Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas on üldse võimalust hariduseta korraliku sissetulekuta üksikul naisel normaalsele elule?

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Kas on üldse võimalust hariduseta korraliku sissetulekuta üksikul naisel normaalsele elule?

Postitas:
Kägu

RE: Kas on üldse võimalust hariduseta korraliku sissetulekuta üksikul naisel normaalsele elule?

hmm…mina olen ka noor ja elan üürikas. keskharidus jäi pooleli, seega põhiharidusega. Töö ml hea (raske kuid mulle sobib ja meeldib), palk on minu jaoks väga hea – saan 600eur (vahest ka üle selle) kätte, minu jaoks seda piisavalt (kui arvestada et olen hariduseta siis päris palju), olen koonerdis. Vahel ka raiskan raha kuid ostan odavaid asju 😀
Samas ml lapsed ja mees, seega meil üpris lihtne. Kooli lähen uuesti siis kui pisem lasteaeda läheb, seni uurin asja et ehk saab eriala koos keskaga või lihtsalt eriala kaugõppes vms 🙂
Mul jäi pooleli keskas 10klass, paar asja oleks tulnud ära teha vaid et see lõpetada. Ise olin loll ja ei teinud seda, nüüd aega nii palju möödas et hinded kadunud ja pean uuesti alustama.
Hakkamist peab olema ja ei tohi olla valiv. Oleks ma olnud valiv töö suhtes sis ei teeniks ma nii hästi. Arvasin et töö on jama kuid esialgu sobib seega võtsin selle – nüüd olen aga väga rahul selle tööga. Töötanud olen seal juba 4 aastat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kas on üldse võimalust hariduseta korraliku sissetulekuta üksikul naisel normaalsele elule?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis võimalused üldse on noorel naisel, kellel ei ole ametit õpitud, keskkool lõpetamata, sääste ei ole, elab palgapäevast palgapäevani üürokorteris?

Tundub nagu nokk kinni saba lahti olukord?
Pakkuge välja, mida saab üldse teha.
Kõik kursused on raha eest, minu teada Eestis ei pakuta täiskasvanutele eriala õppimise võimalusi nii, et nälga ei jääks ja saaks tööl käia.
Palun arutlege emotsioondeta, kuidas üldse toime tulla ja paremini elu korraldada. [/tsitaat]Kui ilusa kehaga naine, siis seksi eest peaks 5000 euri kuus üsna kergesti saama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Usun, et igal inimesel ja igas olukorras on võimalik oma saatust või elujärge parandada. Niisiis on see võimalus ka sinul. Hakka sealt peale, kus sa oled ja liigu väikeste sammudega soovitud suunas edasi.
Mis tööd sulle teha meeldiks, kui sul oleks soovitud haridus?
Aga jah, kui sa juba ette otsustad ära, et õppimine pole sinu jaoks, sest sa pole võimeline õppima, siis loovutada vabatahtlikult oma elu võimalused!
Õieti on vist valik lihtne. On olemas 2 võimalikku eluhoiakut: ohvri oma ja vastutaja oma. Niikaua, kui ma otsin ettekäändeid mittetegemiseks ja süüdistan inimesi oma minevikust (koolivägivald jne), olen ohver. Alles siis, kui mulle jõuab kohale, et tegelikult vastutan ma ainuisikuliselt oma valikute eest, selle eest, mis ma teen või tegemata jätan, hakkavad tulema head ja väga head lahendused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Usun, et igal inimesel ja igas olukorras on võimalik oma saatust või elujärge parandada. Niisiis on see võimalus ka sinul. Hakka sealt peale, kus sa oled ja liigu väikeste sammudega soovitud suunas edasi.
Mis tööd sulle teha meeldiks, kui sul oleks soovitud haridus?
Aga jah, kui sa juba ette otsustad ära, et õppimine pole sinu jaoks, sest sa pole võimeline õppima, siis loovutada vabatahtlikult oma elu võimalused!
Õieti on vist valik lihtne. On olemas 2 võimalikku eluhoiakut: ohvri oma ja vastutaja oma. Niikaua, kui ma otsin ettekäändeid mittetegemiseks ja süüdistan inimesi oma minevikust (koolivägivald jne), olen ohver. Alles siis, kui mulle jõuab kohale, et tegelikult vastutan ma ainuisikuliselt oma valikute eest, selle eest, mis ma teen või tegemata jätan, hakkavad tulema head ja väga head lahendused.[/tsitaat]

Sa oled vist üsna sassi ajanud kahe inimese postitused.
Teemaalgataja on ohvri rollist üsna kaugel.
Selline tänitamine on ebameeldiv ja mitte konstruktiivne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kui ilusa kehaga naine, siis seksi eest peaks 5000 euri kuus üsna kergesti saama. [/tsitaat]

Ma arvan, et selle teenuse omahind on liiga kõrge teenuse pakkujale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Alfonss

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minuarvates on keskhariduse omandamine täiesti mõtetu,kui eesmärgiks pole kõrgkool.
Kui mina oleksin tööandaja ja mul on vaja töötajat(mitte kõrgharidusega),siis minujaoks ei omaks küll mingit tähtsust kas töötaja on keskharidusega,põhiharidusega või lõpetamata põhiharidusega.Minujaoks oleks olulised tema oskused ja kogemused.Kas ta oskab kõrgemat matemaatikat ja trigonomeetrilisi funktsioone,see ei oma ju üldse tähtsust.
Põhiharidusega kuid 3 aastase töökogemusega töötaja oleks minujaoks suurema väärtusega kui keskharidusega ja töökogemuseta töötaja.[/tsitaat]

sulle sinna saeraami juurde palki tõstma kõlbab ka neeger, kes pole päevagi koolis käinud ja ei valda sõnagi eesti keelt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Võid olla täiesti rahulik. Ka mitmekordne kõrgharidus (kui oled õppinud küll heades kõrgkoolides, aga Eesti hetkeseisu arvestades valedel erialadel) ei garanteeri praegu mitte mingit arvestatavat palka. Hea, kui miinimumigi kätte saab.[/tsitaat]
Väike valik suvalises järjekorras Töötukassa andmetel inimestest, kes on töötud (ehk nagu keegi vihjas, saamatud):
128 pearaamatupidajat
600 raamatupidajat
40 kõrgkooli õppejõudu
16 laevakaptenit
20 robotioperaatorit
414 keevitajat
124 lasteaiaõpetajat
15 psühholoogi
46 medõde jne jne

http://www.tootukassa.ee/index.php?id=14101

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas on üldse võimalust hariduseta korraliku sissetulekuta üksikul naisel normaalsele elule?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.