muutuse nimeks sai aasta pärast autismi diagnoos.[/tsitaat]

Millised paljud uuringus toovad välja autismi ja vaktsineerimise seose? Mina pole kuulnud mitte ühestki tõsiseltvõetavast uuringust. Kas tõesti on mõni selline olemas?
Pärast vaktsiine? Esimestel eluaastatel toimub päris mitu vaktsineerimist, nii et mistahes asi lapse elus toimub pärast neid. Autist arenebki tüüpiliselt algul normaalselt ja alles hiljem hakkab toimuma taandareng. Mittevaktsineeritud lastel arenevad autistlikud jooned välja umbes samal ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on 2 autistlike joontega last, lisaks ATH.vaktsineeritud.peale vaktsineerimisi küll mingeid erilisi sümptomeid ei olnud. isegi palavikku mitte.ja mul on lisaks ka täiesti tavaline vaktsineeritud laps kellel on teine isa.ka tema ei olnud palavikus peale vaktsineerimisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autism on epigeneetiline.
Kes vähegi inglise keelt valdab võiks materjalidega tutvuda.
http://autismepigenetics.org/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsineerimine võiks olla kuidagi individualiseeritud. See on selge et igal tõhusal meditsiinilisel vahendil on ohtlikke kõrvaltoimeid. Tuleks äkki hinnata rohkem lapse kehakaalu, tervislikku seisundit, geneetikat, närvisüsteemi küpsust. Aga see muidugi eeldab aega ja raha. Ja ma ei tea miks neid vaktsiine just esimesel eluaastal uhatakse, siis ju lapse närvisüsteem kõige haavatavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimesel eluaastal lapsed kättesaadavad. hiljem juba lasteaias ja vanemad tööl ja kellegil ei ole aega perearsti külastada. lasteaedades enam kedagi ei vaktsineerita ja paljud vanemad ei usalda kooliarste ka.
tegelikkuses peab arst enne vaktsiini last põhjalikult kontrollima ja väiksemagi kahtluse korral vaktsineerimise ära jätma ja uurima, mis lapsel on ja kas üldse saab vaktsiini teha. kahjuks enamus arste ei viitsi seda teha ja perearstid ei ole lisauuringutest huvitatud.
endal hea võrdlus loomaarsti ja perearstiga. loomaarst peab pika loengu vaktsiinidest enne igast süsti, kuigi teab mind ja minu looma juba 10+ aastat, aga ikkagi räägib kõrvaltoimetest jne. nad on selleks kohustatud. last vaktsineerides ei ole ükski arst midagi kõrvaltoimetest rääkinud. alati kisu tangidega see info neil suust ja siis ka vaadatakse nagu lollakat ökomutti. samas perearst on samuti kohustatud enne vaktsineerimist vanemat kõigest informeerima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 18:32; 16.06 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui perearst hakkaks midagi tegelikest võimalikest tüsistustest rääkima, ei vaktsineeriks ju ükski mõistusega inimene oma lapsi. Heal juhul perearst mainib, et võib tekkida kerge palavik, loidus või jäseme turse, mis on mööduv st pange paratsematooli küünal. Kõik.

Samas kui vaadata ainuüksi paari vaktsiini tüsistuste statistikat (tuginedes vaktsiini infolehele), on pilt ju lausa kohutav. Ainuüksi Eesis saab iga aasta tuhandeid lapsi kergema või raskema kõrvalreaktsiooni
http://web.zone.ee/iamfree/tysistused.htm

Kuna perearstid peavad enamusi kõrvalreaktsioone tavaliseks asjaks, siis nad isegi mitte ei informeeri nendest Ravimiametit.

http://www.sam.ee/2013-aastal-laekunud-ravimi-k%C3%B5rvaltoime-teatised

2013. aastal saadeti Ravimiametile 18 teatist vaktsiinide võimalike kõrvaltoimete kohta, samas kui kasvõi perekooli lugeda, siis pidevalt on siin teemasid kuidas lapsel tuberkuloosisüstist tekkinud mädane lümfisõlm ära opereeriti või peale vaktsiini lapsel tekkis süstekoha reaktsioon, palavik, unisus, unehäired (laps enam ei maga korralikult), tursed, krampis jäsemed, meeletud nutuhood jms. On olnud ju ka kirjeldusi, kus peale vaktsiini laps enam ei käputa või ei tõsta pead.
Eesti ametlikus statistikas ei kajastu see kuskil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 15:33; 18.06 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lõi peale 1-aastase (leetrid, mumps, punetised) vaksiini saamist kahe kuu pärast välja diabeet. Ka lastearst usub seost vakiiniga. Perekonnast pole varem daibeeti keegi põdenud, kindlasti mängivad ka rolli keskkonna tegurid aga peale seda kui mu enda laps haigestus on mu suhtumine vaksiinidesse kõvasti muutunud, enne pidasin hulludeks neid ökoemmesid…
Rohkem vaksiine teinud ei ole…Teeme siis kui laps veidi suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sündis kuu aega enneagsena. Laps sai sünnitusmajas kolm päeva fototeraapiat, sest tekkis enneaegse kollasus (maks ei jõudnud surnud vererakke läbi töödelda), billirubiin oli laes.

Teisel päeval tuli palatisse mingi suvaline mutt, kes juba tõmbas süstla ampullist täis ja tahtis minu last süstima hakata. Õnneks olin juures ja sõna otseses mõttes sain käe vahele. Küsisin, mida ta süstida plaanib ja sain vastuseks, et B-hepatiiti.

Teda ega teisi arste kesklinna sünnitusmajas ei huvitanud üldse, et laps oli enneaegne, sõi väga vähe, oli üleni kollane (mitte ainult pea). Nemad tahtsid ikka lapse täitsa nässu keerata.

Enne kolmandat eluaastat ei teinud ühtegi vaktsiini. Peale kolmandat kõrvapõletikku lasin 62 euro eest teha pneumokoki vaktsiini ja see aitas tõepoolest last. Oli vajaduspõhine ja väheste kõrvalmõjudega. Kuigi lapse kints oli samuti kange ja valus, siis muid sümptomeid ei tekkinud. Ja võtsin vastutuse ISE, et kui laps jääb peale seda mingi lolli juhuse läbi debiilikuks, siis kasvatan ISE, sest lasin oma laspele sellist asja teha. Nüüd laps neljane ja pole õieti nohuski olnud.

Enne lasteaeda minekut, peale kolme ja pooleseks saamist, lasin teha teetanuse + muu jamaga, sest puhast teetanust ei tehta mitte kuskil Eestis. Uurisin kõikvõimalikest kohatdest, sh Merimetsast ja Keskhaiglast. Kõikjal tehakse vähemalt kaksikvaktsiin.

Ma mingi hull vakstsiinivastane ei ole, aga tänan oma vanemaid heade geenide eest, et oskan adekvaatselt hinnata, mida, mis olukorras teha.

Raseduse ajal suruti nii perearsti kui ämmaemanda poolt, et teeme ikka ja teeme ikka ja teeme kohe täna (mul külmikus olemas) seagripiga pookimist. Jummel, oleks seda teinud, siis oleks praegu äkki oma lapsega narkolepsia pärast ise merekooli katsetele läinud. Mis elu see oleks siis olnud? Aga arstid tegid väga tugevat töötlust ja püüdsid nagu tõsiusklikud tule ja mõõgaga seda mulle pähe määrida.

Mina ei soovita oma lapsele mürki ja solki süstida. Enne tasub uurida, kas ja mis kõrvalmõjud on. Kas lapsel üldse on seda vaktsiini vaja JUST PRAEGU? Kas imikule, kes elab emme ja issiga NORMAALSES keskonnas, kus ta mulda ei söö ega musita difteeriahaigega, on ikka vaja mürki süstida?
Kas lapsevanem tahab elu aeg HOOLITSEDA oma lapse eest, kes pidi talle rõõmuks ja armastamiseks sündima?

Ma kindlasti lasen oma lapsele veel mingi vaktsiini teha, aga hetkel ei ole tal tõepoolest rohkem vaja, kui ainult need kaks.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas teie lapsel oli peale vaktsiinisüsti mõni alljärgnevatest reaktsioonidest:

kerge palavik,
kõhulahtisus,
mõnepäevane apaatsus
tugev karjumine ja vahetpidamatu nutt,
krambid,
peavalu,
hingamisraskused,
allergia,
unehäired
tagus pead vastu seina,
kõnepeetus?

Ma lihtsalt lugesin praegu, et need on vaktsineerimisjärgse ajupõletiku sümptomid.

http://web.zone.ee/iamfree/mis%20toimub.htm – siin on toodud välja vaktsineerimisjärgse ajupõletiku tundemärke (mida ei oskaks lapsel naljalt niisama kahtlustadagi)perearst ju ütleb alati, et palavik, mõnepäevane apaatsus jne on normaalne nähtus. Samas on sellesama läbipõetud entsefaliidi tagajärjeks aga hüperaktiivus, düsleksia, autism jms.

Järjest rohkem tundub, et need vaktsiinid on nii erineva kvaliteediga ja mõjuvad lastele nii erinevalt (ilmselt tänu geneetilisele eelsoodumusele), et ma kohe ei tea….[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei tea… Võiks vähemalt selles alafoorumis hoiduda sellest soolapuhujate lehekülje reklaamist.

Enamus vaktsiine tehakse esimese eluaasta jooksul. Kuidas hinnata peavalu lapsel, kes puhtfüüsiliselt ei oska seda peavalu kirjeldada, kuna ta ei oska rääkida? Kuidas ja miks peaks alla aastane laps minema vastu seina oma pead taguma (eriti jabur kirjeldus)? Enamik ülevalpool väljatoodud sümptomitest on MITTESPETSIIFILISED, see tähendab, et neid võivad põhjustada sajad muud seisundid (isegi mitte haigused).[/tsitaat]

Viimane väikelapseea kompleksvaktsiin tehakse lapsele kui ta on 2 aastane. Minu laps oskas küll väga hästi ennast väljendada. Peale seda vaktsiini oli tal 6 päeva umbes 40-41 kraadi palavik, mis läks palavikualandajaga ainult korraks allpoole umbes 39.5 peale. Kohutav oli ausalt. Kõik need sümptomid olid olemas, mida teemaalgataja kirjeldas. Ja ma olin väga vihane – kuigi see oli 8 aastat tagasi, olen ma ikka veel vihane tavameditsiini hoolimatu suhtumise peale. Samuti ravimfirmade kasuahnuse peale. Viimase 8 aasta jooksul olem ma õppinud teise kõrghariduse ja ravin oma peret ise. Me oleme nüüd vajanud tavameditsiini arste ainult analüüside tegemise juures, et neid saada tasuta, sest ma maksan oma palgast hoolega iga kuu haigekassale ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. 3-kuuse lapse puhul panin vaktsineerimisele järgnenud kolmel päeval kestnud loiduse ja söömiseks äratamisele järgnenud karjumise rinnastreigi arvele. 4,5-kuuselt kordus sama, ainult et kohe koju jõudes nuttis laps lakkamatult 3 tundi. 1,5 aastat läks aega saamaks teada, et ma ei ole järjekordne vastutustundetu ema, kes oma lapse rohkem vaktsineerimisest moe pärast keeldub. Tehti kindlaks, et lapsel oli vastureaktsioon mingisugune vaktsiini abikomponendi suhtes. Aga perearst üritab mulle endiselt selgeks teha, et sellest võib välja kasvada. Lisades sinna juurde, et ega enne teada ei saa, kui uut vaktsiinisüsti ei tee. Ei, aitäh. Ma pole uuteks üleelamisteks veel vabatahtlikult valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me saime 4,5-kuu süsti ning see oli tõepoolest selline, mis lapse paariks päevaks pahupidi keeras. Samal päeval oli väga nutune. Arvatavasti jalg valutas, sest paistetus oli suur. Magamine läks sassi ja enam tervet ööd oma voodis ei maga. Viimased paar päeva minu arvates sööb vähem või siis kasutab nii palju ära, et kakab harvemini, kui ennem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Erivajadustega laps Kas on olnud peale vaktsineerimist alljärgnevaid tundemärke?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.