Esileht Pereelu ja suhted Kas on üldse mehi kes ei peta? Palun vastata meestel!

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kas on üldse mehi kes ei peta? Palun vastata meestel!

Postitas:

Siin on juba teema kas on üldse mehi kes ei peta, aga sõna võtavad ikkagi naised, kes tegelikult ei tea täit tõde. Seega palun vastata einult meestel, sest mehed ise saavad teada kas petavad või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 12:43; 10.02 13:04; 10.02 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll. Aga kui suurem armastus möödas ja silmapiirile ilmub uus kaunim, ahvatlevam ja klapp ka hea, siis saab ka eelmine suhe paraku läbi. Armastust omale ei keelata, isegi kui mängus väikesed lapsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis läheb petmise alla??

Kui omavahel kokkulepitakse, et teeme mida pähe tuleb, peaasi, et haigusi koju ei too…Kas sel puhul täitub petmise paragrahv?

Kui osapooled soovivad koos olla, aga üks osapooltest ei ole võimeline (haiguse vms. tõttu) teist rahuldama, võidakse sõmida vaikiv kokkulepe \”tee, aga ära räägi!\”

Mees armastab sind, aga lihtsalt vahelduseks seksib, ilma armastuseta. Kas see on petmine…

Võime asja üli peeneks ajada,aga tahan öelda, et kõikidel meil on omad tõekspidamised, õigused ja valed- ühesõnaga iga inimene omas peas defineerib neil erineval moel..

Suhte alguses tulebki asjad läbirääkida ja sõlmida kompromiss, kokkulepe, mis mõlemaid osapooli rahuldab. Elu on kohe kordades lihtsam, ei olegi vaja petta!

Elu on näidanud, et isegi kompromiss- lepingute puhul saab ja peabki usaldama ainult ja ainult ennast! Petmise üle juurdlemine ei ole elus edasiviiv jõud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis läheb petmise alla??

Kui omavahel kokkulepitakse, et teeme mida pähe tuleb, peaasi, et haigusi koju ei too…Kas sel puhul täitub petmise paragrahv?

Kui osapooled soovivad koos olla, aga üks osapooltest ei ole võimeline (haiguse vms. tõttu) teist rahuldama, võidakse sõmida vaikiv kokkulepe \”tee, aga ära räägi!\”

Mees armastab sind, aga lihtsalt vahelduseks seksib, ilma armastuseta. Kas see on petmine…

Võime asja üli peeneks ajada,aga tahan öelda, et kõikidel meil on omad tõekspidamised, õigused ja valed- ühesõnaga iga inimene omas peas defineerib neil erineval moel..

Suhte alguses tulebki asjad läbirääkida ja sõlmida kompromiss, kokkulepe, mis mõlemaid osapooli rahuldab. Elu on kohe kordades lihtsam, ei olegi vaja petta!

Elu on näidanud, et isegi kompromiss- lepingute puhul saab ja peabki usaldama ainult ja ainult ennast! Petmise üle juurdlemine ei ole elus edasiviiv jõud!
[/tsitaat]
Minu arusaadamd petmisest.
Kui on kokkulepe siis on kokkulepe, siis ei ole petmist. Aga minu arusaama järgi siis ei saa ka armastust olla.

\”Mees armastab sind, aga lihtsalt vahelduseks seksib, ilma armastuseta. Kas see on petmine…\” Minu meelest on see petmine! Jällegi ei ole see siis minu meelest armastus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 12:43; 10.02 13:04; 10.02 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

13.04 kommentaar on minu, kui teemaalgataja (naise) oma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 12:43; 10.02 13:04; 10.02 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina näiteks ei ole petnud. Nähtavas tulevikus ei ole ka plaanis.
Said nüüd targemaks või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole petnud. Ei peta ka, mul on hea naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole petnud. Koos ei ela, aga pole mitte mingil viisil petnud. Milleks seda teha, kui ma juba tean, et põhimõtteliselt on kõik naised ühesugused…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 17:52; 11.02 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees keda teised naised ei taha,ei saa petta.Samuti ei viitsi petta laisk,mugav mees,kui just hiir magavale kassile suhu ei jookse.
Sellised mehed,keda naised ei taha ning kes ise ei viitsiks samuti naisi taga ajada,peituvad just vanemate,40+ meeste seas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisuliselt on petmine ka see, kui lubadustest kinni ei peeta. Ka see on petmine kui hilinetakse. Ka see on petmine kui öeldakse poest ostetu odavama olevat kui tegelikult. Valesid on ikka iga mõõdupuu jaoks. Ja nende kasutamine on petmine. Kõik algab väikestest valedest, edasi tulevad juba suuremad ja suuremad, kuni jõuab siis nendeni, mis nn tõelised petmised. Aga alguse saab kõik väikestest valedest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kui mees valetab nt. kui palju midagi maksis ja et ta jõuab lubatust hiljem koju tähendab seda, et ta hakkabki lõpuks petma st. teistes naistes käima? Minu mees ka sõpradega välja minnes siiralt usub, et jõuab 1-2 paiku koju, tegeliktl tavaliselt alles 4-5 ajal:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiani ei ole petnud. Ju ma vastan yxikmehe kirjeldusele liiga hästi.
Keegi pole ise ka pakkuma tulnud (vallalisena ikka juhtus seda paar korda).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole oma naist tõesti petnud, st tegudeni pole jõudnud.

Aga mõelnud olen küll teistest naistest ja neid unes näinud ja nagu ma Perekoolist aru olen saanud, pole vahet, kas petad tegudes või ainult mõtled, või et see teine on tegelikult veelgi suurem patt.

Aga muudes asjades olen petnud küll, nt Järve Selveris pannkooke käinud söömas ja selle naisele ütlemata jätnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees keda teised naised ei taha,ei saa petta.Samuti ei viitsi petta laisk,mugav mees,kui just hiir magavale kassile suhu ei jookse.
Sellised mehed,keda naised ei taha ning kes ise ei viitsiks samuti naisi taga ajada,peituvad just vanemate,40+ meeste seas.[/tsitaat] Mehe selles väites peitub sügav tõde. Kes need on, kes talle selle eest miinuseid ladusid – kas need, keda samuti ei taheta või need, kes ei suuda uskuda tõsiasja, et kõiki ei taheta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 17:52; 11.02 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei peta ja ei andesta petmist iialgi. Truudus on tähtis. Muidugi pole ka põhjust oma naist petta -ta on voodis parim. Olen ka oma kogemused poissmehe elu jooksul kätte saanud, kes neid suudab lugeda, aga igatsust uue tussi järgi enam ei tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas on üldse mehi kes ei peta? Palun vastata meestel!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.