Esileht Lapse ootamine Kas on veel lootust

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas on veel lootust

Postitas:

Käisin arsti juures ja hcg 290 U/L(mitte mU/ml naguenamikes tabelites), samas uh ei näita midagi, rasedust 6 nädalat. Kas võib veel kõik hästi minna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei näidanud ka siis veel midagi, liiga vara ja järgmisel ultrahelil oli loode 7 päeva arvatust väiksem. Tõenäoliselt oli ov siiski tiba hiljem, kui arstide tabelid ette näevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga esimene küsimus on alati, kas sul tsükkel on regulaarne? st kui suur on tõenäosus, et päevade järgi arvutatud raseduse suurus vastab tegelikule raseduse suurusele?

Muidugi kahtlane on, kui UH ei näita kohe mitte midagi, isegi täppi mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii väikese HCGga polegi ju midagi näha veel.
Arvestades et rasedust 6 nädalat ja HCG nii madal, siis pigem arvan et viljastumine toimus hiljem kui sa arvasid. Või on teada OV aeg?
Tee uus veretest ja vaata, kas tõus on olnud või ei.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 nädala kohta on hcg tegelikult päris madal. Uh nii väikse hcg tulemusega ei näitagi veel midagi (pidi vist 1000 olema, enne kui lootekott nähtav on, 10 000 juures pidi loode ja südametöö nähtav olema). Pigem panustan ka hilisemale ov-le kui tsükkel ebaregulaarne või ov aeg teadmata

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin arsti juures ja hcg 290 U/L(mitte mU/ml naguenamikes tabelites), samas uh ei näita midagi, rasedust 6 nädalat. Kas võib veel kõik hästi minna?

Hcg vastab pigem 3-4 rasedusnädalale. Eks siin on fiftififti- kas on hilisem ov või peetunud rasedus. Aeg näitab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lootust on kui rasestumine veidi hiljem toimus. Sellel nädalal peaks olema HCG juba suurem. Minul 5+5 südametöö oli isegi näha, ammugi peaks olema löö näha.
Alati võimalus, et hiljem toimus kõik . Lase uuesti mõõta, kasv on oluline.
Uh pidi näha olema kui HCG 1000.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Kas on veel lootust