Esileht Pereelu ja suhted Kas on tõsi, et mees teab juba alguses, et milline naine on suhtematerjal?

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: Kas on tõsi, et mees teab juba alguses, et milline naine on suhtematerjal?

Postitas:
Kägu

Muidugi mehed teavad juba alguses, milline naine on suhtematerjal.
Ühed naised on peo panemiseks, seksiga eksperimenterimiseks ja lollusteks mida selge mõistus kardab väljagi öelda ja teised on need kellega tahetakse kodu, lapsi ja ninnu-nännutamist, kellega lõõgastutakse vaikuses ja rahus ning kellega vananetakse meelsasti koos.

Mõelge ise. Noored saledad tüdrukud oma pringi keha ja väikeste kikkis tissidega on ju ilusad ja hurmavad. Nende pärast enamus mehi tunneb testosterooni tulva ja vajadust olla superkangelane peadpööritavates seiklustes. Aga kui see tüdruk on saanud 40+ siis kintsud on paisunud krobelisteks pakkudeks, kõht üle püksivärvli ja tritseps käel võdiseb ning väikeste tissidega vanem naine näeb paljana ütleme ausalt ikkagi naeurväärne ja hale välja.

Mehed märkavad seda kohe neis naistes, kelles nähakse ainult kaaslast meelelahutuseks. Need naised, kes on kodukolde hoidjaid, võivad kas või 3X pärmitaigna peal kerkida aga meest ei häiri see, sest ta armastab oma naist nii nagu ta on, koos oma kilodega, sest ta näeb temas suhtematerjali, mitte fannimaterjali.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui mina oma mehega tuttavaks sain, küsis ta minu käest juba kahe kuu pärast, et kas meile võiks tulevikus ühine laps sündida. Ja tol ajal muuseas oli ta veel teise inimesega suhtes. Kui mina vastasin jah, oli asi otsustatud ja mees kolis alaliselt minu juurde.

Ühesõnaga kaval mees: enne ei tahtnud vanasse kaevu sülitada, kui uus garanteeritud polnud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Prometheus29

Ma ei nõustu sinuga. Ma ei eelda, et 20+ tibin on sama hurmav ka 40+ daamina, aga olgu ta nii suurepärane koduhaldjas, suurepärase iseloomuga minu jaoks jne, siis mind kui enda eest hoolitsevat meest häirib ikka küll, kui naine ennast kõrval käest ära laseb, et on kolm korda suuremate mõõtudega kui meie kohtumise ajal.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No naised näevad ju ka ära, kas mees on suhtematerjal v mitte. Lõbutseda võib ju igasugustega – litsid, lollid, vastutustundetud, töötud, narkarid, alkohoolikud, kriminaalid, liiga erinevate eluviisidega, soovidega, prioriteetidega inimesed jne

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas on tõsi, et mees teab juba alguses, et milline naine on suhtematerjal?