Esileht Ilu ja tervis Kas on üldse usaldusväärset rasedusvastast vahendit, mis ei sisaldaks homroone?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Kas on üldse usaldusväärset rasedusvastast vahendit, mis ei sisaldaks homroone?

Postitas:

Olen abielus ja meil on 2 last ja rohkem lapsi ilmselt ei soovi, 100% selles veel kindel ei ole aga hetkeseisuga oleme 2 lapse staatusega väga rahul. Probleem on selles, et ma olen nõutu, millist vahendit kasutada. Mulle kohe üldse ei sobi hormoonid, kohe tekitab kaalutõusu, aknet ja tujutsemist, seega kindel ei. Kasutasin edukalt aastaid vaskspiraali kuni tekkis soovimatu rasedus, seega seda vahendit ma ka enam ei usaldaks. Hetkel kasutame kondoomi aga olen aru saanud, et kondoom pikaajalisel kasutuamisel ei ole kuigi kindel vahend. On veel üldse midagi? Iga kuu on paranoia, et äkki jään jälle soovimatult rasedaks ja see tekitab mõtetut stressi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 16:07; 29.05 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Steriliseerimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Atsetüülsalitsüülhape.
Tablett põlvede vahele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vasektoomia, mehele.
soovi korral võib ju oma spermat enne külmutada lasta.

sa oled kandnud ja sünnitanud kaks last, oled kasutanud spiraali ja söönud hormoone.
milline on su mehe panus pereplaneerimisse? ehk oleks nüüd tema kord?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vasektoomia, mehele.

soovi korral võib ju oma spermat enne külmutada lasta.

sa oled kandnud ja sünnitanud kaks last, oled kasutanud spiraali ja söönud hormoone.

milline on su mehe panus pereplaneerimisse? ehk oleks nüüd tema kord?

Milleks lahmida, kui üksikasju ei tea? Kui mees ei ole veel 35 või ei oma kolme last, siis ei teha mingit vasektoomiat.
Me mehega oleks nõus mõlemad end steriliseerima, sest soovitud 2 last on olemas, ometi peaksime mõlemad veel 8 a ootama. Mulle ka hormoonid ei sobi ja kasutamegi kondoomi, seni edukalt, aga tahaks samuti mõnd kindlamat vahendit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 00:38; 30.05 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Digitaalseid ovulatsiooniteste. Kalliks läheb aga usun, et üpris kindel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kas ei taipa kasutada topeltkaitset, tavaspiraal + kondoom on täiesti hormoonivaba, lisaks minu poolest ka ohtlike aegade jälgimine.

Lisaks pillidele on ka lokaalseid hormonaalseid vahendeid, kas Nuvaringi oled proovinud, koos kondoomiga nt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 11:36; 30.05 15:48; 07.06 09:37; 08.06 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vasektoomia, mehele.

soovi korral võib ju oma spermat enne külmutada lasta.

sa oled kandnud ja sünnitanud kaks last, oled kasutanud spiraali ja söönud hormoone.

milline on su mehe panus pereplaneerimisse? ehk oleks nüüd tema kord?

Milleks lahmida, kui üksikasju ei tea? Kui mees ei ole veel 35 või ei oma kolme last, siis ei teha mingit vasektoomiat.

Me mehega oleks nõus mõlemad end steriliseerima, sest soovitud 2 last on olemas, ometi peaksime mõlemad veel 8 a ootama. Mulle ka hormoonid ei sobi ja kasutamegi kondoomi, seni edukalt, aga tahaks samuti mõnd kindlamat vahendit.

Issand, milline lasteaed! Steriliseerige muidugi, ise pole 10 aastatki koos olnud 😀 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 12:30; 30.05 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on alles 31, nii et vasektoomia ei ole teema. Ohtlike päevade arvutamine mulle ka ei sobi sest mul on väga ebaregulaarne tsükkel olnud terve elu. Võib olla siis tõesti topeltkaitse ehk siis spiraal + kondoom.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 16:07; 29.05 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, milline lasteaed! Steriliseerige muidugi, ise pole 10 aastatki koos olnud ???? ????

Lapsik on pigem sinu mõte, et steriliseeritakse konkreetse kaaslase pärast. Seda tehakse ikka põhjusel, et inimene ei soovi rohkem lapsi saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 13:34; 30.05 17:58; 30.05 17:59; 11.06 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoonspiraal sisaldab küll hormoone, aga oluliselt väiksemas koguses.
Mulle ei sobinud ka tabletid, aga hormoonspiraal sobib hästi. Mul on Fleree, kus on hormoonisisaldus veel väiksem kui Mirenas (selle tõttu ei jää ka päevad ära).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule vaskspiraal ei sobinud üldse – pidevalt oli seen, menstruatsioon algas alati jubedate valudega (ikka nii, et olin voodis kägaras) ja tagatipuks jäin rasedaks ka veel (ultrahelis näitas rasedust ja spiraal oli kenasti oma kohal). Läksin tagasi Logest pillide peale, mis sobivad hästi – päevad käivad nagu kellavärk ja mitte mingeid muid kaebusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa ju ometi kõiki mehi ära vasektomeerida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, milline lasteaed! Steriliseerige muidugi, ise pole 10 aastatki koos olnud ???? ????

Lapsik on pigem sinu mõte, et steriliseeritakse konkreetse kaaslase pärast. Seda tehakse ikka põhjusel, et inimene ei soovi rohkem lapsi saada.

Sa oled kindel, et su mees 10 aasta pärast mõne teisega neid ei taha? 😀 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 12:30; 30.05 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin tagasi Logest pillide peale, mis sobivad hästi – päevad käivad nagu kellavärk ja mitte mingeid muid kaebusi.

Palun ärge rääkige selliseid lollusi, et “pillidega päevad käivad nagu kellavärk”- esiteks pole need mingid päevad vaid valeveritsus, teiseks ei eksisteeri pillide võtmise ajal mingit tsüklit kui sellist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 11:36; 30.05 15:48; 07.06 09:37; 08.06 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 13:34; 30.05 17:58; 30.05 17:59; 11.06 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, milline lasteaed! Steriliseerige muidugi, ise pole 10 aastatki koos olnud ???? ????

Lapsik on pigem sinu mõte, et steriliseeritakse konkreetse kaaslase pärast. Seda tehakse ikka põhjusel, et inimene ei soovi rohkem lapsi saada.

Sa oled kindel, et su mees 10 aasta pärast mõne teisega neid ei taha? ???? ????

Minu mees võib neid vabalt tahta, mis tema siia puutub üldse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 13:34; 30.05 17:58; 30.05 17:59; 11.06 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, milline lasteaed! Steriliseerige muidugi, ise pole 10 aastatki koos olnud ???? ????

Lapsik on pigem sinu mõte, et steriliseeritakse konkreetse kaaslase pärast. Seda tehakse ikka põhjusel, et inimene ei soovi rohkem lapsi saada.

Sa oled kindel, et su mees 10 aasta pärast mõne teisega neid ei taha? ???? ????

Sa oled peast lihtne või millest sellised lollid küsimused ja irvitavad näod?
Võib-olla ma tõesti pole 10 a pärast oma mehega koos, aga see ei tähenda, et ma rohkem lapsi sooviksin. Sama ka mu mehega- ehk leiab ta kunagi kellegi teise, aga ta arvab samuti, et ei soovi rohkem kui kahte last suureks kasvatada. Need kaks last on meil olemas ja me ei soovi rohkem lapsi, ei omavahel ega kellegi teisega. On veel see asi sulle arusaamatu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 00:38; 30.05 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, milline lasteaed! Steriliseerige muidugi, ise pole 10 aastatki koos olnud ???? ????

Lapsik on pigem sinu mõte, et steriliseeritakse konkreetse kaaslase pärast. Seda tehakse ikka põhjusel, et inimene ei soovi rohkem lapsi saada.

Sa oled kindel, et su mees 10 aasta pärast mõne teisega neid ei taha? ???? ????

Sa oled peast lihtne või millest sellised lollid küsimused ja irvitavad näod?

Võib-olla ma tõesti pole 10 a pärast oma mehega koos, aga see ei tähenda, et ma rohkem lapsi sooviksin. Sama ka mu mehega- ehk leiab ta kunagi kellegi teise, aga ta arvab samuti, et ei soovi rohkem kui kahte last suureks kasvatada. Need kaks last on meil olemas ja me ei soovi rohkem lapsi, ei omavahel ega kellegi teisega. On veel see asi sulle arusaamatu?

Ah, ära pane tähele. Ta on arvatavasti seda tüüpi inimene, kes arvab, et igas uues suhtes tuleb kindlasti jälle laps saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema teeb mingit süsti, äkki proovid seda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema teeb mingit süsti, äkki proovid seda?

Jah, depo-provera ei sisalda kohe üldse mingit hormooni. Jah, see ei tee üldse paksuks, ja sel pole üldse räigeid kõrvalmõjusid.

Ei mõista, kuidas on võimalik nii eluvõõras olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 21:53; 10.06 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, milline lasteaed! Steriliseerige muidugi, ise pole 10 aastatki koos olnud ???? ????

Lapsik on pigem sinu mõte, et steriliseeritakse konkreetse kaaslase pärast. Seda tehakse ikka põhjusel, et inimene ei soovi rohkem lapsi saada.

miks siis mees ei võiks rohkem lapsi saada? äkki nende suhe ei õnnestugi ja mees peabki terve elu steriliseeritud olema? ma saan su feminatsi soovidest aru, kus mees on nagu naise tallaalune ja surmani kokku laulatatud oma kahelapsega. aga tegelik elu on ikka midagi muud. lapsed kasvavad kiiresti suureks ja surmani emme külge rippuma ei jää.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen abielus ja meil on 2 last ja rohkem lapsi ilmselt ei soovi, 100% selles veel kindel ei ole

Inimene ütleb ise kohe esimese lauses, et ta pole 100% kindel, et rohkem lapsi ei soovi, siis ei tasu hakata jahuma steriliseerimisest, milleks ta on veel nagunii liiga noor või liiga vähelapseline ja meetod on liiga lõplik.
Täiesti mittehormonaalsed on spiraal (kuldlisandiga spiraal tekitab vähem põletikke ja ei suurenda vereeritust nii palju), Pharmatex kreem/küünlad (spermitsiid), kondoom, ohtlike päevade jälgimine (kalender+ ov vooluse jälgimine). Nende vahel kombineerides saad ju ka topeltkaitse tekitada või kasvõi kolmekordse, kui lisada ohtlike päevade arvestus juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 11:36; 30.05 15:48; 07.06 09:37; 08.06 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, milline lasteaed! Steriliseerige muidugi, ise pole 10 aastatki koos olnud ???? ????

Lapsik on pigem sinu mõte, et steriliseeritakse konkreetse kaaslase pärast. Seda tehakse ikka põhjusel, et inimene ei soovi rohkem lapsi saada.

miks siis mees ei võiks rohkem lapsi saada? äkki nende suhe ei õnnestugi ja mees peabki terve elu steriliseeritud olema? ma saan su feminatsi soovidest aru, kus mees on nagu naise tallaalune ja surmani kokku laulatatud oma kahelapsega. aga tegelik elu on ikka midagi muud. lapsed kasvavad kiiresti suureks ja surmani emme külge rippuma ei jää.

Misogüünid ei saa vist loetust üldse aru. Ei imesta ka- vaadates kirjapilti jäi su haridus pisut poolikuks.
Miks ei või rohkem lapsi saada? Võib küll, aga ei taha. Kaks last on olemas ja sellest piisab, ühe lapse suureks kasvatamine maksab ligi 100 000 eurot, lisaks emotsionaalne pool. Kõik ei soovi terve elu süüdimatult sigida. Pealegi on mehe operatsioon tagasipööratav, sperma kümutamine odav ja lihtne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misogüünid (kes siin naisevihkaja on? või ei tea te sõna tähendust?) vist ei suuda lõpetada oma kordumatu isiksusega teise teemasse sissesõitmist? Ja kihu seda vastuvaidlejat paika panna ei anna ka asu. äkki annaks mõnes vastuses ka teemaalgatajale nõu? Miks peab 31a mehele soovitama steriliseerimist ja selle üle pikalt arutlema, kui see on teoks tehtamatu soovitus nagunii, lisaks ei tea kunagi mida elu veel toob. Steriliseerimist talle ei tehta nagunii, selle üle pole ju mõtet jaurata. Rääkige mittehormonaalsetest rasestumisvastastest vahenditest, mitte ärge kohitsege noort meest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 11:36; 30.05 15:48; 07.06 09:37; 08.06 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misogüünid (kes siin naisevihkaja on? või ei tea te sõna tähendust?) vist ei suuda lõpetada oma kordumatu isiksusega teise teemasse sissesõitmist? Ja kihu seda vastuvaidlejat paika panna ei anna ka asu. äkki annaks mõnes vastuses ka teemaalgatajale nõu? Miks peab 31a mehele soovitama steriliseerimist ja selle üle pikalt arutlema, kui see on teoks tehtamatu soovitus nagunii, lisaks ei tea kunagi mida elu veel toob. Steriliseerimist talle ei tehta nagunii, selle üle pole ju mõtet jaurata. Rääkige mittehormonaalsetest rasestumisvastastest vahenditest, mitte ärge kohitsege noort meest!

Kuidas saab sellist jura ajada? Kas tõesti võrdub mehe steriliseerimine kohitsemisega?

Oi, kui madal on ikka inimeste seksuaalharitus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 21:53; 10.06 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, milline lasteaed! Steriliseerige muidugi, ise pole 10 aastatki koos olnud ???? ????

Lapsik on pigem sinu mõte, et steriliseeritakse konkreetse kaaslase pärast. Seda tehakse ikka põhjusel, et inimene ei soovi rohkem lapsi saada.

miks siis mees ei võiks rohkem lapsi saada? äkki nende suhe ei õnnestugi ja mees peabki terve elu steriliseeritud olema? ma saan su feminatsi soovidest aru, kus mees on nagu naise tallaalune ja surmani kokku laulatatud oma kahelapsega. aga tegelik elu on ikka midagi muud. lapsed kasvavad kiiresti suureks ja surmani emme külge rippuma ei jää.

Midagi kukkus pähe või?
Mind tsiteerisid, aga ma pole kuskil öelnud, et kindlasti mees (tolles suhtes või üleüldse) steriliseerima peaks. Pigem just vastupidi – kirjutasin, et inimene teeb selle otsuse ENDA kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 13:34; 30.05 17:58; 30.05 17:59; 11.06 14:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Ilu ja tervis Kas on üldse usaldusväärset rasedusvastast vahendit, mis ei sisaldaks homroone?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.