Esileht Pereelu ja suhted kas on tekkinud probleeme suhtes, kus naine vanem kui mees

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: kas on tekkinud probleeme suhtes, kus naine vanem kui mees

Postitas:

Mina olen 42, mees on 32, koos 3 a, millest abielus 1,5 a, 4 kuud tagasi sündis meie 1. ja minu 4. laps. Probleeme ei ole, probleemid on inimeste enda peas. Kui on omavaheline sobivus, siis vanusevahe on kõige väiksem mure.

Kui mees abiellub endast 10 aastat vanema 3 lapse emaga, siis on kaks varianti – tõeline armastus või mees vaimse puudega.

või
või rikas naine

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt kaotavad naised menopausi saabudes suguiha. Seetõttu on ainuõige noorem naine.

Nii lolli juttu ei hakka kommenteerimagi.

Ilmselgelt pole sa menopausiealine, vastasel juhul räägiksid teist juttu, st pigem jätaksid kommenteerimata.

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt kaotavad naised menopausi saabudes suguiha. Seetõttu on ainuõige noorem naine.

Nii lolli juttu ei hakka kommenteerimagi.

Ilmselgelt pole sa menopausiealine, vastasel juhul räägiksid teist juttu, st pigem jätaksid kommenteerimata.

Vaata… See, et ta sinuga seksida ei taha, ei tähenda, et üldse ei taha.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suure vanusevahega suhetes tekivad probleemid, siis peamiselt ajal, mil ühe tervis on veel korras…

Üldiselt vananevad ja haigestuvad mehed nooremalt, surevad samuti. Seetõttu on ainuõige noorem mees.

Üldiselt kaotavad naised menopausi saabudes suguiha. Seetõttu on ainuõige noorem naine.

Seetõttu peavadki mehed kuni surmani naisi vahetama
Vahetuse intervall sõltub, kui noor naine õnnestub krabada
60-sena õnnestub ehk veel kahekümpine saada – sellega venitab välja heal juhul surmani, sitemal juhul peab 85-sena jälle lantima hakkama

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.04 18:39; 29.04 18:51; 29.04 19:05; 10.05 00:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt kaotavad naised menopausi saabudes suguiha. Seetõttu on ainuõige noorem naine.

Nii lolli juttu ei hakka kommenteerimagi.

Ilmselgelt pole sa menopausiealine, vastasel juhul räägiksid teist juttu, st pigem jätaksid kommenteerimata.

Vaata… See, et ta sinuga seksida ei taha, ei tähenda, et üldse ei taha.

Ma pole endast rääkinud. Mina vaatan ikka fertiilseid naisterahvaid, tõuaretuseks.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt kaotavad naised menopausi saabudes suguiha. Seetõttu on ainuõige noorem naine.

Nii lolli juttu ei hakka kommenteerimagi.

Ilmselgelt pole sa menopausiealine, vastasel juhul räägiksid teist juttu, st pigem jätaksid kommenteerimata.

Vaata, menopaus on selline asi, mis ei kulge kõikidel naistel ühtemoodi. Iga naise füüsiline, vaimne ja emotsionaalne taust on erinev, seega ka menopaus.
Üldiselt rääkides võib ka see noorem naine x põhjusel suguiha kaotada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Menopausi vastu aitab seksiõli kasutamine. Seda saab panna kolvi ja silindri vahele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt kaotavad naised menopausi saabudes suguiha. Seetõttu on ainuõige noorem naine.

Nii lolli juttu ei hakka kommenteerimagi.

Ilmselgelt pole sa menopausiealine, vastasel juhul räägiksid teist juttu, st pigem jätaksid kommenteerimata.

Vaata, menopaus on selline asi, mis ei kulge kõikidel naistel ühtemoodi. Iga naise füüsiline, vaimne ja emotsionaalne taust on erinev, seega ka menopaus.

Üldiselt rääkides võib ka see noorem naine x põhjusel suguiha kaotada.

Ma olen sellega 100% päri. Aga jutt käib ikka enamusest.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suure vanusevahega suhetes tekivad probleemid, siis peamiselt ajal, mil ühe tervis on veel korras ja teisel juba hakkab vanainimese elu koos energiapuuduse ja krooniliste tervisehädadega peale. Naise puhul veel menopausi ja seksihuvi kadumise teema, aga paljudel naistel kaob seksihuvi juba palju nooremanagi ära, see ongi selline õnnemäng pigem. Samas kuna naiste tervena elatud eluiga on pikem, siis võibolla naise vanem olles on lootust üsna sama kaua elada.

Mõnel naisel alles tekib tõsine seksihuvi 30-40ndates. Enne seksiti rohkem seepärast, et mees tahtis. Kõige parem kombinatsioon ongi 20ndates mees ja 40ndates naine – mõlema seksuaalsus on selles vanuses tipus.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 19:01; 11.05 05:43; 11.05 05:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt kaotavad naised menopausi saabudes suguiha. Seetõttu on ainuõige noorem naine.

Nii lolli juttu ei hakka kommenteerimagi.

Ilmselgelt pole sa menopausiealine, vastasel juhul räägiksid teist juttu, st pigem jätaksid kommenteerimata.

Vaata… See, et ta sinuga seksida ei taha, ei tähenda, et üldse ei taha.

Ma pole endast rääkinud. Mina vaatan ikka fertiilseid naisterahvaid, tõuaretuseks.

Mis tõuaretuseks, sul seeme juba liiga vana selleks. Meeste seeme muutub aastate kasvades üna ebakvaliteetsemaks.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 19:01; 11.05 05:43; 11.05 05:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suure vanusevahega suhetes tekivad probleemid, siis peamiselt ajal, mil ühe tervis on veel korras ja teisel juba hakkab vanainimese elu koos energiapuuduse ja krooniliste tervisehädadega peale. Naise puhul veel menopausi ja seksihuvi kadumise teema, aga paljudel naistel kaob seksihuvi juba palju nooremanagi ära, see ongi selline õnnemäng pigem. Samas kuna naiste tervena elatud eluiga on pikem, siis võibolla naise vanem olles on lootust üsna sama kaua elada.

Mõnel naisel alles tekib tõsine seksihuvi 30-40ndates. Enne seksiti rohkem seepärast, et mees tahtis. Kõige parem kombinatsioon ongi 20ndates mees ja 40ndates naine – mõlema seksuaalsus on selles vanuses tipus.

Ka selle väitega olen 100% nõus. Lisaks sellele, on ka mõlemil ühised huvid, ühed ei taha enam lapsi, teised ei taha veel lapsi. Selline kooslus toimib väga hästi vanuseni, kuni naisel tuleb menopaus ja mehel aeg peret luua.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt kaotavad naised menopausi saabudes suguiha. Seetõttu on ainuõige noorem naine.

Nii lolli juttu ei hakka kommenteerimagi.

Ilmselgelt pole sa menopausiealine, vastasel juhul räägiksid teist juttu, st pigem jätaksid kommenteerimata.

Vaata… See, et ta sinuga seksida ei taha, ei tähenda, et üldse ei taha.

Ma pole endast rääkinud. Mina vaatan ikka fertiilseid naisterahvaid, tõuaretuseks.

Mis tõuaretuseks, sul seeme juba liiga vana selleks. Meeste seeme muutub aastate kasvades üna ebakvaliteetsemaks.

Tõupulle hoitakse ka alles kõrge vanuseni, ega saadeta kohe lihakombinaati.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõupulle hoitakse ka alles kõrge vanuseni, ega saadeta kohe lihakombinaati.

Perekoolist loetu põhjal ei ole sinust TÕUPARANDAJANA küll vähimatki tolku, lihtsalt järglaste vorpimine ei ole tõupulli eelduseks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted kas on tekkinud probleeme suhtes, kus naine vanem kui mees