Esileht Pereelu ja suhted Kas on üldse mehi, kes ei peta?

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Kas on üldse mehi, kes ei peta?

Postitas:

Minul on mees kes ei peta. Võin käsi südamel vanduda, et ta ei petaks mind. Mitte kunagi.
Kuid samas mu mehe isa on küll paras seelikukütt. Aastaid on ta mu ämma petnud ja valetanud aga ämm on selline natuke tossike ja uhhuu ja usub absoluutselt kõike mida talle rääkida. Äi siis eluaeg teistes riikides töötanud ja ämm töötas eestis. Räige on see, et äial oli kõrvalsuhe teises riigis ja see kestis mingi 10-aastat kindlasti, kuni selle päevani kui ämm läks äiale külla ja see nn. armuke siis sõimas ämmal näo täis ja karjus talle kõik näkku. Peale seda kolisid ämm ja äi kibekähku kokku. Abielu on neil lahutatud aga kõigile räägitakse, et nemad ikka abielus. Võta siis näpust. Aga ämm on ise ikka ka selline kes võtab kõik ,, löögid ,, kõrvad lontis vastu ja ei seisa enda eest üldsegi. Alati on kõigega nõus ja usub igasugust jura mida talle rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Venice kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei, Sa ei ole midagi valesti teinud. Asi on meestes ja nende teistsuguses mõtlemises. Nende jaoks on seks ja armastus 2 erinevat asja. Neil ei ole vaja seksi jaoks emotsionaalset sidet, nagu naistel tavaliselt.
Usun, et neid mehi, kes ei peta, on väga väike protsent. Enamik pole lihtsalt vahele jäänud. Mehel ongi väga raske vahele jääda-kui on üheöösuhe ja sidet ei ole, siis mehe käitumine oma naise jaoks nähtavalt ei muutu. (Armukeseteema on hoopis teine teema).
Tagasi tegemist ma ei poolda, s.t. kättemaksu. Küll aga pooldan võrdsust, s.t. mis on lubatud ühele, on lubatud ka teisele. Kui tahad kedagi tõeliselt, mitte kättemaksuks, ja Sind on suhtes petetud-anna tuld. Aga kui tunned, et Sul tekiksid süümekad-ära hävita ennast.

Mis puudutab Su mehe kahtlustamist-iga kord kui end pahasti tunned-küsi. Ja Sul on selleks täielik õigus saada vastused ja temal kohustus hajutada kahtlused. Omas rasvas praadimine on mõttetu enesehävitamisvorm.[/tsitaat]

Olen naine ja arvan samuti, et seks ja armastus ei pea alati seotud olema. Usun, et nii mõtlevad mitmed teisedki naised. Aga muus osas olen vägagi nõus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest saab inimene seda, millesse ta usub. Kui ikka nii kindel olla, et kõik mehed petavad, siis elu sind ainult selliste meestega kokku viibki. Ja nii saab see veendumus järjest rohkem kinnitust.

Päris kindlasti kohe kõik mehed ei peta. On küllalt mehi, kelle jaoks nende au ja südametunnistus on olulisemad kui mingi hetkeline kiim. Eeldusel muidugi, et ka nende suhtega on kõik korras. Ja ma ei usu, et see protsent nii väike on. Eks see mulje oleneb väga sellest, millise väärtushinnangutega inimeste hulgas keegi liigub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole see reegel, et absull kõik mehed petavad. Ei peta. Mina elan 9 aastat ühe mehega, meil on ka laps. Minu mees mind ei peta, sest ta armastab mind ja tal pole vajadust mind petta. Kui nyyd keegi tuleb mulle ytlema, et ma olen sinisilmne, et nagunii petab siis lohutage end, kui tahate et nagunii kõik mehed petavad (kuna teid ju peteti). Nii uskumatu, kui see ka ei tundu, on veel normaalseid mehi maailmas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nuujah, kunagi ilusatel aegadel, kui mul oli vanust ca 20 ja suur armastus, siis olin veendunud, et mina iial ei peta oma naist, aga mõned kenad aastad hiljem sain lihtsalt aru, et mitte ükski naine pole väärt seda, et teda mitte petta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ole see reegel, et absull kõik mehed petavad. Ei peta. Mina elan 9 aastat ühe mehega, meil on ka laps. Minu mees mind ei peta, sest ta armastab mind ja tal pole vajadust mind petta. Kui nyyd keegi tuleb mulle ytlema, et ma olen sinisilmne, et nagunii petab siis lohutage end, kui tahate et nagunii kõik mehed petavad (kuna teid ju peteti). Nii uskumatu, kui see ka ei tundu, on veel normaalseid mehi maailmas.[/tsitaat]
Ega meie ei hakka sulle seda ütlema,küll mehe armuke sulle seda ütleb,kui lapse saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nuujah, kunagi ilusatel aegadel, kui mul oli vanust ca 20 ja suur armastus, siis olin veendunud, et mina iial ei peta oma naist, aga mõned kenad aastad hiljem sain lihtsalt aru, et mitte ükski naine pole väärt seda, et teda mitte petta…[/tsitaat]
Ja veel hiljem,nii 40+ vanuses saad aru,et on targematki teha kui petta,seda juhul muidugi kui kodune seksuaalelu on korras.Seda muidugi juhul,kui sul kõik paksud-peenikesed,noored-vanad järgi on proovitud ja selle kõige sobivamaga koos elad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea, mis asi on truudus (ma pole peni), kuid tean, mis asi on sõnapidamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tean miks mehed petavad, nimelt naised ei anna meestele piisavalt seksi, upuvad kodutöödesse ja lapsi kasvatades naised muutuvad kanaemadeks.kuulge naised, jääge ikka iseendaks nagu olite siis kui mehega tutvusite.seksige vanaviisi edasi ja ärge jätke meest kuivale, siis ju loogiline et läheb küla pealt halastusseksi otsima.moorid kurat lõpetage vingumine ja kobige mehega voodisse hullama edasi. meie hullame ka lapsed saadame multikaid vaatama või õue mängima ja saabki omi asju ajada. noored inimesed peavad seksima ja parimal juhul kaks korda päevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei peta kõik.see on nõme üldistus.petavad ikkagi need kelledel pole rahu iseendaga ja seeläbi ka pole rahul olemasolevaga.Suuresti enesehinnangu küsimus.Kui oled seest tühi, siis otsidki välist kinnitust, et oled midagi enamat jne. Ja eks ühiskonnas kehtivad normid mõjutavad ka – elad koos huntidega tuleb koos ulguda. Ehk siis meeste sõbrad siiski omavad mõju – eriti neile, kes oma mehelikkuses ja väärtuses kindlad pole. Kurb, et ennast ja teisi väärtustavaid mehi nii vähe on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 21:18; 14.02 23:01; 18.02 11:07; 19.02 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised petavad kindlalt vähem oma mehi. Nii paljud naised muutuvad abielludes (pärast laste saamist) üldse seksi suhtes apaatseks ja ei huvitu. Mehed apaatseks üldjuhul ei muutu, kuigi on ka neid. Tavaliselt paksud, mandunud. Tossikestest ja vastarmunutest ei räägi. Oli jutt, et kellega siis need mehed naisi petavad, et ju ikka naised sama palju petavad. Nad petavad oma naisi vallaliste naistega tavaliselt. Ühe keskealise mehe kohta on mitu naist. Ainult see saab ka olla põhjuseks, miks meie igasugused jube inetud mehed on nii ära hellitatud ja endale rämedalt ette kujutavad ning miks meie ilusad naised üldse on nõus oma latti nii alla vedama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, kui mehi vähe, kolige Itaaliasse, seal on naistepuudus 🙂 ning neid väheseid kes on, hoitakse väga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 21:18; 14.02 23:01; 18.02 11:07; 19.02 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh kui mees mind petaks ja oleks nii loll, et vahele jääks, siis ta lendaks nagu lind majast välja. Maja on minu nimel, auto ka, lapsed jätan ka endale. Vaadaku ise kuidas hakkama saab.
Häh. Nagu mehed maailmast otsas oleksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti leidub selliseid mehi, on ju igasuguseid hulle olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain aru miks mehed petavad, sest juhtus nii et peale lahkuminekut hakkasin mõtlema meestega sarnaselt. Mehed petavad, kui tunnevad end naisest alaväärsemana, kui naine on neid alavääristanud või sõimanud või ähvardanud lahkuminekuga. Mehed petavad, kui neil läheb tööl halvasti või tahavad nad teha karjääri, aga see ei õnnestu. Mehed petavad, kui ei saa lubada naisele lastele asju, mida viimased nõuavad. Mehed petavad kui nad on miskipärast kurvad ja kui nad ei saa end avada oma naisele, mehed petavad kui nad on haiged või on hädas kaaluga ja vananemisega. Nad petavad, et kindlustada tagalat, sest mehed tulevad lahkuminekuga emotsionaalselt väga halvasti toime ja seega naine, kes on nende enesehinnangu kõikuma löönud, peab arvestama, et mees võib teda petta, et putitada oma enesehinnang uuesti jalule kasvõi vaid hetkeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tark tähelepanek, siin on mõtlemisainet kõigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 22:50; 15.02 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina sain aru miks mehed petavad, sest juhtus nii et peale lahkuminekut hakkasin mõtlema meestega sarnaselt. Mehed petavad, kui tunnevad end naisest alaväärsemana, kui naine on neid alavääristanud või sõimanud või ähvardanud lahkuminekuga. Mehed petavad, kui neil läheb tööl halvasti või tahavad nad teha karjääri, aga see ei õnnestu. Mehed petavad, kui ei saa lubada naisele lastele asju, mida viimased nõuavad. Mehed petavad kui nad on miskipärast kurvad ja kui nad ei saa end avada oma naisele, mehed petavad kui nad on haiged või on hädas kaaluga ja vananemisega. Nad petavad, et kindlustada tagalat, sest mehed tulevad lahkuminekuga emotsionaalselt väga halvasti toime ja seega naine, kes on nende enesehinnangu kõikuma löönud, peab arvestama, et mees võib teda petta, et putitada oma enesehinnang uuesti jalule kasvõi vaid hetkeks.

[/tsitaat]

Väga tark tähelepanek, siin on mõtlemisainet kõigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 22:50; 15.02 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina sain aru miks mehed petavad, sest juhtus nii et peale lahkuminekut hakkasin mõtlema meestega sarnaselt. Mehed petavad, kui tunnevad end naisest alaväärsemana, kui naine on neid alavääristanud või sõimanud või ähvardanud lahkuminekuga. Mehed petavad, kui neil läheb tööl halvasti või tahavad nad teha karjääri, aga see ei õnnestu. Mehed petavad, kui ei saa lubada naisele lastele asju, mida viimased nõuavad. Mehed petavad kui nad on miskipärast kurvad ja kui nad ei saa end avada oma naisele, mehed petavad kui nad on haiged või on hädas kaaluga ja vananemisega. Nad petavad, et kindlustada tagalat, sest mehed tulevad lahkuminekuga emotsionaalselt väga halvasti toime ja seega naine, kes on nende enesehinnangu kõikuma löönud, peab arvestama, et mees võib teda petta, et putitada oma enesehinnang uuesti jalule kasvõi vaid hetkeks.

[/tsitaat]
Võimalik, kuid sel juhul peavad need mehed olema äärmiselt osavad teesklejad. Samas ei saa ma aru, kuidas on võimalik neil täiuslikult varjata oma vaesust, haigust, kaalu ja vanust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, aga kõik need põhjused ju räägivadki sellest, et mees pole Iseendaga rahul ja ei pea ennast oma naisele vääriliseks. Aga rahu iseendaga ei saa tulla vaid läbi teiste. See peab tulema endast. Aga endaga rahu teha, meie mehed ei oska. Puudub eneseaustus. Kahjuks ka paljud naised mitte. Fassaad on olulisem, kui sisemine rahu – selge siis, et sellisest elust hakatakse väljapääsu otsima. Kas siis teadlikult voi alateadlikult. Paraku mitte ausal, vaid vääritul moel. Ning upitagu need naised neid palju tahes, kui mehepoeg ei suuda ennast nii näha nagu ta on ja põeb alaväärsuse käes, siis paraku see naise upitus ei aita. Sest vajadus aina kasvab välise kiituse kiituse järgi, sest kui me endaga rahul pole, siis ega me kiitust ju ka lõpuni ei usu. Hakkame kohe mõtlema miks see teine meid ikka kiidab, mis ta tegelikult tahab? Ja nii see nõiaring kestab….paraku võti on meis endas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 21:18; 14.02 23:01; 18.02 11:07; 19.02 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige truumad ja taltsamad kipuvad olema need mehed, kes nagu linnud majast välja lennata võivad (tsiteerides mingit eelnevat postitust). Muidugi pole see reegel. Aga mul on mitmeid tuttavaid, kus mehel pole mingit kinnisvara, auto ehk on ise ostnud (või lausa ämma ostetud). Mees maksab heal juhul kommunaale, kui sedagi. Hea mõnus elu – sellised kooselud püsivad nii, et lausa lust vaadata:)p

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõige truumad ja taltsamad kipuvad olema need mehed, kes nagu linnud majast välja lennata võivad (tsiteerides mingit eelnevat postitust). Muidugi pole see reegel. Aga mul on mitmeid tuttavaid, kus mehel pole mingit kinnisvara, auto ehk on ise ostnud (või lausa ämma ostetud). Mees maksab heal juhul kommunaale, kui sedagi. Hea mõnus elu – sellised kooselud püsivad nii, et lausa lust vaadata:)p[/tsitaat]Bullshit! Mul elas sell minu korteris ja andis tuld nagu miki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on üldse truudus ja kuidas seda tõlgendab teemaalgataja?
Seksimine vaid ühe väljavalituga ja seda siis, kui too heaks arvab?
Mis siis kui väljavalitu pakutav kvaliteet või kvantiteet ei paku valikku?
Tean, et siinne leht on naistekas eelkõige ja naised tõlgendavad truudust naiselikult. Kuid. Miks Te ei võta asja analüüsida(miks ja miks)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on vedanud, minu kooselud (ca 3-7 aastat) on püsinud alati siiratel tunnetel ja vastastikusel üksmeelel, kuniks on tunded jahtunud ja lahku mindud ). Aus mäng 🙂 Mina pole kunagi uskunud ytlust kuniks surm meid lahutab vms. Igal asjal on algus ja löpp, rutiinist, materjaalse kasu saamise eesmärgist vöi lihtsalt hirmust üksi elamise ees kellegagi koos elada, tuimalt, ei sobi mulle. Petmist pole minu partnerluste(neid on ca 6+) jooksul mitte kunagi esinenud. Ma ei ole enam noor, aga säde on silmis ja ma arvan, et nii mönigi väärikas kooselu ootab mind veel ees. Ma ei saa aru miks ja kes on need önnetud naised, keda mehed hordide kaupa petavad, aga usun, et sellisel juhul on suhtes midagi väga viga. Ei usu, et köik mehed on patoloogilised ja neil pole nagu muud teha kui petmisplaane sepitseda seksimise eesmärgil 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige ikka õigesti , te arvate et teie mehed on truud , mitte aga ärge väitke , et te teate seda.Sellist asja lihtsalt ei saa teada , armuke ongi salajane asi ja sellest kodus ei räägita: )

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 12:10; 18.02 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka olen 100% kindel, et minu mees kuskilt kõrvalt ei võta ja ei tee seda ka mina, oleme koos 10 aastat ja 5 nendest abielus. Miks peaks petma, kui kodus ja suhtes kõik korras on, et lihtsalt hävitada pere?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 11:06; 19.02 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ka olen 100% kindel, et minu mees kuskilt kõrvalt ei võta ja ei tee seda ka mina, oleme koos 10 aastat ja 5 nendest abielus. Miks peaks petma, kui kodus ja suhtes kõik korras on, et lihtsalt hävitada pere?[/tsitaat]

Kahjuks on nii, et ega kui võimalus tuleb, siis nad ei mõtle, et hävitavad pere. Mõtlemisvõime piirdub eeldamisega, et keegi ei saa ju teada. Perekonna hävinemine hakkab kohale jõudma siis, kui mehe asjad ukse taha tõstad. Ning pole ükski aasta number teie suhtes garantii. Ka hea suhe mitte. Kõik taandub mehe sisemisele eetikale. Kas on aumees voi ei. Sest armumisi teistesse tuleb pikas kooselus ikka ette – iseasi mida nende sümpaatiatega ette võetakse. Kas oled rumal ja hakkad kuivas heinaküünis tulega mängima voi mitte. Ja seda mida see teine sul kõrval teha võib, seda ei tea meist paraku mitte keegi ette. Sa võid ju uskuda ja loota, aga teadmust, kui sellist, ei saa olla. Pahatihti käitume ju ka ise sootuks erinevalt sellest kuidas oleme arvanud, et käitume. Aga ega siis usk oma partnerisse halb ei ole, lihtsalt mõtle sellele, et kindel ei saa siin elus mitte milleskis olla veel vähem kellegis. Me lihtsalt ei oma sellist kontrolli teiste üle. Ja ega ei peagi. Aga kui sa lood endale sellise maailmapildi, et kõik käibki nii kuis arvad, siis pettumine saab olema väga valus ning julm. Looda parimat, aga ole valmis halvimaks. Risk on alati, sest käi kätel voi viska saltosid, kui inimese olemus lubab tal petta, siis ta seda ka teeb. Aga pahatihti avaldub teise tõeline olemus just selliste valikute kaudu. Ela siis koos 10 voi 20 aastat…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 21:18; 14.02 23:01; 18.02 11:07; 19.02 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kahjuks on nii, et ega kui võimalus tuleb, siis nad ei mõtle, et hävitavad pere…..20 aastat…[/tsitaat] Ega siit perekoolist ma muud vastust oodanudki, siin tundub, et käivadki enamus petetud ja petvad inimesed, sest keegi ei usu truudusesse ja kes usuvad, siis need tembeldatakse sinisilmseteks ja kustutatakse hetkega lootus, et keegi võib ka truu olla. Oh jah, aga ma olen ikka 100% kindel:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 11:06; 19.02 20:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas on üldse mehi, kes ei peta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.