Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: …

Postitas:

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 14:37; 13.08 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on tõsi, et mees teab juba alguses, et milline naine on suhtematerjal?

Üldjuhul jah.
Selle tuvastab naise maailmapildist, väärtushinnangutest, säravatest ideedest, arvamustest, mida ma pole mitte kunagi varem kuulnud, ka enam vähem perfektsest kirjaoskusest jne.
Miks sa küsid?

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 14:57; 13.08 15:10; 14.08 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhul kui kuuleb mehe käest juttu, et vaatame, kuhu see asi jõuab vmt, kas siis on asi kahtlane? Eriti kui tegemist on varasema tuttavaga (kohtusime keskmiselt nii korra-kaks kuus).

Kes kuuleb, ma ei jõua su lennule järgi…

Sina kuuled ja mees ütles sulle?
Siis järelikult tal see klikk ära ei käinud ja ta tahabki “vaadata, kuhu see asi jõuab”.
Mis siin arusaamatut on?

Kui mees on vaimutuses, siis ta ei vaata enam midagi.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 14:57; 13.08 15:10; 14.08 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhul kui kuuleb mehe käest juttu, et vaatame, kuhu see asi jõuab vmt, kas siis on asi kahtlane? Eriti kui tegemist on varasema tuttavaga (kohtusime keskmiselt nii korra-kaks kuus).

Siis ei taha see mees sinuga väga kaugele jõuda. Eriti kui tutvus ei ole uus. Pole ta sinust vaimustuses ega armunud. Kohtusite 1-2 korda kuus? Mis tasemel?

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 15:15; 13.08 16:29; 30.08 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaatan, et paljud mehed on lõpuks valima hakanud.
ja selle asemel, et lihtsalt öelda, et me ei sobi, ajavad mingit vaatamemissaab juttu.
ja naistele ei jõua kuidagi kohale, et sisuliselt saadeti teid viisakalt pe..se.
kägule 14:57: ma ei usu, et see teemaalgataja ühesti sinu sõnast aru sai.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 16:15; 13.08 18:52; 13.08 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaatan, et paljud mehed on lõpuks valima hakanud.

ja selle asemel, et lihtsalt öelda, et me ei sobi, ajavad mingit vaatamemissaab juttu.

ja naistele ei jõua kuidagi kohale, et sisuliselt saadeti teid viisakalt pe..se.

kägule 14:57: ma ei usu, et see teemaalgataja ühesti sinu sõnast aru sai.

jah, see “vaatamemissaab” on täiesti tavapärne vaste – ma ei ole huvitatud.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaatan, et paljud mehed on lõpuks valima hakanud.

Midagi nad ei vali, sellise keerutamisega hoiavad poolpiduseid suhteid niisama “igaks juhuks” soojas ja jobutavad. Ja naised loodavad sellist udujuttude peale veel midagi. Ta ei ole sinust sügavalt huvitatud.

Teine asi on see, et kui mees ise ei ole suhtematerjal, siis ole nii Miss Täiuslik kui tahad, ikka ei tule suhtest midagi välja.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 15:15; 13.08 16:29; 30.08 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaatan, et paljud mehed on lõpuks valima hakanud.

Midagi nad ei vali, hoiavad poolpiduseid suhteid niisama “igaks juhuks” soojas ja jobutavad. Ja naised loodavad sellist udujuttude peale veel midagi. Ta ei ole sinust sügavalt huvitatud.

Teine asi on see, et kui mees ise ei ole suhtematerjal, siis ole nii Miss Täiuslik kui tahad, ikka ei tule suhtest midagi välja.

Sinu tutvusringkonnas on küll mingid veidrad mehed, mehed, keda mina tean, küll on valivad ja ütlevad kohe, kui midagi sellest suhtest tulemas ei ole.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 16:54; 13.08 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda “vaatame, mis saab” öeldakse ka siis, kui suhet ei tahaks, aga seksida aeg-ajalt siiski tahaks. Või ollakse ise juba suhtes ja siis sellepärast ei taheta, et naine midagi rohkemat ootama hakkaks.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 17:29; 13.08 17:47; 14.08 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina oma mehega tuttavaks sain, küsis ta minu käest juba kahe kuu pärast, et kas meile võiks tulevikus ühine laps sündida. Ja tol ajal muuseas oli ta veel teise inimesega suhtes. Kui mina vastasin jah, oli asi otsustatud ja mees kolis alaliselt minu juurde.

+2
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 17:40; 14.08 10:44; 14.08 10:46; 14.08 11:41; 14.08 14:27; 14.08 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina oma mehega tuttavaks sain, küsis ta minu käest juba kahe kuu pärast, et kas meile võiks tulevikus ühine laps sündida. Ja tol ajal muuseas oli ta veel teise inimesega suhtes. Kui mina vastasin jah, oli asi otsustatud ja mees kolis alaliselt minu juurde.

See on küll tõesti väärt mees.

+34
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 17:29; 13.08 17:47; 14.08 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed, mida oskate enda kogemusele tuginedes öelda?

Enamasti jah.
Sellise leebe mahakeerutamise on õpetanud naised, kes ei talu kriitikat ja reageerivad üle võlli psühhedeeliselt kui mees ütleb lihtsalt, ausalt ja otsekoheselt välja mida ta tegelikult mõtleb. Isegi kui ta halvasti ei mõtle.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 18:35; 23.09 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi nad ei vali, sellise keerutamisega hoiavad poolpiduseid suhteid niisama “igaks juhuks” soojas ja jobutavad. Ja naised loodavad sellist udujuttude peale veel midagi.

kui sinu kogemus on selline, siis pead vist küll peeglisse vaatama.
sest elus on ikka nii, et jobu leiab jobutaja ja printsess leiab printsi. kellest saab heal juhul kuningas ning teeb ka printsessist kuninganna.
see sinu seltskond ei tee seda iialgi, seega pigem muuda midagi.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 16:15; 13.08 18:52; 13.08 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaatan, et paljud mehed on lõpuks valima hakanud.

Midagi nad ei vali, hoiavad poolpiduseid suhteid niisama “igaks juhuks” soojas ja jobutavad. Ja naised loodavad sellist udujuttude peale veel midagi. Ta ei ole sinust sügavalt huvitatud.

Teine asi on see, et kui mees ise ei ole suhtematerjal, siis ole nii Miss Täiuslik kui tahad, ikka ei tule suhtest midagi välja.

Sinu tutvusringkonnas on küll mingid veidrad mehed, mehed, keda mina tean, küll on valivad ja ütlevad kohe, kui midagi sellest suhtest tulemas ei ole.

Kellele need need mehed, keda sina tead, ütlevad, kui suhtest midagi tulemas ei ole? Sulle? Või kust sina tead, mida sinu tutvusringkonna mehed oma personaalsetes vestlustest teiste naistega neile võimaliku suhte kohta ütlevad?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 19:41; 13.08 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on “suhtematerjal”?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on “suhtematerjal”?

see on sõna, mille teemaalgataja leidis teemast Tinder ja suhte areng ja tegelikult vist isegi selle sõna tähendusest 100% aru ei saanud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 16:15; 13.08 18:52; 13.08 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks mõlema sugupoolega ole ühtmoodi: mõni mees/naine oskab vaadata ja näha, kas selle partneriga võiks saada luua pere või ei. Mõni mees/naine vaatab ainult välimust või rahakotti.

Muide, üllataval kombel olen mina trehvanud meeste otsa, kes vaatavad just nimelt naise rikkust. Tahavad rikast naist, kes võimaldaks meestel mugavat elu elada. Ja samas vaatavad naised omakorda jällegi meeste välimust – ilueedid lähevad ikka paremini kaubaks. Samas on eriti noorte puhul hulk raha tihti hoopis vanematelt saadud.
Nii et stereotüübid enda kogemustel väga paika ei peagi, ikka leidub neid, kes peavad suhtematerjaliks midagi, mis võib olla kergeltkaduv.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina oma mehega tuttavaks sain, küsis ta minu käest juba kahe kuu pärast, et kas meile võiks tulevikus ühine laps sündida. Ja tol ajal muuseas oli ta veel teise inimesega suhtes. Kui mina vastasin jah, oli asi otsustatud ja mees kolis alaliselt minu juurde.

Ja sind ei seganud, et ta sinu enda pärast ei tulnud?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaatan, et paljud mehed on lõpuks valima hakanud.

Midagi nad ei vali, hoiavad poolpiduseid suhteid niisama “igaks juhuks” soojas ja jobutavad. Ja naised loodavad sellist udujuttude peale veel midagi. Ta ei ole sinust sügavalt huvitatud.

Teine asi on see, et kui mees ise ei ole suhtematerjal, siis ole nii Miss Täiuslik kui tahad, ikka ei tule suhtest midagi välja.

Sinu tutvusringkonnas on küll mingid veidrad mehed, mehed, keda mina tean, küll on valivad ja ütlevad kohe, kui midagi sellest suhtest tulemas ei ole.

Kellele need need mehed, keda sina tead, ütlevad, kui suhtest midagi tulemas ei ole? Sulle? Või kust sina tead, mida sinu tutvusringkonna mehed oma personaalsetes vestlustest teiste naistega neile võimaliku suhte kohta ütlevad?

Ma oleks pidanud veidi rohkem täpsustama.
Mehed, keda minu sõbrannad on sebinud, on viisakalt öelnud. Ja minu meessoost sõbrad on ka öelnud, kui olen küsinud mingi neiu kohta. Ja see ei ole olnud mingi klatš, lihtsalt see võib uskumatult kõlada, aga ma ei ole kuulnud sellist asja nagu siin mõned räägivad.
Aga jällegi, kõik oleneb kellega sa suhtled.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 16:54; 13.08 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, et teavad. See lihtsalt kujuneb nii. Mees üksi ei saa ju mingit suhet luua, selleks peab naine ka teda tahtma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see meeste idealiseerimine… Nagu ka “mees abiellub vaid sellega, kellega tahab elu lõpuni koos olla”. Miks siis 50% abieludest lahutatakse kui mehed nii head valijad on. Mõttekoht!

Mul on lapsepõlvest “vaatame seda asja” või “vaatame mis sellest (plaanist) välja tuleb” teadmine, et sellised väljendid tähendavad “ei, aga ma ei viitsi sinuga praegu vaielda”. Ja oi kui palju väärarusaamu mul selle tõttu elus on olnud, sest enamus ikkagi mõtleb seda tõsiselt kontekstis “vaatame jooksvalt”; minu aju karjub “jääb ära” ja kustutab plaani nö tulevikulogist. Ja kuigi ma seda ju tean, siis juhtub seda ikka aeg-ajalt, et tekib möödarääkimine.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees teab kohe alguses, kas ta tahaks selle naisega seksida….see, kas ta naisega ka (pikemat)suhet tahab, see ei pruugi tal kohe selge olla.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 19:41; 13.08 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see meeste idealiseerimine… Nagu ka “mees abiellub vaid sellega, kellega tahab elu lõpuni koos olla”. Miks siis 50% abieludest lahutatakse kui mehed nii head valijad on. Mõttekoht!

On jah jabur meeste idealiseerimine ja nagu meestest sõltumine. Uih ja aih, kas ta ikka mind tahab…Mis vahet seal on. Küsimus on, kas SINA seda meest tahad? Naine otsustab rohkem kui mees, kas tuleb suhet või ei.

Pole naised selgeltnägijad ja pole mehed ka. Ma miskipärast arvan, et mehed teavad palju vähem, kas naisest suhtematerjali on või ei. Nad isegi ei mõtle sellele. Näevad ahvatlevat naist – vot seda tahan ja tahan seksida. Kogu mõte. See, kas midagi enamat tahetakse, tuleb pähe alles siis, kui naine hakkab teemaks tooma või kuidagi survestama. Nagu antud Tinderi teemaski oli. Naine oli nii innukas, et mehel jäi mulje, et tahab kohe suhet. Seni kulges niisama, nautis hetke, siis hakkas mõtlema, et miks üldse selle naisega aega veedab. Vat, et ei taha jah suhet, niisama tore võiks olla. Mehed ei mõtle. Teada ju mis ots neid juhib.
Sest nemad on alati emotsioonidest nii pimestatud. Ei mõtle ette nagu naised. Kogu mõtlemine piirdub sellega, et kui naine on ikka seksuaalselt nii ahvatlev ja tõmme on, siis muud mõtlemist enam pole. Siis mõtlevadki kohe kiirelt, et see naine on see Õige. Naised kaaluvad asju mõistusega ka, mitte ei lase end ainult emotsioonist kanda.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.08 23:26; 14.08 11:23; 14.08 12:12; 14.08 13:37; 16.08 12:45; 20.08 12:32; 29.08 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina oma mehega tuttavaks sain, küsis ta minu käest juba kahe kuu pärast, et kas meile võiks tulevikus ühine laps sündida. Ja tol ajal muuseas oli ta veel teise inimesega suhtes. Kui mina vastasin jah, oli asi otsustatud ja mees kolis alaliselt minu juurde.

See on küll tõesti väärt mees.

Absoluutselt. Tänaseks on meie kooselu kestnud üle 20 aasta. Ta on mind kogu elu piltlikult öeldes kätel kandnud ja aidanud igati meie lapsed tublideks ja tarkadeks inimesteks kasvatada. Oleme mõlemad elus edukad ja hinnatud inimesed. Ei saa aru, kus te probleemi näete?

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 17:40; 14.08 10:44; 14.08 10:46; 14.08 11:41; 14.08 14:27; 14.08 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina oma mehega tuttavaks sain, küsis ta minu käest juba kahe kuu pärast, et kas meile võiks tulevikus ühine laps sündida. Ja tol ajal muuseas oli ta veel teise inimesega suhtes. Kui mina vastasin jah, oli asi otsustatud ja mees kolis alaliselt minu juurde.

Ja sind ei seganud, et ta sinu enda pärast ei tulnud?

Et mis täpsemalt paneb sind arvama, et mina polnud tema otsusega seotud? Me olime mõlemad ülepeakaela teineteisesse armunud.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 17:40; 14.08 10:44; 14.08 10:46; 14.08 11:41; 14.08 14:27; 14.08 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

. Ei saa aru, kus te probleemi näete?

Teeme siis sulle puust ja punaseks.

Kui mina oma mehega tuttavaks sain, küsis ta minu käest juba kahe kuu pärast, et kas meile võiks tulevikus ühine laps sündida. Ja tol ajal muuseas oli ta veel teise inimesega suhtes. Kui mina vastasin jah, oli asi otsustatud ja mees kolis alaliselt minu juurde.

Sellele Käod ka osutasid, öeldes irooniliselt, et väärt mees. Ise suhtes ja küsib, kas võib teisele naisele lapse taha teha…
Sul endal sellised väärtushinnangud, et ei saa üldse arugi, et pildil midagi valesti oleks.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.08 23:26; 14.08 11:23; 14.08 12:12; 14.08 13:37; 16.08 12:45; 20.08 12:32; 29.08 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

. Ei saa aru, kus te probleemi näete?

Teeme siis sulle puust ja punaseks.

Kui mina oma mehega tuttavaks sain, küsis ta minu käest juba kahe kuu pärast, et kas meile võiks tulevikus ühine laps sündida. Ja tol ajal muuseas oli ta veel teise inimesega suhtes. Kui mina vastasin jah, oli asi otsustatud ja mees kolis alaliselt minu juurde.

Sellele Käod ka osutasid, öeldes irooniliselt, et väärt mees. Ise suhtes ja küsib, kas võib teisele naisele lapse taha teha…

Sul endal sellised väärtushinnangud, et ei saa üldse arugi, et pildil midagi valesti oleks.

Teeme siis teile puust ja punaseks, et eks iga kägu saab asjadest aru oma isiklike kogemuste ja rikutuse tasandilt. Mina sain tookord aru, et mees uuris ääri-veeri, kas tal on lootust, et meist võiks tulevikus saada tugev ja tore perekond. Ükski normaalne mees ei esita iial sellist küsimust, kui tal on tore ja tugev perekond juba olemas. Järelikult ta tundis, et on oma olemasoleva suhte valesti valinud. Inimesed on tihti eksklikud, kas tead, eriti nooruses. Ja nagu mainitud, minuga ta enam ei eksinud.
Aga eks lohutage end sellega, et teie kunagi ei eksi. Minu silmis olete sellise arvamusega lihtsalt totaalsed naljanumbrid, et mitte öelda elus äärmiselt kibestunud õnnetusehunnikud.

Mina olen oma mehega olnud pikalt õnnelik ja täiesti veendunud, et tegin teda valides tookord väga õige otsuse. Ja nüüd mõelge, kuhu teie oma eludes jõudnud olete.

+6
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 17:40; 14.08 10:44; 14.08 10:46; 14.08 11:41; 14.08 14:27; 14.08 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga eks lohutage end sellega, et teie kunagi ei eksi. Minu silmis olete sellise arvamusega lihtsalt totaalsed naljanumbrid, et mitte öelda elus äärmiselt kibestunud õnnetusehunnikud.

Mina olen oma mehega olnud pikalt õnnelik ja täiesti veendunud, et tegin teda valides tookord väga õige otsuse. Ja nüüd mõelge, kuhu teie oma eludes jõudnud olete.

Loomulikult pole jõudnud sinna, kus sina. Sest kõik teised on siin ju jube õnnetud ja jobudega koos, lihtsalt sellepärast, et ei pea õigeks suhtes olles kõrvalsuhete pidamist.
Normaalne mees oleks enne oma suhte ära lõpetanud.
Sa ei saa ikka aru, millest jutt on.
Ilmselgelt just eriti intelligentne ega empaatiline tegelane pole.
Vastuargumendiks hakkad rinnale taguma, kui õnnelik ja kaugele sa jõudnud oled ja teised on kindlasti sellised, kes kuhugi jõudnud pole 😀
Olge edasi õnnelikult koos. Aga eks tead siis arvestada, et kui su mees hakkab mingil hetkel mõtlema, et on ikkagi valesti valinud, sina ei sobi enam, siis seda ta sulle ütlema küll ei hakka. Selle asemel hakkab su selja taga uut otsima. Küll sa siis saad teada, kui juba asjad pakib ja uue juurde lapsi tegema läheb. Enne uurib sellelt uuelt, kas on ikka kindel pind. Ega ta enne lähe. Sest selline mees ei lõpeta suhet niisama. Enne kindlustab endale uue variandi.

Meie peame totaalseks naljanumbriks sind, kes arvab, et sinuga mees igaveseks jääb ja sama ei tee nagu enda eelmise naisega.
Ma ei usaldaks küll kunagi meest, kes on kõrvalsuhteid pidanud. Tema uus suhe tekib samamoodi nagu tekkisid sina – vana (ehk siis nüüd sinu) kõrvalt.

+14
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.08 23:26; 14.08 11:23; 14.08 12:12; 14.08 13:37; 16.08 12:45; 20.08 12:32; 29.08 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see meeste idealiseerimine… Nagu ka “mees abiellub vaid sellega, kellega tahab elu lõpuni koos olla”. Miks siis 50% abieludest lahutatakse kui mehed nii head valijad on. Mõttekoht!

Mul on lapsepõlvest “vaatame seda asja” või “vaatame mis sellest (plaanist) välja tuleb” teadmine, et sellised väljendid tähendavad “ei, aga ma ei viitsi sinuga praegu vaielda”. Ja oi kui palju väärarusaamu mul selle tõttu elus on olnud, sest enamus ikkagi mõtleb seda tõsiselt kontekstis “vaatame jooksvalt”; minu aju karjub “jääb ära” ja kustutab plaani nö tulevikulogist. Ja kuigi ma seda ju tean, siis juhtub seda ikka aeg-ajalt, et tekib möödarääkimine.

Täpselt. Kui me mehega ajaveetmise või ükskõik-mis plaane teeme ja ta minu ettepaneku kohta “no vaatame” ütleb, siis see tähendabki seda, et ta ei taha mulle otse “ei” öelda ja ootab paremat mõtet, kuigi minu ideele pole ka otseselt vastu.
Ma olen kindel, et nõnda käituvad nad ka naisi valides.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, Tinderis meestelt küsides, et mis eesmärgiga nad seal on ääretult tavaline vastus “Ei otsi otseselt midagi, vaatan, mis Tinder toob, (kõik sobib), kui kellegagi midagi enamat (suhe) tuleb, siis otseselt pole vastu.”
Seal on selline vastus ja mentaliteet meestel ikka väga tavaline. Väga vähesed on öelnud, et tahavad tõesti just püsisuhet leida. Enamus on sellise mõtlemisega, et viskavad õnge välja ja eks vaatavad, kas ja mis tuleb – kõik sobib (mis kätte saavad). Ja suhtele “pole otseselt vastu”.

Loodan, et see Tinderi suhte arengu teema loeb seda praegu. Ma olen Tinderis olnud kaua, enamuselt küsinud, mis ootustega on ja sellised on vastused olnud. Enamusel meestel pole suhe isegi mitte eesmärgiks, vaid mis lihtsalt kuidagi kujuneb, kui “otseselt vastu pole”.
Mehed tahavad lihtsalt seksida ja naisega muudmoodi aega veeta, kui keegi tundub piisavalt tore, siis võib-olla pole ka suhte vastu otseselt…

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.08 23:26; 14.08 11:23; 14.08 12:12; 14.08 13:37; 16.08 12:45; 20.08 12:32; 29.08 14:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )