Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas on veel lootust?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas on veel lootust?

Postitas:

Minu lugu järgmine:
olen hetkel 5+ nädalat rase. Täpselt aasta sai neid püütud. Testile sain 2 tumedat triipu juba enne ärajäänud päevi ehk 27 tsükli päeval.
Kuna varasemad rasedused katkenud või peetunud, siis sain seekord erinevaid ravimeid + duphastoni peale. Muret teeb aga see, et terve see aeg, mil rasedusest tean, on määrinud. Vähe, aga iga päev. Algul helepruunilt, nüüd tumepruunilt.
Tegin arsti palvel hcg veretesti, et kontrollida, kuidas loode areneb. Näit oli 4+0 1452 ja kaks päeva hiljem üle 4866. Arsti sõnul suurepärane tõus ja ongi, sest rasedus veel nii väike.
Nüüd paar päeva tagasi avastasin wc-s, et voolus on roosakas-veresegune ja kimasin emo-sse. Seal vaadati uh-ga, kus oli pealtnäha kõik korras – näha oli 4/5 nädalale vastav lootemuna, aga loodet ennast veel mitte. Soovitati rahulikult võtta ja järgmine nädal uuesti uh-sse minna, et vaadata, kas loode on tekkinud.
Minu küsimus: kas see on üldse normaalne, et veretest näitas juba nii suurt numbrit, aga uh-s polnud peale lootemuna veel midagi? Mis seda suurt hcg-d siis annab? Ei taibanud suure ähmiga seda arstilt küsida.

Nüüd ma siin istun (õnneks hetkel puhkus) kodus ja mõtlen, kas üldse on veel lootust sellises olukorras?
Kas on kellelgi sarnaselt raseduse algus alanud ja kõik siiski õnnelikult lõppenud? Neid õnnetuid lugusid, kus määrib ja ongi peetunud, on nii palju ja mu enda kogemused ka ainult halvad, et raske on kainet mõistust säilitada. Aitäh, kes viitsivad kaasa mõelda ja oma lugusid jagada. Tean, et minu olukord on ainulaadne ja läheb ikka nii, nagu määratud, aga äkki keegi oskab mu hirme vaigistada ja oma edulugu jagada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oskan ainult niipalju rahustada, et see, et uh veel midagi ei näita, on nii väikese raseduse puhul täiesti normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veretest on ikka olulisem näitaja, nii et on lootust küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka ainult lootemuna, looded ise mitte.Paar nädalat hiljem juba oli kõik korras.Ära muretse ainult ja üle mõtle, küll kõik korda saab!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina täpselt ei teadnud, kui suur rasedus oli (päevadega oli suur segadus – neid polnud). Hcg-ks mõõdeti u 1500, paar päeva hiljem UH-s veel midagi ei nähtud (ainult mingi rebukott?). Kolm nädalat hiljem aga tuvastati ilusti kasvanud rasedus (südamelöögid, isegi käte-jalgade alged olid juba kenasti näha).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas on veel lootust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.