Esileht Pereelu ja suhted Kas on üldse mehi, kes ei peta?

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: Kas on üldse mehi, kes ei peta?

Postitas:
Kägu

RE: Kas on üldse mehi, kes ei peta?

Rääkige ikka õigesti , te arvate et teie mehed on truud , mitte aga ärge väitke , et te teate seda.Sellist asja lihtsalt ei saa teada , armuke ongi salajane asi ja sellest kodus ei räägita: )

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ka olen 100% kindel, et minu mees kuskilt kõrvalt ei võta ja ei tee seda ka mina, oleme koos 10 aastat ja 5 nendest abielus. Miks peaks petma, kui kodus ja suhtes kõik korras on, et lihtsalt hävitada pere?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ka olen 100% kindel, et minu mees kuskilt kõrvalt ei võta ja ei tee seda ka mina, oleme koos 10 aastat ja 5 nendest abielus. Miks peaks petma, kui kodus ja suhtes kõik korras on, et lihtsalt hävitada pere?[/tsitaat]

Kahjuks on nii, et ega kui võimalus tuleb, siis nad ei mõtle, et hävitavad pere. Mõtlemisvõime piirdub eeldamisega, et keegi ei saa ju teada. Perekonna hävinemine hakkab kohale jõudma siis, kui mehe asjad ukse taha tõstad. Ning pole ükski aasta number teie suhtes garantii. Ka hea suhe mitte. Kõik taandub mehe sisemisele eetikale. Kas on aumees voi ei. Sest armumisi teistesse tuleb pikas kooselus ikka ette – iseasi mida nende sümpaatiatega ette võetakse. Kas oled rumal ja hakkad kuivas heinaküünis tulega mängima voi mitte. Ja seda mida see teine sul kõrval teha võib, seda ei tea meist paraku mitte keegi ette. Sa võid ju uskuda ja loota, aga teadmust, kui sellist, ei saa olla. Pahatihti käitume ju ka ise sootuks erinevalt sellest kuidas oleme arvanud, et käitume. Aga ega siis usk oma partnerisse halb ei ole, lihtsalt mõtle sellele, et kindel ei saa siin elus mitte milleskis olla veel vähem kellegis. Me lihtsalt ei oma sellist kontrolli teiste üle. Ja ega ei peagi. Aga kui sa lood endale sellise maailmapildi, et kõik käibki nii kuis arvad, siis pettumine saab olema väga valus ning julm. Looda parimat, aga ole valmis halvimaks. Risk on alati, sest käi kätel voi viska saltosid, kui inimese olemus lubab tal petta, siis ta seda ka teeb. Aga pahatihti avaldub teise tõeline olemus just selliste valikute kaudu. Ela siis koos 10 voi 20 aastat…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kahjuks on nii, et ega kui võimalus tuleb, siis nad ei mõtle, et hävitavad pere…..20 aastat…[/tsitaat] Ega siit perekoolist ma muud vastust oodanudki, siin tundub, et käivadki enamus petetud ja petvad inimesed, sest keegi ei usu truudusesse ja kes usuvad, siis need tembeldatakse sinisilmseteks ja kustutatakse hetkega lootus, et keegi võib ka truu olla. Oh jah, aga ma olen ikka 100% kindel:)

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas on üldse mehi, kes ei peta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.