Esileht Pereelu ja suhted kas on tekkinud probleeme suhtes, kus naine vanem kui mees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: kas on tekkinud probleeme suhtes, kus naine vanem kui mees

Postitas:

on tekkinud soojemad suhted endast 10 aastat noorema mehega, mees soovib asjaga edasi liikuda, aga mul on mõningaid kahtlused. palun julgustage mind!
mul on mitmeid tuttavaid paare kus naine on vanem kui mees ja üllatusega näen, et nendel paaride pole nagu üldse probleeme. samal ajal kui sama vanusega või mees vanem paarid aina tülitsevad.

+10
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 16:37; 29.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles oli siin teema, vaata, mis “probleemid” võivad tekkida, kui naine oma vanust põeb – selle noormehe nahas küll poleks tahtnud olla.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 16:44; 29.04 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles oli siin teema, vaata, mis “probleemid” võivad tekkida, kui naine oma vanust põeb – selle noormehe nahas küll poleks tahtnud olla.

mina ei põe oma vanust. mees ka mitte

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 16:37; 29.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei põe oma vanust. mees ka mitte

Mis kahtlused sul siis on?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 16:44; 29.04 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 aastat on päris suur vahe nii ühele kui teisele poole.
Minu jaoks 5 on absoluutne tagumine piir. Ja siis pigem vaataks nooremat meest 😛

+8
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.04 18:39; 29.04 18:51; 29.04 19:05; 10.05 00:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on tekkinud soojemad suhted endast 10 aastat noorema mehega, mees soovib asjaga edasi liikuda, aga mul on mõningaid kahtlused. palun julgustage mind!

mul on mitmeid tuttavaid paare kus naine on vanem kui mees ja üllatusega näen, et nendel paaride pole nagu üldse probleeme. samal ajal kui sama vanusega või mees vanem paarid aina tülitsevad.

Mina ei oska kuidagi julgustada, sest mul oleksid (ja on) samamoodi kahtlused. Algul võib jh kena olla kõik, aga kauaks?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanusevahe ei ole nii määrav. Kummaline on hoopis see, kui naine on 150+kg ja mees hästi heas füüsilises vormis. Mees vaatab kõrvale, naine ilmselt lohutab end toiduga ja paisub. Abielus ollakse edasi, lihtsalt tekitab küsimusi. Kuidas mees saab olla väga paksu naisega koos? Kuidas seksiga rahul on või pole, kuna vaatab kõrvale?

+5
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 18:42; 29.04 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ka naine ei taha olla koos paksu mehega. Miks just VÄGA paksu? Lihtsalt paksuga. Mina küll ei taha. Ma õiendan oma mehe kallal iga päev, siis ta kaalub ennast ja ei söö kogu aeg ning püsib enam-vähem. Kui ma ei õiendaks (mingi aeg ei õiendanud, kontrollitud), siis kaalus 100 kg. Õudne.

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.04 18:39; 29.04 18:51; 29.04 19:05; 10.05 00:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ka naine ei taha olla koos paksu mehega. Miks just VÄGA paksu? Lihtsalt paksuga. Mina küll ei taha. Ma õiendan oma mehe kallal iga päev, siis ta kaalub ennast ja ei söö kogu aeg ning püsib enam-vähem. Kui ma ei õiendaks (mingi aeg ei õiendanud, kontrollitud), siis kaalus 100 kg. Õudne.

Aga mõtle kui kaaluks 150 kg ja üle. See oleks õudukas. Mõtle, mis higihais seksi ajal lahti läheb ja võhma pole. Huhh jube.

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 18:42; 29.04 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on tekkinud soojemad suhted endast 10 aastat noorema mehega, mees soovib asjaga edasi liikuda, aga mul on mõningaid kahtlused. palun julgustage mind!

mul on mitmeid tuttavaid paare kus naine on vanem kui mees ja üllatusega näen, et nendel paaride pole nagu üldse probleeme. samal ajal kui sama vanusega või mees vanem paarid aina tülitsevad.

Kas te näete siis nii erinevad välja ja olete erineva elustiiliga? Võib vabalt olla, et näiteks üks pidutseb palju 20aastaselt, teine jõuab sinna faasi alles 30selt ja 20aastaselt käitus ja nägi välja nagu korralik laps, mitte eriti isegi pubeka moodi. Siis võivadki nad sobida, kui üks on 25 ja teine 35 ja mõlemad valmis püsisuhteks. Inimeste elud ei lähe alati samamoodi, et 25selt näiteks kõik sama faasi läbi elaks. 20+ eluaastat on samas liiga palju minu meelest, kui tahta püsisuhet, üks on 85 ja vajab hooldamist, teine 65 ja reisiks veel ringi. Aga 10 aastat ei tohiks küll väga palju olla.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 19:01; 11.05 05:43; 11.05 05:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ka naine ei taha olla koos paksu mehega. Miks just VÄGA paksu? Lihtsalt paksuga. Mina küll ei taha. Ma õiendan oma mehe kallal iga päev, siis ta kaalub ennast ja ei söö kogu aeg ning püsib enam-vähem. Kui ma ei õiendaks (mingi aeg ei õiendanud, kontrollitud), siis kaalus 100 kg. Õudne.

Aga mõtle kui kaaluks 150 kg ja üle. See oleks õudukas. Mõtle, mis higihais seksi ajal lahti läheb ja võhma pole. Huhh jube.

Ma ei seksiks 150kg mehega, nalja teed
Isegi mitte 120kg-sega

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.04 18:39; 29.04 18:51; 29.04 19:05; 10.05 00:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleeme võib tekkida igas suhtes, seega ei sõltu see ainult vanusest. Tuttav oli 25 aastat abielus endast 11 aasta vanema mehega, lahutas 2 a tagasi, just sain teada, et teine tuttav lahutab 8 a nooremast naisest, kellega ka pikalt abielus oli.
Lase asjadel kulgeda, ei ole mõtet põdeda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lahutasin aastaid tagasi mehest, kellest olin 8 aastat noorem ja samal ajal lahutas sõbranna mehest, kellest tema oli 5 aastat vanem. Nüüd on mul omavanune mees ja mulle meeldib see kõige rohkem.
See sõltub ikka väga inimestest, on mehi, kelle jaoks vanus üldse ei loe, kuigi stereotüüp on see, et mees tahab noort naist. Ülioluline on see, et see vanem osapool ennast liiga vanana ei tunneks ja kui naine on vanem, peab ta olema enesekindel ja mitte endas kahtleja tüüp. Sest kui kogu aeg mõtled, et kas ma nüüd näen mehest vanem välja ja mis ta 10 aasta pärast teeb, siis see on inimesele endale väga väsitav.
Minu tutvusringkonnas on koguni kolm naist, kelle mees on neist 8-10 aastat noorem. Ma olen üpriski kindel, et kaks neist on turvalised paarid, sest väga koduhoidjad mehed on. Kolmanda puhul on tegemist mehega, kes tahtis naisele keisrilõiget kuna kartis, et naisel sünnituse käigus midagi liigselt muutub allpool vööd. Samuti on nende suhte võti olnud see, et nad on vähe koos, sest mees reisib palju ja töötab pikad päevad. Sellise mehe puhul poleks mul erilist turvatunnet, et ta tunded sama sügavad on kui mees on 42 ja naine 52. Seni kuni kõik osapooled on alla 40, ilmselt probleeme ei tule.
Võib ka nii mõelda, et kui mees on sellist tüüpi, kes vanusest probleemi ei tee, siis suure tõenäosusega ta on ka sellist tüüpi, kes paljudest muudest asjadest ka probleemi ei tee, seega on isiksus pika suhte jaoks sobiv.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees soovib asjaga edasi liikuda, aga mul on mõningaid kahtlused. palun julgustage mind!

Teemaalgatajal on mehega tõsine jutuajamine.

Mees: Kallis, kas mõtlesid minu ettepaneku üle järele?

TA: Ei osand ma miskit mõelda, aga ma küsisin perekoolist järgi, mida teha. Need seal ajasid kah mingit jahu, et umbes pooltel olid probleemid ja pooltel mitte. noh, et kui mees on noorem…
seega, ma praegu ei liiguks meie suhtega edasi.

Mees: Kallis, aga kas sa tead, et umbes pooltel kooselavatest paaridel on probleemid? Sõltumata sellest, kui vanad nad on?

TA: ei tea. ma ei taha probleeme ja kui perekooli käod ütlesid, et on probleemid, siis ma ei taha.

mees: olgu siis nii. Eks ma proovin noorema leida.

…………………

P.S. tervitusi kossutreenerile!

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on tekkinud soojemad suhted endast 10 aastat noorema mehega, mees soovib asjaga edasi liikuda, aga mul on mõningaid kahtlused. palun julgustage mind!

mul on mitmeid tuttavaid paare kus naine on vanem kui mees ja üllatusega näen, et nendel paaride pole nagu üldse probleeme. samal ajal kui sama vanusega või mees vanem paarid aina tülitsevad.

Probleemid on siis kui on põhjused probleemideks. Vanuses see küll kinni pole.
Kui see vanusevahe on 10 aastat, vanad te siis olete? Mees 25, sina 35? On teil mingi kaasavara ka? Kui on lastetu mees, siis ma ei põeks üldse, unistuste elu. Kui soovite lapsi, jõuad veel sünnitada, kui ei, ei jää ka elu seisma. Kärgperendus ei ole küll mingi unistuste elu (ehk loe: kui tal on laps(ed), siis saada pikalt).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuttavad on. Suhe tundub õnnelik olevat. Naine on temperamentne ja sätitud. Mees rahulik ja leplik flegma, priskemapoolne. Kui ma nendega tutvusin, siis vanusevahe väga silma ei paistnudki, aga nüüd küll välimuse järgi otsustades selle peale ei tuleks, et abikaasad. Pärast menopausi vajuvad naised ikka ära (nii palju neil raha pole, et kirurgiat ja täitesüste saaks lubada), mees on noor ja sile veel. Aga mul on ka tuttav paar, kus mees on 10 aastat vanem ja näeb siledam välja kui naine – geneetika.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb vanusest, oleneb inimestest. Põhiprobleemiks võib olla, kui sul on juba lapsed või oled süünitamiseast juba väljas, mehel lapsi pole, siis suure tõenäosusega võib ta neid mingil hetkel tahtma hakata, isegi kui praegu arvab teisiti.
Ma tegelikult ei saanud aru, mis probleeme sa arvad tekkivat ja miks just vanusega. Kui naine põeb vananemist noore mehe kõrval, siis ei tule sellest midagi head.

Ja kui sa kohe alguses ainult tulevastele probleemidele keskendud, siis rappa see suhe läheb nagunii. Sest mõne probleemi leiad sa lõpuks kindlasti. Nii ei alustata suhet!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 42, mees on 32, koos 3 a, millest abielus 1,5 a, 4 kuud tagasi sündis meie 1. ja minu 4. laps. Probleeme ei ole, probleemid on inimeste enda peas. Kui on omavaheline sobivus, siis vanusevahe on kõige väiksem mure.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 42, mees on 32, koos 3 a, millest abielus 1,5 a, 4 kuud tagasi sündis meie 1. ja minu 4. laps. Probleeme ei ole, probleemid on inimeste enda peas. Kui on omavaheline sobivus, siis vanusevahe on kõige väiksem mure.

Kui mees abiellub endast 10 aastat vanema 3 lapse emaga, siis on kaks varianti – tõeline armastus või mees vaimse puudega.

+4
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui endal pole probleeme, siis pole probleemi.
minu 10 aastat noorem suhe lõppes, kuna tundsin halvasti partneri sõpradega ja nende kaasadega- olin üle 10 aasta enamusest vanem ning mu huvid olid väga teistsugused. seltskonnas oli noori, kelle vanemad olid minu vanused. neid kusjuures minu vanus ei häirinud, vaid ma ise suutsin oma juhtme kokku ajada. kahjuks.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 40, mees 30. Koos olnud 7 aastat. Ootame oma esimest (ilmselt ka viimast) last. Meile sobib ja pole kuulda olnud, et kedagi teist häiriks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sõbrad 15 a vahega. Sobivad hästi. Ei ole küll 10+ a koos olnud, nii et ei tea, mis selle aja peale saaks, aga praegu tundub, et igati harmooniline paar.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu sõbral on hetkel suur armastus endast 10 aastat vanema naisega.
Ainuke probleem, et tal ei tõuse tema peale, vaid hoopis kellegi teise peale…
Armastus mehe ja naise vahel eeldaks ju voodielu. Või on tänapäeva maailm täitsa tagurpidi. Nende vanusevahe on 10 aastat. Mees 40 , naine 50.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 19:46; 05.05 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem siis ilmselt naise jaoks. Mu sõber on temasse ikka ju armunud ja tahab koos elada . Aga kas naisele sobib, et ta meest ei eruta ? Eks kallistada on ka tore aga minu jaoks oleks küll murekoht kui mees ei jõua kallistamisest kaugemale.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 19:46; 05.05 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuttavad on. Suhe tundub õnnelik olevat. Naine on temperamentne ja sätitud. Mees rahulik ja leplik flegma, priskemapoolne. Kui ma nendega tutvusin, siis vanusevahe väga silma ei paistnudki, aga nüüd küll välimuse järgi otsustades selle peale ei tuleks, et abikaasad. Pärast menopausi vajuvad naised ikka ära (nii palju neil raha pole, et kirurgiat ja täitesüste saaks lubada), mees on noor ja sile veel. Aga mul on ka tuttav paar, kus mees on 10 aastat vanem ja näeb siledam välja kui naine – geneetika.

Üllatus üllatus, aga suhtes võib olla tähtsamaid asju kui välimus. Ka täiesti, vabandage väljendust, värdjaliku välimusega inimesed on õnnelikus abielus. Olgu tegu siis kaasasündinud puude või traumaga.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 10:45; 07.05 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suure vanusevahega suhetes tekivad probleemid, siis peamiselt ajal, mil ühe tervis on veel korras ja teisel juba hakkab vanainimese elu koos energiapuuduse ja krooniliste tervisehädadega peale. Naise puhul veel menopausi ja seksihuvi kadumise teema, aga paljudel naistel kaob seksihuvi juba palju nooremanagi ära, see ongi selline õnnemäng pigem. Samas kuna naiste tervena elatud eluiga on pikem, siis võibolla naise vanem olles on lootust üsna sama kaua elada.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei põe oma vanust. mees ka mitte

Mis kahtlused sul siis on?

Mul on tuttav, kelle uus mees on tema tütrega samas vanuses. Neil probleemi ei tundu olevat ja see on ju peamine. Neid koos vaadates on muidugi näha, et naine on vanem, hoolimata, et ta on alati selline ülevõlli-hoolitsetud. Mees on ka samas selline üle keskmise tähelepanuvajadusega tüüp, seega nad sobivad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suure vanusevahega suhetes tekivad probleemid, siis peamiselt ajal, mil ühe tervis on veel korras ja teisel juba hakkab vanainimese elu koos energiapuuduse ja krooniliste tervisehädadega peale. Naise puhul veel menopausi ja seksihuvi kadumise teema, aga paljudel naistel kaob seksihuvi juba palju nooremanagi ära, see ongi selline õnnemäng pigem. Samas kuna naiste tervena elatud eluiga on pikem, siis võibolla naise vanem olles on lootust üsna sama kaua elada.

Üldiselt vananevad ja haigestuvad mehed nooremalt, surevad samuti. Seetõttu on ainuõige noorem mees.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 10:45; 07.05 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suure vanusevahega suhetes tekivad probleemid, siis peamiselt ajal, mil ühe tervis on veel korras ja teisel juba hakkab vanainimese elu koos energiapuuduse ja krooniliste tervisehädadega peale. Naise puhul veel menopausi ja seksihuvi kadumise teema, aga paljudel naistel kaob seksihuvi juba palju nooremanagi ära, see ongi selline õnnemäng pigem. Samas kuna naiste tervena elatud eluiga on pikem, siis võibolla naise vanem olles on lootust üsna sama kaua elada.

Üldiselt vananevad ja haigestuvad mehed nooremalt, surevad samuti. Seetõttu on ainuõige noorem mees.

Üldiselt kaotavad naised menopausi saabudes suguiha. Seetõttu on ainuõige noorem naine.

0
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt kaotavad naised menopausi saabudes suguiha. Seetõttu on ainuõige noorem naine.

Nii lolli juttu ei hakka kommenteerimagi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted kas on tekkinud probleeme suhtes, kus naine vanem kui mees